Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konec noční můry-vzhůru do hor!

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Už nám ruply nervy! Aizenův slib   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:51 pm

"Ichigo! Ichigo probuď se!" Ozval se pro Ichiga už známý hlas. "Zangetsu?" Vydechl Ichigo a sesbíral se ze země, byl opět ve svém vnitřním světě. "Já jsem... To mě to omráčilo? Třeští mi hlava a bolí mě hrudník..." Dostal ze sebe s námahou. Chvíli mu trvalo, než se vzpamatoval, ale pak se mu opět zatmělo před očima a on se vracel do reality. Ještě slysšel hlas Zangetsu a svého vnitřního Hollow a pak už bez přemýšlení opět vyvolal svůj Bankai a spěchal za tebou, no nechtěla bych se mu v tu chvíli připlést do cesty. Arancar, který se o to pokusil skončil na prášek, hold Ichigo spěchal, představa že na tebe jen Aizen sahá mu málem přihodila infarkt. No... K tvé smůle taky že sahal. Když tě vedl pryč od tvé sestry, vzpouzela ses, ale Aizen měl bohužel moc šikovný způsob, jak tě uklidnit. "Klid... Tvoje sestra odejde s Shinigami, co si pro ni přišli, tebe bych tady ale rád měl o cosi dýl.." Řekl ti Aizen klidně a opět si tě k sobě přitáhl a prsty ti zajel na boky. Jenže jak rychle tě k sobě přitiskl, tak rychle se zase vzdálil, hold se po něm ohnal Ichigo svým Zanpakuto. "Nesahej na ni!" Vyhrkl, jednou rukou si tě k sobě přitiskl a druhou hrozil Aizenovi svým Zanpakuto. Aizen stál od Ichiga asi tři metry a se svým obvyklým klidem ho pozoroval. "Škoda, nedivím se ti, že někoho jako je Nana tak chráníš." Prohodil jako by nic, no Ichigo měl co dělat, aby se udržel, protože Aizen tam v klidu stál a skládal ti komplimenty. Do toho všeho se ještě ozývaly rány z haly a sem tam kolem proletěl nějaký Arancar, hold ostatní se taky činili. Aizen si jen povzdychl. "Soka, Kurosaki Ichigo. Odveď si její sestru a ač to říkám nerad, ji taky. Máš mé slovo, že nejmíň měsíc nepodniknu nic proti Karakuře nebo Soul Society. Ale věř, že nejpozději tuto zimu to všechno vynahradím, vítěz bere vše." Prohlásil Aizen a v mžiku byl u tebe. Jen se ti letmo zadíval do očí. "Záleží mi na tobě Nano a moc." řekl a zmizel. V tu samou chvíli se objevil i Urukiora a nechal před vámi tvoji sestru už bez pout. "Onee san!" Vyhrkla a nijak neřešila, že tě právě Ichigo objímá. Skočila na tebe tak prudce, že jste všichni tři spadli na zem, přesněji Ichigo vás obě chytil. "Ty jsi ten její kluk že? No tak to je nesrovnatelně lepší, už jsem se lekla, že máš tak příšerný vkus, sestřičko." Usmála se Noe. Ichigo se neubránil spokojenému úsměv, zachránil tebe i tvoji sestru, byly jste v bezpečí, to byl pro něho krásný pocit. "Hayaku, vraťme se rychle ke Gargantě." Ozvala se najednou Unohana, ani jste si jí nevšimli.
A taky že ano, záchraný tým už se stahoval ven a já se rychle musela chopit vlády nad svým tělem. "Ach tobě se to řekne, ty nejsi vysílený a nekrvácíš!" Opáčila jsem se, ale co naplat, vzepřela jsem se Emi. Ta zrovna znovu sekla Yumi, tentokrát do krku těsně nad tepnu. "Neuvolňuj svou Zanpakuto, nechci tě zabít, Yumi." řekla jí Emi, hned totiž poznala, co chce Yumi udělat. V tu chvíli jí ale z tváře zmizel ten ledově klidný výraz, jen si povzdechla. Opět jsem nad svým tělem získala kontrolu. Na nic jsem nečekala a hned zamířila ven z Lasu Noches za ostatními a doufala, že znovu nezačnu krvácet. Yumi se opřela o zeď a pomalu po ní sjela až na zem, nechala po sobě krvavou stopu. "Emi sama... Jak jen..." Vyeechla a chvíli tam tak seděla, pak se ale zvedla a zamířila rovnou do Aporrovi laboratoře. Tam mu svou Zanpakuto nadělala poněkud zmatek a pak v klidu odešla do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 5 Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:36 pm

Takže tedy než Aizen stihl namě něco vážnějšího, ž sem byla v náruči Ichiga, což se mi ulevilo. Aizen ale asi nechtěl bojovat. Jen se ještě objevil u mě a pak zmizel. To se pak otevřeli tamty dveře ze kterých vyšel Urukiora a hned za ním Noe. To mu omylem stihla šlápnout na nohu, což vůbec neřešila, jen Urukiora syknul bolestí XD Nee chan! křikla sem vesele, to už sme se ale obě váleli na Ichim XD No její poznámku o vkusu sem moc nepochopila (doopravdy jo, postava ne XD), ale to sem teď neřešila. Zvedli sme se a ši sme rychle za Unohanou, aby sme rychle stihli Gargantu. Mezitím ty jsi ovláda zpátky své tělo a Yumi šla vybít své pocty v laborce Aporra. Když byla laborka téměř srovnaná se zemí, objevil se tam Aporro a jeho výraz? Nejdřív vypadal, že dostane mrtvici a potom že ho ovládne jeho temné já a bude vraždit XD YUMI!!!!!!!!! zařval tak hlasitě, že sme ho možná slyšeli i my u garganty XD Mezitím Urukiora s rukama v kapsách koukal jen jak se za námi práší a jaksi nečekal nečekaný útok dvou fraccionek XD Ururki-sán, braňte se!!! zařvali dvě holky a skočili na Urukioru tak, že ho chudáka svalili k zemi. Uruki san! To není žádná sranda když ste mimo! stěžovala si zelenovláska. Že vy ste zamilovanej?XP rejpala do něj růžovovláska. Náh...ne nejsem...-_-" řekl tím svým znuděným a ledově klidným tónem. Uruki san, vy ste takovej suchar! stěžovala si opět zelenovláska, Nees. Jděte si otravovat vašeho šéfa...řekl Urukiora a sbíral se ze země. No, to jaksi nepůjde! Grimmjow-sama se před námi zaknul...řekla ta růžovovlasá, co vypadala skoro jak Halibel, mimochodem jmenovala se podobně, Monabel XD Monabel a Nees byli nové fraccionky Grimma, kterej se nad nimi slitoval. Měli být totiž obě přeměněné zpátky do hollow a měli být vyhozené z Las Noches. Tak se Grimm zastal a vzal si je jao fraccionky a teď toho lehce lituje XD No, aspoň bude zocelenej vůči jiným prudičům XD Monabel a Nees rády někoho prudili a jejich cíl byl teď ledově klidný Urukiora, kterej byl myšlenkama mimo. Mezitím naše skupinka byla už zpátky v Seireitei. Ichigo jen rychle někomu řekl o tom, co asi slíbil Aizen, jenže dá se mu vůbec věřit? To už ale Noe zahlédla Soi Fong, podle ní svoji novou kámošku a senseiku XD Tak ji šla honem všechno říct, co se dělo a samozřejmě pomluvila i ten můj vkus či co XD Toushiro tam stál hned v první řadě všech čumilů a čekal, kdy se objevíš ty. No dlouho si nevycházela, take byl náš milý Toushi poněkud nesvůj a nervózní XD Měl jediné štěstí, že u něho nebyla Matsumoto a nerejpala do něho XD Ovšem byla tam Yoriko, tak Touhiro dělal, že tam vlastně není, ovšem Yoriko teď měla jiné priority než prudění svého kapitána XD Takže si Toushi oddychnul, ale to už spatřil tebe a honem za tebou! No já měla taky chvilku s Ichim, konečně zase sami, jenže to mi ho už shinigami ze 4.jednotek odnášeli do jejich kasáren. Téměř všichni shinigami z téhle mise byli odvezeni do kasáren 4.divize a my ostatní, hlavně my lidé (kurosakiho parta) sme měli jít zpátky do Karakury. Chvíli sme se tam hádali, ale pak sme prošli Senkai a hurá do svých domů. Po několika minutách společné cesty sme se každej rozdělili tou svou. Já šla se svojí mladší ségrou, která moc vyděšeně nevypadala ba naopak. Ta si ten únos snad užívala o-O Když sme přišly domů, byl tam vzkaz od babi a dědy, že jedou zas na nějakej dlouhej výlet, tak ať to tady sami zvládnem. To by mě zajímalo, kam ti dva pořád jezděj? Vždyť ti už museli procestovat celej svět všemi způsoby? řekla Noe. No, obě sme šli do mého pokoje, kde sme ještě dlouho do noci kecali...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Konec noční můry-vzhůru do hor!
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Karakura aneb příběh začíná
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Slzy, krev a tajemství - Změní to jeden úsměv?
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hrací místnost-
Přejdi na: