Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konec noční můry-vzhůru do hor!

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 12:03 pm

A začal trénink. Když měl být na řadě Renji, všichni se většinou poschovávali a všelijak se kryli. Hold Renji a Kidou...to nešlo dohromady. Ichigo byl na tom taky tak podobně, a ikdyž si byl vědom, že zrovna profík není, musel se na Renjiho culit, kterej z toho byl na nervy a to mu pak kidou vůbec nešlo XD Mezitím my jsme si opakovali věci z minula, co se reiatsu a jeho využití týče a pak sme se ještě učili jak vypouštět reiatsu z ruky jako kidou. (vypadá to jako útok Nejiho Hyuugi...jk bojoval s Hinatou a vypouštěli tamto do toho druhýho, XD) Samozřejmě ze začátku sme to moc nikdo nechápal, ale ke konci už nám to jakž takž šlo. Tadyty reiatsu rány by mohli být někdy až smrtelné, ovšem my jsme dávali rány že tě jen "koply" XD No, občas se zvedl takovej tlak vzduchu, až nás málem někam odhodil XD To totiž Renjimu zase vybouchla nějaká technika a Kira s Hinamori si už nevěděli rady, co sním budou dělat. Navíc Ichigovi to taky zrovna dvakrát dobře nešloa tak se ti dva smáli samisobě navzájem XD No, když skončil trénink, tak nám kapitáni oznámili, že máme hodinu volna, poté bude rozcvička pak večeře a pak zase klid. Ukitake mi dovolil se osprchovat a převlíknout se a pak zase nástup do kapitánské chatky XD Ichigo sice dostal taky možnost se převlíknout apod., ovšem měl to časově omezené a kdyby překročil jen vteřinu, už už si Byakushi plánoval co za trest XD Takže sme tu půl-čtřičtvrtě hodinku ještě obskakovali a poté nám dali chvíli volna před rozcvičkou. To vy dva (ty a Toushi) ste zase měli hodinku pro sebe a mohli ste pokračovat, kde ste předtím skončili. No, já sem vlastně zastoupila roli uklízečky místo Byakushiho XD Ichigo měl teda zse teror a Byakushi se jen vítězoslavně smál. No úžas pohledět na ně. Jenomže to pak Ukitake usnul a já teda chtěla jít pryč, jenomže to né! Bakushi se rozhodl, že je lepší se obskakovat dvěma lidmi než jedním XD

Mezitím v našem domě byla jen Noe, která si zrovna vybalovala. Strávila taky nějakej čas se Soi Fong, která ji učila taijutsu a pak ji Urahara vysvětloval, kdo je teda shinigami, vizard apod. Bábi a děda jeli někam na měsíční pobyt u moře, hold milovali vodní adrenalin (jj i na stará kolena tam jezdili na vodních lyží apod.). Noe se rovna vysprhovala, převlíkla do pyžama a čistila si zuby. Když si vypláchla pusu a usušila se, podívala se do zrcadla a koho tam nevidí?! Nějakej černovlasej cizinec v bílým! He?!! Hej, co tu chceš?! otočila se směrem k němu s takovým vraždícím pohledem. Urukiora si jen povzdychl, ruce měl pořád v kapsách a jen tak bez většího zájmu pravil: Nano, Aizen by tě zase rád viděl...Mám tě prej doprovodit do Las Noches...řekl a pořád si zachovával svůj ledový klid. Noe se jakoby urazila, hold nesnášela, když si ji lidé pletli se sestrou o:) Proto šla rychlokrokem kněmu a poukázala na své oči. Vidíš dobře?! Já mám zelené či! Nana je má hnědé! Chápeš? Nejsem Nana! vysvětlovala ten mega orzdíl Urukiorovi, kterej sice začal vypadat zmateně, ale pořád klidně. Vtom případě kde je sestra? ptal se dál urukiora. Noe si jen založila ruce na prsa a nasadila lhostejný výraz, Co já vim, někde v horách...přijede asi až za 14dní! oznámila mu, No tak půjdeš místo ní...napadlo Urukioru. Nani?! To snad ne?! Já nebudu pořád zastupovat moji sestru....sme úplně jiné! Jako co se chování týče! Já ji nedokážu hrát! Navíc, kam bych šla, na jak dlouho a proč?! opět se informovala Noe. Tak jí na vše Urukiora odpověděl, opět bez většího zájmu a už začínal poznávat ten rozdíl mezi námi. Hmm, fajn, ale nejdřív si musím zabalit a budu tam mít v pokoji koupelnu? Soukromou? ptala se zas a pak jen Urukiorovi oznámila, ať se staví až za hodinu, že to by už mohla mít zabaleno XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Šestý den-den pomsty!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 1:00 pm

"Mate mate! Ne tolik Reiatsu, Ichigo!" Jančila Hinamori, totiž usměrnit Ichigovo Reiatsu, to byl učiněný zázrak, jenže to už se to Ichigovi zase vymklo z rukou a bylo to. Obrovská rána, hned na to to nevyšlo Renjimu a hned po tom bylo slyšet Ikakův smích, no radost. Kapitáni se s Hinamori a Kirou nakonec shodli, že nám tréning Kidou o hodinku zkrátí. Všichni už jsme z těch neustálých výbuchů byli celí dotlučení, odření a pomalu jsme vypotřebovali opět hodně Reiatsu a už jen kvůli tomu by Toushiro ukončil tréning, no minimálně mně. Nechtěl totiž, aby se mi stalo to co minule. Teď po tréningu ale nastal taky zmatek. Zatím co kapitáni v klidu šli do svojí chatky, my ostatní doslova závodili. "Yumichiko! Kurosaki skoč po něm!" Řval Ikaku, hold Yumichika se rozhodl zabrat koupelnu a to by nedopadlo dobře. Jenže Ichigo ho nechytl, Yumichika mu proklouzl tak tak, pak vážně převálcoval Kiru a Hisagiho, prodral se dovnitř skrz Ishidu a Sada a už si to mířil do svojí milované koupelny. Jenže ouha, tam už stál ve dveřích Renji připravený ho chytit. Yumichika ani nezpomalil, normálně se sklouznul po zemi Renjimu přímo pod nohama, zabouchl dveře, zamknul a bylo to! Yumichika se dobojoval ke koupelně! "Abaraii co tam k čertu děláš?! Tos ho nemohl chytit?" Nadával Ikaku. "A co myslíš, že jsem zkoušel? Magor jeden, prolez mi pod nohama! Vy jste ho měli chytit ještě před chatkou!" Opáčil se Renji, no kluci měli zase veselo. To my raději Moriko nějak zabavily a postupně se vystřídaly v koupelně, to by bylo na hodně dlouho pustit tam Moriko první. Zbývala ještě asi půl hodinka klidu, no pro ostatní, pro tebe s Ichigem to byla půl hodinka úklidu. Byakuya spokojeně polehával na posteli a dokonce řekl Matsumoto, ať vás vyfotí! No Byakuya si to vážně užíval. Já zrovna s Toushirem mířila zpět k jezeru, no přesněji mířila jsem tam s Toushirem a Ikakem v patách! On si asi řekl, že se pomstí za Kendo, no už měl nachystanou ďábelskou rozcvičku, ale proč mě nenaštvat ještě tím, že bude otravovat, že? Ale Ikaku podcenil jeden fakt-Toushiro! "Madarame jak dlouho za námi ještě půjdeš? Příště skryj aspoň své Reiatsu." Řekl Toushiro, to se zpoza kapitánské chatky ozvalo láteření. "No jo, já na to vždycky zapomenu. Heh Hitsugaya taicho, Midori chan, hm jen jsem vám chtěl doporučit, ať si co nejvíce odpočinete, rozcvička bude stát za to!" Zubil se Ikaku a jen se mu zaleskla pleška. To po mně střelil vítězný pohled a raději si šel po svých, nechtěl totiž opět skončit jako živý nanuk.
Minuta po minutě a půl hodinka byla pryč. To už Ikaku se zářivým úsměvem na tváři stál na tréningové ploše a čekal, než tam budou všichni. "Sugoi! Jste tu všichni! Takže dnes naše večerní rozcvička zahrnuje padesát kliků pro každého! Deset navíc za případné problémy s kázní nebo podobné prohřešky! Tak začněme!" Zářil Ikaku, no my byli z toho vážně šťastní, padesát kliků? Bože Ikaku, to už není rozcvička, ale mučení. Pomyslela jsem si asi při dvacátém kliku a hodila na Ikaka nevěřícný obličej, ten si toho sice všimnul, jenže co on mi provedl! "Oi Midori chan! To je rozrušování ostatních během rozcvičky! Deset kliků navíc!" Zazubil se, já jen nasadila výraz alá Já tě asi špatně slyšela! "Nani?! Za co?! To není fér, já..." Ale to jsem ani nestačila doříct. "Odmlouvání! Dalších deset a neustálé rušení, to je dalších deset! Tak teď jsi u dvacátého, takže ještě šedesát kliků!" Oznámil, já jen překvapeně zamrkala, ale raději mlčela a nijak se netvářila, abych nedostala dalších deset kliků za nic! "Madarame! Moc to přeháníš, ona nic..." Zastal se mě Toushiro, ale na to byl ten hajzlík Ikaku připravený! "Yumichiko!" A to už stál Yumichika vedle Ikaka s padesátkou hotových kliků. "Pravidla platí i pro kapitány a Hitsugaya taicho vyrušuje! To je deset navíc! A ještě zpochybňuje mé rozhodnutí jakožto rozhodnutí vedoucího rozcvičky! To je dalších deset a nehezky se na mě dívá! Takže celkem třicet kliků navíc!" Řekl a Yumichika jen přikyvoval. "Jakožto kontrolor kapitánů jsem povinen vás upozornit, že všechno co uděláte nebo řeknete na svou nebo Midorinu obranu může být použito proti vám bez ohledu na to, že jste kapitán!" Řekl Yumichika tím svým tónem, no Toushiro měl vraždící náladu a já v tu chvíli taky, tak jsme hold s Toushirem dostali třicet kliků navíc za nic! A to ještě Ikaku neokřikl nikoho dalšího, že by už nikdo nic nevyvedl?
V tu chvíli už byla tvá sestra v Lasu Noches. Urukiora jí hold ručně vysvětlil, že tady rozhoduje on a ne ona, takže ji prostě chytl a šup s ní do Hueco Mundo. Tam všechno Aizenovi vysvětlil, ten se ale nezlobil. "V pořádku, je jí vážně podobná. Noe chan, jste si se sestrou blízké, že? Nepochybně si pro tebe přijde někdo ze Soul Society a s tím, jaká Nana je přijde taky i s Kurosakim." Řekl Aizen tím svým klidným tónem. "Dobrá práce, Urukioro. Teď ji nechám ve tvých rukou, Yumi." Dodal, to se najednou ozval něžný dívčí smích. Kolem Urukiory prošla od pohledu sebevědomá zrzka s úsměvem ve tváři, jen tak "náhodou" trochu strčila do Urukiory a jen se provokativně pousmála. "Hai, Aizen sama. Určitě si budeme rozumět, že Noe chan?" Řekla takovým mírně provokativním tónem, pak vzala Noe a zavedla ji do jednoho pokoje. "Asi ti neříkali, proč se Aizen zajímá o tvoji sestru, že?" Rozpovídala se Yumi a ani nedala Noe šanci mluvit. Vtom ale někdo vešel dovnitř. "Opět jsi moc vzdílná, jako vždy, Yumi." Řekl Ichimaru. "Ou vážně? A co přesně se ti na tom tolik nelíbí? Že o Aizenovi mluvím jinak než jako o "velectěném všemocném Aizenovi"? Nebo že si povídám se zajatcem? Ou kudasai, už jsme si to tolikrát vyříkali, že Gine?" Řekla provokativně, přišla k němu blíž a vyzívavě se usmála. "Hm, já přijdu později. Noe, ty se převlékni a ty ji laskavě nech, šmíráku jeden, přišel jsi nevhod." Řekla ještě Yumi a pak s jejím klasickým zasmáním odešla.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 9:23 pm

A nastala večerní rozcvička. Madarame si vymyslel kliky a už už tobě a Toushirovi dával dalších deset, prý za blbé kecání a rozptylování ostatních. Ikaku je nějakej divnej. Už tu asi přes třicet kliků žvanim ostošest, a zatim mi dalších deset nepřidal o-O podivila se Yoriko. No jo, hold si na ně asi zasedl...řekla Moriko, to už se ozval ale Madarame. Moriko taky dalších deset za žvanení! To málem Moriko vyrazilo dech! Po několika klikách řekne tři slova a už dělá dalších deset kliků! Někteří měli už odklikováno, jo a abych nezapomněla, tak Renji s Ichigem zase závodili, kdo to udělá rychleji a pořádněji XD No když už všichni skončili, jen se na vás dva koukali jak chudáci musíte dělat už někde 90 kliků XD Yumichika bystře sledoval kapitána a Ikaku tebe XD To už nás Orihime volala na večeři. Dneska byli ty rýžové kouličky (zase nevim ak se jim říká XD). Takžže všichni krom vás šli na večeři, kde se kupodivu nic nestalo. Opět celkem klid. Krom vás čtyř všichni večeřeli a Ukitake se rozhodl, že ho budu obskakovat i při večeři o-O Chiyo san! Mohla bys mi dojít pro pití? křikl přes celou jídelnu, že mi to málem vyrazilo dech. H-hai...řekla sem tak nějak zmateně, utřela sem si ruce a pusu a šla mu pro pití. Když už sem chtěla odcházet, Ukitake mě zas zastavil, A mohla bys mi donýst ještě ubrousek? Nejlépe tak dva, mile a nevině se usmál a já šla zpátky do kuchyně pro ubrousky. No, radši sem ještě u něho chvíli počkala, jestli nebude něco chtít. Když to vypadalo že ne, chtěla sem si jít sednout, ale to mě zase poprosil, abyc mu prej tajně donesla nějaké ty kostičky čokolády XD No takže pak sem mu šla pro čokoládu a hurá na své místo dojíst ty rýžové koule. Poté ste přišli i vy čtyři. Ty a Toushiro naprosto zničený, hold vám ještě přidali 20 kliků a ti dva totálně vysmátí a šťastní. Vám dvěma se klepali ruce, takže najíst se bez toho, abyste se zaprasli nebo aniž byste zaprasili stůl, byl teda výkon XD To už se někteří sbírali a šli do svých chatke. Hlavně ubránit koupelnu před dvěma sourozenci. Ukitake mi pak oznámil, že můj trest obskakování už končí a já si mohla oddychnout XD Ichigo už taky měl klid a vy dva XD No škoda slov. Když už sme byli jakž takž všichni ve svých chatkách a odpočívali sme(někdo si četl knihu, někdo si hrál na mobilu, vyšíval, luštil křížovky → mezi luštiče patřím i já XD). To si na pokoj na pokoj zrovna přicházela ty, a než si stačila překročit práh, někdo ti dal něco k zádům a zakřičel "Ruce vzhůru! To je přepadení!" XD (spoiler!!! Renji a Ikaku na tebe míří vodní pistole XD)

Mezitím v Las Noches byla Noe odvedena do toho svýho pokoje. Neměla šanči říct ani ň, což bylo u ní neobvyklí XD Poté ale všichni odešli a mohla se v klidu převlíknout. No, řekněme, že Noe ráda nosila sukně a šaty atak. ale jako na potvoru dostala takový obleček, kterej navíc měl kraťasy a né sukni XD ( http://magic-the-echidna.deviantart.com/art/Alaska-Arrancar-119379836 ). Huh?! No to by mě zajímalo, ktrej nevkusnej vůl mohl navrhnou něco takového XP říkala si polohlasně pro sebe Noe, když se pozorovala ve velkém zrcadle XD(mimochodem to zrcadlo dostala zato, že nahrazuje tady sestru či co tam vlastně dělá XD). To už ale oblečení pak neřešila, teď ji zajímalo, kde jsou její dva mega kufry, co si sem sebou brala. Jelikož je ale nemohla po pokoji najít, šla ke dveřím a tak jako sebevědmě chtěla zatáhnout za kliku, jenže error! Klika tam nebyla! Nani? Co to je za fóry? popřemýšlela nad tím Noe, no pak jí hold nezbývalo než volat XD Haló?! Je tam někdo? Docela ráda bych potřebovala ven najít své kufry!!! lehce bušila na dveře pravačkou a čekala, zda ji někdo otevře nebo ne XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 9:58 pm

"To byl další prohřešek, deset navíc! Kapitáne! Pořádně, to chce dalších deset!" Komandoval nás Ikaku a Yumichika jen přikyvoval. No to byla hrůza! Z původních padesáti to bylo osmdesát a nakonec jsme skončili u stovky! Ikaku, ty zatracený pomstychtivý magore! No počkej, až si odpočinu! Tak sto, sto kliků hochu, co takhle sto facek? Blázne! Nadávala jsem v duchu, to už jsme se s Toushirem sesbírali ze země a s Ikakem a Yumichikou v patách šli do jídelny. Večeře byla v klidu, sem tam po tobě Ukitake něco chtěl, sem tam něco chtěl po Ichigovi Byakuya a jinak byl slyšet Ikaku, jak se tam vytahoval, jak mi to hezky vrátil, no v tu chvíli bych po něm nejraději něco hodila, ale udržela jsem se. Po večeři pak jako vždy byl závod o koupelnu, ale já to tentokrát nijak neřešila. Tak mě bolely ruce a i břicho a nohy, prakticky jsem byla mimo, štěstí, že je zítra volno. Vydechla jsem si a už vcházela do naší chatky, když vtom mi někdo přiložil něco k zádům a za mnou se ozvaly dva hlasy. V tu chvíli jsem ještě pořád byla jaksi na Ikaka naštvaná, unavená k tomu a to byla smrtící kombinace. Jen jsem si ujasnila, že to není ani jeden z kapitánů ani žádná z holek a pak šup, bleskově jsem přešla do podřepu a otočila se. "Bakudo číslo 63: Svázání vinoucími se provazy!" A hups, to jsem uviděla Ikaka a Renjiho. Jen jsem vydechla a vstala. "Když mám takovou náladu, pěkně riskujete, že Ikaku?" Řekla jsem a uvolnila Bakudou, ovšem jen Renjimu. "Nani? A já jako co? Hele! Kruci Midori!" Láteřil, já na něho jen vyplázla jazyk a vzala si kimono na spaní. To akorát po bůh ví jak dlouhé době ven vylezla Moriko. Já hned obsadila koupelnu a čekalo mě nepříjemné překvapení. "Kyay! Kruci, ta voda je ledová!" Hold když se do koupelny dostanou Moriko a Yumichika, to není nic dobrého a tak není divu, že došla teplá voda. Prostě parádní den.
V tu chvíli už se Noe dobývala ven, ale nic. Až po deseti minutách se opět objevila Yumi. "Ale no tak, uvědom si zlato, že tady nejsi v hotelu. Ty jsi zajatec a tak moc práv nemáš. Máš jediné štěstí, že tě mám hlídat já a ne nějaký z těch bručounů." Řekla tím svým typickým tónem a sedla si do křesla. "A co se kufrů týká, ty jsou v Karakuře. Hm, ať už jsou ti tvoji kámoši tady, dobrý boj jsem nezažila ani nepamatuju, tak dlouho jsem necítila pach smrti... Tak dlouho mou Zanpakuto nepotřísnila krev..." Povzdychla si Yumi. "Máš hlad? Hold se o tebe mzsím starat, Aizen tě chce živou. No, aspoň si mám s kým povídat. Tady jsou všichni jak mrtvý, jediné co tady slyším jsou urážky a výhružky, pche. Tak co, nějaké otázky, Noe chan?" Usmála se Yumi, tohle si užívala. Neměla tady s kým prohodit pár slov i její Fraccion ji nesnášela, pořád truchlily za Halibel.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 10:25 pm

Když si ty dva "svázala" tou poutací technikou, nikdo z nás se nestačil divit XD To už ale Yoriko vyletěla s Rangiku z postele kde odpočívali, vzali klukům ty vodní pistole a hurá do klučičí chatky XD To za nima ještě běžel Renji, aby ty pistole nerozbily, páč si je prej oupil na žádost Yachiru kapitán Byakuya a byl by nerad, kdyby se rozbili XD No takže u kluků pak bylo téměř všechno mokré, ale aspoň bylo hafec srandy. To už si ty lezla do vany a zjistila si, že máš studenou vodu XD Moriko jen pokrčila rameny a jakoby říkala: Já za nic nemůžu! Já si pořád luštila křížovky, Kamiko jen zírala do stropu a pořád přemýšlela asi o Ishidovi, Hinamori se už chystala ke spánku a orihime si pročítala své receptářky XD Nevíte někdo jak je rusky žába? zeptala sem se vtom klidu XD Nikdo ovšem nevěděl, nevadí...řekl sem si a luštila dál XD Pak sem se ještě na něco vyptávala, to už ale přišla Rangiku a divně na mě zírala. Proboha co to čteš? To neznáš třeba tenhle časopis? ukázala ten "Týdeník Seireitei". Je omnohem zábavnější a jsou tam i lepší křížovky! Na, zkus to! cpala mi ten svůj časopis, no tak proč ho nezkusit. To už si vyšla i ty a měla si úplně husí kůži XD Moriko dělala, že tady není a že za nic nemůže a radši si upravovala nehty na nohou XD A kde je Yori chan? zeptala se náhle Kamiko. Myslím že říkala, že jde odnést ty pistolky majiteli XD řekla Rangiku stím svým naivně zamyšleným pohledem a prstem u brady. No a aky že jo. Yori šla vrátit ty pistolky Byakuyovi a nenápadně se šli spolu někam projít. Oba dva byli do sebe tak zamilovaní, objímali se, nějakej ten krásnej a vášnivej polibek padnul, no prostě krása. Taky Yoriko měla pocit, že se s Byakushim od "té doby" dlouho neviděla XD

Mezitím v pokoji kde byla Noe s Yumi byla celkem ukecaná nálada XD Obě jak kamarádky seděli na gauči, jedli nějaké kukuřiné lupínky či co a kecali. Nejdřív si Noe stěžovala, že jí ten černovlasej slíbil hory doly a nic nemá! Taky sem říkala, že bych chtěla mít aspoň nějaké pořádné úložné skříně, abych si tam pak mohla vybalit, ale to se ještě dozvim, že mám kufry v Karakuře! Navíc nemám ani tu soukromou koupelnu! Takže to mám jako klepat na dveře až budu chtít jít do nějaké koupelny? A navíc, kdo vymýšlí tyhle nevkusný hadry? To musí být nějakej špinavej, slizkej, tlustej a uslintanej tlustej dědek, kterej se chce tamtomu Aizenovi rčitě nějak zavděčit XD rozpovídala se am Noe o různých věcech XD Jo a navíc sem myslela, že budu svou sestru zastupovat a ne že budu dělat nějakou návnadu na ostatní! postěžovala si ještě Noe, ale pak už se normálně bavili XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:04 pm

"Tak pustíte mě už sakra?" Ozýval se pořád Ikaku. "Ou Midori chan, už je to otravné." Povzdychla si Matsumoto. "Já vím, umlčím ho." Přikývla jsem. "Nani?! Na to zapomeň!" Zděsil se Ikaku a i se svázanýma rukama běžel do svojí chatky. Tam to bylo něco. Yumichika právě vylezl z koupelny, nechtěl totiž riskovat, že by ho Rangiku a Yoriko namočily a tak se tam zamknul. Ostatní kluci vytírali případné louže nebo se sami sušili, to už ale dostali záchvat smíchu, když se tam dobelhal Ikaku skoro neschopný pohybu a s naštvaným výrazem k tomu. "Tak se ti kliky nevyplatily, co?" Usmíval se Ishida, to už Hisagi fotil a Ikakovi nezbývalo nic jiného než poprosit Kiru o pomoc. Ten mu v mžiku pomohl a Ikaku zase začal plánovat, jak se za tohle pomstí. "Ha! Zítra to bude budíček! Už to vidím!" Zubil se. "Zítra ne, naštěstí je volno." Opravil ho Ichigo, který už byl za dnešek polomrtvý. "To je jedno, tak pozítří! Ha, mám to! a perfektní ranní i večerní rozcvičku! Pánové uznejte to, jsem třída!" Radoval se Ikaku, to kluci raději s výrazy alá Jo jasně, ty tak nebo Tos uhod zalezli do postelí, dnešek byl vážně náročný. V Kendu jsem vám dala pěkně zabrat, tréning Kidou zase způsobyl vyčerpání Reiatsu a o četných výbuších nemluvě a zlatý hřeb samozřejmě Ikakova rozcvička, no to byl zase den. Já zrovna vylezla z koupelny, to už bylo u nás stejně jako u kluků mrtvo. Většina holek už tak na půl spala, pár si jich ještě četlo, ale všechny jste mně ignorovaly a to bylo dobře, po tréningu Kidou mě totiž něco napadlo. Nechala jsem u nás přivřené dveře a opatrně se dostala až k otevřenému oknu u kluků, kudy jsem vlezla dovnitř. Prvně jsem šla za Ichigem. "Ichigo, vím že ještě nespíš. Jestli budeš chtít, zítra po snídani ti pomůžu s Kidou, třeba se sejdeme u jezera." Zašeptala jsem a pak šla opatrně k Renjimu. "Renji, poslouchej, jestli chceš, přijď zítra po snídani k jezeru, ráda ti pomůžu s Kidou." Zašeptala jsem a než mi ti dva stačili něco říct, vzala jsem to zase oknem ven a pak do chatky v naději, že všichni kapitáni už spí. No ano, Toushiro už spal a Byakuya s Ukitakem k tomu neměli daleko, ale co kdyby...
V tu chvíli se spolu Noe a Yumi kupodivu dobře bavily. "To je zvláštní a to jsou tady vážně všichni tak tiší a uzavření? Jak to jen můžou vydržet? Já bych se samotou bláznila! A vůbec, k čemu ten Aizen chce ty ostatní? Jestli chcete jen bojovat, to jim nestačí říct, že byste se někde sešli a bylo by to? To bych tady nemusela tvrdnout!" Řekla Noe a už si připravovala na Yumi další dotazy. "Yare yare, kdyby to bylo všechno tak jednoduché jak říkáš. Tady nejde jen o boj, ne každému. Jsou tady věrní poskoci, kteřím jde jen o to udělat na co si Aizen vzpomene, pak jsou tady i takoví, kteří sbírají sílu a plánují splnění vlastních cílů a já, mně jde o potěšení z boje. Boj je úžasný, je to smysl života. Ale o to Aizenovi vůbec nejde, má větší plány, moc složité a podle mě bezduché, k čemu je vlastně moc? K čemu je mít všechno co chceš? Pak už se nemáš proč snažit, nemáš cíle, nemáš důvod dál žít." Zareagovala Yumi. "Hm, to je jedno. Hele a jak to tady máte s láskama? Víš co myslím, ne? Všude se někdo najde, určitě tady taky kolují nějaké drby a tak, ne?" Usmívala se Noe. To se Yumi jen zasmála. "Ty tvoje dotazy... No, ale jo, něco se najde. Co vím, Aizenovi se líbí tvoje sestra a líbí se taky Urukiorovi, teda spíš líbila, Aizen mu "vysvětlil" že je jeho, ach bože chlapi, umí se jen hádat." Zakroutila hlavou Yumi. "A pak ještě Gin nám tu koukal po nějaký Shinigami, na jméno si nevzpomínám, aleještě se líbila i Grimmjowovi. Cvoci, Arancarek tady je a oni si musí vybrat Shinigami." Dodala Yumi. "Ale ale, to zní jako kdybys žárlila!" Řekla najednou Noe, to se Yumi vážně od srdce zasmála. "Tak teď jsi mě dostala, žárlit? Na koho pro boha? Proč? Tady není jediný pořádný chlap." Zareagovala a tak tam s Noe kecaly dál, co na tom, jestli je někdo slyší nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:24 pm

Vylejzala si zrovna oknem z klučičí chatky a mířila sis to do dívčí XD No jenomže na tebe jakoby se průšvihy lepily XD Když už sis prokřupávala prsty a chystala si se vylézt do dívčího okna, někdo tě chytil za límec a hodil tě k zemi. Hold Byakushi asi ve tmě nerozpoznal děvče od kluka XD Takže v doměnkách, že jsi nějakej šmíráckej cucák stebou právě hodil na zem. Potom si ale uvědomil, kdo že to seš XD Midori...san? Midori san očekávám nějaké vysvětlení, proč ste chtěla lízt oknem do své chatky...?o-O mračil se Byakushi, ale zas tak moc ne XD Byl ještě mimo z Yoriko, která už se dávno nahoře převlíkala XD Všichni sme mezitím už usínali, jenom ty si měla co řešit s Byakushim (gome, že je to tak krátký, ale to bych za tebe musela nějak hrát XD)
Mezitím v pokoji holky drbali a drbali kluky XD To si ale Yumi zívla a Noe zase něco napadlo XD Zíváš z nudy nebo seš snad ospalá? Já že bych ti sehnala nějakýho chlapa, aby ě odnesl do hajan XD rejpla si Noe a jen tak mrkla na asi ospalou Yumi. nevypadala zrovna moc akčně, spíš znuděně a otráveně, ikdyž kecání s Noe se jí líbilo. To už se Yui ale najednou z ničeho nic rozloučila a odešla. Noe pak jen přemýšlela, jak jen sestra (Nana) může být tak slabá a blbá a nechat dělat na sobě Aizena co pomalu on chce o-O To Noe už by rozdávala facky a bránila by se zuby nehty, navíc teď umí částečně to taijutsu a má tu svoji drápací zbraň XD No hold Noe zase měla plnou hlavu těch řečí a to ji vždycky nutilo k přemýšlení XD Mezitím Grimmjow měl ve svým pokoji zas veselo. Monabel a Nees ho zase všelijak provokovali atak. Asi po půl hodince skončil Grimmjow rovalenej na gauči a myslel taky na spousty věcí. Dokonce ve své hlavě řešil to, jestli by měl u tebe cenu a kdyby jo, jak dlouho by vám to vydrželo XD To už se u něho válely i Mona s Nees. Ovšem jen tak přátelsky XD Nees si dělala v klidu nad ním manikůru, hold to Grimmovi už nějak nevadilo...spíš to nevnímal XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:19 pm

Můžu jen říct štěstí v neštěstí. Už jsem si myslela, že mi to projde a já se v klidu vrátím do naší chatky, jenže to mě z ničeho nic kdosi chytl za kimono a šup se mnou na zem. To už jsem zaregistrovala, že ten někdo byl Byakuya. A kruci, tak ještě všichni nespí. Pomyslela jsem si, ale raději se uklidnila, zvedla se ze země a upravila si kimono. "Gomenasai, Kuchiki taicho. Nechtěla jsem jít dveřmi, hrozně skřípou a já ostatní nechtěla vzbudit." řekla jsem klidně, ale ve skutečnosti jsem byla nervózní, co mu říct dál. Jenže to zasáhly Matsumoto a Yoriko. S Byakuyou jsme dělali trochu hluk a ty dvě nespaly moc tvrdě a hned jim došlo, že mám menší problém. "Ou Kuchiki taicho, to není hezké nás takhle budit!" Řekla tím svým tónem Rangiku. "Yare yare, tak pojďme." Usmívala se Yoriko a společně s Matsumoto Byakuyu doslova dotlačila do jeho chatky. Yoriko mu ještě vlepila pusu, Matsumoto za ním zavřela dveře a pak se ty dvě i se mnou vrátily do chatky. "Uf, to bylo o fous. Arigatou, zachránily jste mě před uklízením kapitánské chatky." Vydechla jsem si a zalezla do postele. No netrvalo to dlouho a opravdu všichni usnuli.
A byl tady další den! Den sedmý a konečně volno. Každý si rád přispal, já a Toushiro obzvlášť po té Ikakově vražedné rozcvičce. Ach volno, den volna bez tréningu a bez rozcviček a budíčku! Jen orihime vstávala trochu dřív, aby nám udělala snídani. To už v osm někdo zaklepal na dveře naší chatky. "Ohayougozaimasu, je osm, vstávejte. Snídaně už čeká." Řekl Byakuya nezvykle milým tónem. No my ostatní se pomalu probouzely, to Yoriko Byakuya ještě pomohl několika sladkými polibky! "Kyay taicho! Nemohl jste počkat až najdu foťák?" Povzdychla si Matsumoto. To se Byakuya jen usmál a zase odešel, Yoriko po tom probuzení byla celá mimo. "Yare yare, Yoriko chan, Kuchiki taicho tě má vážně rád." Rozplývala se nad tím Hinamori. "Tak mě napadá, první volný den nás probouzel kapitán Ukitake, teď kapitán Byakuya a kdo asi přijde pak, co Midori?" Usmívala se Moriko, tím ale jen chtěla odvést naši pozornost a pak frr do koupelny. No my mohly jen čekat a nadávat. To kluci už Yumichiku raději předem uklidnili. Ona stačila menší výhružka. Buď zůstane v klidu a hned nepůjde do koupelny nebo na něho použije Kidou Ichigo a to už se Yumichika bál, protože s tím jak Ichigo ovládal Kidou by asi Yumichiku nedopatřením vyhodil do vzduchu. Tak přes všechny potíže se ale i Yumichika probojoval do koupelny a my nakonec taky, i když jsme si pěkně počkaly, hold Moriko v koupelně, to je na dlouho. A pak hurá na snídani!
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:57 pm

A bylo ráno. To nás byl vzbudit Byakushi, kterej se nenápadně přikradl k Yoriko. Téměř všichni vstali a pomalu vyrvali dveře od koupelny, páč ji obsadila Moriko. Když po několka minutách konečně vylezla, opět nasadila ten pohled Já sem v tom nevinně XD Já a Kamiko sme Byakushiho ignorovali a spali sme si dál XD Všichni tedy šli už na snídani, i kluci se dostavili na snídani, sice pozdějc, ale dostavili. U snídaně opět nebyl klid. Moriko totiž zakopla o snožku, kterou ji dal omylem Ishida a Moriko celou svou snídani (takže i vařící čaj) vyklopila na Toushira, kterej z toho málem dostal infarkt XD Moriko si ovšem zachovávala svůj klid a hlavně myslela na to, že sice tu snídani schytal kapitán, ale lepší než aby ona měla teď něco špinavého XD Ishida si všimnul, že Kamiko není na snídani, tak ho napadlo, že by mohla být úplně sama v pokoji XD *úchylný výraz v jeho myšlenkách *. To mezitím my dvě v pokoji rozebírali vztahy u Kamiko XD Když já ti pořád nevím, co si mám myslet o Ishidovi...začala Kamiko povídat. No, poslední dobou se chová celkem....jinak...Já si myslim, že by se ti rád nějak omluvil za tu minulost, ale neví jak a nerad by tě ještě víc urazil náš luky, chtěj se omluvit a pak řeknou takovou blbost, že tě to našve ještě víc XDpokračovala sem já. Kamiko nasadila takovej jak znechucenej tak chápavej pohled a posadila se z leže na postel. M-mám mu dát ještě šanci? Myslíš,že...že by...nedokázala se vykoktat Kamiko XD Že by vám to spolu klapalo? Nebo se snad bojíš, že by znova zradil a ty bys nevěděla jestli mu máš znova odpustit? No, do toho ti já už zasahovat nemůžu...dala sem si ruce zahlavu a čučela ospale do stropu. No, když já fakt nevím...možná že ještě radši počkám...kecali sme tam dál a dál a to sme ani netušili, že Ishida nás celou dobu slyšel. Takže sijen poposunul brýle, které se mu zablískly a potichu odešel někam pryč. To už se Renji s ichigem sešli u jezera a čekali na tebe. Hold Toushiro to všecno zdržoval ^-^ Ksakru tak kde je?! rozčiloval se Ichi. Renji jen pokrčil rameny a nedočkavě si podupával XD To už ses teda zjevila s blaženým výraze na tváři XD Takže si jim začala vysvětlovat co a jak a ti dva začali zkoušet . No jak to dopadlo? Děsně, ale líp než předtim XD Oba dva byli už kapánek popálený a očmoudění z kouře XD Já už nemůžu! To je fakt nad moje síly XD stěžoval si ichigo. To se Renji kněmu přidal, no radost snima XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Sedmý den a máme volno-Kidou, Kendo, flaška   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:45 am

Příjemná změna, když nás dnes ráno nečekala žádná vražedná rozcvička a ani žádný šílený budíček nebyl. Ale to bohužel neznamenalo, že snídaně bude v klidu. Moriko měla totiž to "štěstí", že vyklopila celou snídani rovnou na Toushira. No to byla radost, ale Moriko jako vždy dělala neviňátko a Matsumoto samozřejmě fotila, ono přijít o fotku svého naštvaného kapitána, jak měl na sobě Moričinu snídani, no to by nešlo. To raději všichni dojedli a šup pryč, tedy až na pár vyjímek. Orihime a Hinamori se zdržely kvůli úklidu a já se chytla uklidňování Toushira. To byl taky důvod, proč jsem se trochu zpozdila. U jezera na mě totiž už čekali Ichigo a Renji. "Gomene, menší zdržení. Tak začneme. Jako rozcvičení bude stačit blokace mých technik pomocí Kidou. Nezapomeňte, že Reiatsu musí být řádně usměrněné, čím více Reiatsu, tím silnější technika bude, ale nepřežeňte to." Řekla jsem a tak začal náš trénig. To bylo vážně něco, kluci tohle v klidu zvládli, ale pak přešlo na procvičování destrukčních technik a to bylo o život. Nejen oni byli řádně dotlučení a poznamenaní výbuchy a pády, já byla taky řádně dodělaná. Ale to se prostě neřešilo, jenže klukům se přestalo chtít. "Tak to moment, Reiatsu oba máte dost. Nejsem proti pauze, ale rozhodně nekončíme." Řekla jsem a tak byla pauza, jenže tu si kluci řádně prodloužili a to ne, žádné ulívání jsem neměla v plánu. "Tak hele, když se budete snažit aspoň do oběda, udělám pro každého z vás jednu věc, o kterou si řeknete, cokoliv, no?" Pobídla jsem je a kupodivu to zabralo. Takže až do oběda jsem tam ty dva řádně potrápila svou lekcí Kidou. To vy ostatní jste měli pohodu, lenošení, žádný tréning ani žádný Ikaku, co by strašil s rozcvičkou. No dobře, přece jen strašil. Ikaku najednou neměl co dělat a tak se rozhodl zdokonalit svůj plán rozcviček a budíčků, no to už jsme se pomalu mohli začít bát.
A byl čas oběda. Ostatní holky včetně tebe už se pomalu chystaly jít do jídelny, to jsem zrovna do chatky vletěla já celá domlácená a zašpiněná od kouře, jo trénovat s těma dvěma, to je vážně zážitek. "Neboj Nano, Ichigo teď vypadá sice o cosi hůř než já, ale je v pořádku." Usmála jsem se a pak šup do koupelny. No i tak jsem přišla na oběd o cosi později, ale že byl ten volný den, tak to kapitáni nechali plavat. To jsem si u oběda všimla, že se Renji s Ichigem na něčem pořád domlouvají. Trochu jsem znejistěla. Tak mě napadlo, jestli si to že udělám cokoliv nevzali doslova...
Oběd na rozdíl od snídně proběhl v klidu. "Dnes je program na vás, ovšem pokud by měl někdo zájem, někteří z vás připravili nějaký program. Ikaku navrhnul menší soutěž v Kendu, ta by se měla konat za hodinu v doju a Matsumoto navrhovala flašku, ta se bude hrát v dívčí chatce. A pokud by si někdo šel zaplavat, dejte vědět jednomu z plavčíků, jeden z nich je povinen tam být a hlídat vás. To je vše, hezkou zábavu." Oznámil nám Ukitake, no sotva to řekl, Matsumoto hned začala všechny přemlouvat, ať jdou hrát a Ikaku zase všechny lákal na turnaj v Kendu, že prý připravil i cenu. Bylo hodně věcí, co se dalo dělat, nuda tady rozhodně nehrozila.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 7:05 pm

Po obědě tedy blo co dělat. Každej měl nápady, co by mohl dělat a například taková Moriko měla vplánu se celej den o sebe starat. To znamená pleťová maska, mani pedikúra apod. XD To měl v plánu i Yumichika a toho najednou něco napadlo. Sestři! Sestři počkej , mám nápad!! volal Yumichika a běžel za odcházející Moriko. Hm? Přišel si snad na to, jak si udržet vlnitý vlasy celý den, aniž by si je musel upravovat? řekla s nadějí v hlase Moriko XD Eh, to ještě ne...ale co kdyby sme ostatním nabídly, že bysme se o ně pár hodin starali a pak bysme si to nechali zaplatit a mohli bysme si koupit ten úžasnej šampón!! Yumichikovi doslova zářili oči nad tím nápadem a hlavně nad představou, jak drží v ruce nějaký speciální šampón na vlasy XD Moriko souhlasila a ti dva hned šli za každým mu oznámit jejich super nápad. No, já sem teda popravdě podlehla hlavně u nabídky masáže XD Věděla sem, že mě to bude stát peníze, ale to mi nijak nevadilo. Šli sme do našeho pokoje a pár dalších holek co se nechalo ukecat si různě posedali na postele a čekali, až budou obskakovány XD No, to už Rangiku přicházela do pokoje se zbytkem lidí. Hold na kendo nikdo neměl chutě, tak šli hrát flašku XD Ikaku teda šel taky, ale byl pěkně zklamanej a znecucenej XD To se ale začal Yumichika s Rangiku hádat, že dívčí chatka je teď salón krásy a ne nějaký přízemní bar, kde se bude hrát flaška XD Takže nakonec dívčí chatka zůstala jako salón krásy a klučičí chatka (kde byl mimochodem svinčík XD) byl ten bar kde se hraje flaška XD V dívčí chatce byl klid, Moriko nám pustila nějaké uvloňující písničky a ti dva se o nás tak úžasně starali XD Mimochodem byli sme tam já, Orihime a Kamiko. Sourozenci nám umyli hlavy, dali do ručníku, pak nám napatlali ty pleťové masky, okurky na oči a jen vklidu sedět či ležet a kecat XD Mezitím nám dělali manikúru, pedikúu, masáže apod. XD Prostě klid a pohoda a hlavně odreagování. Zbytek tedy byl v klučičí chatce, kde se pak ke hře přidali i kapitáni XD Což byl částečně konec srandy, páč teĎ se nesměli dělat žádné věci na Midori a Yoriko XD Páš nikdo nechtěl skončit jako nanuk či jako mrtvolka v sakurových lístkách. No teď točila Rangiku, takže to bude zas úkol nad všechny síly XD Flaška se dotočila a ukazovala na Renjiho. Rangiku se chvíli zamyslela a pak vytáhla svůj foťáček z výstřihu a začala: Renji, na důkaz přátelství musíš Ichiga obejmut tak, že ho vlastně samou láskou povalíš na zem!! XD řekla Rangiku a už žhavila foťák a vymýšlela články, že se nám Renji asi přeorientoval a co řekne nana na to, že zrovna ichigo je jeho idol XD Renji nejdřív nasadil pohled alá To nemyslíš vážně?!! Ichigo měl ten samý, ale ostatní už byli nedočkavý, páč ti dva se uměli jen hádat a rejpat do sebe XD Takže to budou zase scény kvůli obejmutí XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Fanty! Aneb jak skončí flaška?   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 7:57 pm

Volno, klid... Prostě paráda. No dobře, s klidem to tak žhavé nebylo, totiž Yumichika a Moriko si z dívčí chatky udělali salón krásy a Rangiku zase plánovala, že se tam bude hrát flaška. To bylo vážně něco, ta hádka. "Ve jménu krásy opusť tuto chatku! Tady je chrám dokonalosti, krásy a půvabu! Žádný tmavý kout k provádění nekalostí!" Protestoval Yumichika. "Hm? Nekalosti? Co to plácáš, Yumichiko? Tady jde o kulturní událost!" Opáčila se Matsumoto. "Pche, to tak! Náš chrám půvabu nebude pošpiněn takovou věcí jako je flaška! Odejdi!" Pokračoval náš Krasoň. "Nani? Tohle je přece moje chatka, ne tvoje!" No to byla prostě paráda a ty výrazy, to bylo něco a Hisagi samozřejmě fotil jako strhaný. Nakonec ale yumichika naši chatku uhájil a tak se flaška přesunula ke klukům, to ale Matsumoto jančila, jaký je tu svinčík. Já už se chtěla dát do uklízení, taky proč ne? Jenže to mě Matsumoto zastavila, že klukům nebudu dělat služku a tak nás nakonec natáhla do společenské místnosti. Zatím jsme hráli Matsumoto, já, Ikaku, Hisagi, Ishida, Orihime, Hinamori a Kira. Pak se k nám ještě přidala Yoriko a vzápětí i kapitáni. A málem bych zapoměla, Ikaku se pořád tvářil děsně "nadšeně", hold už si představoval, jak vítězí v tom turnaji. Toho si všimnul Ukitake a rázem Ikakovi zlepšil náladu. Prozradil mu totiž, že se na zítřek plánuje celodení soutěž, ale že je to tajemství. Ikaku hned přikývl a doslova se rozzářil, celodení soutěž, to bylo to ono! Už se viděl, jak to nandává ostatním a jak jsme mezi poraženými hlavně já a Yoriko. No vidět jeho představy řekla bych: Bujná představivost, Ikaku. To už ale Matsumoto začala točit a vyšlo to na Renjiho. Rangiku si hned připravila nádherný úkol. Po chvilce přemýšlení Ichigo i Renji sborově zakřičeli: "Fant!" A tak Renji dal jako fant svoji čelenku. "Hmm, vy jste trdla! Takový rozruch kvůli malému objetí." Povzdychla si Rangiku, ale foťák si nechala stejně jako Shuuhei u sebe. A tak točil Renji, tentokrát to padlo na Byakuyu. To Renji zrnul, nemůže přece dát žádný úkol ani žádnou otázku svému kapitánovi! "Zapomeň na chvíli, že jsem tvůj kapitán." řekl klidně Byakuya, no ale i tak se Renji k ničemu moc neměl. "Renji!" Řekl pak výhružně a zamračil se, to málem Renji nadskočil a šup něco vymyslet, no Byakuyův pohled, to už známe. Tak Renjiho v tu chvíli nenapadlo nic lepšího, než udělat Rangiku a Hisagimu laskovost aneb Byakuya musel políbit Yoriko a ti dva to samozřejmě fotili, no Rangiku se málem vrhla samou radostí Renjimu okolo krku. Pak teda točil kapitán Byakuya a to skončilo na Matsumoto. No Byakuya byl vážně potvora a chtěl po Rangiku ty fotky, jenže to ne, Rangiku raději dala jako fant svůj šátek, fotek se vzdát nehodlala i kdyby musela dát kimono a navíc, Hisagi taky fotil. Ale Byakuya to nevzdával a měl jasný plán aneb jak získat ty fotky. No bylo to něco, po pár kolech to vypadalo zajímavě, tady je menší seznam fantů, které kdo dal.
Byakuya: Šála
Ukitake: Haori
Toushiro: Haori
Rangiku: Šála a obi
Já: Jehlice do vlasů a obi
Hisagi: -
Ikaku: -
Ishida: Brýle
Orihime: -
Hinamori: Mašle a tam to XD No ta látka či jak to nazvat, do čeho si dává vlasy, jo jsem magor. XD
Kira: Obi
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 8:24 pm

No začínalo se nám to pěkně rozjíždět a klukům jen tekla červená z nosu, páč Rangiku už byla jen ve spodním prádle XD Teda, Toushiro a Byakuya se museli před svými milovanými hlídat, ale zbytek měl červenou XD No, hra byla v plném proudu a když už měli kimono dohromady snad jen dva, tři shinigami, pišel i zbytek aneb salón krásy XD Takže já, Kamiko, Yumichika a Moriko sme přišli celý uvolnění, svěží a šťastní plus sme nesli nějaké občerstvení a přidali sme se. To se některým nelíbilo, páč sme oproti nim měli hodně fantů XD No a už se hrálo. Popravdě mě museli přemlouvat, páč flašku sem moc v lásce neměla. Vždycky sem měla nějakej blbej úkol nebo sem byla první, co neměla nic na fant(ovšem spoďáry sem nikdy nedala XD). Teď točil Hisagi a padlo to na Moriko! No nastala chvilka ticha a Hisagi přemýšlel, co jí dát nebo na co se zeptat....no jo, můe se zeptat XD Je pravda, že si mě tehdy políbila? napadlo Hisagiho, páč tomu vrtalo hlavou děsně dlouho XD Moriko totálně rudla! To byl pro ni konec! Navíc teď jsou tady ještě e všemu všichni, no to je trapas největší....Jo pípla si spíš pro sebe. To už rejpavej ikaku ale začal prudit. Já nic neslyšel?! >D a podíval se na Moriko, která byla celá mimo XD Jo...! řekla trošinku hlasitěji a spíš holky na ni uchváceně hleděli (hlavně romantici XD) a kluci se nijak netvářili XD Mimochodem mezi všemi dokolečka chodli chipsi, cola, brambůrky, limo XD Takže na večeři pak nebylo v žaludku místo a Orihime si jednou konečně užila s ostatníma, aníž by musela dřív odejít. No čas plynul jako voda a už bylo devět večer. Někteří už vstávali a to hlavně kluci, aby jim Yumichika nezabral koupenu XD Potom se někteří kluci zase vrátili na místo a hráli dál, hold je to bavilo, obzvlášť, když už dvě dívky byli ve spodním XD Toushiro ale vstal, pošeptal ti do ucha jestli půjdeš sním, no ty jsi samozřejmě souhlasila XD Vzala sis své fanty a ruku v ruce ste šli ven. Venku už byla celkem tma. Na obloze zářili hvězdy a měsíc byl v úplňku. Toushiro tě zavedl na jedno dosud neobjevené místo. Byla to taková malá álejčička XD Tam bylo takové místečko přímo k posezení či poležení a navíc tam nebylo na ty dotyčné vidět XD Takže ste si tam nejdřív sedli, objali se a chvíli si jen tak povídali. Pořád ste měli pocit, že se málo vidíte XD Spíš že ste spolu málo, že vám to pořád někdo kazí, nebo není čas. To už tě Toushi něžně povalil na záda, slonil se ktobě a věnoval ti několik úžasných polibků! No, najednou jakoby všichni chytli romantickou a vášnivou náladu! Ichigo si odchytl mě...no spíš já jeho a šli sme knám do dívčí chatky, kde nkdo nebyl. Zamkli sme se, zavřeli okna a zatáhli rolety a pak sme se mohli věovat už jen sobě. Mě tky připadalo, že sme spolu nebyli děsně dlouho, tak už automaticky sem si vslíkala tričko a najednou sem vůbec nebyla nějak stydlivá či nesvá, prostě sem šla k ichimu, jemu taky pomohla sundat tričko dolů a už sme se vášnivě líbali XD ♥️o♥️ To Byakushi s Yoriko zabrali kapitánskou chatku, no nemusím psát co ti dva skrytí úchyláci dělali XD Hisagi se též odvážil a zeptal se, jestli by sním Moriko nešla nachvíli ven. Ti dva šli k jezeru, jo to ještě Yumichika stačil Hisagimu pohrozit, aby si dával bacha XD Hisagi samozřejmě nijak nic nezkoušel, spíš čekal, jestli se Moriko odhodlá ama k polibku, rozhodně ale aspoň Hisagi mluvil! To by do něj nikdo neřekl, že je tak ukecanej XD Moriko se někdy samozřejmě červenala a usmívala se a styděla se XD Ishida si šel zas promluvit s Kamiko, no jak to mezi nimi dopadlo vědí jen oni dva XP
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Zakončení sedmého dne: Romantika s paparatzim!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 10:28 pm

To bylo něco úžasného! Ta flaška a v případě kluků pohled na polonahé holky, prostě to naladilo takovou atmosféru a k tomu ještě temně černé nebe, na kterém zářil Měsíc v úplňku a kolem něho se jako malé dyamanty třpytily hvězdy. Byl to vážně kouzelný pohled a pomalu se nám ten kroužek rozpuštěl a my se po dvou odebírali pryč. Já skončila s Toushirem na jednom klidném místě, kde jsme měli vážně pocit, že máme od ostatních klid. Pomalu jsme si oba lehli a v objetí sledovali nádhernou noční oblohu a sem tam si to zpestřili několika polibky. Taky na tebe s Ichigem přišla romantická nálada, no spíš vášnivá, tak proč neobsadit chatku? Však holky si rády počkají. A chatku kapitánů taky jeden rozvášněný pár obsadil, překvapivě že to byla Yoriko s Byakuyou. I Hisagi a Moriko zmizeli k jezeru a Ishida šel zase za Kamiko. Takže nakonec na terase u společenské místnosti a jídelny posedávali Ukitake, Matsumoto, Kira, Renji, Hinamori, Sado, Orihime, Ikaku a Yumichika. "Ach jo, to je smutné... Takový krásný večer, romantika chytla všechny kolem a já nikoho nemám!" Povzdychla si Matsumoto. "Nejsi sama, Rangiku san." Řekla zamyšleně Hinamori a Kira jen přikývl. "No jo, co nám zbývá." Přidal se Renji. "Moje sestřička už je dospělá! Vyrostla tak rychle! Co když se za chvíli vdá?! Je to jako včera co byla tak malá a já se o ni staral a teď už má známost! Ten čas tak letí! Moriko už je dospělá! Už to není moje malá Nee chan!" Brečel tam Yumichika celý na měkko z toho, co se děje mezi Moriko a Shuuheiem. "Bože lidi! Tohle nebudu poslouchat, to že se teď nemáte s kým muchlovat přece nic neznamená!" Kroutil hlavou Ikaku a rozhodl se, že udělá něco "užitečného" a tak vzal Hisagiho foťák a hurá fotit. No k naší smůle nás Ikaku vyčmuchal i na tom novém místě! K jeho štěstí jsme si ho ale nevšimli a on v klidu nafotil několik vášnivějších snímků. Pak si řekl, že půjde Yumichikovi nafotit sestřičku, ať se nemusí bát, že je jeho malá Nee chan v pořádku. A taky že byla, už se dokonce uklidnila a zase to byla ta stará známá Moriko, která nevěděla co je to být v rozpacích nebo se mračit. "Em a ještě jsem ti chtěl říct... No, gomen za to u jezera a i za to prohození s Yumichikou. Vážně nejsem žádný úchyl!" Povídal dál Hisagi, to se Moriko zasmála. "I kdyby, tak co? A navíc, masírujete líp než Yumichika, fuku-taicho." Zareagovala Moriko, ale to "fuku-taicho" řekla takovým přátelským a hravým tónem, už to nebyly žádné formality. Nastala chvilka ticha a ti dva se zadívali na hladinu jezera osvícenou měsíčním světlem. "Jen se chci ujistit, nezlobíš se kvůli té malé puse, že ne?" Zeptala se Moriko a Hisagi hned zakroutil hlavou, načež Moriko trochu sklopila oči a lehce si olízla horní ret. "Tak to se nebudeš zlobit ani kvůli tomuhle." Řekla, přitáhla si k sobě Hisagiho za kimono a vášnivě ho políbila. To se Ikaku málem ufotil k smrti, jak zběsile fotil každý okamžik. Teda Yumichiko, tvoje sestra je ďábel s tváří anděla. Uchechtl se v duchu Ikaku a šup fotit dění v kapitánské chatce. Ikaku si nedělal hlavu se zamčenými dveřmi, prostě je vysadil z pantů, vyfotil Yoriko a Byakuyu, ti se zrovna zbavovali navzájem kimon, dal dveře zpátky a pak frr pryč. No Ikaku byl vážně fotograf bez zábran. To samé provedl i u tebe s Ichigem, jen u vás se trochu zdržel. "Matsumoto tam se zbytkem nezadaných nadává na to, že nikoho nemá, Hisagi se u jezera ocucává s Moriko a tak musím fotit já. Jen v klidu pokračuj, Kurosaki." Zazubil se ještě a pak zase zdrhnul. Teď chtěl najít Ishidu a Kamiko a trefa! Ti dva seděli na terase doja a koukali na nebe poseté hvězdami. "Ta obloha, taky ti to připomíná ty večery?" Řekla Kamiko. "Jo, to bylo fajn. Každý pátek po tréningu, byl od tamtud krásný výhled." Přikývl Ishida. "Těžko uvěřit, ale v tomhle ses vůbec nezměnil, Uryuu kun." Usmála se Kamiko. "Ty taky ne, Kami chan." Oplatil jí to Uryuu, když už na sebe vytáhli přezdívky z dětství, to už něco znamenalo. A náš novopečený paparatzi samozřejmě tuhle hezkou chvíli zvěčnil Hisagiho foťákem. Po tomhle se vrátil zpět k té partičce u jídelny, ti tam zasněně poslouchali Ukitakeho, který zrovna začal vyprávět o jeho dávné lásce a tak se Ikaku přidal. "Je to už hodně dlouho. To ještě nikdo z nynějších kapitánů nebyl na své pozici, krom kapitánky Unohany, Kyouraka a mě a samozřejmě velícího kapitána Yamamota. Jmenovala se Oboko Ayumi, tehdy byla pod-kapitánkou 2. divize, kterou vedla Shihouin Yoruichi. Byli jsme dobří přátelé, chvílemi mi přišlo že i víc, ale neměl jsem šanci to zjistit. Ten den co se přišlo na Aizenovy pokusy s Hollowizací zemřela. Vracela se z jedné mise a překvapilo ji několik obzvláště silných Hollow. Nenašlo se nic, jen pár kapek krve v jednom lese za Seireitei. Byla úžasná, snad nikdy se nemračila, měla tak nádherný úsměv a upřímné oči." Vyprávěl Ukitake a ostatní jako zhypnotizovaní poslouchali. "Jen... Tohle nedávejte do týdeníku ani o tom nemluvte před Midori, na tohle je hodně citlivá. Ayumi jí zachránila život, dala jí domov a starala se o ni, byla pro ni jako matka a její smrt pořád bere těžce." Dodal ještě. "Ukitake taicho to je smutné... Ale vsadím se, že vás určitě měla ráda!" Řekla zasněně Matsumoto a Orihime s Hinamori hned souhlasily. To už se i kluci dostali do té nálady a v tu chvíli by nějakou dívku rádi měli u sebe. A dokonce i Ikaku byl takový zasněný a to už je co říct! "Tak už pojďme spát, dnes asi skončíme všichni v klučičí chatce, naše kapitánská i dívčí jsou obsazené." Řekl Ukitake, no ostatní nebyli proti, taky co jim zbývalo? V jedné chatce jste řádili ty a Ichigo a druhou zabral Byakuya s Yoriko. Akorát to vyšlo, Yumichika se totiž rozhodl přespat v koupelně. "Hej Yumichiko, můžeš klidně spát. Tvoje sestřička je v pořádku, spíš bych se bál o Hisagiho než o ni." Neodpustil si Ikaku, to se Yumichikovi ulevilo a zase začal básnit, jakou má úžasnou sestřičku. "Tak oyasuminasai, na zítřek se vyspěte, máme pro vás menší překvapení." řekl Ukitake, to se ale ozvala Matsumoto. "Mate kudasai! Takový nádherný romantický večer a ani pusa na dobrou noc?" Řekla a tak všichni kluci včetně Ukitakeho dostali od Rangiku, Orihime a Hinamori pusu na tvář. A mohlo se spát. Těch osm v melancholickém rozpoložení uslo rychle, pak jste odpadli ty s Ichigem, pak i Byakuya a Yoriko, ale co já s Toushirem a Kamiko s Ishidou? No jo, my neměli kde spát, ale to se krásně vyřešilo. Kamiko s Ishidou přespali na žíněnkách v doju a já už pomalu usla v Toushirově objetí, ten mě jen opatrně přikryl svým Haori a něžně mě políbil...
A bylo ráno! Zřejmě všichni jsme čekali typický šílený budíček a neskutečnou rozcvičku jako vždy, ale co to? Ikakovi asi přeskočilo! To nemohl být on! Co s ním včera ta atmosféra pro boha provedla? A proč tak šílým? Totiž místo megafonu nebo nečeho podobného všechny ve všech chatkách byl Ikaku probudit osobně tak, že s nimi jen opatrně trochu zatřásl a polohlasně jim řekl, že už je čas vztávat. A samozřejmě zamčené dveře neřešil, no ale co to s ním bylo? To bylo něco a v každé chatce nechal dopis, kde oznamoval, že dnes se ranní rozcvička nekoná. Že dává všem možnost nabrat síly na dnešní program. A tak Ikaku šel pomoct Orihime se snídaní, no to byl vážně šok!


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 10:10 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:26 pm

Po krásném večeru, který byl "nabuzen" vášnivou a romantickou atmosférou nastalo ráno. Někteří jedinci byli tou amosférou ještě postiženi. Například takový Ikaku!Místo megafonu či vody byl všechny mile probudit a ještě nám oznámil, že rozcvička nebud! A poté šel pomáhat Orihime se snídaní a oba dva se usmívali jak sluníčka. V klučičí chatce se zatím teda ostatní probrali a taky byli ještě nakažení! Všichni se na sebe tak mile smáli, pozdravili se, Yumichika jim dokonce nechal koupelnu! V dívčí chatce sme se probudili i my dva. Byli sjme zakrytí v peřinách a spali na zemi (hold 8 postelí nám asi nestačilo XD). I my dva ještě měli vášnivou náladou né-li až žhavou XD No řekněme, že na snídani sme se dostavili o pár minut později. V kapiánské chatce se taky probouzeli naše dvě hrdličky, které se jen vášnivě políbili a šli na snídani v objetí. V Dojo se zas probouzeli Kamiko a Ishida. Tedy, kamiko ještě spala, první se probral Ishida a skoro až zamilovaně hleděl na spící Kamiko, jak je krásná XD To už se Kamiko probouela, tak Ishida hned nasadil svůj typický chytře vypadající výraz XD Na tom už né tajném místě ses probouzela ty v Toushiho objetí ♥️ Vy ste taky moc na snídani nespěchali a míso toho ste se ještě párkrát políbili a usmívali se na sebe. Hisagi se zas probouzel ležící vedle Moriko a ještě ji měl ksobě přitisknutou. No ti dva byli vůbec mimo. Na snídani taky přišli pár minut po mě a Ichim ^-^ Na snídani byl úžasnej klid a úžasná atmosféra. Zatím nikdo nic neprovedl, všichni se usmívali a pořád tam byla ta atmosféra ze včerejší noci. Po snídani opět Ukitake vstal a začala nás informovat: Takže sme si pro vás připravili menší překvpaení! Místo běžnýh tréninků apod. zahajujeme soutěž! Sami si zvolíte,kdo bude kapitán, a ti dva zvolení kapitáni si vyberou členy do svým týmů. Poté jakožto dva tými budete proti sobě soutěžit. Teď po snídani začnem Taijutsu, Shunpo a boj se Zanpakutou. Poté bude oběd a po obědě bude Kido, Kendo a plavání. Poté bude večeře, vyhodnocení souěží a určení celkového vítěze a poté si sbalíte kufry, páč zítra už odjíždíme. Oznámil nám tedy Ukitake a sedl si zpět na místo. Takže po snídani sme se šli všichni převlíknout, někteří šli ještě do koupelny kvůli zanedbané ranní hygieně XD Poté sme se všichni dostavili na tréninkové hřiště. Tentokrát se hlasovalo, že kapitáni budou Ichigo a Renji XD Navíc, aby to bylozajímavější, ostatní si rozdali čísla a kluci měli vybírat čísla. Nakonec y tými dopadli asi takhle: Ichigo → Nana, Raniku, Hinamori, Moriko, Hisagi, Ikaku a Sado. Renji tým → Midori, Orihime, Kamiko, Yoriko, Kira, Ishida a Yumichika. První soutěž byla v Taijutsu. Takže se opět náhodně rozdělilo do dvojic, pokaždé jeden a jeden ze svých týmů a ti měli proti sobě bojovat. Zajímavý bylo, že proti sobě byli vylosováni Ikaku a Yoriko XD Takže to byl zas nekonečný boj, no, ale nesměli sme je přerušit. Kapitáni všechno sledovali a všechno si zapisovali. Nakonec celkově vyhrálo Taijutsu Renji tým. To už přestala ta zamilovaná atmosféra, naopak všichni začali brát tu soutěž až moc vážně XD Poté se přešlo k jezeru, kde byl ten strom a na něm uvázaný šátek. Shunpo soutěž! Opět to bylo náhodně rozděleno do dvojic a opět bylo na zemi to bláto a ten kořen, o který se pořád tak zakopávalo XD Ichigo byl nečekaně s Renjim, takže se ktomu šátku nedostal ani jeden a oba skončili v jezeře XD Nakonec vyhrálo družstvo Ichiga! Teď už nás čekala jen Zanpakutou soutěž. My, co sme neměli Zanpakutou sme tak jako tak bojovali i proti těm, co zanpakutou měli. No, na mě tady do dvojice vyzbil Ishida ana tebe Ikaku. Toho už pomalu ale jistě opouštěla zamilovaná nálada a za každou cenu chtěl nad tebou vyhrát! Nad tebou možná ke konci vyhrál, ale celkově ste vyhráli vy, takže Renji tým. Kapitáni nám vyhlásili pauzu. Orihime šla udělat oběd, měla na to půl hdiny, taže nějací dobráci ji šli pomoc. Ostatní se šli převlíknout a vysprchovat. Poté si téměř všichni lehli na své postele a jen nabírali zpátky síly. Půl hodina uběhla jako voda a už nás Yoriko volala na oběd. Všichni byla zticha a nikdo nedělal žádné blbosti. Také si všichni zvykli na nechtěné Ishidovi snožky. Hold jak měl dlouhé nohy, tak si je dával mimo stůl a proto o něj ostatní zakopávali XD Ukitake opět vstal a pravil: Nyní vás čeká ještě soutěž v Kido, Kendu a v plavání. Přeju všem hodně štěstí, budete ho potřebovat a máte čtvrt hodiny na převlečení a jiné potřeby. Poté se sejdem na hřišti jako ráno XD řekl a posadl se zpátky na místo. Všichni teda už odcházeli a Ukitake pak vyhnal i orihime, že prý on to umyje a uklidí. Takže po čtvrt hodině se všichni sešli na hřišti, kde Byakushi vyhlásil pokračování soutěže. Nyní nastala soutěž v Kendu, takže sme se všichni přesunuli do Doja a se dvojice vybrali náhodně. Zajímavé bylo, že byli zvoleni Sado a Yoriko a Yoriko ho snad hned porazila. Poté dostávali chvíli nakládačku i Renji tým a vypadalo to, e to nakonec vyhrajem. Jenže. To tampak šli Moriko a Yumichika. No dva sourozenci, kterým záleží na vzhledu XD No nakonec to vyhrálo stejně Renjiho tým. Poté sme se přesunuli ven k terčům a tentokrát sme měli trefit střed nebo aspoň místo nejblíže středu. No, Ichigovi ai Renjimu to moc nešlo, ale že by to bylo nějak hrozný se taky říc nedá XD Poté se zkoušeli poutací technky a jiné. No, tohle se ještě nevědlo kdo vyhrál, páč to museli kapitáni ještě vyhodnotit. Takže to tam sčítal Ukitake a byakushi s Toushim se přesunuli k jezeru, kde se už všichi vslíkali do plavek (dejme tomu, že se Ukiatke otom zmínil, ať si vemou plavky pod oblečení. Plavání bylo na rychlost a pak na výdrž. Nejlíp si vždycky vedl od nás Sado a od vás Kamiko XD Poté sme byli náhodně rozděleni do dvojica začalo se soutěžit. Plavání nám trvalo asi ze všeho nejdýl. To už za námi šel i Ukitake. Stihl už všechno propočítat a sepsat XD Mimochodem Kidou vyrálo družstvo Renjiho. Byakushi sledoval to plavání a už zbývali jen dva páry. Všichni nějak začali fandit těm svým, no a nakonec sme to vyhráli my XD Poté sme měli hodinu klidu na převlečení a odpočinek, pak večeře a pak balit...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Závody! Předčasné rozloučení s horskými kasárnami   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:07 am

Osmý den začal vážně divně. Na Ikakovi se vážně podepsala ta včerejší atmosféra, ale ne že by ostatním šílený budíček a rozcvička nějak moc chyběly. A tenhle den začal být zajímavý! Jak nám Ukitake řekl, dnešek bude patřit závodům, ale proč opuštíme kasárny o týden dřív, to nám nikdo neřekl. No po chvilce jsme po tom přestali pátrat a hurá na závody. Jako kapitáni se vybrali Renji a Ichigo, to už samo říkalo "Máte se na co těšit!" A taky že jo, bylo to pořád nerozhodně, oba týmy se střídaly ve vedení, ale nakonec Renjiho tým vyhrál. Všichni, tedy krom kapitánů, jsme byli utahaní, ale i tak. Matsumoto hned poprosila Byakuyu aby vyfotil oba týmy a tak se prvně vyfotilo naše vítězné družstvo, všichni s úsměvem ve tváři a Renji s vítězným šklebem. To Ichigo se i unavený stíhal na Renjiho mračit, láteřit a v pauzách mezi mračením se a láteřením ještě dýchat a mluvit s ostatními, no prostě machr. Ikaku už nás dokonce hned po závodech začal strašit večerní rozcvičkou, ale to ho rázně uklidnili kapitáni, taky jsme všichni byli poloviční dotlučené mrtvoly bez Reiatsu. To už chudák Orihime taky dotlučená a vysílená mířila do kuchyně, že udělá večeři, to se jí ale do cesty postavil Toushiro. "Jdi si odpočinout, Orihime." řekl a než něco stačila namítnout, už jí Byakuya vysvětlil, že se dnes o večeři starají kapitáni. A tak jsme se všichni rozešli do svých chatek osprchovat se, ošetřit všechny rány a šrámy, převléct se a chvíli si odpočinout. V obou chatkách to vypadalo jako na pohotovosti-obvazy, desinfekce, náplasti. Nikdo totiž nechtěl Orihime otravovat s takovými drobnostmi a navíc ona sama byla unavená a dotlučená. No vůbec všichni byli dodělaní, tady je menší rekapitulace, jak jsme skončili.
Ichigo: -Obvaz na čele. (Napálil do stromu.)
-Náplast na nose. (Ishidův šíp mu proletěl přesně přes nos.)
-Modřina na levém rameni. (Provokoval mě při souboji v Taijutsu.)
-Obvaz na zápěstí. (Vykloubení při plavání.)
Sado: -Obvaz na hrudníku. (Souboj s Yoriko.)
-Náplast na krku a pravé tváři. (Hisagi ho sekl svým Zanpakuto.)
Uryuu: -Obvaz a trocha ledu na levém kotníku. (Při souboji s Yumichikou si zvrtnul nohu.)
-Obvaz na pravém rameni. (Souboj s Ichigem.)
-Obvazy na obou rukách. (Překročení limitu Quinci.)
Nana: -Náplasti na levé ruce od zápěstí po loket. (Soutěž v Kidou aneb nehody jsou běžné.)
-Obvaz na prvém stehni. (Souboj s Kirou.)
Orihime: -Vykloubené levé rameno. (Plavání.)
-Pohmožděná pravá holeň. (Taijutsu.)
Kamiko: -Obvaz na pravém lýtku. (Souboj s Hinamori.)
-Obvazy na obou rukách. (Překročení limitu Quinci.)
Izuru: -Obvaz na krku. (Souboj s Ikakem.)
-Modřiny na lévé ruce. (Souboj s Ikakem.)
-Namožené pravé rameno. (Plavání.)
Hinamori: -Obvazy na obou lýtkách, ramenech a hrudníku. (Souboj se mnou.)
-Modřiny na zádech. (Taijutsu.)
Renji: -Obvaz na čele. (Při pádu do jezera se potkal s šutrem XD)
-Natřískaná záda. (Kendo.)
-Náplast na dolním retu. (Souboj s Moriko.)
-Modřina na pravém rameni. (Taijutsu.)
Midori: -Plotýnky v háji. (Taijutsu aneb jak se dostat na lopatky.)
-Modřiny na pravém stehně, rameni a nad levým loktem. (Kendo a Taijutsu.)
Shuuhei: -Náplasti nad levým obočím a pod pravým okem. (Boj se Zanpakuto.)
-Obvazy na levé holeni a pravém stehně. (Boj se Zanpakuto.)
Moriko: -Obvazy na levém předloktí a pravé holeni. (Taijutsu a Kendo.)
Matsumoto: -Vykloubené levé rameno. (Taijutsu.)
-Obvaz pod pravým kolenem. (Boj se Zanpakuto.)
Yoriko: -Modřiny skoro všude. XD (Kendo, Taijutsu, plavání.)
-Obvazy na čele a na pravém koleni. (Srážka se stromem.)
Ikaku: -Obvazy, modřiny a náplasti skoro všude, škoda slov. XD
Yumichika: -Naražený nos. (Kendo.)
No krása, tak jsme se nějak ošetřili a pak hurá na večeři. Tím myslím že jsme tak tak dolezli do jídelny. Tam už bylo prostřeno, jídlo na talířích, no kapitáni se vyznamenali. "A sakra, já bych to nejed, beztak nám tam Kuchiki taicho zase dal nějaké uspávadlo." Rýpnul si Ikaku, to se Byakuya zatvářil trochu zklamaně. "Nebojte, my ho hlídali, nic v tom není." Uklidnil nás Ukitake, proto Byakushi koukal tak smutně, hold už nám připravil uspávadlo, ať neděláme večer blbosti. No nakonec raději jídlo připravili Ukitake a Toushiro a Byakuyovi nechali nádobí, nechtěli totiž riskovat, že se po večeři v jídelně sesypeme zase na jednu hromadu. No musím říct, že se kpitánům večeře povedla a Orihime ještě pochválila, jak je krásně umyté nádobí, to aspoň trochu Byakuyu potěšilo. No hold už měl jako uklízečka praxi. "Soka, tak jen bych vám rád připomenul, že vítězem našich závodů je Renjiho družstvo. Gratulujeme vítězům a tleskáme poraženým za snahu. Nic méně mám i špatné zprávy. Měli jsme se vracet až za týden, ale jisté znepokojivé události si žádají náš návrat a tak zítra v sedm hodin ráno vyrážíme zpět do Seireitei, proto si prosím sbalte své věci už dnes, zítra nebude ani rozcvička ani snídaně, v půl sedmé vás přijdeme vzbudit. A nyní pro vás o cosi radostnější zpráva, nemůžeme táhnout ten zbytek Saké a jídla zpět, takže se toho dnes musíme zbavit. Můžu jen dodat, že společenská místnost i všechny chatky včetně té naší jsou vám dnes k dispozici, ať se s tímhle kurzem řádně rozloučíme. A malý bonus, večerka se dnes ruší. Jediné pravidlo je to, že nesmíte opustit areál kasáren, toť vše, hezkou zábavu." Informoval nás Ukitake. No to bylo hned živo, i v obvazech a s náplastmi jsme se rychle šli sbalit a pak mohla začít zábava!
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:39 am

Takže po večeři byla jasná oslava, jinými slovy pařba!XD Skříň se saké se oteřela a Rangiku s Ikakem tam stáli jako první a zírali na to jako na kus božstva XD Já sem tam byla asi jediná abstinentka, no co, byla se zvykla na lidi v náladě a bavit se snima a luštit jejich huhlání byla taky sranda XD No, nejdřív to začalo normálně. Povídání, chichotání a popíjení saké. Byla Yumichika se rozhodl, že bude dělat DJ a tak nám tam pouštěl různé písničky. Od ploužáků přes metal až po disko XD Takže většinou kluci odtáhli pryč překážející věci jako židle atd. a šlo se tančit. Většinou se to nějak spárovalo, takže spolu tančili naše známé páry a pak ti co byli jakože na ocet se taky mezi sebou nějak prostřídali. Rangiku, Ikaku a Yoriko byli první v náladě XD Rangiku zas chytla striptízová, takže si přitáhla nějakej stůl doprostřed místnosti, vlezla na něj a už to známe XD Ikaku si pak všímal těch co moc nepily. Takže se u mě nenápadně zastavil a nutil mě do saké. Já samozřejmě nechtěla, ale pak si Ikaku sehnal posili a naklopili to do mě jako tehdác do Midori XD Yumichika tam pořád ze sebe dělal toho hlavního DJ, co to tam rozjíždí XD Poté tam hodil ploužák, což se nelíbilo Rangiku, páč už neměla tričko a chtěla pkračovat dál ve vslíkání. No, nikdo ji ale nevyhověl a ploužák pokračoval dál. Poté všichni zas do sebe hodili šálek saké, já už se taky přestala bránit a začala sem být celkem brzo v náladě. Hold opíjet abstinenta se nevyplácí XD No takže sme tam řádili a řvali a tančili a už bylo asi tak pár minut po dvanácté. To Rangiku přemluvila mě a Yoriko, abysme sní tančili nastole. Tančit u ní znamenalo vslíkat se. To se ale nelíbílo Ichimu. Byl jeden z mála, co ještě nebyl až tak na mol a byl asi nejvíc střízlivej...samozřejmě taky něco vsobě už měl, ale pořád dokázal vnímat jak se patří a používat mozek XD Takže šelknám holkám a mě vzal z toho stolu dolů. Taky pohled na svoji dívku jak už je pomalu jen ve spoďárech nebyl asi příjemný. To samé udělal i byakushi, takže tam zbyla Rangiku. Tak začala přemlouvat tebe a Hinamori XD Ichi mě radši už odnesl do pokoje, položil mě do postele a staral se o mě dokud sem neusla, což bylo téměř hned XD Kapitáni vlastně museli být aspoň trochu střízliví, abyse vůbec zítra probrali a dotáhli ostatní zpátky do Seireitei. No asi kolem třetí hodiny raní už všichni odpadli a nastal klid XD No a za pár hodin, aby vstávali.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Večer pařba, ráno problém   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 2:21 am

A už se to rozjelo! Rangiku a Ikaku okamžitě vlítli na Saké, Sado s Orihime donesli jídlo, Yumichika se stanovil, cituji: "Nejpůvabnějším DJ celého Soul Society." A tak začala naše rozlučka s kasáranami. Saké, jídlo, zábava a zase Saké. Slovo abstinent jsme neznali, o tom ses dobře přesvědčila. No už to nabralo klasický spád aneb Rangiku šup na stůl a kimono šup dolů. Kluci byli celí mimo, když ses k ní přidala i ty a hned potom i Yoriko. Ale Byakuya a Ichigo z toho moc šťastní nebyli a tak vás obě odnesli do dívčí chatky. Za chvíli jste obě usnuly, ale ti dva u vás pořád seděli. "Vybral sis to ale divokou holku, Byakuyo." Zazubil se Ichigo. "Ty taky nemáš andílka, Kurosaki." Pousmál se Byakuya. No pozor, to určitě způsobilo to Saké ale Byakuya a Ichigo tam spolu normálně kecali! Ano, vážně, jako kdyby byli nejlepší přátelé. Mezitím už Rangiku za vás dvě hledala náhradu. Orihime se raději schovala za Sada. Moriko měla svoji chvilku s Hisagim, Kamiko seděla s Ishidou v rohu a v klidu si povídali a sem tam se napili Saké. A to uviděla mě a Hinamori. Můžu jen říct: A sakra! Kdo by řekl, že i opilá Rangiku v klidu používá Shunpo? Než jsme se nadály, už nás dotáhla na stůl a rovnou nám odvázala naše obi. No chudák Rangiku, hold jsme její nadšení nezdílely a tak šup ze stolu, najít svůj obi a co nejdál od Rangiku. To byli kluci zase zklamaní, prvně že Ichigo a Byakuya odvedli pryč tebe s Yoriko, pak že jsme se odmítly přidat já a Hinamori nebo jiné holky a zklamání číslo tři bylo to, že Rangiku se opila tak, že dřív než skončila ve spodním prádle sebou sekla, no radost. Nejstřízlivější tam byl Toushiro, ten už byl na nervy z toho, co vyváděl Ukitake. Ten se totiž taky dostal do nálady a své zklamání z nevydařeného stryptízu dával najevo nejvíc ze všech. Nakonec Toushiro musel málem násilím Byakuyu dotáhnout zpátky aby hlídal a pak odtáhl Ukitakeho do kapitánské chatky dřív, než stačil něco vyvést. Já se nenápadně vytratila za ním a potkali jsme se přímo ve dveřích. "Chatka kluků je volná..." Řekla jsem, hold i trocha Saké stačila, abych se dostala do nálady a já se zrovna rozvášnila. No náš mejdan dopadl skvěle. Ichigo usnul vedle tvojí postele, pak Moriko s Hisagim se omylem netrefili do správné chatky a skončili v té kapitánské. Zbytek se nahrnul do dívčí chatky a pár i do kapitánské, hold klučičí chatka byla jaksi zabraná...
Hodina za hodinou, minuta za minutou a byl devátý den přesně půl sedmé. To už byl Toushiro vzbudit tu bandu v kapitánské chatce. Těžko popsat jeho výraz, když viděl v jedné posteli Ukitakeho, na zemi Ikaka s flaškou Saké v ruce, Yumichiku v koupelně, Hisagiho s Moriko v jeho posteli a Orihime zase v Byakuyově. Chtělo to trpělivost a sebeovládání, ale přece jen je všechny vzbudil. Pak si to namířil do dívčí chatky, tam se zastavil mezi dveřmi. "A co vzbudit ostatní, Romeo?" Rýpnul si do Byakuyi, ten totiž místo budíčku zamilovaně koukal na spící Yoriko. "Být tebou mlčím, já nejsem ten kdo obsadil klučičí chatku." Opáčil se Byakuya. "Ach Kuchiki taicho, to od vás není hezké. Vy jste se v kapitánské chatce přece zamknul dvakrát." Ozvala jsem se najednou já a vlepila Toushirovu pusu na dobré ráno. Tak jsme postupně vzbudili i osazenstvo dívčí chatky. Byakuya ještě prožil strašné dilema. Jak tak viděl Ichiga spát na zemi a na stolku zahlédl kosmetiku Moriko, jaksi ho to svádělo k tomu, aby Ichigovi "trochu" upravil image. Jo to by na něho nesměl Toushiro přísně koukat. No každopádně jsme to zvládli a přesně v sedm opustili kasárny a v půl deváté jsme dorazili zpět do Seireitei. Tam bylo ale celkem mrtvo a sotva jsme přišli, Yamamoto si hned Byakuyu, Ukitakeho a Toushira zavolal k sobě. "Ou to mi bude chybět. Příště můžeme třeba mít dovolenou ve skutečném světě, že Ichigo?" Prohlásila Rangiku. Ta představa několika Shinigami v Karakuře a Rangiku s Ikakem, jak tam běhají na mol a pak prosí Ichiga o nocleh, to mu málem vyrazilo dech. "Kudasai Rangiku san, teď je moc brzo o tom přemýšlet." Řekla Hinamori, to ichigo tu představu ještě vydýchával. Ale náš rozhovor přerušil jakýsi hluk, skoro všichni jsme vycítili, že se otevřel průchod do Hueco Mundo. To už se vrátila i naše trojice kapitánů a netvářili se zrovna šťastně. "Právě se vrátila kapitánka Unohana, byla vysláná do Lasu Noches jako diplomat." Začal Toushiro. "Vyjednávala s Aizenem, naskytl se totiž problém." Pokračoval Byakuya. "Aizen nechal unést Naninu sestru a teď ji drží v Lasu Noches." Dokončil to Ukitake. "Podle toho co zjistila Unohana taicho Aizen nepustí Noe dřív, než bude mít Nanu. Kapitánka Unohana i se záchraným týmem by měla vyrazit do Hueco Mundo zítra v poledne. Záchraný tým vybere velící kapitán Yamamoto přesně za hodinu." Dodal ještě Toushiro, to všichni zmlkli a Ichigo tě instinktivně chytl za ruku...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 10:24 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 2:55 am

A přišli sme tedy do Seireitei. No že by tam bylo veselo nebo živo se říct opravdu nedalo. Stařík Yama si zavolal všechny tři kapitány a po několikách minutách nám přišli oznámit to o mé sestře. Ichigo mě tedy instinktivně chytil za ruku a já už zase nevěděla co a jak. Krásnej týden odpočinku a trénování jakoby ani nebyl a Hueco Mundo zase pokračovalo. Tse! Aizene, ty seš tak nechutná svině!běželo mi hlavou a zároveň sem nadávala i na dvojče, páč ona je dost chytrá a navíc ji prej trénovala Soi Fong, a určitě nebyla tak blbá, aby byla např. doma sama....No, hlavní je, aby se jí nic nestalo...A aby ji nikdo nic nedělaj...ani z té úchylné stránky...Já-já už tam ale za ní musím jít, kudasai! Ten tým či co si klidně za tu hodin pak pošlete, ale nechte mě jít! opět na mě padalo takovéto zoufalství. Své dvojče nevidím soro celej život a když přijede, nestačí se ani pořádě nadechnout a už jí vysvětlují co je shinigami a poté ji ještě unesou. Navíc je mladší, takže....pro mě je to snad horší, páč v podvědomí sem ta zodpovědná za ní a jestli se jí něco stane, tak....tak nevím. A to chceš jít jako sama? zeptal se mě ironickým tónem Kyouraku. Na to sem odpověď neměla, Poslyšte kapitáne! Vy nevíte čeho jsou schopný vté pevnosti! Aizen a spol....dělá se mi znich špatně a já nechci aby si ty úchylárny zažila i sestra! Na to je ještě moc...mladá! Prostě....já už potřebuju za ní jít! A je mi jedno jestli sama nebo sněkým, stejně vyšlete ty tými tak co! Takže sme tam začali všichni dohadovat co a jak a co si kdo zažil apod. To uplynul nějakej čas a za námi se ozval známej hlas. Tak vás máme doprovodit do Hueca Munda jo? Kenpachi! Poté tam přišel Toushiro, aby nám oznámil, které divize popřípadě členové jdou do Hueca Munda. Takže tam jde 11.divize, 4. divize a 8.divize. Poté ještě nějací členové a Kurosakiho banda...řekl nám. To už ale šel k tobě s né moc veselm výrazem, hold měl o tebe strach. Yama-jii tedy otevřel Gargantu a ti vybraní odcházeli do Hueca Munda. Celou tu mega dlouhou cstu sme běželi pomocí shunpa. Naštěstí nás co sme to dřív neuměli, už sme je jakž takž stíhali. Mezitím v Las Noches nás už očekávali. Sestra zatim nijak netrpěla. Seznámila se stou Arrancarkou, která je taky ukecaná a vtipná a celkem i v pohodě. Ovšem za ten týden se Noe Aizen osobněneukázal, až teď. No řekněme, že Noe se málem rozesmála nad tím, jak Aizen vlastně vypadá. Tvoje sestra už je tady...konečně ďábelsky se pousmál a prošel kolem Noe, která se už mračila. Pak jen ohrnula nos a musela to co měla na srdci vyklopit: Vy že máte něco s mojí sestrou?! To snad ne! To bych si o onee sama teda nikdy nepomyslela, že má tak děsný vkus na chlapy >-< nasadila znechucený a "kyselí" pohled XD To Aizena lehce překvapilo. Řekněm, že ještě nevěděl, že Noe je neuvěřitelně ukecaná oproti mě. Jo a ještě! Takže to vy ste navroval tyhle děsný hadry? No teda vkus nic moc pane...eh, no to je jedno...ale příště radši dlouhé kalhoty nebo krátkou sukni, ale tohle? To ne prosimvás! pokračovala v komandování a stěžování si Noe...
Mezitím my sme si mysleli, že se blížíme, ale popravdě to bude trvat tak půl dne než dorazíme do Las Noches...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Důvod návratu-Hueco Mundo nás opět volá   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 3:27 am

A začalo to nanovo. Byl to sotva týden a už se opět Hueco Mundo připletlo do naší cesty. Nechtělo se mi uvěřit, jaké podrazy ještě Aizen bude zkoušet. Hodina zbývala do oznámení a ke všemu se vrchní kapitán Yamamoto rozhodl, že se nebude čekat až do zítřka, ale že se půjde hned. Pochopitelně vybral Kurosakiho partu i tebe, i když s nevolí, ale bylo mu jasné, že bys stejně nezůstala. Pak vybral zaručenou osobu, Kenpachi to bral jako výlet a mižnost se pobavit a Yachiru zase jako možnost dostat od Aizena sušenky, no ti dva, škoda slov. Kenpachi vybral několik Shinigami ze své divize, samozřejmě Yumichika a Ikaku nemohli chybět. Pak jako hlavní diplomat a zdravotník šla kapitánka Unohana, Hanatarou a ještě pár zdravotníků. Pak ještě měl jít Renji a zakončil to Shunsui taicho s několika členysvé divize včetně mě. Byla jsem odhodlaná pomoct, něco taky dokázat a ne se nechat zachraňovat! Pomstít se těm dvěma, za to co si dovolili! Ale jedna věc mě trápila, Toushirův smutný výraz. Měl strach, strach že se nevrátím a já nechtěla, ať se trápí. Jenže nebyl na loučení čas, velící kapitán Yamamoto hned otevřel Gargantu. Já jen spěšně Toushiro políbila a usmála se, že bude všechno v pořádku, nechtěla jsem si v tu chvíli připustit, že by to nemusela být pravda...
A byli jsme tam! Zase v Hueco Mundo a opět jsme se řítili vstříc nebezpečí. Bylo to jako bychom odsud snad ani neodešli. Co nejrychleji jsme se hnali k Lasu Noches, tam jsme dorazili za delší dobu, ale i tak v rekordním čase. To už nás čekali Nnoitora a Aporro. "Pojďte, Aizen sama vás očekává." Usmál se zlověstně Aporro. "Ty! Ty žiješ! Paráda! Tas svoji Zanpakuto, chci se bavit!" Vyhrkl hned Kenpachi, hold uviděl Nnoitoru a ten už by i šel, to ho ale Aporro rázně uklidnil, hold Aizen dal rozkazy a tak se zatím poprat nemohli. To Zarakiho trochu zklamalo, ale tak si s Nnoitorou slibovali, že jakmile to půjde, hned se do sebe pustí. No prostě blázni. Aporro s Nnoitorou nás vedli spletitými chodbami, až jsme se zastavili v jedné hale. "Dál může jen ona." Řekl Nnoitora a surově tě strhnul k sobě, to už Ichigo tasil svůj Zanpakuto, ale Shunsui ho zastavil. "Uklidni se, hochu, to by nedopadlo dobře. Dobře víme, že jí Aizen neublíží, ale pokud bychom teď zaútočili, nevím nevím co by bylo s Noe." Řekl Kyouraku. "Správná dedukce, kapitáne. A málem bych zapoměl, padla zmínka ještě naší drahé Haně san, ty taky. Rád bych zjistil, jak se daří naší bývalé Espadě, asi tě trochu zlobí, že?" Usmíval se Aporro. Já se jen nadechla a zase rychle vydechla, je to léčka, past. Jakmile nás bude mít, pošle na ostatní Espadu a nás se pokusí uvěznit. Ale ne, tentokrát ne! Mám celé Reiatsu, nemám zablokované schopnosti, tentokrát se to nestane! Pomyslela jsem a vykročila vpřed. "Soka, ikuzo." Řekla jsem rozhodně. "Jen drobnost, tvůj Zanpakuto kudasai." Řekl Aporro a natáhl ruku, abych mu podala Senpuu. "Obávám se, že s tím bych mohla mít problém. Pokud Aizen chce vidět i mě pak jedině se svým Zanpakuto." Řekla jsem a podívala se na Aporra stylem alá Sáhneš na můj Zanpakuto a budeš bez ruky. "Ty malá drzá..." Vztekal se Nnoitora, to ho ale Aporro znovu uklidnil. U nás to taky nebylo v klidu, Ichigo byl málem nepříčetný, až ho raději Shunsui držel za kimono, aby něco neudělal. "Ale Ichigo, tímhle dáváš najevo, že jim nevěříš. Důvěřuj jim, Nana není bezbraná a Midori není 3. důstojnicí pro nic za nic, klid. Budou v pořádku, máme Aizenovo slovo, to my jsme ti kteří se budou muset strachovat o život a my si poradíme, tak klid." Řekl mu. "Tak pohněte a vy taky." Sykl Nnoitora a naznačil směrem k Unohaně, tak jsme my tři za doprovodu Nnoitory a Aporra zamířily za Aiznem a nechali ostatní v hale.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:02 am

Po tom dalším zmatku se před námi ocitli Aporo a Nnoitora. Dovedli nás až do jedné malé místnosti, kde byli velké dveře a tam sme mohli pouze já a ty. Ostatním, hlavně Ichigovi, se to zrovna moc nlelíbilo. Obě sme se na ostatní otočili a sebevědomě se usmáli na znamení toho, že nejsme slaboši a budem v pohodě. Vešli sme teda dovnitř a ostatní zůstali vté menší hale celý nervózní, ovšem třeba to, že pochybujou si nechali pro sebe. My jsme teda vešli a za námi šli Aporro s Nnoitrou. Aporro pořád koukal na tebe, spíš jakoby se ti pohledem chtěl dostat do hlavy podívat se na tu Arrancarku. Konečně sme dšli do té nějaké hlavní místnosti, kde byl jen Aizen. Jen co nás uviděl, nasadil ten svůj ďábelský pohled. Poté naznačil rukou, aby tebe odvedli do ještě jiné místnosti. No Aporro se tě moc rád chopil a táhl tě do další místnosti, která vypadala spíš jako laboratoř. Aizen se mezitím začal ke mě přibližovat. Scházel schody a pak jen hurá ke mě. Já už ale neměla ten zoufalý výraz, nýbrž naopak. Měla jsem úplně nenávistný a znechucený výraz. Kde je Noe?! začala sem.Aizen se pořád ďábelsky pousmíval a pořád šel blíž a blíž. Noe teď počká, teď bych rád...nedořekl, páč jsem ho přerušila. Kde je sestra?!! Jak já bych tě nejradši zabila! pomyslela se si. Aizen pořád chtěl žvanit o něčem jiném, ale já ho pokaždé přerušila a po posledním přerušení sem už musela zařvat. Dop*dele kde je Noe?!! Kolikrát se mám ještě zeptat?!!!!!! zaťala sem ruce v pěstičky a připravovala sem se na to, kdyby se třeba Aizen nějak ke mě a moc rychle dostal, tak abych se stihla bránit! XD Mezitím tebe zavřeli do nějaké divné klece či co. Aporro tam byl s tebou (v té kleci) a přes injekci do tebe dostal nějaké látky, které tě měli hlavně uspat a ty ses měla opě dostat do svého vnitřního světa. Jenomže to by nebyl Aporro, aby nevymslel, jak se dostat do cizího světa, takže hned jak si jakoby omdlela a dostávala se do svého světa, Aporro též něco "tajného" udělal a octl se po pár minutách ve tvém světě, který si sdílela ještě s Arrancarkou...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:37 am

Byla to jen chvíle a ubytek záchraného týmu nám zmizel z dohledu a my se každá postupně ocitly v jiné místnosti. Tebe na moment hlídal Nnoitora, to Unohane právě vyjednávala s Aizenem a si musela nechat píchnout něco od Aporra, toho totiž zajámalo jen jedno: Experiment a zase experiment. No vážně radost. Já už tak brala jako drzost, že do mě nasadil Arancara, ale aby se i on na moment dostal do mého podvědomí, to už bylo moc! Jenže tosérum způsobilo, že hsem nemohla nic dělat, jen se dívat. Aporro naproti té Arancarce, která k němu byla otočená zády. "Yare yare, ignoruješ mě jako vždy, Emi." Řekl s úsměvem. "Ty máš tu drzost a lezeš i sem? Doufej, že to sérum přestane rychle účinkovat nebo tady zemřeš, Aporro." Řekla chladně Emi aniž by se otočila. "Ale no tak, víš že sílacké řeči na mě nepla..." Ale to už Aporro nedořekl, v tu ránu ho totiž Emi sekla mým Zanpakuto přímo přes hrudník. To Aporro nečekal, nečekal že bude mít Emi takovou sílu. "Taishtachikata demo wakana. Nečekal jsem, že jsi schopná zesílit. Hm škoda, sérum vyprchává, ale neboj, nevidíme se naposledy." Zasmál se zlověstně, načež opustil mé podvědomí a já se probrala. Aporro vážně krvácel a to dost. Ber to jako varování, že mi nemáš lézt do hlavy! Pomyslela jsem si. "Je jako vždy, krvelačná a vznětlivá a přitom tak klidná. Nevadí, takže ty..." Začal Aporro, to jsem ale vstala a vylezla ven. "A já teď půjdu najít Nanu a její sestru. Zkontroloval sis svůj pokus, na ničem jiném jsme se nedohodli." Přerušila jsem ho a než Aporro řekl půl slova, už jsem byla pryč a podle vašeho Reiatsu jsem hledala jednu z vás. V tu chvíli už se Unohana vrátila zpět k ostatním a vzápětí vypukl boj. Aizen totiž už vybral náhrady za Barragana, Zommariho a Aaroniera. A ti tři noví se hned do našeho záchraného týmu pustili i se svými Fracciony. Ale ještě byla nahrazena Halibel, ale Yumi se zatím do boje nezapojovala. Jen stála na terase svého pokoje a pozorovala stále stejnou krajinu Hueco Mundo a Mila Rose, Apachi a Sun Sun s ní. "Cítíte to? Krev a boj a několik objektů se zájimavým Reiatsu." Řekla mlsně Yumi. Vtom ale ucítila mé Reiatsu. "Ale... Dámy, nenutím vás, jestli chcete, bojujte a pokuste se přežít. Já už mám svůj cíl..." Usmála se Yumi a mlsně si olízla rty.
V tu chvíli jsi se z Aizena pokoušela dostat, kde je Noe. Ten se ale k odpovědi moc neměl. "A co za to, když ti odpovím? Neboj se, Noe je v bezpečí a ty taky." Usmál se a i přes tvé protesty a pokusy se bránit ti Aizen položil ruce na boky, trochu si tě k sobě přitáhl a zalíbeně se na tebe díval, on tebou byl pomalu posedlý!
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:57 am

Takže tedy na ostatní se nečekaně vrhli nový členové Espady. Ovšem to Nnoitra nenápadě zmizel a hurá za Kenpachim, kterej už taky byl nedočkavej, kde ksakru je, když si slíbili boj XD Mezitím Aizen si zase musel na mě sáhnout a podle mě divně koukal. Když sem poblíž něho, tak si připadám jako nějakej plyšák, skterým si může Aizen dělat co chce. No, nakonec sem se z jeho "objetí" dostala tím jakoby shunpo, co nás učili na tom táboře. Poslyš, nevím cco si o mě myslíš...a radši to ani vědět nechci, ale nech mě už být! seš jak noční můra! T-to je prostě děs! A chci vidět svoji sestru a odvést ji zpátky do Karakury! řekla sem to takovým už né moc sebevědomým tónem. Mezitím Yumi ti jaksi zkřížila cestu v jedné chodbě, kterou si zrovna běžela. Yare yare,koho pak to tu máme? řekla trochu šíleným..spíš bojechtivým tónem. Její tři fraccionky chtěli teda jít bojovat s těmi záchranři, ale to se zase ačali hádat, takže nikam vlastně nedošli a ani si nezabojovali XD Mezitím Noe byla sice v bezpečí...byla mimo bitvy atak. Ovšem to že měla želízka na rukou už moc uklidňující nebylo. Noe byla zavřená v té místnosti, kde sme byli minule my dvě, když nás přišli zachránit naši kluci XD Noe jen znuděně seděla na zemi opřená o sěnu a naproti ní byl Ururkiora. Noe byla kupodivu zticha, pak se ale začala tak nudit, že zase začala žvanit. Hele! Poslyš! Tobě nevadí poslouchat toho ...Aizena? nemohla si chvíli vzpomenout na jméno a místo Aizena chtěla říct spíš cucáka nebo tak něco XD Urukiora nevydal zatim žádnej zvuk, jen pozdvhl levé obočí. Noe si ho přeměřila pohledem a poté se na něho divně dívala XD To trochu Urukioru rozčilovalo XD Nekoukej se tak na mě! řekl a též se opřel o stěnu. Ha! Já věděla že promluvíš, když tě budu probodávat pohledem ^-^ nevině se pousmála. Jo a polyš, pěkně si mě podvedl! Slbíil jsi, že tu ten tejden budu mít svoji koupelnu a jiné věci a místo toho mě zavřeli do nějaké chabé místnosti...no aspoň sem poznala jednu fajnovou arrancarku XD rozkecávala se Noe a někdy se třeba chtěla podrbat na hlavě, jenže vždycky zapomněla, že má ty pouta XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Aizenova touha vs. Ichigův hněv   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 9:32 am

"Pustím tvoji sestru, chci tebe." Řekl Aizen a odstouil od tebe kousek. "Chceš ji vidět ne?" Řekl a ty jsi samozřejmě šla, hlavně najít Noe! Jak jste tak procházeli jednou chodbou, dole jste zahlédli náš záchraný rým, jak se tam mlel s espadou hlava nehlava. "Nano!!" Ozvalo se najednou, to si tě totiž všimnul Ichigo a fakt, že jsi byla s Aizenem ho moc netěšil. Na nic nečekal, jeho soupeř proletěl zdí a on se vrhl za tebou. Aizen jen stál a čekal. Ichigo byl dost naštvaný a moc rád by všechny ty podrazy Aizenovi vrátil nemluvě o tom, co si kdy Aizen dovoloval k tobě. Jenže sotva se Ichigo chystal Aizena zasáhnout, z ničeho nic začal na hlavě krvácet a tvrdě spadnul na zem. "Teď na tebe nemám čas, Kurosaki Ichigo. Ikuzo, Nano." Řekl jako by nic a pokračoval v cestě nehledě na to, jestli jdeš nebo ne.
V tu chvíli tvoje drahá sestřička jaksi prudila Urukioru. "Nic jsem ti neslíbil." Řekl tím svým tónem a změřil si Noe pohledem. Jenže se nám nějak zapomněl a tak na Noe upřeně koukal a přemýšlel...
Já v tu chvíli měla menší problém. "Watashi wa Tercero Espada, Kuroimaou Yumi desu, yorishiku, Shinigami chan." Usmála se zlověstně Yumi. "Máš zajímavé Reiatsu, líbí se mi, láká mě. To pro tebe není dobré. Kdo jsi, Shinigami chan? Nebudeš jen obyčejný člen nějaké divize, ne?" Řekla mi, já instinktivně sáhla po svém Zanpakuto. "Hachiban tai san-seki, Hana Midori desu." Řekla jsem a už se připravila na boj, třetí Espada, tohle není dobré. Mihlo se mi hlavou. "Třetí důstojnice? Vidíš, trojka je naše číslo. Tak porovnáme síly, mám totiž pocit, že i když máme obě třetí pozici, se silami jsme na tom jinak, hm?" Zareagovala Yumi a tasila stejně jako já svou Zanpakuto. "Ukaž mi to nejlepší co umíš, Shinigami! Chci se bavit!" Vyhrkla a začalo to. Bez zebemenšího zaváhání mě zasypala vlnou prudkých úderů, které jsem tak tak vykryla. A bylo to horší, neměla jsem ani možnost vyvolat Shikai a ona mě za tu chvíli stihla vážně poranit na břichu. "No tak! Víc nedokážeš?!" Křikla na mě a odhodila mě na stěnu. To už se mi v hlavě ozývaly dva známé hlasy-Senpuu a Emi. "Vzpamatuj se, musíš získat čas a vyvolat aspoň Shikai!" Okřikl mě Senpuu. "Na tohle nemám náladu, zabije tě a my zemřeme s tebou, na to zapomeň. Promiň holčíčko, ale tvé tělo je v tuhle chvíli mé!" Oznámila Emi a než jsem se nadála, vážně ovládla mé tělo. Najednou jsem přestala krvácet, v pohodě se zvedla a otřela si krev z obličeje. "Nenapadlo by mě, že budu bojovat zrovna s tebou, Yumi." Řekla Emi, to se Yumi zastavila, znejistěla. "Co to na mě zkoušíš, Shinigami? Iluze? To ti nepomůže, Emi sama je mrtvá! Už dlouho, neztrácej tímhle zbytečným pokusem čas!" Vyhrkla Yumi. "Mrtvá? Mrtvá... Zní to zvláštně, to slovo, poslouchat jak se o mně mluví jako o mrtvé. Potkalo mě něco horšího než smrt... Netušíš, jaké to je, když Aizen vstřebá tvou duši do své Zanpakuto a následně tě Aporro využívá jako pokusný objekt, až skončíš v těle nějaké Shinigami." Řekla chladně, to sebou Yumi trhla. "Wakana... Ten hlas... Jak jen... Cítím to Reiatsu, i když slabě, ale přece... Tak proto mě tolik ta Shinigami lákala. Ale ten hlas, i když je v cizím těle, cítím na sobě ten její pohled. Vážně..." Řekla si spíš sama pro sebe Yumi a vykročila vpřed. Emi se ani nehla. "Věříš mi?" Zeptala se bez jediného náznaku emocí. "Emi sama... Stejně jako dřív..." Vydechla Yumi, hlavou se jí mihly všechny ty vzpomínky od prvního dne kdy sloužila Emi až po ten den, kdy na vlastní oči viděla, jak ji Aizen zabil, ale přesto, Emi žila!


Naposledy upravil Hana Midori dne Tue Dec 08, 2009 6:24 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 10:01 am

No super, jen tak si řekne, že mě chce? To je teda opravdu uklidňující...-_-" Šla sem tedy za Aizenem, který mě vedl za sestrou, jenomže to na mě křikl Ichi a už chtěl napadnout Aizena, jenže ten snad ani nepohnul prstem a Ichi padal k zemi. Ichigo!!! zakřičela sem za ním a už to zase bylo tady. Vyděšený výraz a bezmoc. To už přehání!!! Moc to přehání!! vztekala sem se v hlavě na Aizena, ale musela sem jít dál. Zachránit Noe chan a dostat jí zptáky do Karakury. To Noe zatim teda nesouhlasila s urukiorou, Co to povídáš?! Pamatuju si to jakoby se to stalo před pěti minutami! Když si tam stál, tak sem se ptala, jestli budu vlastní koupelnu a tys to odkýval...vlastně všechny požadavky si odkýval a pak tohle! Taková zrada! odfrkla si Noe a chtěla si založit ruce, jenže to zas zapomněla na ty debilní pouta XD Poté si Noe všimla, že se nějak Urukiora "zasekl" a pořád na ni tak divně koukal. Co je? Jsem snad někde špinavá? Nebo mám na sobě pavouka? Ježiš jen to ne, pavouky ne T-T řekla Noe a rychle se prohlídla, jestli teda nemá na sobě pavouka XD Urukiora se pak vzpamatoval a kapánek se pousmál o-O No to by mě zajímalo, na co asi myslel. Mezitím ty, spíš tvoje tělo ovládala teď Emi a chvíli tam řešili s Yumi její smrt či co. To ale Emi chytla bojovou a chtěla s Yumi bjovat jak za starých dobrých časů. Takže tedy se obě do sebe pustili a řekněme, že Emi měla jednoznačně navrch! Mezitím ty ses octla někde ve svým světě a zatebou se ozval už známý hlas, Senpuu. To snad ne? Ty necháš tu potvoru aby ovládala tvé tělo? Sakra zatlač ji trochu do rohu a ukaž ji, kdo je tu pánem! Okřikl tě Senpuu, mezitím na tvém tělě vyrostla Emiina maska. Mezitím Ichigo se probral a postavil se na nohy. Nás už neviděl, už sme někam zašli. Ichigo byl opravdu naštvaný. No, být tady Toushiro, celá pevnost Las Noches by asi padla pod ledem XD Ichigo neotálel, a rozhodl se nás hledat. No jo, jenže to nevěděl jakou cestou sme šli, páč tam byli dvě rozdělující se chodby. To už Aizen zastavil před nějakými dveřmi, které začal nějakým zajmavým způsobem odemykat a když je otevřel, hned sem si na tu místnost vzpomněla. Na zemi tam seděla Noe a nevypadala nijak v depresi XD No naštvaně vypadala, ale to jen kvůli té koupelně XD Noe mi chtěla zamávat,jenže to zase zaomněla na ty želízka. Noe! vykřikla sem radostně a chtěla sem za ní běžet, jenomže to mě Aizen zadržel a nepustil mě kní. Chtěla si ji snad jen vidět ne? Já tvůj požadavek splnil...a i já mám nějaké prosby..opět se tak ďábelsky podíval a táhnul mě pryč. Já se začala ale vzpouzet a chtěla sem se Aizenovi vytrhnout. Chtěla sem jít za sestrou, jenomže to Urukiora už zavířal dveře. Mate!!!! Noe chan!!!!!!!! HANASE!!HANASE!! křičela sem, až to uši rvalo. Noe vtom zmatku a té rychlosti nic nestihla říct, jen se na mě nadějně a mile usmála a pak se jen zabouchli dveře. Hej! Proč si zabouchl ty dveře! Vždyť....t-tam byla moje sestra! Co...co sní máte vplánu?! A kdy mě pustíte?! vychrlila na Uukioru, kterej opět se tvářiljakovždy a dal si ruce do kapsy a jen si povzdychl...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konec noční můry-vzhůru do hor!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura aneb příběh začíná
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Slzy, krev a tajemství - Změní to jeden úsměv?
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hrací místnost-
Přejdi na: