Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:44 am

Úkol splněn! Byl to krásný pocit být zase v Seireitei. 4. divize měla opět plné ruce práce a já si k mé nelibosti chvíli musela poležet a měla jsem i zakázaný tréning. To mě pro jistotu hlídala Nanao, abych něco nevyvedla a když zrovna neměla čas ona, hlídal mě Toushiro, no tak tenhle dozor mi zase tak nevadil, že? :*Kon in love*:
4. divize jako vždy odvedla skvělou práci a tak se Kurosakiho parta ani nezdržela a hned bránou Senkai prošla zpět do Karakury.
Od toho dne už uběhl měsíc a všude byl relativní klid. Nikde se neobjevovalo moc Hollow, všechny průzkumné mise proběhly bez potíží, prostě krása. V Seireitei byla úžasná atmosféra, každý měl dobrou náladu a choval se ke všem přátelsky. Stené to bylo i v Karakuře, tvoje sestra se rychle se všemi zpřátelila, Kamiko a Ishida se sice nijak dohromady nedali, ale byli zase přátelé a tebe Ichigo málem nepustil z dohledu a pořád byl s tebou.
Ale tenhle klid měl jednou skončit a to zrovna ten večer. Byl to zdánlivě obyčejný večer, na obloze sem tam bylo vidět pár hvězd a měsíční srpek. Zrovna tě byl Ichigo doprovodit a vy jste procházeli okolo jeho domu. To už jste slyšeli podivné šramocení a vzápětí dveřmi doslova proletěl Ichigův táta, udělal kotrmelec a skončil rovnou před vámi. "Karin chan! To jsi přehnala!" Děsila se Yuzu. "Však on to potřebuje." Řekla Karin, která stála ve dveřích. To už se Ichigův táta sesbíral ze země. "Ty... Ty... Masaki!!!! Náš syn si našel dívku!!! A ještě takovou hezkou!!!" Vyjekl najednou a pak zase běžel dovnitř k fotce své ženy, která zabírala větší část jedné z kuchyňských zdí. "On se nikdy nezmění, gomen, už je takový." Omluvil se Ichigo a políbil tě. Tak tě tedy doprovodil k domu, tam tě musela málem násilím tahat dovnitř Noe, hold jste se s Ichigem nějak ne a ne rozloučit. Klidný večer, řekla bys, ale to byl omyl. Vzápětí Ichigo ucítil známé Reiatsu, Rukia! Semlelo se to tak rychle... Ichigo co nejrychleji doběhl na místo, kde cítil její Reiatsu. Ležela tam skoro v bezvědomí, celá dotlučená a byla od krve. "Ichi...Ichigo..." Vydechla, jenže tady byl další problém. Kousek od Rukii stála vysoká žena v kimonu s dlouhými bílými vlasy. "Vydej mi ji, Kurosaki Ichigo." Řekla a udělala krok vpřed. "Na to zapomeň a kdo k čertu jsi? Jak to, že znáš mé jméno?" Odsekl Ichigo a vzal Rukiu do náručí. "Řeknu to už jen jedenou, vydej mi Kuchiki Rukiu." Odpověděla, Rukia mezitím upadla do bezvědomí. Ichigo ji opatrně položil bokem a připravil se k boji odhodlaný Rukiu chránit. "Some no May, Tsukishiro." Řekla ta neznámá, použila Rukiin útok! Co víc, ona měla i její Zanpakuto! "Co jsi sakra zač? Jak můžeš ovládat Rukiinu techniku?" Řekl Ichigo. "Ano je její a tak i moje. Sode no May, Hakuren." Zareagovala a málem Ichiga zasáhla. Boj moc dlouho netrval a když ta cizinka Ichiga sekla asi po druhé, najednou se zastavila. Mlčky se otočila a skrz bránu Senkai se vrátila zpět do Soul Society...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:48 pm

Ichigo vůbec nechápal, co že se to stlo, to už se ale u něj objevil Renji. Oba tedy i s Rukiou odešli k Uraharovi, kde se postupně pak scházeli všichni z Kurosakiho party. Nějakým způsobem se zanpakutou zhmotnili a opustili katany svých shinigami...Už neposlouchaj jejich rozkazy a dělaj si prakticky co chtějí...vysvětloval Urahara a sám se tomu co říká nestačil divit. Noe tomu vůbec nerozumněla, já moc taky ale nějakou představu sem měla XD Ostatní byli samozřejmě děsně šokováni, to ale Urahara ještě zjišťoval co nejvíc podrobností a slova se teď chopil Renji, No, v SS je to taky divné. Objevil se tam divnej chlápek a najednou naše zanpakkutou se zhmotnila a vylezli z našich katan a odešli k němu. Taky říkali cosi o tom, že už jim nebudeme vládnout a že nás nechtějí poslouchat. Poté na nás ty zanpakutou zaútočili a já byl zrovna s Rukiou a na ni zaútočila její zanpakutou. Sode No Shirayuki. Mě bohužel hned zneškodnila a Rukia se nějak dostala přes Senkai bránu do Karakury, ale už byla potlučená...vyprávěl co se tam odehrálo, načež Urahara tím svým klidným tónem zavelel, abysme se všichni vydali do SS, ale chtěl tady nechat Ichiga. Nechtěl riskovat, že by i jeho zanpakutou ho opustila.
Mezitím v SS bylo opravdu hrozně. Domy a kasárny hořeli, zdi padali na ostatní shinigami a všechno prostě bylo zničeno. Hold zanpakutou začali řádit. V kasárnách 8.divize to na chvíli vypadalo fajn, ale najednou z tvé zanpakutou se zhmotnil Senpuu. Byl to takový černovlasý muž s kloboukem, který byl podobný klobouku co má Shunsui. Měl kapitánský plášť, ovšem bez čísla divize a díval se na tebe velmi přísným a vážným tónem. Midori...Hana...konečně si můžem popovídat z očí do očí...řekl chladně Senpuu a přidržoval si klobouk. To samé se stalo i kapitánovi a Nanao. No prostě všem. Většinou se zanpakutou prali se svými shinigami nebo ničili vše kolem sebe. To už se v jedné rozbourané uličce objevila senkai brána a z ní sme vyšli mi, Kurosakiho skupina bez Kurosakiho XD Hold ho Urahara musel svázat kidou kouzlem, aby zůstal v Karakuře a popřípadě pomohl Uraharovi s výzkumem. My ostatní sme chvíli zírali na okolí a nevěřili sme vlastním očím. Co to je za spoušť? To udělali ty zanpakutou? divila se Kamiko. No, moc času na kecání nebylo. Nějak sme se rozdělili a běželi sme komukoliv na pomoc. Já s Noe sme narazili na Matsumoto, jak bojuje proti Haineko. Hej, ty! Nech jí být! řvala Noe a ukazovala prstem na Haineko, která nám nevěnovala pozornost. To Noe velmi naštvalo a použila něco jako shunpo, dostala se k Haineko a kopla ji do břicha, že Haineko odletěla a teprve teď nám věnovala pozornost. Noe na mě mávla, ať běžím dál, že to s Rangiku tady zvládne. Tak sem tedy běžela dál a po cestě pomohla pár lidem. Pak sem ale uviděla Yoriko jak bojuje proti své zanpakutou. Její zanpakutou byla krátkovlasá dívka se stříbrnýma očima i vlasama a měla jen takové bílé kimonko...spíš ošilku, ale byla silná. Tak tam sem se zapojila já. Ostatní se tak rozdělili a do kasáren osmé divize přiběhli Kamiko a Uryuu...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Pomsta Zanpakuto: Eliminace kapitánů!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:28 pm

Trosky, křik, krev a zmatek-tak tohle bylo první co jste viděli, když jste se dostali do Seireitei. Urahara totiž nechtěl čekat a hned vás poslal i s Yoruichi do Soul Society, jen Ichigo zůstal v Karakuře. No přesněji mu Jinta hrozil tou svojí pálkou, Tesai na něho použil Kidou a společně s Ururu ho hlídal a Urahara se jen spokojeně usmíval, no Ichigo měl nervy, ale jako obvykle mohl jen nadávat a hold musel zůstat v Karakuře. Vy jste se mezitím rozdělili a šli pomoct ostatním Shinigami, většina z nich teď měla potíže se svými Zanpakuto, které si to s nimi chtěly pěkně vyřídit. Bylo to zvláštní, sotva jste se objevili vy, netrvalo to ani deset minut a najednou se boj zastavil. "Cha to už? Tss, tak příště." Prskla Haineko a zmizela. To samé udělaly i ostatní Zanpakuto, bylo po boji. Ale jak to teď v Seireitei vypadalo! Trosky, všude zranění Shinigami a zmatek, 4. divize měla tolik práce a tak Inoue hned běžela pomoct. Vy jste se chopili zraněných a pomáhali je odnést na ošetřovnu. Tedy některé, třeba Rangiku chvíli mlčky stála a hleděla na místo, kde před chvílí stála Haineko. "Zapomeň na to, pojď, musíš se nechat ošetřit." řekla jí Noe, no chvíli to trvalo, ale pak přece jen Rangiku šla. Za pár chvil se většina vašich známých Shinigami sešla na ošetřovně. Už ode dveří jste mohli slyšet tichý pláč. "Co jsem to sakra za pod-kapitánku?! Proč jsem ho jen nechala?!" Vzlykala Nanao. Seděla před pokojem, kde leželi zranění, v jedné ruce brýle a druhou si stírala slzy. Měla pár obvazů na levé ruce a menší ranku na pravé tváři, ale jinak byla v pořádku. "Unohana taicho! Taicho! Vážné zranění! Skoro nedýchá!" Ozvalo se najednou, to Isane s několika dalšími zdravotníky právě přinesla na ošetřovnu Ukitakeho a o chvíli později Kione a Sentaru. Bylo to strašné, odevšad se ozývalo "Už nedýchá, to krvácení je moc silné, přišel o ruku" nebo "má rozdrcený hrudník." 4. divize měla nejvyšší pohotovost a vy jste se raději klidili pryč, ať nezavzíte. "To je strašné, nechce se mi věřit, že se Zanpakuto takhle spikly." Řekla Kamiko. "Sama jsi to viděla, ale proč?" Zareagoval Ishida. "Půjdu pomoc s odklízením trosek." Oznámil Sado a pak odešel. Byla to asi hodina a už se to celkem uklidnilo, jen vás pořád nechtěli pustit dovnitř. "Jestli chcete, můžete se na ně podívat. Ale šetřete je, většina už je sice z ohrožení života, ale i tak..." Ozvala se najednou Unohana, vypadala sice klidně, ale únava na ní byla znát.
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Planek10
Dovoluji si menší seznam zranění:
Shunsui Kyouraku: Četné zlomeniny, lehčí otřes mozku.
Ukitake Juushiro: Proražená levá plíce, četné pohmožděniny.
Ayasegawa Yumichika: Na třikrát zlomená levá noha, četné pohmožděniny.
Madarame Ikaku: Vážnější otřes mozku, rozdrcená pravá holeň.
Kotetsu Kione: Hluboké rány na břichu, levém stehnu a naražená lícní kost.
Kotsubaki Sentaro: Poranění žaludku, zlomení čtyř žeber a četné pohmožděniny.
Ayasegawa Moriko: Hluboké rány skoro po celém těle, zlomené obě holeně.
Kira Izuru: Vážnější otřes mozku, pohmožděná krční páteř, zlomená levá ruka.
Hana Midori: Pohmožděné plíce, četné hlubší ranky po celém těle, zlomená dvě žebra.
Momo Hinamori: Popálení druhého stupně od hrudníku až po stehna, pohmožděniny po celém těle.
Tetsuzaemon Iba: Na dvakrát zlomená levá noha, lehčí otřes mozku, pohmožděniny po celém těle.
Byla to katastrofa, ale díky Unohaně a ostatní zdravotníkům jsme byli mimo ohrožení života. Ty jsi dovnitř vcházela poslední a omylem jsi zaslechla Nemu, jak podává Unohaně hlášení. "Už od rána postrádáme kapitána 10. divize Hitsugayu Toushira, kapitána 6. divize Kuchiki Byakuyu a pod-kapitána 9. divize Hisagi Shuuheie." A tím zakončila Nemu své hlášení. Unohana jen mlčky přikývla a pak si šla po svém, to už dovnitř zamířila i Nanao.


Naposledy upravil Hana Midori dne Mon Aug 24, 2009 11:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:52 pm

Seireitei teď vypadala jako jedna velká nemocnice v troskách XD Unohana nás ne-shinigami nakonec pustila se za ostatníma podívat a já šla prostě poslední a zaslechla sem Nemu, jak říká Unohaně, kdo nebyl nalezen. Celkem mě to zaskočilo. Hlavně nesmím teď nic říct Midori o Toushirovi, páč ta by byla schopní vylézt z postele a jít ho hledat a to nemůžu dopustit. U těch marodů sem se zdržela jen chvilku, páč moje slabost je prokecávat se XD Takže sem radši hned šla pomáhat Sadovi a ostatním dát Seireitei do kupy. To hlášeními pořád běželo hlavou a já nevěděla co bych měla udělat. Mám se je pokusit najít? Nebo mám naít Nemu a vytahat z ní ještě nějaké informace? No nakonec mi moje debilní zvědavost nedala a já šla hledat nejdřív Nemu, aby mi ještě něco řekla. No jo, jenže ze které divize ona je? o-O Mezitím co sem hledala Nemu ses v marodské místnosti probrala ty a první co tě zajímalo byl Toushiro. Klid Hana san. Teď byste měla odpočívat a o nic se nestarat. Řekla milým tónem Unohana, která se šla na vás marody podívat. Ty jsi ale nedala pokoj, tak ti musela Unohana lhát, Hitsugaya taicho je v pořádku. Je akorát v jiné místnosti, víš. Ty jsi teď v místnosti nejvíc poraněných, takže bys teď měla ležet. Hitsugaya taicho třeba teď spí, před chvíli sem u něj byla...zalhala ti a pořád se snažila tvářit se mile. To už se probouzeli další a další a Unohana všechny uklidňovala a na pomoc s kontrolou přišla Isane. Kamiko a Ishida pomááhali taky ještě sklízet trosky a uličky a hlavní úkol byl dát dokupy kasárny. Páč "přežili" jen tři kasárny a to kasárny 4.divize, 6. a 8. divize. Zbytek kasáren byl srovnán se zemí.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Omluvy vyděšené: Moshimokearimasen taicho!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:35 pm

Jen Zanpakuto velícího kapitána nezradila... Zrada hm? Vážně jsme se k nim chovali tak špatně? Běželo mi pořád hlavou, cítila jsem se tak prázdná, cítila jsem, že mi něco moc důležitého chybí. Už jsem se pomalu probouzela, ležela jsem na ošetřovně, ostatní ještě spali a u mě stála Unohana taicho. "Unohana taicho kudasai... Je... Je Toushiro v pořádku?" Zeptala jsem se hned, no jo, co byste ode mě čekali, že? Unohana mě hned uklidnila, že právě odpočívá. Byla jsem klidnější, Unohaně jsem věřila, ani v nejmenším jsem si nemyslela, že by mi lhala. Pomalu se probouzeli i ostatní. "Oi Midori chan, už je ti líp?" Uslyšela jsem Ishidu. "Neboj, podle Unohany san budeš v pořádku stejně jako ostatní." Ozvala se hned na to Kamiko. "Co tady děláte? Myslela jsem, že Zanpakuto blokují brány Senkai." Řekla jsem. "To možná, ale ne tu, kterou otevřel Urahara." Odpověděla za ty dva Noe a tak se tam nejmíň půl hodiny s námi marody Kurosakiho parta vybavovala, až na tebe. Tebe jsem sotva viděla a zrovna do řeči ti nebylo, napadlo mě, jestli není něco s Ichigem, ale to mě Kamiko ujistila že ne. "Tak to by stačilo, musíte odpočívat." Ozvala se opět Unohana svým klasickým milým tónem. A tak návštěvy odešly, po celém pokoji se rozlilo ticho. "Ukitake taicho..." Ozval se najednou Sentaro. "Moshimokearimasen, nedokázali jsme si poradit." Dokončila to Kione. Ti dva byli v tu chvíli pěkně unavení a dotlučení, takže se dokonce ani nehádali. Ukitake se jen pousmál. "Nemáte se za co omlouvat, vedli jste si dobře, jsem pyšný, že patříte do mojí divize." Uklidnil je, to ty dva vážně potěšilo. A tak bylo po tichu, ostatní si taky šeptem vyměňovali své názory. "Ale pěkně mě naštval, víš co mi řekl, Ikaku? Že prý je hezčí než já!" Děsil se tam Yumichika, no jo, ať už marod nebo zdravý, pořád náš Krasoň. "Co víš, bráško. Sice jsem ho ještě neviděla, ale neříkal jsi náhodou, že kdo je krásnější, ten je i silnější? No podle toho že tady ležíš v obvazech ty a ne on, nevím nevím." Zasmála se tiše Moriko, už jí bylo líp a když ji Unohana stejně jako mě uklidnila, byla v pořádku, protože věřila že i Shuuhei je v pořádku. "Midori chan, viděla jsi Nanao? Byla tak smutná... Moje sladká Nanao, v očích jsem jí viděl strach a bolest, plakala..." Ozval se po chvíli ticha nakonec i Shunsui. "Hai taicho, viděla jsem. Má o vás strach, vyčítá si to. Ale ona za to přece nemůže..." Odpověděla jsem. "To já vím, ale řekni to jí, vždyť přece dobře ví, že bych za ni dal život, já si to udělal sám. Už nikdy nechci vidět moji krásnou Nanao tak smutnou, už nikdy..." Zareagopval Shunsui a pak už se jen mlčky díval do stropu stejně jako já, oba jsme měli hodně věcí k přemýšlení. A jedna věc teď podle mě trápila každého Shinigamiho. Koho by nemrzelo, že nezvládl Bankai? Že mu Shikai bere tolik Reiatsu, že se neustále se svým Zanpakuto hádá? Ať už to někdo dává najevo nebo obviňuje svoji Zanpakuto, každý Shinigami si tyhle i sebemenší chyby vyčítá. I když to tak někdy nevypadá, bere to jako svoje selhání, ne selhání Zanpakuto. Ale zkusit jim to říct? Většina z nás by to v životě nedokázala, přiznat vlastní chybu je někdy tak těžké. Přiznat vlastní selhání, když jsme zaslepeni touhou po dosažení našich cílů, ať už jsou jakékoliv. Pochybuji, že to naše Zanpakuto věděly, pochybuju že je někdy napadlo, že to Shinigami vyčítá i sobě, hlavně sobě... Nadvláda Shinigami, hm? Vždy jsem si myslela, že Senpuu a já jsme přátelé, myslela jsem, že se k němu chovám dobře, čím jsem ho tak urazila? Nikdy jsem k němu neshlížela, nande? Nande... Přemýšlela jsem a pomalu se mě opět zmocňoval spánek.
Mezitím se už Yoruichi vrátila zpět do Karakury podat Uraharovi informace. Na to Ichigo čekal a bedlivě poslouchal každé slovo. A pak přišlo to, na co zase čekal Urahara. Bylo mu jasné, že Ichiga mimo boj dlouho neudrží a navíc když mu teď Yoruichi řekla, kolik je zraněných a že se pohřešují i dva kapitáni a další, už nehodlal čekat. "Jakmile se ti bude zdát, že něco se Zangetsu není v pořádku, ustup." Poučoval ho urahara, Ichigo jen horlivě přikývl. Nastala chvíle ticha, Urahara si povzdychl. "Oba to víme. Je skoro jisté, že se ti Zangetsu vzepře stejně jako ostatní Zanpakuto. Chceš to riskovat?" Zeptal se Ichiga, i když odpověď už znal. "Chci! Musím! Kdybych se pořád schovával jen kvůli tomu, že mi hrozí nebezpečí, už by mí přátelé byli mrtví! A mimo to, já staříkovi Zangetsu věřím." Usmál se Ichigo. Uraharovi tedy nezbylo než opět otevřít bránu Senkai a Ichiga pustit i s Yoruichi do Soul Society, ale ještě čekalo Ichiga jedno překvapení. "Tak se tady o to postarejte, já budu v pořádku, že Benihime?" Usmál se Urahara a podíval se na svoji hůl. Ichigo jen hodil výraz alá A ty chceš dělat jako co? "Ale no tak, mám v Seireitei důležitou práci. Sám dobře víš, jaké to je mít v těle nezvaného hosta. Tak si představ, že ten nezvaný host je bývalá Espada číslo jedna a že ten host rád využije chvilky slabosti hostitele, aby ovládl jeho tělo." Vysvětlil mu Urahara a tak se tedy vydali do Soul Society.
Teď se ale na moment vraťme do Hueco Mundo. Tam byl relativní klid, tedy když nepočítáme Neesu a Monabel, které prudily koho viděly. Hold šéf se jaksi zamknul ve svém pokoji a to už něco znamenalo, takže se ho ani ty dvě hyperaktivní nádhery nepokoušely rušit. Však co, je tady hodně jiných, kteří se dají naštvat, že? A když už je řeč o vzteku, Szayel Aporro byl v tu chvíli ukázkový příklad vražedného vzteku spojeného se zoufalstvím. Okamžitě poslal všechny své Fracciony, ať uklidí to co zbylo z jeho laboratoře a on s výrazem psychopata zamířil do pokoje Yumi. Ta zrovna odpočívala na gauči a Mila Rose, Sun Sun a Apachi seděly v křeslech u ní. "Ty... Ty... Ne tohle je moc!! Tvoje Reiatsu!!!! Reiatsu!!! Já ho... Já ho cítím po celé laboratoři!!!" Soptil Aporro. Yumi jen k němu líně zvedla oči. "Aby ne, tvá laboratoř se omylem stala mým bojištěm." Řekla jako by nic. "Ne! Ne! A zase ne!!!! Prozkoumal jsem to! Tak pečlivě jak jen to šlo, ty lhářko zatracená!!!! Dobře vím kde bylo tvé bojiště, už jen tvá krev na stěnách a podlaze to říká!!! Ty jsi úmyslně zničila mou laboratoř!!!!" Ječel tam Aporro, až se musel vydýchat. To už ty tři Fraccionky málem chytaly záchvat smíchu a i Yumi se musela usmát. "A co má být? Ty jsi nedávno svými pokusy vyhodil Starkovi pokoj do vzduchu. Musím ti říct, že jsem se hezky odreagovala, arigatou." Řekla Yumi tím svým klasickým provokativním tónem a pak jako by nic Aporrovi zabouchla dveře před nosem. Ten tam chvíli stál a nevěřícně zíral na ony zavřené dveře. "Kyay!!!!!!!!!!!" No a to byl ten den Aporrův poslední výkřik, pak se zavřel ve svém pokoji a nevycházel ven. Ale ani on neměl tušení, že Yumi nebyla tak v klidu, jak vypadala. Její Fraccionky zrovna probíraly vzpouru Zanpakuto v Soul Society. "Pcha, sem si ten Muramasa netroufne. Aizen sama by ho vyřídil jednou ranou!" Prohodila Apachi. "I kdyby přišel, neměl by proti tolika Arancarům šanci, naše Zanpakuto jsou jiné než ty od Shinigami, nemají duši, jsou to jen naše uzavřené schopnosti." Zareagovala Sun Sun. "Patří jim to, tady aspoň vidí, že nejsou všemocní." Dodala Mila Rose, to se Yumi zvedla. "Vím, že mě pořád nenávidíte, ale pamatujte si, že já Halibel život nevzala. Jste dobré Fraccionky, arigatou." Řekla jim a pak mlčky odešla. Všechny tři zmlkly a vyměnily si mezi sebou jeden pohled. Yumi dobře věděla, proč to říká. Pro ni to bylo lepší než prostě říct "Sayounara" Vím, kde vás hledat, Emi sama. Začínám ještě víc chápat, proč jste to tehdy udělala. Nevěřila jsem, že bez zaváhání zabíjíte vlastní, ale... Ano, měla jste tehdy pravdu, tady neznamenáme nic, jen Aizenovy loutky. Jeho plány nejsou bezchybné a on to stejně jako my ví. Běželo jí hlavou, za pár chvil už byla Yumi z Lasu Noches pryč a otevřela průchod, odešla do Soul Society...
Ale vraťme se zase do Seireitei. Inoue ještě pomáhala s léčením, Sado, Ishida, Noe a Kamiko zase pomáhali s odklízením trosek a ty jsi zatím chodila křížem krážem po celém Seireitei a hledala jsi Nemu. Pořád ti to hlášení vrtalo hlavou, říct to přece nemůžeš, Moriko i já bychom určitě hned vyváděli a Yoriko jsi ani neviděla. Ale co budeš dělat pak, až najdeš Nemu? Co když ti to nebude chtít říct? No tak ji prostě přemluvíš a hotovo! No jo, ale co potom? Můžeš to někomu říct? A tak jsi tak přemýšlela, až jsi náhodou narazila do nějaké Shinigami. Hned ses vzpamatovala a vstala, ale kdo to nebyl, Nemu! "Gomenasai, spěchám." Omluvila se a hned utíkala k Úřadu Technologického Výzkumu, který také nějakým zázrakem zůstal stát. Tobě to nedalo a samozřejmě jsi spěchala za ní. Dovnitř ses dostala bez problému, většina Shinigami totiž byla mimo a tak tady nebyly stráže. Už z dálky jsi slyšela známý hlas. "Nemu! Nemu, kde vězíš?! Málem bylo po experimentu! A pohni si, už tak je dost, že jsem se rozhodl to změnit!" Křičel Mayuri, no do toho všeho už bylo jen slyšet "Hai, Mayuri sama." A pak asi po pěti minutách bylo ticho. Ty jsi stála kousek od dveří, z kterých to všechno vycházelo. Taky se ti zrovna nechtělo do stejné místnosti, kde Mayuri zřejmě prováděl nějaký experiment. Měla jsi ještě v živé paměti, jak už tě viděl na pitevně, no krásná představa-pro něho určitě. "Yare yare, to mi pokusný objekt přišel až sem?" Uslyšela jsi najednou za sebou, Mayuri! Jenže co to? Ty ses nestačila divit, sice to byl jednoznačně Mayuriho hlas, ale nestál za tebou ten podivně vypadající vědec nýbrž na první pohled pohledný modrovlasý Shinigami s pronikavýma očima. "Sumimasen, Mayuri sama, měla jsem si jí všimnout." Omluvila se hned Nemu a doprovodila tě až ven. Nemohl ti ale uniknout Mayuriho zvláštní pohled, v tu chvíli se na tebe nedíval jako na pokusný objekt, ale spíš jako bys ho upoutala něčím jiným... "Kudasai, Chiyoko san, vím proč jsi mě sledovala a vím, že jsi nás slyšela, ale o tomhle se nezmiňuj. Jak už jsi slyšela, postrádáme kapitána 10. divize Hitsugayu Toushira, kapitána 6. divize Kuchiki Byakuyu a pod-kapitána 9. divize Hisagi Shuuheie. Kapitán Byakuya zmizel už včera večer, tedy první den kdy Zanpakuto zaútočily, kapitán Hitsugaya a pod-kapitán Hisagi zmizeli dnes ráno. Kapitánka Soi Fong společně s Shihouin Yoruichi a Shihouin Yoriko po nich již ještě s dalšími Shinigami pátrají, ale zatím bez výsledků. Ztratilo se jejich Reiatsu, nelze je tedy podle něho vystopovat. Kapitán Mayuri se domnívá, že mají Zanpakuto jasný plán-eliminovat kapitány. Ale ne všechny, tváří se tak, jako by nám daly milost tím, že nechaly být kasárny čtvrté, šesté a osmé divize a Úřad Technologického Výzkumu a také tím, že zatím nezneškodnily všechny kapitány. Momentálně víme, že velící kapitán Yamamoto Genryusai Shigekuni je i se svým Zanpakuto zapečetěn a není schopen boje, jeho zástupce Sasakibe Choujiro se vzpamatovává ze srdečního infarktu, kapitánka Soi Fong nyní pátrá po zmizelých, pod-kapitán Marechiyo Omaeda dohlíží na úklidové práce, pod-kapitán Kira Izuru leží na ošetřovně. Kapitánka Unohana Retsu a její zástupkyně Kotetsu Isane dohlížejí na zraněné na ošetřovně. Tam se nyní nachází i pod-kapitánka Momo Hinamori. Kapitán Kuchiki Byakuya je nezvěstný, jeho zástupce Abarai Renji pomáhá s odklízením trosek, kapitán Sajin Komamura se stejně jako jeho zástupce Tetsuzaemon Iba zotavuje na ošetřovně, kapitán je na tom ovšem líp. Dále kapitán Shunsui Kyouraku odpočívá na ošetřovně, jeho zástupkyně Ise Nanao nyní pátrá v Centrální knihovně a všech záznamech, třetí důstojnice Hana Midori je také na ošetřovně. Pod-kapitán 9. divize Hisagi Shuuhei je nezvěstný stejně jako kapitán 10. divize Hitsugaya Toushiro, jeho zástupkyně Matsumoto Rangiku pomáhá pod-kapitánce Ise Nanao s procházením záznamů. Kapitán Zaraki Kenpachi a jeho zástupkyně Kusajishi Yachiru obstarávají hlídku v Seireitei, kapitán Mayuri a já pracujeme na výzkumu této vzpoury Zanpakuto a kapitán Ukitake Juushiro a jeho zástupci Kotetsu Kione a Kotsubaki Sentaro leží na ošetřovně stejně jako Kuchiki Rukia, kterou před chvíli napadla její Zanpakuto. Víc v tuto chvíli nemohu říct." Vysvětlila ti bleskově Nemu a vzápětí byla zase pryč, hold ji opět Mayuri volal. Tolik informací, tolik problémů... Jenže jak jsi tam tak zamyšleně stála, nevšimla sis, kdo stojí jen pár metrů od tebe. "Nano!" Ozval se najednou Ichigo, až ses lekla, to už stál vedle tebe a svým Zanpakuto hrozil Arancarce, která stála kousek od vás. Ale nebyla to obyčejná Arancarka, stačil jediný pohled na její pravé stehno a bylo to jasné-třetí Espada! Ale nesliboval náhodou Aizen, že až do zimy dá pokoj? "Skloň svůj Zanpakuto, Kurosaki Ichigo. Nejsem nepřítel." Řekla Yumi klidným tónem. "Ovšem, já vím. Můžu ti říct, že pokud vše půjde podle plánu, Shanahime Emi bude opět žít a ne v těle někoho jiného." Ozval se najednou Urahara, to Yumi trochu překvapená ale s novou nadějí pozvedla hlavu. "Mohu jen doufat." Vydechla Yumi.
Prvně vzpoura Zanpakuto, pak zmizení Shinigami a teď se tady objeví členka Espady bez Aizenova rozkazu, co nás ještě čeká...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 10:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:44 pm

Nějakým zázrakem sem došla do kasáren 12.divize. Nikdo si mě nevšímal, páč všichni byli mimo a čučeli do monitorů a něco občas vykřkovali. To sem ale narazila na nějaké dveře, kde byl slyšet už pro mě zámý hlas. Mayuri. Ježiš, to mi hlavou bleskl ten jeho pohled alá Mám nový výzkumný objekt! To mi přejela usí kůže po celém tělě ale pak se Mayuri ozval a mnou! Panebože, ti shinigami mají fakt rychlé shunpo o-O A navíc objevovat se za zády...to je tak nezdvořilé XD eh..gomena...nedořekla sem, to už mě totiž vlekla kamsi pryč Nemu vychrlila na mě spoustu informací. Já jen nad tím pozdvyhla levé obočí a než sem stačila něco říct, už tam byl Ichigo, třetí espada a Urahara. To už bylo na mě moc, ale já byla tak zvědavá! Kdo je Emi? A v kom že teď je či co? sakra! Já tomu vůbec nerozumím T-T pomyslela sem si. Mezitím v marodské místnosti se tebe chytil spánek a ostatní tam ještě spolu potichu žvatlali. Moriko se tiše hádala s Yumichikou o rozdílu mezi krásou a silou, Ikku jen vyčerpaný zíral do blba a nechápal, jak ho mohla jeho zanpautou opustit, hinamori byla na tom jako Ikaku....vlastně skoro všicni byli na tom jako Ikaku. Ikdyž Shunsuie spíš trápilo to, že jeho milovaná nanao brečela a měla ten vyděšený výraz. Toho nejvíc štvalo, ta zanpakutou zas tak ani ne XD Ukitake zas spíš přemýšlel nad svými podřízenými a nad svoji nemocí. Bál se, že když byl takhle poraněnej, tak se ta jeho nemoc bude ozívat častěji. Mezitím v kasárně 12.divizi někdo zaregistroval, že se ztratili další shinigami, co měli hledat nezvěstné kapitány. Taicho! Další tři se přesně tady ztratili...nebo zmizeli, těžko říct, prostě nemáme jejich stopu reiatsu! hlásil nějaký "pracovník". To se už se tam Mayri vítal s Uraharou a i s tou Arrancarkou někam odešli a něco řešili. Co mi vyrazilo dech bylo to, když sem zaslechla tvé jméno! Takže Midori san má něco stím společného? Ž eby vní byla ta Arrancarka? běželo mi hlavou, to už mě ale táhnul Ichigo pryč, hold se mu tady v 12.divizi moc nelíbilo XD Nestalo se ti nic? začal se strachovat. Vypadám snad jako mrtvola?XD Ale co ty? chudáčku...svázali tě v Karakuře a nechali tě tam XD spíš sem si do ichiho rejpla, ale v dobrém slova smyslu XD To mi ichi rychle vysvětlil, že ví co se může stát s jeho zanpakutou, ale i tak bude radši riskovat. Já to jeho riskování snad nikdy nepochopím, ale co. Hold kamarádi a rodina byli pro něj prioritou. Nastala (dejme tomu) pátá hodina odpolední. Seireitei vypadala o něco líp, ovšem pořád to nebylo jako předtím. Hodně divizí bylo ještě srovnaných se zemí . Nedaleko Seireitei (někde ty jiné části, kde nejsou Gotei 13, myslim že Rukongai apod.) se ozval velký výbuch a křik ubohýh duší. Samozřejmě já s ichim sme tam hned zamířili a někteří už celkem zdraví shinigami taktéž. V nějaké části Soul Society totiž opět řádili zanpakutou. Všechno zas hořelo, nebo bylo zmraženo, zničeno, zelektrizováno apod. XD Mezitím z kasáren 12.divize vyšel Urahara a šel do kasáren 4.divize. Hold jak Mayuri, tak Urahara asi přišli na to, jak z tebe dostat Emi. Urahara tedy šel pro ebe, to ale ještě dostal kázání od Unohany a vyslechl si ticíc pro něj nepotřebných řečí. To už ale otevřel dveře od vašeho marodského pokoje a šel k tobě. Všichni zvědavci hned pokukovali, co se děje a raději mlčeli a nijak na sebe neupozorňovali. Urahara tě opatrně vzal do náručí. Ty jsi byla v hlubokém spánku a nevěděla si pořádně, co se děje. Urahara tě tedy opatrně nesl až do kasren 12.divize a jelikož to byl jen obyčejný mužský jako každý ostatní, pohledem avadil o tvůj mini výstřih, který ti tvořil kimono XD urahara zrudl, pak se ale ovládl a šup stebou na pitevní stůl XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Rukongai v ohrožení! Nečekaná pomoc   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:31 am

Spánek... Sladký spánek, chvíle klidu, kdy aspoň na okamžik zapomeneme na všechno kolem, kdy se o nic nemusíme starat. Ale i spánek má své nevýhody, ten kdo spí je nechráněný, bezbraný... Už bych jen dodala ještě lepší ten, kdo spí tvrdě, že Midori? Řekněme že bych nereagovala zrovna nadšeně kdybych věděla, že mě Urahara nese k Mayurimu do laboratoře. A určitě bych nenechala jen tak to, že Urahara zavadil pohledem o můj výstřih, jo jenže to bych nesměla spát. "S tím co máme k dispozici bude hned venku. Ovšem v jejím stavu jí to bude stát ten zbytek Reiatsu, co se jí zatím obnovil a vzhledem k vážnosti zranění, ještě si pěkně poleží." Konstatoval Mayuri. Bože být vzhůru, asi bych měla málem infarkt, představa že jsem domlácená v Mayuriho laboratoři a nade mnou se sklání on a ještě Urahara, to je vážně něco. K mému a i jejich štěstí jsem se při zákroku neprobudila, dál jsem v klidu podřimovala v domění, že jsem stále na ošetřovně. No Mayuri to trochu zakřikl, díky mému zdravotnímu stavu se naskytly menší komplikace...
V tu chvíli už jsi s Ichigem mířila k Rukongaii. Zrovna v části nejblíže u Seireitei se objevilo několik Zanpakuto a vy jste je samozřejmě nemohli nechat terorizovat nevinné duše. Ichigo se hned vrhnul na Houzukimara, který se zrovna chystal srovnat další dům se zemí. Ale ani ty jsi nemohla zůstat v klidu. Tebe si totiž vyhlédla Byakuyova Zanpakuto! Bojovat proti Shikai formě Senbonzakury není nic lehkého a ty ses o tom dobře přesvědčila. Ale díky tvé schopnosti, kterou jsi dobře tréningem zdokonalila jsi byla schopná některé lístky čepele odklonit nebo jimi zablokovat další lístky a jiným ses musela vyhnout. Ale rozhodně to nebylo nic lehkého. I tvoje sestra přispěchala na pomoc a ji si vyhlédl Kazeshini. Další Zanpakuto která se rozhodla si trochu zařádit byla Tobiume, tu si na starost vzala Kamiko a s ní i Uryuu. Toho ale vzápětí zabavil další Zanpakuto- Hyouninmaru. No co si budeme říkat, pro Kurosakiho partu to zrovna růžově nevypadalo. Najednou ale všechny včetně Zanpakuto odmrštila pryč ohromná rána a byl slyšet další hlas. Ichigo se udýchaný zvedl ze země a mlčky hleděl na Zangetsu, který stál před ním. Bylo pozdě, Ichigův Zanpakuto také zradil... "Zangetsu! Proč jen jsi..." Ale to Ichigo nestačil doříct, musel se totiž vyhnout útoku Zangetsu. Boj pokračoval desítky minut a Kurosakiho parta už měla vážně na mále, vtom se ale ozval strašlivý řev Prázdného a Zangetsu proletěl skrz tři domy. Byl to neskutečný pohled, tam kde se před chvílí ze země sbíral Ichigo, tam stála běsnící zrůda, děsivě vyhlížející Hollow. Ten se okamžitě pustil do ostatních Zanpakuto, ale tohle netrvalo dlouho. Asi po pěti minutách se to monstrum zřítilo k zemi, ještě naposledy zařvalo a pak se rozpadlo jako sklo, které z výšky dopadne na zem. Místo té zrůdy tam nehybně ležel Ichigo, ještě naposled se pokusil vyslovit jméno svého Zanpakuto a pak ztratil vědomí. "Kurosaki!" Vyhrkl Ishida, to ale dostal silný zásah a spadl rovnou na Sada, ten se zrovna vrátil ze severního Rukongaie, kde byl pomáhat s odklízením trosek. Tohle nebylo dobré, ty už jsi skoro nemohla a bylo vidět, že tě Senbonzakura vyloženě šetří. Noe začala krvácet jedna rána na levém stehně, Ishida s Kamiko a Sadem se málem neubránili a Zanpakuto měli přesilu. Vážně konec? Vážně prohra? Ale sotva se Zanpakuto o něco pokusili, všichni popadali k zemi jako sťatí. Kolem se mihly dva stíny. "Co to k čertu je? Nějaký Shinigami má tu drzost plést se nám do cesty?!" Nadával Kazeshini, jen to ale řekl, dostal silný zásah. "Shinigami? Pche, to nepoznáš Arancara?" Odfrkla si Yumi. "Nezapomeň, že je nesmíme zničit." Ozval se další dívčí ale ledově klidný hlas. Vedle Yumi se objevila vysoká černovláska v Arancarském oblečení, stačil jediný pohled na jizvu na krku, která trochu zakrývala číslo jedna, bývalá první Espada, Shanahime Emi! "Vraťme se, na tohle není čas." Řekla Tobiume a ač se ostatním Zanpakuto třeba nechtělo, raději poslechli a opět zmizeli. Obě Arancarky se spokojeně usmály, bylo po boji. "Takhle se nechat zbídačit, tak vstávejte, ošetřovna čeká." Řekla Yumi, to už Emi mlčky pomohla vstát tobě a tvojí sestře. Měla tak zvláštní pohled, když se na tebe podívala, jako by tě probodával kus ledu a ten chlad se ti rozléval celým tělem. "Kdo.. Kdo jsi?" Vydechl Ishida s obtíží a vykašlal trochu krve. "Primero Espada, Shanahime Emi desu, yoroshiku." řekla Emi chladně a zvedla ze země Ichiga, který byl stále v bezvědomí. Ale co bylo hlavní, Zanpakuto se opět stáhli!
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:55 am

V Rukongai to málem vypadalo jako před chvílí v Seireitei. Po té divné ráně se objevil u Ichiga Zangetsu, kterej se taky nechal zhmotnit a útočil na Ichiga. Toho sem si všimla a tak nedala pozor na Senbonzakuru a ten mě pořezal několika lístkama do pravé nohy, takže následoval drškopád. Ichi...chtěla sem na něj zakřičet, to se ale místo ichiga zjevil nějakej divnej hollow a měl masku podobnou té Ichigové. Tohle že by byl ichigo, To snad né....nebo snad tohle dřímá uvnitř Ichiho, Tohohle hollowa musí mít pod kontrolou, zase sem nechápala a jen na něj nevěřícně koukala. Už sem ani nevnímala svého nepřítele, což by byla chyba, ale to se tam objevili ty dva arrancarky a zanpakutou se ztáhli. Ichigo už ve své podobně padal k zemi. Já se nějak rychle zvedla, i přes tu palčivou bolest sem se kněmu honem rychle dostala a opatrně si ho ksobě přivinula. Ichigo ty trubko! Taky se musíš pořád se všema mlátit jak smyslů zbavenej...běželo mi hlavou, to už nás ty arrancarky sbírali ze země. Noe celá pohmožděná byla i přes ty zranění plná energie a ještě víc ji na energii přidalo to, když spatřila svou oblíbenkyni Yumi XD Yumi sáán! Volala Noe na yumi a mávala jí ze země XD Takže sme se tam všichni jakž takž posbírali a odešli sme do kasáren 4.divize, aby nás ošetřily. Mezitím po dokončení odebrání Emi z tebe si na tom nebyla zrovna nejlíp, takže ze stolu tě přenesli rovnou na nemocniční lehátko a byla si připojena k miliony přístrojům. Mimochodem pořád si byla v kasárnách 12.divize, hold Mayuri tam má maroskou místnost pro vyjímečné případy XD No na tebe byl pohled. Člověk by si myslel, že tě při životě drží jen ty přistroje a maska, kterou si měla přes nos a pusu. Ty jsi ale zase usnula a zabrala si do hlubokého spánku. Ovšem ty přístroje kontrolovali tvůj současný stav a to, abys nám neusnula...napořád. Né, klid. Sado a jiní celkem zdraví shinigami pomáhali místním dát Rukongai do původního stavu. To je ještě čekala práce v Seireitei, hold tam bylo škod...to se snad ani za rok nedá dohromady o-O Ichigo ležel v pokoji pro jednotlivce, takže tam byl sám. Isane mi dala nohu do obvazů a já honem frrr za ichim. seděla sem tam u jeho postele a ten asi spal. Byl určitě vyčerpaný z boje. Taky Zangetsu mu dával co proto, a když se zněj stal ten hollow tak musel mít pak reiatsu pěkně v čudu....
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Že by vážně spojenci?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:01 am

"Kurosaki kun! Hayaku, položte ho sem! Ichigo! Hned ti pomůžu, vydrž!" Děsila se Orihime, když jste na ošetřovnu přitáhli Ichiga, ten na tom byl z vás nejhůř. Inoue pak uzdravila i vás a Unohana vám přidělila každému pokoj, stejně jako jiní marodi jste museli odpočívat, i když pravda že v porovnání s námi jste byli ve skvělé formě. Ty jsi hned po ošetření obvaz ne obvaz letěla za Ichigem, který v tu chvíli spal ve svém pokoji. Jak jsi tam tak seděla už asi hodinu, klížily se ti oči, opřela sis hlavu o postel a usnula. To se zrovna vzbudil Ichigo. Z toho, že dostal co proto a že i jeho Zanpakuto zradil nebyl zrovna nadšený, ale jakmile zaregistroval, že jsi u něho, na tváři se mu objevil spokojený úsměv. Lehce tě pohladil po vlasech a pak se pokusil vstát, to mu působilo menší problémy, ale i tak vstal a opatrně tě položil do postele. Něžně tě přikryl a políbil tě, pak odešel. "Oi, Kurosaki, koukám že ty odpočívat nevydržíš." Ozval se Ishida, který seděl na terase hned vedle Kamiko, Inoue a Sada. "Hele měl bys ležet, teď stejně nic nemůžeš dělat." Řekla Kamiko a Orihime horlivě přikývla. "Však nic neudělám, jen může mi někdo říct, co se stalo po tom, co jsem omdlel?" Zareagoval Ichigo, to nastala chvilka ticha, kterou ale přešul dívčí provokativní hlas. "Co by, zachránily jsme vás." Usmála se Yumi, to měl málem Ichigo infarkt. "Es... Es... Espada!!" Vykoktal ze sebe, ukazoval při tom na Yumi a tvářil se asi takhle: :*Kon shocked*: "Ale no tak Ichigo! Co tak koukáš? Ona je fajn! A navíc nás zachránila!" Ozvala se Noe, která si právě sedla vedle Sada. "Uklidni se, Ichigo, jsme na tvojí straně." Ozval se ledově klidný chlas, Ichigo najednou cítil jak se mu celým tělem rozlévá chlad. "Emi sama, je vám už lépe?" Zeptala se hned Yumi. "Jsem v pořádku." Přikývla Emi a společně s Yumi se chystaly někam odejít. "Cho... Choto! Oi, tak stůjte!" Křikl Ichigo a uháněl za nimi. Ty dvě ho ale jaksi ignorovaly, ale Ichigo se nedal odbýt a pořád šel s nimi, až došli k Úřadu Technologického Výzkumu. "Mayuri sama už na vás čeká, druhé patro, páté dveře nalevo." Oznámila Nemu a pak si šla po svém. Ti tři tedy šli za Mayurim, který tam už postával i s Uraharou. "A! Kurosaki Ichigo! Sugoi! Vydrž chvíli, hned se na tebe podívám." Zazubil se Mayuri a málem sahal po skalpelu, to už Ichigo raději couvnul. "A ty jsi jako kdo? Poznávám ten šílený hlas i ty zvrhlý věděcký chutě, ale na Mayuriho vypadáš až moc normálně." Zakroutil hlavou Ichigo. Mayuri si jen povzdychl a kývnul na ostatní, aby šli blíže. "Díky tomu, že byla tak zraněná se nám naskytly menší komplikace, ale všechno jsme vyřešili. Trochu nám zkolabovala a byly potíže s dýcháním díky pohmožděným plicím, ale teď už je to v pořádku. Právě spí, ale počítám že se za chvíli probudí a přístroje už nebudou třeba, ale na ošetřovně si ještě poleží." Oznámil Mayuri, Ichigo zprvu nevěděl o kom je řeč, pak se ale podíval přes rameno Uraharovi a viděl. To o mně Mayuri mluvil, to já tam ležela. "Přehnali jste to s přečerpáním limitu Reiatsu, vynucením těch posledních zbytků jste využili i trochu její životní energie což byl jeden z hlavních důvodů komplikací. Reiatsu se jí plně obnoví za dva dny, to počítám i s tím sérem, které jste jí píchli." Řekla tím svým tónem Emi, to si Urahara s Mayurim vyměnili pohled. "Nic složitého, vzhledem k vašemu Reiatsu, které z ní pořád cítím a vzhledem k tomu vpichu na levé ruce na žíle to není těžké poznat." Dodala ještě Emi, hold měla dobré oči a dokázala si všimnout sebemenšího detailu. Vtom ale přístroje zaznamenaly změnu, probrala jsem se. Pomalu jsem otevřela oči, no byl to celkem šok, když jsem zjistila, kde jsem. "V klidu, Midori. Půjdeš zpět na ošetřovnu, už je po všem." Uklidnil mě Urahara, odpojil mě od všech přístrojů a pomohl mi vstát. Rozhlédla jsem se kolem, to byl zase další šok, totiž Mayuri v jeho pravé podobě, to se nevidí každý den, pak vedle něho nakukoval Ichigo a vedle dvě Arancarky, prostě krásné probuzení. Poznala jsem Yumi, která jako předtím měla ten svůj lehce provokativní úsměv a poznala jsem hned i Emi, nechtělo se mi věřit, že je konečně pryč. "Arigatou, půjdu sama." Řekla jsem a zamířila ke dveřím, ještě jsem si s Emi vyměnila jeden pohled a pak zamířila zpět na ošetřovnu. Bylo mi už líp a navíc bez Emi jsem se cítila taková nespoutaná, nic mě netížilo. "Oi Midori, choto!" Ozvalo se za mnou, to už mě dohonil Ichigo. "Ah Ichigo, asi jsi měl taky tu čest s našimi Zanpakuto, že?" Povzdychla jsem si a Ichigo jen přikývl. "Ta černovlasá, ta Emi, to ona byla v tobě?" Zeptal se po chvilce ticha. "Jo, to ona. Sám dobře víš, jaké to je." Odpověděla jsem, to už jsme byli u ošetřovny. "Viděl jsi už Toushira? Kapitánka Unohana říkala, že byl na ošetřovně s lehčím zraněním. Na chvíli za ním zajdu, ale neříkej to prosím Isane fuku-taicho ani kapitánce Unohaně, já mám totiž ležet a odpočívat." Řekla jsem Ichigovi a pak opatrně zamířila tam, kde měl podle Unohany být Toushiro.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 10:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:23 am

Já tedy usnula v Ichigovým pokoji. Ichigo se zatím "probíhal" po seireitei, Kamiko, Ishida a spol. seděli na terase a o něčem si povídali a zbytek byli už většinou ti marodi, co leželi v té jedné velké místnosti. V kasárnách .divize jsi se ty mezitím vším probrala a musel to být teda šok, kdž tam jsou ti dva věděcký blázni, dvě arrancarky a zvědavej Ichigo a navíc seš napojena na tisíc počítačů XD Urahara se už mile nabídl, že ti rád pomůže do kasáren 4.divize, ale to ne, ty si musela hezky sama. Tak ses tam snima rozloučila a frr do kasáren. Ichigo ještě běžel za tebou a ani ho nezajímalo, že za ním volá Mayuri s nějakým předmětem v ruce XD Ty dvě arrancarky tam ještě něco s nima řešili a pak se někam vytratili. Ovšem kdykoliv zaútočili zanpakutou, tak nám pomohli ochránit SS. Ty s ichigem ste už dorazli do kasáren 4.divize a Ichigo se stebou taky rozloučil a šel na svůj pokoj. Ty jsi se rozhdola najít pokoj, kde jsou menší marodi, abys mohla navštívit Toushiho. Ten velekej pokoj si našla, a tak si neváhala a šla dovnitř. Jenomže postelí tam bylo hafec, na těch leželo jen pár shinigami, ale Toushiro nikde. Tak ses omluvila, že sis spletla dveře a šla si do jiného pokoje. Ovšem nikde nebyl a tobě se to zdálo celé nějaké divné. Když si vyšla ven na terasu, zeptala ses Kurosakiho skupinky, jestli něco nevědí. Bohužel Midori san, nic nevíme. Celou dobu sme bojovali a ař teď sme přišli do ošetřovny a navíc nám nikdy nikdo ic neřekkne. Ujal se slova Ishida a posunul si své brýle na nose. To ale byla na obzoru Unohana s Isane. Isane měla divný pocit, páč když tě viděla zmatenou na terase...Taicho, co když Midori san-seki přšla na to, že tu Kapitán 10.divize není o-O ? zeptala se potichu Isane. Unohana nic neřekla, jen nasadila takovej ten její skoro smutnej pohled. Hold nerada lhala a už vůbec nesnášela, když někomu měla říct, že třeba zemřel nebo se ztratil a nele ho najít. Unohana si už připravovala v hlavě co ti řekne a tak nějak předvídala, co řekneš či jak se zachováš ty.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Sebevražda? Ne, já prostě musím!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:10 pm

Kde jen je? Že by už se uzdravil? Ale to by se za mnou zašel podívat, ne? Běželo mi hlavou, když jsem hledala snad po celých kasárnách 4. divize Toushira. Nakonec jsem ale skončila na terase a doufala, že někdo z Kurosakiho party něco ví. Ale bohužel, jen jsem si povzdychla a chtěla jít hledat Matsumoto, to jsem ale zahlédla kapitánku Unohanu a její zástupkyni Isane. No nic, koukám, že moje hledání asi skončilo, ale kde jen je? Už podle jejich výrazů, co se s ním stalo? Běželo mi hlavou při pohledu na pousmutnělé výrazy těch dvou. "Midori, kudasai, slib mi, že nebudeš reagovat ukvapeně. Nerada lžu, ale bylo to v zájmu tvém a Moriko. Sama dobře víš, že od prvního útoku Zanpakuto postrádáme kapitána Kuchikiho a od dnešního rána i pod-kapitána Hisagiho a kapitána Hitsugayu. Kapitánka Soi Fong společně s Shihouin Yoruichi a Shihouin Yoriko je hned začala hledat ještě s několika členy 2. divize, ty jsme před chvíli nalezli před jižní bránou mrtvé, kapitánka Soi Fong, Yoruichi a Yoriko jsou nezvěstné." Vysvětlila mi Unohana a z jejího tónu bylo cítit, že ji mrzí, že mi lhala a ještě víc, že mi tohle musela říct. Já jen krátce zavřela oči. "Soka, tak to byla ta průzkumná mise dnes ráno, měli prohledat okolí Západní Rukongaie, že?" Řekla jsem klidně a pak beze slova zamířila do kasáren 8. divize. Ne, prostě ne. Určitě je v pořádku, musí být! Tolikrát mi musel pomáhat, když jsem to nezvládla v Hueco Mundo. Běželo mi hlavou. Už jsem automaticky vešla do svého pokoje, shodila jsem ze sebe všechny obvazy, oblékla si klasické černé kimono a za obi si zastrčila svůj Zanpakuto. "Možná jsi teď katana bez ducha a jediné kapky Reiatsu, ale to je jedno, já to musím zvládnout, se Zanpakuto nebo bez!" Řekla jsem si, to už byl slyšet na chodbě hluk, totiž ostatní mě jen tak nehodlali pustit. Já měla ale jasno a bez váhání to vzala oknem.
V tu chvíli už jsi byla vzhůru a stále v Ichigově pokoji. On už se vrátil a tak jste teď měli chvilku pro sebe. Ichigo tě zahrnoval vroucnými polibky a objímal tě, byl opravdu rád, že jsi s ním. Po všech těch hrůzách s Aizenem konečně chvíli sami... Tedy aspoň jste si to mysleli, jenže vtom se ozval hluk a do pokoje vtrhnul Renji. "Renji! Sakra neumíš klepat!" Sykl Ichigo. "Tady nic, pospěšte si k branám. Teď na to není čas, to je sebevražda! Má ležet na ošetřovně a ne jít Zanpakuto do pasti!" Zareagoval Renji a pak zase zmizel s ostatními. To už raději Isane šla uklidňovat ostatní marody, aby taky něco nevyvedli. Já mezitím spěchala směrem k Západní Rukongaii, najednou mi ale cestu zablokovala Nanao. "Nanao dono, kudasai! Já tady nemůžu jen čekat!" Vyhrkla jsem, načež si Nanao jen upravila brýle. "Sama nepůjdeš, taky těm Zanpakuto něco dlužím." Zareagovala Nanao, já se jen vděčně usmála. A tak jsme s Nanao co nejrychleji zamířily na Západ Rukongaie v naději, že najdeme něco, co by nás mohlo dovést za pohřešovanými Shinigami...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:31 pm

Takže tedy ty jsi utekla oknem a frr do Rukongaie. Bylo ti najednou všechno jedno, hlavní teď bylo najít celého a živého Toushira. Po cestě do Rukongaie si ale potkala Nanao dono. Už sis myslela, že ti bude bránit jít dál, ale opak byl pravdou. Nanao se rozhodla ti pomoc a jít stebou a získat zpět svoji zanpakutou. Já měla s Ichim konečně samotnou chvilku, jenomže tu přerušil Renji. Ani se neomluvil, jen nám řekl rychle o sebevraždě či co a jak rychle přišel, tak rychle i zmizel. Na Ichim bylo vidět, že ho stejně jako mě zajímá co se děje, ale hlavně by chtěl teď jít pomoct a bojovat za ostatní. Vůbec nebral ohledy na svá zranění a rozmlouvat mu, aby zůstal a odpočíval...to by se podařilo snad jen nějakýmu nadlidskýmu tvorovi XD Takže sme se ještě pár krát políbili a hurá z kasáren 4.divize do Rukongaie. Mezitím tam se už odehrával boj. Hold tebe si našla tvá zanpakutou a nanao bojovala proti dvoum zanpakutou najednou. To vám na pomoc ale ještě přišli ty dvě arrancarky, které ty tři zanpakutou zdrželia vy dvě se mohli jít dál. Běželi ste celekm slušně dlouhej kus a nikdo nikde. Ani na vás nikdo nezaútočil, to ste ale v jedné temné uličce ucítili nějaké slabé reiatsu a bylo jich hned několik. Ty už sis myslela, že by tam mohl být Toushiro, ale bohužel. Z uličky se doplazili až kvám Shihouin sestry a Soi Fong. Všechny tři byli celé od krve, měli potrhané šaty a byli samá modřina né-li zlomenina. Soi Fong omdlela jako první a po Yoruich se slovy: Kud-da-sai...nesnažte..se..je zachránit! a pak taky omdlela a z několika ran ji tekla kreva její reiatsu velmi kleslo. Yoriko znich byla natom nejlíp. Byla sice nejvíc pohmožděná,ale mohla mluvit i stát, ikdyž se celá klepala. Poslyšte, vza touhle uličkou sme cítili eiatsu kapitánů, jenomže někdo nás brutálně napadl a nebral na nás žádné ohledy *kašel*, proto nechce Yoruichi, abyste tam taky šli...Navíc dva členové z 2.divize jsou kvůli tomu po smrti! varovala vás a pak si vyčerpaně sedla do tureckého sedu a zhluboka dýchala. Celá se potila a pot se mísil s krví. To že ji něco bolelo se snažila nevnímat. K arrancarkám sme zatim dobhěli my dva a Renji s nějakými shinigami. Co se tu zase děje? zaklela sem. Neměla sem boje zrovna moc v lásce a vidět někoho jak trpí...to taky nebylo pro mě. Na co zíráte! Děte! Midori a Nanao už dávno šli! okřikla nás Yumi, která zrovna kopla Senpuua dobrady XD Takže sme tedy běželi. Taktéž sme běželi dlouhou cestou a nikde nikdo, nikdo neútočil. Jenomže sme zabočili o uličku dřív, takže sme vás vlastně ztratili XD Tak kde jsou?! ksakru, jestli se jim něco stalo...nadával Renji, kterej byl celej nervózní....
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Kapitola z budoucnosti, seznamte se s Vizardy!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 1:12 pm

Nechejme na chvíli současné dění být a pojďme do blízké budoucnosti, do doby klidu, do doby, kdy se opět objevili Vizardi...
Byla sobota ráno a Ichigo líně polehával v posteli, Kon zase klidně podřimoval na zemi a tiše si mumlal ze spaní něco u tobě, Orihime a Rangiku. Jenže jako vždy, Ichigo neměl klid. "Vstávej synu, je sobota a před domem na tebe čeká parta kamarádů včetně tvojí krásné Nany!" Zařval Ichigův táta a skočil po něm, Ichigo ho ale odkopl skrz dveře zase pryč a spal by dál, jenže to mu to pomalu docházelo, Nana? Sakra musím hned vstát! Běželo mu hlavou a tak rychle vylezl z postele a převlékl se a při tom ještě stihl párkrát převálcovat Kona, který ho seřval, že mu ruší krásné sny. "Už měla skoro tričko dole! Teď to kvůli tobě budu muset snít znovu!" Zavrčel a zalezl si pod postel. Ichigo ho ale ignoroval, bleskově zaletěl dolů, snědl snídani a málem se přerazil, jak spěchal ven. Yuzu nad tím jen kroutila hlavou a uklízela nádobí, Karin zase uklidňovala tátu, který dostal špehovací chutě, hold chtěl poznat Ichigovi přátele. Jakmile ale Ichigo vylezl před dům, měl málem infarkt. "Na...Na... Nani?! Co tady všichni děláte?!" Děsil se při pohledu na tu sešlost, ono taky bylo proč. Ve předu ses na něho usmívala ty a tvoje sestra, vedle vás Ishida s Kamiko, Inoue a Sadem. Za nimi se leskla Ikakova pleška a vedle něho bylo vidět Yumichiku, jak zase kouká do zrcátka. Kousek od nich stál Renji, vedle něho já, Moriko, Yoriko, Hisagi a třešnička byli Byakuya a Toushiro, kteří stáli těsně za Ichigem, tak z toho už měl Ichigo vážně málem srdeční kolabs. "Oi Ichigo! Určitě se ti po nás stýskalo, co?" Zazubil se Ikaku. "Neboj, zůstaneme tady nejmíň týden." Přidal se Renji. "Zamlouvám si tvoji skříň." Ozvala se najednou Rukia, která až do teď byla schovaná za Noe. No a aby toho nebylo málo, osud tomu tak chtěl, že se zrovna ten den Keigo a Mizuiro rozhodli zajít za Ichigem. Sotva ale vyšli ze zatáčky, nestačili se divit. "Na...Nnnnani????!" Zaječel Keigo a nevěřícně ukazoval na těch šestnáct "lidí" před Ichigovím domem. "Ichigo!! Ty!! Ty!! Ty máš mejdan a ani nás nepozveš?!" Jančil Keigo, to už byl Ichigo vážně na nervy. No Keigo se hned uklidnil při pohledu na několik nejmenovaných holek, přesněji jejich výstřihů. "Dobrá práce, Ichigo!" Rozzářil se, to už došel i Mizuiro. "Ohayougozaimasu, Ichigo. Co že máš tak z rána tolik návštěv?" Usmál se Kojima a to ještě z okna všechno sledoval Ichigův táta s Yuzu, prostě krásný začátek soboty.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 1:48 pm

Bylo tedy ráno a my všichni jsme stáli před Ichigovým domem. Když Ichigo vyšel, mlem dostal infakrt. Hold nás tam bylo o něco víc a to se tam pak zjevili ještě Mizuiro a Keigo. Ohayo! Neboj ichi, stejně jsou soro všichni nastěhovaní u mě, Ikaku s yumichikou jdou ke Keigovi a jediný, kdo ještě potřebuje ubytovat je Byakuya a..nedořekla sem, páč mě přerušila Rukia s poznámkou o skříni. Rukiu sem nikdy moc v lásce neměla a ona to moc dobře věděla a dělala tu nejvíc hroznou věc a to ignorování XD Jen sem nasadila pohled alá Ty mě moc nešvi a prokřupla sem si prsty. To mě uklidňovala Yoriko a abych nezapomněla, tak Noe byla uražená. Snikým se nechtěla bavit, páč sme všichni idioti. Důvod, Nechtěli sme ji samotnou pustit do Hueca Munda. Ona totiž chtěla prej jen zajít za Yumi si pokecat a říct ji nové žhavé věci a chtěla se i podívat na ostatní arrancari XD Například ji zajímalo, jestli je ten Urukiora pořád tak tichej XD Poté sme se všichni sebrali a jen tak sme se procházeli a Ichigo pořád nechápal, proč sjsou tady ti shinigami. A proč tu vlastně ste?! nechápal. Slova se chopil Byakuya, V Karakuře se objevuje čím dál víc hollow a sami by ste to tu nezvládli. řekl tím svým typicky ledově klidným tónem. To už se na něj lepila Yoriko XD Ta odpověď od Byakushiho se ale nelíbila ishidovi. Ten se jen zamrčil, posunul si brýle na nose a už chtěl něco říct. To ho ale šťouchla loktem Kamiko na znamení, aby radši mlčel. Šli jsme kolem naší "oblíbenéů školy, kde zrovna nějakej pracovník dával něco na venkovní nástěnku, tak proč se nepodívat na nová infa?XD Celá ta naše grupa se šla podívat ke škole na ten plakát na nástěnce. Po přečtění měl každej jinej výraz XD Holky byli úplně dojaté a nadšené a kluci se tvářili jak ublížení a nejradši by se teď zdejchli.A o co že to jde? No přesně za týden, takže další sobotu, bude školní ples! Kluci ve smokingu a dívky v krásných šaech s úžasnými dechberoucími účesi a doplňky XD Bylo jedno, jestli tam studenti přijdou sami nebo s někým. Yoriko, Moriko, ty a další ze SS ste samozřejmě chtěli taky a už ste pokukovali po vašich klucích XD To se ale kluci už opravdu někam schovali XD Srabi! Doufám že mě Byakushi pozve! Pokud ne...tak ještě nevím co, ale bude to hnusné! vyhrožovala do vzduchu Yoriko a my dívky sme si vlastně mysleli to co Yoriko XD No, nechali sme teda kluky klukama a šli sme se dívat do obcodů po šatech, které si vezmem na ten ples XD yoriko si vyhlídla jedny krásné žluté šaty s kraječkama a takovou žlutou růží u výstřihu XD Já si vyhlídla takové krásné a červené šaty. Ty jsi si vyhlídla skoro až princeznovské modré šaty ze saténu, no prostě sme všechny málem nad těmi šaty slintali a už sme se viděli, jak tančíme se svým vyvoleným někde v alntánku plný rží (nebo jiných kytek, to je jedno XD). Ktomu ta pomalá romantická muzika XD No vidět nás někdo, tak si ťuká na čelo. Všichni kluci zatím byli "schovaní" někde v parku u jezera. Všichni byli opravdu mimo a celý vystresovaný XD Pozvete někdo někoho? zeptal se po minutě ticha Toushiro XD Všichni se na chvíli zamysleli, pak nachvíli zrudli (no na co asi mysleli XD), poté ale každej spíš pípl koho kdo pozve. Tak bylo jasné, že Ichi mě, Toushi tebe, Byakushi Yoriko, Hisagi Moriko a Ishida Kamiko. Ikaku popravdě přemýšlel o Keigový ségře. Doufal ttiž, že když bude na plese, nebude se tak předvádět XD No a zbyli nám jen Yumichika, Keigo, Renji(ten uvažoval o Rukii) a Mizuiro (bo jak se jemnuje, ps: doufám že sem na nikoho nezapomněla XD). Pak se tam kluci bavili, jak nesnáší ty saka a kravaty a motýlky a ty nablejskaný černý boty XD Navíc pár kluků se přiznalo, že neumí tančit, což byl další problém...aspoň pro ně. Takže se rozhodli chodit na ten týden tajně do tanečních XD Už dneska mají v plánu se tam zeptat, jestli je něco nenaučí apod. U holek to bylo jiný. Ty se neuvěřitelně těšili a šaty přímo zbožńovali XD Ovšem třeba taková Yoriko taky nikdy netančila...což skoro všechny ze SS, takže i my sme měli v plánu zjít dneska do tanečních a kdyby to nevyšlo, tak my lidské holky sme se nabídli, že vám ze SS pomůžem a za týden z vás budou tanečnice na opravdové úrovni XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: První večer, Ichigo je na nervy   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 2:58 pm

"To kvůli tomu? Já... Já... To není možný! Vždyť jich tu je sotva pět za týden!" Nesouhlasil Ichigo, ale Byakuya byl jako vždy neústupný. "Yare yare, prostě měla jít hlídka do Karakury a my ostatní prosili tak dlouho, než nás pustili taky, řekněme že máme volno." Uzavřela to Yoriko a bylo to, Ichigovi zase cukalo obočí, ale uklidnil se. "Tak se pojďme projít, cestou probereme kde kdo bude nocovat." Navrhla Inoue a nikdo nebyl proti, tak se tedy šlo, až jsme se zastavili u školní nástěnky. "Ples! Jo, konečně! Takže můžete se začít objednávat, kdy koho nalíčím a podobně!" Ožila najednou Noe a s ní i Moriko a Yumichika. "Zastávám pozici experta co se vzhledu týká, sestřičko, tentokrát já!" Řekl Yumichika. "To není fér! Tuhle pozici jsi měl naposledy před týdnem při oslavě narozenin pod-kapitánky Isane." Protestovala Moriko a tak se tam ti dva hádali, kdo že bude hlavní modní poradce. To ostatní kluci z toho nebyli zrovna dvakrát nadšení a raději se opravdu zdejchli k jezeru! Yoriko už předem hrozila, že jestli ji Byakuya nepozve, nebude to pěkné. Ty už ses viděla v Ichigově objetí a Noe už nás táhla k obchodům. "Ale ne! Na ty se ani nedívej, Rukio! Ty ti vůbec neladí k očím!" Upozornila hned Moriko a Noe jen přikývla, jo modní poradci v akci. "Já nejsem zrovna plesový typ, ale berte to když už nic jiného jako možnost pobavit se, nemusíte ani pořád tančit, určitě to bude fajn." Nadhodila Kamiko. "To ano, tenhle ples máme každý rok a vždycky to bylo skvělé! Minule Asano kun skončil zamčený v kumbálu, protože měl em... No nevhodné poznámky." Zareagovala hned Inoue. "Ale kluci z toho jsou pěkně mimo." Poznamenala jsem. "Však on je nějak Ichigo v nejhorším přemluví, že Nano?" Usmála se Noe a udělala na tebe psí oči.
Mezitím i kluci u jezera řešili ples. "Ale klid, je to každý rok a je to celkem fajn, hlavně se vyhnout kumbálu, co Keigo?" Rýpnul si Ichigo. "Já jsem jim jen pochválil šaty! Vážně nic víc!" Bránil se Keigo. "No dobře, možná jsem..." Přiznal se pak, ale to ho raději Ichigo umlčel, protože kdyby se Keigo rozpovídal, to by bylo na dlouho. A zatím co to ostatní kluci probírali, Yumichika cosi horlivě psal až podal všem klukům jeden papír. "Takže tady je plán, bod číslo 1: Najděte si partnerku! Co když vám ji někdo přebere? No? Tak vidíte! Bod číslo 2: Oblečení! Budete to muset přetrpět, ale smoking přece není tak hrozný ne? Tak klid a kravaty a motýlci jasně ne! To už je z módy! Bod číslo 3: Tanec! Tak nebudeme si nic nalhávat, že? Jsem pro soukromé hodiny, už jsem to probral s Sadem, takže vždy v půl osmé u něho doma, o tom se nebude diskutovat. Bod číslo 4: Květina! Nezapomeňte si zjistit, jaká je oblíbená květina vaší dívky! Bod číslo 5: Tohle se týká především našich kapitánů. Neberte si to nějak špatně, ale pořád se tak mračíte, to není ono!" Vysvětloval Yumichika, to už se Ichigo musel držet, aby se nerozesmál. "No Yumichiko, to bys ty dva měl vidět v jiných situacích, to jsou výrazy, Yori chan nebo Midori chan." Nevydržel to nakonec Ichigo, to už měl málem Zanpakuto u krku. "Kurosaki, ty jsi nás špehoval?" Zeptal se chladně Byakuya. "Ne, fakt ne. Já jen četl Hisagiho poznámky do dalošího čísla týdeníku." Přiznal se Ichigo, to Hisagi jen polkl. No prostě i kluci měli veselo a až to všechno dořešili, zase se vraceli okolo Ichigova domu, kde se potkali s námi. "Yosh, takže teď ubytování!" Jásala Noe, té se hned vrátila nálada, hold ples je ples a Hueco Mundo počká. "Tak jo, u nás je celkem dost místa, tak vezmeme Midori, Yoriko, Moriko a třeba... Byakuyu kun!" Zajásala zase Noe, no Byakuyu zprvu trochu štvalo, jak ho oslovuje, ale pak si uvědomil že bude s Yoriko a rázem byla zlost ta tam. "Pak někdo může jít ke mně, Renji kun soshite Hisagi kun? Kamiko san, nebude ti to vadit?" Zeptala se Inoue, ona totiž Kamiko bydlela u ní. To Ishida vycítil šanci a nenápadně si vzal Kamiko na moment stranou. "Víš tak mě napadlo, když teď Inoue ubytuje Renjiho a Shuuheie, no... Jestli by ses třeba nechtěla přestěhovat ke mně, samozřejmě jako kamarádka ke kamarádovi, jestli bys teda chtěla..." Dostal ze sebe Uryuu. Kamiko nepatrně zrudla, ale pak se na Ishidu usmála. "Arigatou, ráda. Inou, to je v pořádku, já si našla bydlení." Řekla Kamiko. "A Toushiro může bydlet u mě." Nabídl se nakonec Ishida a Kamiko jen přikývla. To už se Keigo chtěl pomalu vypařit, ale Ichigo ho chytl za límec. "Kam si myslíš, že jdeš?" Řekl zlověstně. "Domů! Pryč! Nezbyly na mě žádné holky, tak nemám důvod tu být!" Protestoval Keigo. "Ikaku, Yumichiko, Keigo říká, že vás opět rád ubytuje." Zakončil to Ichigo načež byl z toho Keigo celý "šťastný". "Moment a co Rukia?" Ozval se ještě Renji, no a taky že jo, vždyť ona tady ani nebyla! Vtom se ale z Ichigova domu ozval smích a bylo slyšet, že tam probíhá živá konverzace. To už na nás ale Rukia mávala společně s Ichigovým tátou a Yuzu z okna jeho pokoje. "Nani? Padejte z mého pokoje!" Vyhrkl Ichigo. "Arigatougozaimasu, Kurosaki kun, že mě necháš u tebe bydlet." Usmívala se rukia a Ichigův táta s Yuzu hned běželi připravit pokoj. No, pak už bylo slyšet jen: "Nee chan!" A Kon proletěl oknem, prostě klasika.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 3:41 pm

Takže se tedy všichni nějak k sobě nastěhovali a Keigo pak jen odcházel s Ikakem a Yumichikou k němu domů. No, doma byla Keigova sestra a četla si nějaký svůj časopis s nohama na stole. Když uslyšela bouchnutí dveří, nijak se nezajímala že přišel její bratr. Když ale uslyšela víc kroků a ťapání po podlaze, zvedla oči od časopisu a koho to neviděla?! Svého oblíence Ikaka! Yumcihika se jen mile usmíval a Keigo se radši zamknul ve svém pokoji. Mezitím i my ostatní sme se rozešli do svých domů,já se ještě rozloučila po svém s Ichim, sestra jen zvedala oči v sloup a potom sme všichni vyrazili k nám domů. Moriko a ty ste měli jeden pokoj a Yori chan si vyprosila další pokoj i s Byakushim. No fajn. Ale jestli budete dělat večer nějaké...hlučné věci....tak si to radši nchte až na odpoledne či nějakou dobu, kdy nebudem doma. Upozornila sem ty dva, oni jen kývli hlavou na souhlas a už zmizeli ve svém novém pokoji. Ty a Moriko ste si šli vybalit své věci do vašeho nového pokoje a já šla taky do svého pokoje a zamnou sestra. Nee san! Mám menší problém! řekla Noe a sedla si na postel. Já jen kývla hlavou na gesto že poslouchám, že může mluvit. Víš, na ten ples asi taky budu muset jít...jenže já se bojim, že na mě nezbyde žádný hezký kluk T-T začala si stěžovat a pak přešla k věci. Kdyby si mě pustila do Hueco Munda..nebo aspoň kdybys mi dovolila jim poslat dopis či zatelefonovat...tak bych ti byla fakticky moc vděčná XD řekla takovým neurčitým tónem. Já si jen povzdychla. No co byste ji na to řekli? o-O Prosimtě proč chceš do Hueca Munda, Vždyť máš yumi a Emi tady?! nechápala sem. Pak sem si všimla, že se dívá někam do země, což u ní znamenalo nějaké tajemství, okterém mi nechce říct. U Iciga bylo taky veselo. Rukia se už už stěhovala do skříně, ale to ji Ichigo čapl i se všema věcma a odtáhnul ji do pokoje Yuz a Karin XP Ichigův táta tam zase zářil, že mají třetí dceru či co a Ichigo byl zase na nervy a šel se zavřít do pokoje, kam mu ještě nejmíň sedmkrát přišli něco říct nebo donést hlavně Yuzu a párkrát i Karin XD Ishida u sebe uvolnil nějakej pokoj, kterej pak dal Toushirovi. Ten se zase divně mračil, hold ho štvalo, e nemůže být stebou a Byakuyovi to zase vyšlo XD Renji a Shuuhei tam i s Inoue řešili ten Hisagiho týdeník. Hold Hisagi si vzal sebou pro jistotu všechny fotky a bločky, které měl popsané různýma věcma XDXD Ještě tam chyběla Rangiku a z Orihime pokoje byla nějaká agentura na časopis SS. Blížila se osmáhodina večerní, byl Listopad takže venku už tma a například u mě si všichi zasedli do obýváku k televizi a já ještě řešila se sestrou ten její nápad XD Moriko a Yumichika měli teda jinou práci a to, že si na nějaký kus papíru dělali náčrtky různých účesů a Yumichika se ještě přes telefon všech ptal, jestli chce být někdo objednaný XDXD No dopadlo to tak, že většinou holky se chtěli nechat upravit od Moriko a kluci od Yumichiky, ikdyž neradi XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Budíček? Ikaku, ty mrtvolo!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:25 pm

Můžu jen dodat, yokata! Totiž starosti s ubytováním se vyřešily a to už byl večer. Každý si ve svém novém pokoji vybalil věci a samozřejmě se choval velmi slušně, aby hostitele nijak neurazil nebo něco neponičil. No dobře, velmi slušně? Neřekla bych, že to co prováděli Byakuya a Yoriko bylo zrovna velmi slušné, no raději to nevědět. Zbytek naší dívčí bandy, tedy já, ty, Noe a Moriko, seděl dole v obýváků, jen ty a Noe jste něco pořád řešily. "Sázím láhec Saké, že jde o šaty." Prohodila Moriko. "Beru, já ti říkám, že jde u kluka." Usmála jsem se a tak jsme ztichly a bedlivě poslouchaly váš hovor. "Ou kudasai! Když mu Urahara udělá gigai, tak bude nenápadný! Kudasai! Nechci být na ocet! A ani nechci jít s Yumichikou!" Žadonila Noe, to se Moriko musela držet, aby se nerozesmála, až spadla z gauče. Já se jen plácla dlaní do čela a poslouchala dál. "Slibuju, že ti nepřivedu toho Aizena nebo jak se jmenoval! Čestný slovo!" Prosila dál Noe, to už jsem se málem neudržela i já. "Mám u tebe Saké, pamatuj si to." Usmála jsem se spokojeně, to najednou Noe zamířila k nám tak jsme rychle dělaly, že jsme si povídaly o plesu. "Tak fajn, nee san! Nech si to projít hlavou a zítra mi to řekneš!" Oznámila Noe, no radost, hold láska je slepá. A i jinde bylo veselo, ono mít doma redakci týdeníku Seireitei, to je radost. Nebo mít doma dva cvoky, to je taky paráda, že Keigo? Ten zrovna utíral nádobí, zatím co Ikaku předstíral že spí a přitom se tiše nadával na Yumichiku. On se totiž Yumichika dal do řeči s Keigovou sestrou, probírali spolu ten ples, vyměňovali si rady a Keigova sestra už se viděla s Ikakem a Yumichika zase viděl Hisagiho s foťákem, jak ty dva fotí. Ale někde zase bylo ticho. Ishida a Kamiko nijak hluční nebyli a šli spát celkem brzo a Toushiro byl zase trochu rozmrzelý, že Byakuya klidně může být s Yoriko a on se mnou ne. Popravdě, i když jsme nebyli spolu jen chvíli, oběma nám to přišlo skoro jako věčnost. Ubýhala minuta za minutou a nakonec jsme všichni šli spát...
"Krásné ráno, že Yumichiko?" To bylo to první, co Yumichika v neděli ráno slyšel. A sotva se trochu probudil, už ho Ikaku polil vodou! "Budíček." Zazubil se vítězně a pak to vzal oknem ven. "Klid, tohle je jen sen, Yumichiko, to jen zlý sen..." Uklidňoval se Yumichika a v hlavě se mu rodily nápady na Ikakovu smrt. To ale Ikaku neřešil, v tu chvíli totiž utíkal od Ichiga, který málem letěl za ním. Ani on stejně jako Rukia neunikl budíčku. Ikaku nezapoměl ani na Inoue, Renjiho a Hisagiho a pak hurá za Ishidou. Ten byl taky "nadšený", když mu Ikaku vylil studenou vodu rovnou do obličeje, Kamiko jen tiše nadávala a Toushiro chvíli nevěřícně koukal na Ikaka a pak se raději šel převléct, ono by to pro Ikaka jinak moc dobře nedopadlo. A zbýval poslední dům, tvůj! Ty jsi stejně jako Noe tvrdě spala, Yoriko podřimovala v Byakuyově objetí a Ikaku si to potichu mířil dovnitř. Jenže ouha, on nebyl jediné ranní ptáče. "Henjou!" Ozvalo se zborově a než se Ikaku nadál, ležel na zemi s tm kyblíkem vody na hlavě. My si jen s Moriko spokojeně plácly. "Ne ne ne, dvakrát nám to samé neprovedeš, že Midori?" Usmívala se Moriko, jenže já už tam jaksi nestála a rychle jsem obsadila koupelnu. "Oi! To ne! Kruci tohle je moje práce zabírat koupelnu!" Láteřila Moriko, no a tak nám začala neděle.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:48 pm

A začala nám neděle. Ikaku všechny probudil studenou vodou, ale do našeho baráku se jen tak nedostal. Hold Midori a Moriko byli už připravené a Ikaka "vyhnali" pryč. Poté ale midori v tajnosti šla zabrat koupelnu před Moriko, která když si toho všimla tak začala nadávat XD Jenomže štěstí ti nepřálo a Moriko stihla zjistit, že máme ještě jednu koupelnu a to vedle kuchyně XD Takže tě chala být a hurá do další koupelny. Tenhle dům se jí líbil čím dál víc XD Byakuya se i s yoriko taky probouzeli. No ještě se stihli políbit a poškádlit a pak hurá se převlíknout. Já a Noe sme ještě spali...no my sme touhle dobou měli teď půl noc XD Hold sme asi nějací noční tvorové či co XD To už ale teda všichni, kromnás, vstávali a šli na snídani. Keigova ségra udělala klukům opravdu luxuxsní snídani, Keigo jen nechápal, proč takhle nevyvařuje i normálně a Ikaku se musel držet, aby Keikogu ségru nezaškrtil, páč ona zas lítala kolem něj jak vyšinutá a říkala jakési zamilované věci a pak na Ikaka vychrlila jednu věc, při které se Ikaku málem udusil jídlem, Zlato doufám že mě pozveš na ten ples! Víš jak budeme úžasný pár? Tady tvůj kámoš se nabídl, že nás hezky upraví a navíc už mámi vybrané krásné šaty! Určitě se ti vnich budu líbit XD házela po něm zamilovaná očka a pomalu nebla schopna jíst jak byla Ikakem unešena XD Bylo tak deset ráno a všichni "nájemnicí" byli už někde venku se flákat. Ty jsi si našla Toushiho, kterej ti šel vlastně taky naproti. No hned ti věnoval několik úžasných polibků a poté ste se jako krásný a zamilovaný mladý pár šli projít do jednoho parku, kde bylo nádherně, ikdyž byl podzim. Já i Noe sme taktéž už probouzeli, sešli sme spolu schody a rovnou do jídelny na sndani. Byli sme tam už sami, takže sme mohli pokračovat ve včerejším rozhovoru. Tak co nee san? Můžu? nasadila psí oči. Ta byla už zase plná energie a já ještě v polospánku XD Onee chan, já nevím. Jestli ti to přijde jako dobrej nápad, tak si to nějak zařiď, ale hlavně ať se ti nic nestane...zívla sem si a sedla ke stolu. Po naší dohodě to dopadlo tak, že se ještě půjde dohodnout s Yumi, která ji bude i částečně hlídat, páč já, ikdyž je to moje dvojče, bych sní do Hueca Munda neodešla. Takže Noe hed byla ještě plnější energie, snídani do sebe rychle naklopila a hurá do Uraharovýho krámku. Mě to sice dělalo starosti, ale tak má snad svůj rozum a není to už malá holčička. Po několika minutách někdo ale zazvonil. Já zrovna byla na schodech a napadlo mě, že to bude Noe, že si něco zapomněla, tak sem jen křikla, ať pořádně zatáhne za dveře, že je odemčeno. Takže někdo vešel dovnitř, já to vůbec nevnmala, no být to zloděj tak si klidně něco ukradne XD No už sem byla ve svém pokoji a začala se převlíkat, když to mě někdo láskyplně obejmul a mému štěstí to byl Ichi ♥️-♥️ Takže sme měli opět chvilku, kdy jsme byli sami.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Volná neděle? Ani nápad, Uraharovy plány!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:03 pm

"Sestřičko, víš že jsi vážně super? Jupí, to bude paráda." Jásala Noe už od snídaně, hold jsi jí povolila ten výlet do Hueco Mundo. "Arigatou, já teda jdu!" Usmívala se a pak po snídani uháněla k Uraharovi. Tam už Ururu s Jintou pilně uklízeli, Tessai ukládal krabice se zbožím a Urahara v klidu seděl u čaje s Emi a Yumi, ty už byly ve svých gigai. "Ou Noe chan, copak tě sem přivádí hned ráno?" Zeptal se Urahara. Noe to nemusel říkat dvakrát, hned mu všechno horlivě začala vysvětlovat a za každou druhou větou dodávala "Kudasai, Urahara san!" Urahara si s oběma Arancarkami vyměnil jeden pohled. "Yare yare, co vy na to, dámy?" Řekl. "Jsem teď zrádce, už je určitě nová 3. Espada, což znamená že tě ráda doprovodím. Ha, zajímalo by mě, jestli už si dal Aporro dohromady tu svoji laborku." Usmála se Yumi a zvedla se. Pevně zmáčkla svou Arancarskou masku, která se následně rozpadla a Yumi se proměnila do své Arancarské formy. "Moc na sebe ale neupozorňuj, jo? Přece jen bych se ještě ráda vrátila zpátky." Řekla jako by nic Yumi a než se Noe nadála, chytla ji za rameno a už byly v Hueco Mundo. "Taishtachikata, hm. Emi san, mohla bys pro mě udělat jednu drobnost? Včera jsem se o tom zmiňoval." Řekl tajemně Urahara, Emi jen mlčky přikývla a odešla.
V tu chvíli jsme měli všichni pohodu. Někdo jen tak posedával v parku, jiný se zase procházel po Karakuře a nebo měl třeba chvilku se svojí láskou, že Nano? Jenže jak už nás život mnohokrát přesvědčil, nic netrvá věčně, v tomhle případě bych se spíš vrátila k heslu: Urahara=Nepřítel pohody O čem to mluvím? Ráda to upřesním. Ty sis zrovna užívala Ichigovy úžasné polibky, jenže vtom se cosi šustlo u okna. "Ora ora, Ichigo musím říct, že máš dobrý vkus." Ozval se čísi hlas, v okně stál jakýsi blonďatý kluk s širokým úsměvem. "Shinji!? Co tady sakra děláš?!" Vyhrkl Ichigo a celkem naštvaně na Shinjiho koukal. Ale trochu tě uklidním, nebyla jsi jediná, které někdo zkazil zábavu. Já se zrovna s Toushirem procházela ruku v ruce po parku, když vtom se ozval dívčí hlas. "Wáá, vy jste spolu tak roztomilí!" Za námi stála nějaká dívka s zelenými vlasy. "Ty jsi..." Ale to Toushiro nestihl doříct. "Jo, Kuna Mashiro, bývalá pod-kapitánka 9. divize, už je čas, honem!" Usmála se. A takhle to probíhalo u všech, až nás všechny zavedli do jednoho skladiště, kde byla i podzemní tréningová hala. S některými byl trochu problém, že Renji? Ten se totiž odmítal někam hnout, až se s Kenseiem málem popral, to je od sebe raději držela Rukia. No ale ať tak či tak, stejně jsme všichni skončili v té podzemní hale, kde nás čekala i Emi. "Škoda, nemyslel jsem si, že to bude tak brzo." Prohodil Byakuya. "Jo, co že to tak spěchalo?" Přidal se Toushiro. "My nespěchali, ale když k nám Kisuke poslal Shanahime chan, takové dámě nelze říci ne." Zazubil se Shinji, Emi jen dělala, že nic neslyšela, vůči takovým poznámkám byla imuní. "Taicho, vy jste o tomhle věděli?" Ozval se Ikaku a oba kapitáni přikývli. "Dobře víš, že ani když máme volno, nemáme volný program." Odpověděl Byakuya. "Je to jen další tréning." Dodal Toushiro. "Správně, oh a málem bych zapomněl. Ještě se navzájem moc neznáme, tedy my vás ano. Jsem Hirako Shinji, bývalý kapitán 5. divize, tohle je Sarugaki Hiyori, bývalá pod-kapitánka 12. divize, Ushoda Hachigen, bývalý pod-kapitán jednotky Kido, Yadomaru Lisa, bývalá pod-kapitánka 8. divize, Muguruma Kensei, bývalý kapitán 9. divize, Ootoribashi Roujuurou, bývalý kapitán 3. divize, Aikawa Love, bývalý kapitán 7. divize a Kuna Mashiro, bývalá pod-kapitánka 9. divize. Ale vy nás spíš budete znát jako Vizardy." Usmál se Shinji, no řekněme že se usmál hlavně na tebe...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:18 pm

U nsá se snad nenajde jediná chvíle, kdybysme i Ichim byli spolu sami o-O To nás pokaždé někdo musel vyrušit a tentokrát to byl nějakej blonďák v okně. No já přes sebe rychle hodila přeinu, páč aby mě očumval nějakej cizí kluk když sem byla jen ve spdoním prádle, tak to teda ne. Ichigo tamtoho podivína asi znal. Super -_-. Dalo by se říct, že si pro nás přišel a všichni sme se při doprovodu těhle lidí měli dostavit až na jedno podzemní tréninkové hřiště. Všichni byli děsně "nadšení", že zase bude trénink. Ikdyž jediný Yori chan a Ikaku byli opět celý plný energie. No, pak všecy ty pro některé znás ještě neznámé představil ten Shinji a poté se na mě divně podíval. Jen sem ozdvyhla obočí a založila si ruce na prsa. Pak říkal něco dál, no já tomu stejně prd rozumněla, Vizo-co? o-O přeslechla sem nějak jejich rasu. Klid, jsou to co já! naklonil se ke mě Ichigo. To co ichigo...To znamená že maj taky ty hrůzostrašný masky? No super...A snima že mám trénovat, Vždyť mě hned všichni položí na lopatky XDNo co. Pak nás kapitáni nějak rozdělili a mohlo se začít trénovat. Ichigo dostal na trvalo Hiyori, páč prej podle ostatních vizardů měla na něj dobrej vliv XD Takže to bylo pak jen samé ječení a pořvávání ať se hne, ať přidá, že je pomalej a že dlouho neudrží svoji masku. Tobě byl přiřazen Shinji XD Na chvíli samozřejmě. Ostatní se taky nějak rozdělili a u mě teď byl Love. Přitáhla sem si svoji střelnou zbraň od Urahary podobné té co má Ururu. Hold myšlenky mi sou tady naprd když u není žádný vhodný předmět. No a začalo se teda trénovat. Původně se měl prostřídat každej skaždym, ale třeba takový Ikaku ne a ne prohrát a bojoval zrovna proti Rosovi a ten taky nevypadal na to, že by chtěl prohrát. Yoriko zas byla se všema celkem rychle hotová a ještě si stihla s Byakushim zamilovaně mávat XD Shinji dostal snad od každé holky pěknou nakládačku. Taky když tobě řekl, že máš moc pěkný výstřih, teda spíš ten obsah ve výstřihu, tak to tě jaksi naštvalo, Toushiro už se připravoval z něho udělat nanuk, ale to ty jsi mu už dala pěkně přes hubu a mohlo se střídat XD Jak už sem zmiňovala, jen jediná Hiyori byla stále u Ichiga a snikým jiným netrénovala. Když se vrátm k Shinjimu, tak ten dostal ještě do huby od Moriko, páč ji zase urazil, poté mu to nandala Yoriko, ta ale jen ze srandy...no prostě to brala jako trénink a chtěla být nejlepší. Tu jedinou vlastně nijak neurazil XD U Kamiko mu taky něco ujelo a ta po něm začala střílet šípy jak o životXD No a pak sem zbývala já T-T Ty jsi mezitím dostala Kenseie, kterej tě z prvu šetřil. Ovšem když si ho málem měla, tak už moc ohledy nad tebou nebral a začal to brát vážně. Mimochodem u tebe už tři vizardi museli použít masku aby tě položili XD a Kensei se ktomu taky blížil. Hold časy se mění a snima i síla a úroveň shinigami. Takže Kensei, bývalí kapitán se rovná tak tomu třetímu členovi XD Ty jsi teď chtěla použít nějaké kido kouzlo a on se zas připravoval na nějakej svůj útok. No, jenomže pak se něco u někoho zvrtlo a prostě nastal výbuch XD Zvedl se prach a písek, opravdu super! Všichni si teď mnuli oči, páč je svěděli od písku, takže se přestalo na chvílli bojovat XD I kapitáni si mnuli oči, jediní Hiyori a Ichigo stále pokračovali v boji. Když se dým trochu odvál, ty sis všimla, že ležíš vlastně na Kenseiovi, kterej měl červenou u nosu a byl jaksi v bezvědomí XDXD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Tréning s Vizardy: Shinji, ruce pryč!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 8:12 pm

Volno? Ne, Shinigami vážně nemá nikdy volno, já už slovo volno beru jako synonimum ke slovu tréning. A taky že jo, poté co se nám Vizardi představili se hned začalo bojovat. Ichigo ti ještě chtěl něco říct, to ho ale Hiyori kopla rovnou do obličeje a on se chudák proletěl. A tak to bylo i u ostatních, někteří to měli těžší a někteří lehčí, jelikož bylo ale Vizardů osm a nás sedmnáct, někteří zatím jen seděli a čekali na střídání. Bylo to vážně něco, asi tři hodiny v kuse jsme bojovali proti Vizardům a ti už nás pak rozhodně nešetřili. "Yosh, poslední střídačka!" Zavelel Shinji. Hiyori a Ichigo se v klidu mlátili dál, Renjiho si odchytla Lisa, Mashiro si vzala na starost Yumichiku, Yoriko skončila s Lovem, Rukia trénovala Kido s Hachim, Hisagi bojoval proti Rosovi, já skončila s Kenseiem a ty s Shinjim. Tohle byl boj tak na hodinku dvě, no nakonec to byly přesně dvě hodiny a deset minut. Já už byla vážně unavená, když vtom nastal výbuch a byla z toho menší písečná bouře. Písek po chvíli dosedl zpět na zem a my všichni byli všelijak naházení na sobě, hold současné uvolnění Reiatsu Kenseie a mého, to není nic dobrého. My tam všichni leželi všelijak poházení na zemi jen Emi si tam skoro provokativně v klidu stála a pozorovala nás. To už jsem se vzpamatovala a zaregistrovala jsem, že ležím na Kenseiovi, ten byl jaksi v bezvědomí s červenou u nosu. "Ksó, je mimo." špitla jsem, vstala a s pomocí Rose zvedla i Kenseie. Jenže vtom se ozval Ichigův řev, ten tak začal nadávat a měl vážně vražedný výraz. "Shinji, ruce pryč! Ty zatracenej úchyle!" Křikl na Shinjiho. Hold ten vůbuch způsobil tohle. A Shinji si nám prostě sáhnul, no co si budeme říkat, nijak mu to nevadilo, ale Ichigovi jo. Shinji se raději z tebe hned zvedl a hurá utíkat před Ichigem. My ostatní si zatím sedli a povečeřeli. No bylo to skoro jako v kině, jídlo, pití a my sledoval, jak už asi hodinu Ichigo honí Shinjiho a vyhrožuje mu za to, že si sáhnul, no jo, kluci...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 9:00 pm

Po výbuchu sme všichni nějak spadli a po zvednutí prachu to vypadalo opravdu zajímavě. Já si nejdřív ani neuvědomila, že na mě někdo leží, ale nějak mě brněla noha XD Poté se si ale uvědomila, že mi Shinji sahá na určitá místa o-O To mě jaksi vytočilo a PLESK! Shinji měl pěknej obtisk mé ruky na tváři a to nemluvim otom, jak ho Ichi ještě honil a chtěl ho málem rozsekat na sushi XD My jsme si tam jen tak večeřeli, já ještě lehce rudá jak vzteky tak studem XD Kdy si ti dva daj pokoj? sledoval je pořád nevěřícně Love a málem zapomněl i jíst. To už se probíral i Kensei, kterej tam ležel poblíž vás, a první na co si vzpomněl byl podle něj úchvatný výstřih Midori XD Při téhle vzpomínce se mu opět objevila červená u nosu, tak se rychle dal dokupy a šelsi kvám přisednout. Před tebou dělal, že nic neviděl a že si nic nepamatuje, takže se ti ani neomluvil XD Toushiro siteda moc dobře vzpomínal co se asi tak dělo, takže se mračil jen na Kenseie a přemýšlel o tom, jak by vypadal, kdyby byl v kusu ledu XD Ichigo už tam mezitím převálcoval Shinjoho, takže byl spokojenej a mohl si knám přisednout. Shinji se teprve zvedal ze země a taky se knám zvedal. Ichigo ho ještě ppo očku sledoval, jak se tváří, kam si vůbec sedá apod. XD Byakuya a Yoriko tam zase dělali "kraviny" (přesněji milostné kraviny s jídlem xD) a vůbec neřešili, že tam jsou i ostatní a třeba někdo je pozoruje XD Moriko a Hisagi se teda ještě kapánek styděli a jen seděli v objetí a zamilovaně se krmily XD Ty s Toushirem ste byli taky v objetí, taky ste se zamilovaně krmili a občas se i políbili, či ste se zasmáli, šak si to už představíš XD Jediná Kamiko a Ishida seděli hezky vedle sebe, né v objetí a už vůbec se nekrmili XD Ishida přes brýle občas sledoval kamiko, která dělala, že ho vůbec nevidí a jen se soustředila na jídlo. Vizardi se mezi sebou bavili, nebo někteří "romantici" zalíbeně sledovali ty hrdličky XD Emi si nevšímala nikoho a jen se věnovala jídlu či někoho probodla pohledem XD Ono totiž třeba takový Love jí pořád nenápadně sledoval, ale pokáždé byl "zmražen" jejím chladným pohledem XD Po včeři tu mohli zůstat nějací dobrovolnící, kteří ještě chtěli trénovat a ostatní už mohli jít kam chtěli. Ti dobrovolnící byli Ikaku, Yoriko a Ichigo..tím pádem i já. Ichigo byl spíš donucenej Hiyori XD Ta si trvala na svém názoru, že je Ichigo slabej a měl by víc trénovat, takže tu zůstane. Já zůstala sním, seděla sem na té dece, kde sme večeřeli XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Všechny holky pomstěny, Midorin skrytý tenperament   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 9:43 pm

"Iie! Ty ne! Nejdeš! Ichigo, nejdeš! Odezírej ze rtů: NEJDEŠ!" Opakovala stále dokola Hiyori. A co tady šlo? No už bylo po tréningu, takže jsme mohli jít a nebo tady ještě dvě hodiny zůstat a trénovat, tedy krom Ichiga, ten neměl na vybranou. "Kruci zítra je škola, to budu polomrtvý!" Nadával, ale bylo mu to houby platné. S Ichigem ještě zůstal Ikaku a samozřejmě Yoriko, ti dva aby chyběli u nějaké bitky že? No a ty jsi taky zůstala, totiž zůstaval Ichigo, tak ty taky. Já si jen s Moriko a Kamiko vyměnila jeden spiklenecký pohled, políbila Toushira a pak šla za tebou. "Taky zůstanu." Řekla jsem klidně. Toushiro už chtěl zůstat taky, ale to ho vážně odtáhl pryč Yumichika, který všechny kluky svolával k Sadovi domů na taneční. No ať se bránil jak chtěl, když Yumichikovi pomohli ještě Hisagi a Renji, už to nešlo a tak musel jít. Ještě zůstala Emi, samozřejmě dozor a taky musela Uraharovi podat menší hlášení. "Yosh, tak máme asi dvě hodiny." Řekl Shinji, to už se Hiyori zase pustila do Ichiga. Shinji se jen pousmál a už chtěl jít za tebou, to jsem se mu ale do cesty postavila já. "Pokud by to nevadilo, našel by sis čas na souboj? Ráda bych odzkoušela, jak jsi na tom s Kendem." Usmála jsem se sebevědomě. No Hirako samozřejmě nemohl odmítnout a tak už jsme se vzápětí do sebe pustili a ostatní Vizardi, tedy krom Hiyori, nás se zájmem pozorovali. I Yoriko a Ikaku koukali s takovým vítězným úsměvem. "Nedivte se, tohle je pomsta za všechny ty úchylárny." řekla spokojeně Yoriko. "Prohraje to, vsaďte se." Zazubil se Ikaku. Zatím Shinji vedl, já to totiž hrála a schválně se nechala zatlačit do rohu. Při dalším úderu se naše meče skřížily a my si hleděli zpříma do očí. Jen jsem se spokojeně usmála. "Už je to minuta, užil sis dost? Teď to totiž skončím." Prohodila jsem jako by nic a odstrčila Hiraka od sebe. Než se nedál, svým mečem jsem mu podrazila nohy, vzala si i ten jeho a oba mu skřížila u krku. Tohle mě ještě nikdy nezklamalo, no taky jsem tuhle techniku používala jen vyjímečně. "Hotovo, dámy a jsme pomstěny." Zasmála jsem se a pomohla Shinjimu vstát. "Musím říct, krásná facka, ta byla ukázková Nano. No po té facce a po tomhle si snad už nedovolí. Co si pamatuju, po tomhle měli kluci vždycky trauma, že je porazila holka a taky že se jim jejich předešlé kousky nevyplatily, hádám že bude klid." Pošeptala jsem ti spokojeně. "A máš to Shinji, kdybych ne..." Usmíval se Ichigo, ale to neměl dělat. Hiyori ho bez váhání vzala svojí botou vší silou po hlavě. "Bakero! Soustřeď se na boj!" No co dodat? Zlatý tréning a to jsme měli ještě dvě hodiny.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 10:28 pm

Skoro všichni teda odešli a ty jsi se rozhodla taky zůstat. Jenomže jen kvůli vykonání pomsty XD Vyzvala si Shinjiho na souboj vkendu, v kterém seš téměř neporazitelná XD Když Shinji skončil na zemi a měl skřížené meče těsně u krku, člověk by řekl, že teď dá pokoj, když byl poražen holkou. Ale to on né. On byl spíš uchvácenej a hlavně z toho, že při tomhle sportu byli dívkám vidět kalhotky XD Při téhle myšlence se mu objevila červená u nosu, nějak dal od sebe pryč ty dřevěné meče, zvedl se a oprášil se. Ani ty ani já sme ho nechápali o-O Místo toho aby byl teď poníženej (jako tenkrát Ikaku) se usmíval na celé kolo a stěma dřevěnýma mečema v ruce šel knám. To se nelíbilo Ichigovi, jenomže neměl čas. Hiyori ho nešetřila a ani na minutu nepolevila XD Ikaku a Yoriko si každej trénoval rovnou se dvěma vizardama a pak i se třema najednou XD Čím víc se knám Shinji přibližoval, tím víc se mi rýsoval vraždící a bezzájmu pohled a ty...ty jsi taky na něho divně koukala XD Co teď řekne nebo udělá? Určitě se musíme za každou cenu připravit na sebeobranu XD To bylo moc pěkné, Midori san. Nechceš odvetu? A potom by sis mohla zabojovat i ty ! ukázal na mě Shinji a zase se divně, (skoro až úchylně) usmíval. Já jen pozdvyhla obočí, a nechápala sem, proč chce bojovat semnou? o-O U Midori to chápu, chce odvetu, ale proč zase já? To se mi vůbec nelíbilo...Mezitím u Sada doma byla teda taky "úžasně". Jediný Ishida a Sado uměli nějaké základy a nauč to 5 kluků (doufám že jich je 5) za pár večerů. No, ze začátku to nikomu nešlo, navíc se jim kroutili prsty u nohou, když měli držet kluk kluka a tančit spolu XD Přece jenom se víc těšili, až budou tančit se svojí Lady a né stěmahle blbci XD Tančilo se asi hodinu, to už všechny boleli nohy a šli si sednout. Yumichika ale hned vyzvídal, Tak co? Už ste pozvali své vyvolené na ples? Nezapomínejte, že konkurentů je tu hodně a pokud se nějaký konkurent zeptá dřív než vy, ta dívka mu musí většinou říct Ano! Takže zítra povinně všichni pozvete své krásky na ples! vysvětloval jim tam situaci Yumichika a vůbec si nelámal hlavu nad tím, že on vlastně taky nikoho ještě nepozval XD
Možná bych teď nachvíli zavítala do HM, kde šli Yumi a Noe v plášti proti písku či co do Las Noches XD Cesta už moc dlouho neměla trvat a čím blíž byli, tím víc cítili reiatsu všech arrancarů vevnitř. A za kým že to jdeš? byla zvědavá Yumi. Noe chvíli váhala, jestli jí to má říct...co když se jí vysměje? o-O Ale co, hlavní bylo, aby to nikdo jiný než já a Yumi nevěděli. No, je to tajemství, páč by ostatní asi nesouhlasili, ale ani nevím proč, ale jdu se podívat po tom Urukiorovi XD zamyslela se na chvíli Noe a ani si nevšimla nějakého hollow před ní. Yumi taky byla mimo z jejího vyprávění, takže taky hollowa nezaregistrovala. To už ale držel ten hollow Noe v...ruce, dáli se to tak nazvat XD A Yumi obklíčili dalších šest hollow, kteří zrovna slabí asi nebyli. Ovšem nebyli silní jao Yumi, takže po pár minutách už bylo po nich. Noe už byla málem sežraná, ale to někdo jiný usekl tomu hollow ruku a poté se ten hollow rozpadl (prostě zemřel či co XD). No a kdo jiný se tam nemohl objevit než Urukiora XD Tak mi o vlku...řekla Yumi a založila si ruce XD...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Shinjiho odveta, úchyl a k tomu vychytralý   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:12 pm

"Odvetu? Nemůžu než souhlasit, zase v Kendu?" Odpověděla jsem Hirakovi. Netušila jsem, že není jen úchyl, ale i vychytralý. Shinji se jen usmál. "No, navrhuju Taijutsu. A ještě jedna věc, přistoupím na tvá pravidla. Ty jsi vlastně pomstila své přátele, takže teď by někdo z mých přátel měl pomstít mě, ať je to fér." Zareagoval Shinji. "Wakakarimasu." Přikývla jsem. "Yosh, ty mě pomstíš, viď Kenseii?" Zazubil se Hirako. Já dobře věděla, proč vybírám Kendo, takže on dobře ví, proč Taijutsu a proč Kensei, no co můžu dělat. No, špatné je, že jsem unavená, on sice taky, ale Taijutsu není moje specialita, super, jako v horských kasárnách, zase skončím na lopatkách. Mihlo se mi hlavou. No co, nechala jsem rozumování být a připravila se k boji.
V tu chvíli už měli ostatní kluci po tanečních a v kombinaci s dnešním tréningem měli dost. To samozřejmě ještě Yumichika opakoval "Patero Přikázání Plesu." Jak on říkal, no krása. No hlavně první pravidlo klukům neustále připomínal, hold tady bylo jisté nebezpečí. Pro nás Shinigami je samozřejmé dodržovat staré tradice. Jedna z nich říká, že pokud je dívka požádána o tanec nebo o podobnou věc, je skoro nucena přijmout, ať už chce nebo ne, to byla jedna z těch tradic, které většina dívek neměla moc v lásce.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Sponsored content





Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Karakura aneb příběh začíná
» Konec noční můry-vzhůru do hor!
» Slzy, krev a tajemství - Změní to jeden úsměv?
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hrací místnost-
Přejdi na: