Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konec noční můry-vzhůru do hor!

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 10:23 am

A bylo po všem! Už žádný Aizen, Espada ani pokusy, byli jsme všichni relativně v pořádku zase v Soul Society, tam už byl zase trošku zmatek jako minule, když jsme se vrátili. Hm, doufám že tyhle výlety do Hueco Mundo se nestanou pravidlem. Pomyslela jsem si, to už se ozvaly dobře známé hlasy a než se Toushiro nadál, už kolem něho skákaly Matsumoto a Yoriko, samozřejmě jim marně vysvětloval, že je to v pořádku, že si jen dojde na ošetřovnu a bude to v klidu, jenže Matsumoto ani Yoriko to nehodlaly takhle nechat a tak hned naháněly někoho ze 4. divize nebo Orihime. Bylo to jako minule, rozruch a zase rozruch, jen nám pro změnu Mayuri nevyhrožoval amputací nějaké části těla, jako minule, když jsme ho vyrušili při práci. Ten teď opravdu zářil a komandoval Nemu, kde má co dát. Chudák Nemu totiž musela vzít všechn ten materiál a vzorky a dokonce když se ho někdo ze 4. divize pokoušel ošetřit, seřval toho chudáka, že ho ruší v práci! Kenpachi už seděl na ošetřovně společně s Ikakem a Yumichikou, Yachiru totiž hned běžela za Nanao. "Ale bylo to fajn, já jim pořádně nakopal, kapitáne! To jste měl vidět!" Zubil se Ikaku. "Hm, čekal jsem od Arancarů víc, ale aspoň jich tam bylo dost pro všechny." Dodal Yumichika, to Kenpachimu hrál pořád na tváři úsměv. "Já si tež pěkně zabojoval, ale blbec jeden, hold mi neměl sundávat pásku. Hm, myslím že jsem ho nezabil, tak se aspoň můžem porvat zas příště. Ale to mě trochu naštvalo, já Aizena s Ichimarem neviděl ani nepamatuju, řeknu jim: Počkejte tam chvíli. A houby, kdo se má v těch chodbách vyznat? A ti Arancaři tež každý kecá něco jiného, jsem se ho zeptal: Kudy k Aizenovi? Řekl do leva, ten Arancar v levo mi ale řekl do prava, tak co to má být? Magoři, ani nevědí kde maj šéfa." Kroutil hlavou Kenpachi. Mezitím už málem násilím museli Ichiga donutit, aby tě chvíli nechal být a nechal se ošetřit a taky si promluvil s vrchním kapitánem. To už ti šel naproti Byakuya. Přišel k tobě tak blízko, že už jste si hleděly z očí do očí. "Jsem rád, že jsi v pořádku, Nano." Řekl ti a teď pozor! Zázraky se dějí, ano přátelé, kapitán 6. divize Byakuya Kuchiki se usmál! Usmál se na tebe a letmo tě pohladil po tváři, pak se omluvil, že si musí něco vyřídit a zase odešel. Ale sama jsi nezůstala, to už u tebe byl Hisagi. Zvláštní, co jsi byla ve Společenstvu, zase tolik se s tebou nebavil, no co, třeba má jen starost, to je normální ne? Hisagi se tam s tebou nějakou chvíli bavil, až ti to začínalo být trochu divné. A divnější ještě pak, když ti řekl, že ti i to Arancarské oblečení sluší. To už opět trochu propukl zmatek, neboť se objevila další návštěva, ale kdo! Urahara si to společně s nějakou blondýnkou mířil středem Seireitei a na všechny se usmíval. Ale kdopak ta blondýnka nebyla! Ano, Aimi, opravdu to byla tvoje sestra! Ale co tady jen dělá Aimi s Uraharou? Ty jsi na nic dlouho nečekal a šup za sestřičkou, ta měla jako vždy hodně otázek a bylo vidět, že je šťastná, že tě vidí. "Hisagi fuku-taicho, tady jste! Yokata, jste v pořádku! Dovolila jsem si za vás seřadit hlášení a výřidit těch pár papírů, v našich kasárnách už čeká někdo ze 4. divize, aby vás prohlédl a v pokoji máte už přichistané vaše oblíbené Saké." Ozval se najednou veselý dívčí hlas. To už za Hisagim stála usměvavá černovláska s modrýma očima a dlouhým copem. Sotva ale uviděla Uraharu, doslova se rozzářila. "Kisuke senpai!" Zavýskla vesele a než se Urahara nadál, skočila mu kolem krku a objela ho. "Kisuke senpai! No konečně, máte zpoždění, jako vždy." Usmívala se Moriko a ne a ne Uraharu pustit. "Moriko, Moriko, gomene, ale zdržel jsem se na letišti. Já jako vždy se spožděním a ty jako vždy s úsměvem, že Mori chan?" Usmíval se Urahara, to už ho Moriko pustila. "Tak nerad kazím tuhle chvilku, ale tohle nepočká, Nano." Řekl pak, to bylo znamení pro Moriko a než ses nadála, už tě stejně jako mě dotáhla k Uraharovi. "Víte, Aizen měl dobrý nápad, ta pečeť je mazaná, kombinace jeho Reiatsu znásobená Kidou a Hougyoku, ale na Uraharu Kisukeho nemá! Ještě jsem nezažil pečeť, kterou bych nezlomil a s odborným posudkem Tesaie..." Usmíval se, když vtom jsme obě ucítily ostrou bolest a hned na to ohromný příval Reiatsu. "Tak přivítejte zpět své síly, ah gomen, neřekl jsem vám, že to ze začátku krvácí, ale to přejde, stačí obvaz." A sotva to řekl, už tady byla Moriko s obvazy a my měly hned tu ránu ovázanou. "Arigatougozaimasu, Urahara san." Poděkovala jsem, Urahara jen spokojeně přikývl a pak odešel někam s Moriko. To už se to všechno stačilo uklidnit a Seireitei byla spíš jako nemocnice, totiž všichni z Hueco Mundo byli unavení a tak hned po ošetření polehávali ve vých kasárnách, ty tři kapitány si pak Yamamoto zavolal k sobě, aby podali hlášení. Tedy pardon, čtyři, i Toushira. Yamamoto nebyl zrovna nadšený, co Toushiro vyvedl, ale uznal, že to zvládnul a že v záchraně pomohl, ale samozřejmě si starý Yamamoto nemohl odpustit ten svůj přísný pohled. A my dvě, my už měly po problémech, byl to moc hezký pocit zase moct ovládat své Reiatsu, zase mít možnost se bránit. V té chvilce štěstí mi ale došlo, že máme obě pořád ty strašné vyzývavé Arancarské šaty. "No, nevím jak ty, ale já se jdu honem převlíct, než mě v té hrůze uvidí ještě někdo další. Jestli chceš, můžu ti nějaké kimono půjčit." Navrhla jsem ti a nabrala směr kasárny 8. divize.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 10:49 am

Takže po odpečetění té pečetě byl pořád zmatek. Najednou mě oslovila Midori a nabídla mi, že mi půjčí nějaké kimono. Já samozřejmě souhlasila, páč v tomhle oblečení chodit po Seireitei by nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Takže nakonec se všichni rozešli do svých kasáren nebo do budovi 4.divize. Seireitei za chvíli opět vypadala jako vždy. Poklidná, bez žádných řičnění zbraní bo bojování a tak. Já už byla mezitím s Midori v jejím pokoji a zkoušela sem si jedno její kimono. Vysoké sme byli skoro stejně a postavou sme si byli taky celkem podobné, takže navlíct na sebe to kimono by neměl být problém. Jé, Midori san, mockrát děkuju! Kdybych měla zůstat vtěch bílejch hadrech, tak bych se asi šla někam nejdřív schovat nebo zahrabat XD jen tak sem podotkla směrem k Midori. To bylo do pokoje ale slyšet nějaké hádání a poučování mezi Nanao a Shunsuiem XD Shunsui se totiž rozhodl, že pomůže Nanao s papírováním, ovšem měl tam samé hrubky nebo něco doplnil někam špatně apod. a Nanao z něho jen kvetla XD Mezitím Aimi zůstala stát na nějakém místě, páč to v Seireitei ještě neznala a nevěděla kam by měla jít. Tak se prostě někam vydala a rovnou si všechno kolem sebe prohlížela a poté narazila na Yoriko. Huh? Ó, Sate...eh... chtěla Ai pozdravit. Yoriko, říkej mi klidně jen Yori. Poslyš, víš něco o tom, co má tvoje sestra společného s Byakuyou taicho?! zeptala se celkem vážně Yori a jakoby Aimi probodávala pohledem. He? Skym že? nepostřehla jméno a Yoriko jen zvedla oči vsloup, tak radši Byakushiho Aimi popsala. Ahá! Už asi vim kterýho myslíš! No tak to vážně nevim co spolu mají....a nejsou třeba jen kámoši? Třeba z dětsví! Já měla taky kamaráda z dětsví a ten....začala opět mluvit Aimi o svém kamarádovi z dětsví XD
Mezitím v budově 4.divize už skoro nikdo ze zraněných nezůstal. Všichni měli jít do svých divizí a Ichiga poslali s Toushirem do jeho kasárny XD Při jejich cestě bylo snad jen slyšet, Pro tebe jsem kapitán Hitsugaya!! Pak v pokoji Midori, když sme byli obě už převlečné, Midori san, já...asi se půjdu podívat do té lékřské divize na ostatní, ano?XD oznámila sem jí a poté šla k budově 4.divize. Ovšem ne za ostatními ale za Ichigem XD Tam mi ale řekli, že už je v 10.divizi...takže teď hledat kasárny 10.divize. No po pár minutách sem ji nalezla, jenomže ti strážní či co mě nechtěli pustit a ani mě nechtěli třeba jim něco vysvětlit bo tak...XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:29 am

Moc ses nezdráhala a tak jsme vzápětí byly u mě v pokoji a konečně ze sebe shodily ty strašné šaty. "Tak nějak, vždyť to oblečení víc odhalovalo než zakrývalo, Aizen má pěkně zvrácený vkus!" Souhlasila jsem s tebou, ty jsi pak odešla do kasáren 4. divize a já zašla a Nanao a Shunsuiem. To už jsem z dálky slyšela, jak se tam dohadovali, tedy spíš Nanao kapitánovi vysvětlovala, že musí být pečlivější. Když jsem vešla dovnitř, hned se přestali hádat. "Midori san!" Zaznělo skoro sborově a hned se se mnou šli přivítat. "Pořád práce? A kapitáne, nejste vy náhodou marod po tom útoku na Seireiutei? Měl byste odpočívat, jen jděte, já tady Nanao pomůžu a koukám, že vaše pracovna by chtěla uklidit." Řekla jsem Shunsuiovi. "Demo Midori, ty ses právě vrátila z Hueco Mundo, taky určitě nejsi nějak fit!" Nesouhlasil Shunsui. "Co se fyzické stránky týká, jsem v pořádku, jen psychika trochu utrpěla, ale to vyřešením hned, stačí si s Nanao popovídat. Víte co, vy si teď jděte lehnout, my to s Nanao doděláme a večer třeba v osm si můžeme sednout s něčím k pití a všechno to probrat." Navrhla jsem, to už Nanao Shunsuie opatrně dostrkala až k jeho pokoji. "A co pusu na dobrou noc, Nanao chan? Já jinak neusnu." Žadonil Shunsui, to už Nanao cukalo obočí, tak jsem raději hned za kapitánem zavřela dveře a šup na papíry. "To se vážně chceš pustit do papírování a do úklidu?" Nevěřila Nanao, já jen přikývla. "Chci, vyženu tím Hueco Mundo z hlavy, už mi ty výlety stačily." Řekla jsem a tak jsem se dala do úklidu pracovny, Nanao do zbytku papírování a já jí mezitím povyprávěla, co se v Hueco Mundo stalo. Ty jsi v tu chvíli měla jaksi problém s tím, jak se dostat do kasáren 10. divize, kde byl právě Ichigo s Toushirem a samozřejmě Matsumoto. Yoriko právě někde kecala s tvou sestrou a tak povinost starat se o kapitána, neustále se ho ptát jestli je v pořádku a podobně padla na Matsumoto. Já za chvíli dodělala úklid a nemohlo mě napadnout nic jiného, než zajít za Toushirem. Rozloučila jsem se tedy s Nanao a hurá k 10. divize. Tam jsem potkala tebe a při pohledu na zarputilý výraz stráží a tvůj trochu naštvaný i zklamaný výraz mi to došlo. "Kudasai, mohli byste nás pustit? Jdu za kapitánem Hitsugayou, ona je tady se mnou." Řekla jsem mile. "Hai, Hana san-seki." Přikývli ti dva a tak jsme měly volnou cestu. Ještě jsem ty dva slyšela, jak se zmiňovali o tom, že nám to Arancarské oblečení sedlo. Bože profackovat Aizena za jeho úchylný vkus! Pomyslela jsem si, to už jsme byly u Toushirovy pracovny, kde byl i Ichigo a Matsumoto. Jakmile tě Ichigo viděl, usmál se a na to hned Matsumoto reagovala. Měla totiž v kapitánově pracovně schováno nespočet věcí a jedna z nich byl i foťák, ona totiž taky Hisagimu dodávala fotky do týdeníku Seireitei. Matsumoto se "nenápadně" chtěla připlížit k foťáku, jenže to hold nevyšlo. "Matsumoto, jestli jdeš pro ten foťák, tam ho nenajdeš." Upozornil ji Toushiro, hold schovávat věci v jeho pracovně není moc dobrý nápad. "Kyay, to mohly být fotky, kde je kruci Hisagi, když ho potřebuju!" Povzdychla si Matsumoto. To už se Ichigo zvedl, chytl tě za ruku a šup s tebou pryč, ještě ale stačil Toushira "potěšit". "Tak díky a večere počítám teda s noclehem u 10. divize, Toushiro." Zavolal ještě na něho, to už Toushirovi cukalo obočí, ale raději to ignoroval. Matsumoto rychle pochopila a s takovým spikleneckým výrazem se odporoučela pryč. Chce to Hisagiho a to rychle! Pomyslela si, ze svého pokoje si rychle vzala náhradní foťák a hurá k 9. divizi. Tam už se hned začala s Hisagim domlouvat, co a jak. "A tak ty fotky bychom mohli dát na konec čísla, ze záčatku tam máme ty ze skutečného světa." Diskutovali tam spolu, nakonec to dopadlo tak, že Hisagi vzal taky foťák, hold redaktor se nezastaví, když chce dobrý článek nebo v tomto případě fotku. "Ty najdeš Ichiga a já se pokusím nějak dostat na střechu k oknu od pracovny, nanejvýš ale pět fotek, nechci to mít samou fotku, ještě tam bude ten článek z realného světa, hlášení a Rukiin "Deník zástupce Shinigami"." Dodal ještě Hisagi a pak hurá fotit.
Matsumoto chvíli trvalo než vás našla, Ichigo tě vzal do jednoho z parků za kasárnami 10. divize. "Ani nevíš jak jsem rád, že už jsi zpátky." Usmíval se, přivinul si tě k sobě a políbil tě. "Neprovedl ti Aizen nic, že ne?! Nebo někdo jiný, jestli jo, tak tam na něho vlítnu a dám mu co proto!" Čertil se Ichigo, hold něco udělat jeho milované Naně, to by nešlo. Matsumoto to samozřejmě všechno fotila a ještě si musela dávat pozor, aby se nějak neprozradila. To Hisagi to měl trochu těžší, stráže ho sice pustily, ale pak to chtělo nepozorovně na střechu, to se taky povedlo. Jenže teď přišla ta nejhorší část a to připlížit se k oknu do pracovny a něco nepozorovaně nafotit...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:59 am

Stráže mě teda ne a ne pustit, když vtom přišla Midori, řekla pomalu tři slova a stráže nás hned pustili. Příště jim nakecám, že sem taky nana san-seki! řekla sem jen tak, to už sme stáli v pracovně. Toushirovi zas cukalo obočí kvůli Ichigovi i rebelské Matsumoto, která se děsně nenápadně vypařila XD To už sme byli s Ichim v parku a vůbec sme netušili, že by nás třeba někdo teď fotil, že Matsumoto XD Na otázku, jestli mi Aizen a spol. nic neudělali sem si vzpomněla na ty "pusy XD". O Aizenovi teď vůbec nemluv, měli bysme být rádi, že sme konečně sami XD Mile sem se usmála, trochu zčervenala a přitiskla sem se kněmu a lísala sem se. Holt sem vždycky byla "mazel"XD Mezitím si Toushiro spokojeně oddychnul a šel ktobě blíž a blíž až byl úplně u tebe, chytil tě pak za ruce a naklonil se ktobě. Přísahám, že už tě do Hueca Munda neenchám odejít! řekl polohlasně a už ti věnoval několik úžasných polibků! Tohle chtěl samozřejmě vyfotit Hisagi. Nohama se o něco zapřel a vysel ze střechy hlavou dolů a jeho hlava s foťákem u oka mu byla vidět v okně pracovny, kde ste byli vy dva. Vy byste si ho možná ani nevšimly, jenomže ten blb si zapomněl vypnout blesk, takže jak vás chtěl vyfotit, tak celá místnot byla ozářená bleksem z foťáku a Hisagi nevěděl co teď, páč dostat se zas na střechu bylo těžší než se zdálo. Matsumoto byla chytřejší a blesk si vypnula. Pár snímků se jí povedlo, ale velká část znich byla rozmazaná XD Ty a Toushiro ste se toho zablesknutí lekli a otočili ste se. Oba ste spatřili Hisagiho, jak se na vás nevinně culí, že on nic on si tam jen tak vysí XD To se toushiro opravdu naštval, pááč redaktory bulvárních tisků nikdy neměl rád a Hisagi byl pak na pár vteřin zmraženej. Matsumoto byla happy, že má aspoň pár snímků a tak si to pak kráčela na místo, kde se měli s Hisagim sejít. Jnže to si nevšimla příkop, nebo spíš díry před sebou a šup do ní. Nedá se říct, jestli to foťák přežil nebo ne. Po pár minutách se Rangiku s Hisagim sešli na tom jejich určeném místě. Matsumoto celá od hlíny a s větvičkami ve vlasech a Hisagi ještě na půl zmrzlej XD
Mezitím se po Seireite procházeli Yori s Aimi a Yori poslouchala zážitky a názory Ai XD Ó, a nebute mít tady někdy třeba nějakej ples? Protože kdyby jo tak bych tě mohla učesat a namalovat a tak a byla by si pak hvězdou plesu! Kdysi jsem takhle česala Nanu a vždycky byla středem pozornosti na školních plesech! A tamten B..no tamten si tě pak určitě zamiluje a uvědomí si, že tě vlastně miluje a bude stebou chtít tančit!! začala opět mluvit Aimi a už si představovala Yoriko v plesových šatech a s účesem od ní XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 12:30 pm

Jak mi tohle chybělo, ten úžasný pocit být s Toushirem, ty úžasné polibky plné citů. Zase doma... V bezpečí... S Toushirem... Byla jsem v tu chvíli opravdu šťastná, jako bych se probudila a ten zlý sen zkončil. Ani já ani Toushiro jsme neměli tušení, že u okna doslova visí Hisagi a fotí jak šílený, jenže Hisagi nám jaksi zapomněl vypnout blesk a tak jsme si hned po druhé fotce všimli, že tady máme nezvanou návštěvu. Teda to byl pohled, Hisagi s foťákem v ruce visící vzhůru nohama a při tom se tvářil jako učiněné neviňátko. No, pak už se spíš tvářil jako nanuk, hold se Toushiro jaksi naštval, že nás ruší. Matsumoto to měla o něco lehčí, sice toho hodně nafotila, ale většina snímků se nedala použít, protože to bylo rozmazané. Pak tedy i s foťákem spěchala zpět k budově 9. divize. Ale Hisagi nikde, čekala a čekala, až v dálce uviděla cosi světle modrého, co se pomalu blížilo. Matsumoto se na to zkoumavě dívala, kdo by taky nekoukal na živý nanuk, že? Když už Hisagi přišel blíž, Rangiku ho konečně poznala, načež dostala záchvat smíchu a hned ho vyfotila. "To půjde jednou na titulku, bože Hisagi kapitán ti teda dal co proto, ty vypadáš." Smála se Rangiku, toho Hisagi využil a taky ji vyfotil. "No, aspoň nejsem od bahna a prachu a nemám ve vlasech větvičky a listí." Usmál se vítězně, tak se tam ti dva dohadovali, až se konečně dohodli. Matsumoto foťák raději nechala u Hisagiho, co kdyby ho našel kapitán? To nechtěla riskovat. Hisagi pak i s foťáky šel "rozmrznout", no spíš už se zahřát do svého pokoje. To na chodbě potkal Moriko. "Co že jste kapitána Hitsugayu tak naštval? I když, ani jako nanuk nevypadáte špatně, Hisagi fuku-taicho." Usmívala se Moriko, to Hisagi byl trošku mimo a tak raději zalezl do svého pokoje, jednak aby schoval foťáky, aby se zahřál a aby si v klidu něco promyslel, že by Moriko?
Už se pomalu setmělo, čas utekl jako voda a ty ses pořád s Ichigem procházela venku. "Tak mě napadá, kde dneska spíš? Myslím u které divize?" Zeptal se Ichigo a obejmul tě, bylo vidět, že je šťastný. Já mezitím už odešla od Toushira, oba jsme ještě něco měli. Mě čekalo to posezení s Nanao a kapitánem Shunsuiem, tak jsem zamířila do společenské místnosti 8. divize. Tam už byl cítit čaj ale i Saké, kapitán Shunsui tam i s Nanao už čekal a s nimi i Rukia a kapitán Ukitake. "Ah gomen, trochu jsem se zdržela." Omluvila jsem se a sedla si mezi Rukiu a Nanao. "To nic, typuju že vím, s kým si se zdržela, že Midori san?" Usmíval se Shunsui, já jen nahodila nevinný výraz a trochu se začervenala. Pak už se rozvinul hovor a krom čaje se pilo i Saké.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 3:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 12:57 pm

Když sem byla s Ichim na procházce, padla otázka na to, kde dneska budu přenocovat. No, to ještě nevim, buď přemluvim nějak Midori, pak prej jediná volná divize je ta 6.,....teda aspoň myslim......začala sem přemýšlet. Samozřejměže sem tušila a doufala, že budem nocležit někde spolu XD Mezitím ty ji přišla pozdě na ten čajovej večírek. Tam už na tebe všichni mávali a Shunsui s Ukitakem do sebe začali lít saké XD Nanao asi jako jediná popíjela čaj, ale aspoň se nemračila a říkala si, Musím zůstat střízlivá, abych na ně pak radši mohla dohlížet...Toushiro si šel už lehnout a přemýšlel nejdří o Matsumoto, co zase tak asi vyvádí a pak o tobě, jak se těší na zítrejšek až tě zase uvidí, páč zítra by mělo být zase voln, pokud nebude žádnej útok či tak něco. V uličkách Seireitei se pořád procházeli Yori s Aimi. No, ony o vlku a Byakushi před nimi XD Bykushi měl takovej ani ne moc naštvanej výraz, prostě klasika a měřil si ty dvě pohledem. Neměli byste být už ve svých divizích? začal Byakushi. Yoriko se najednou nezmohla ani na píp, za to Aimi měla zase hubu plnou keců. Já ale do žádné divize nepatřím a navíc když neděláme bordel a rámus tak si myslim, že tu můžem chodit ne? řekla jako uzavřenou věc XD Byakushi byl chvíli zaskočen, jak může takhle vklidu a drze luvit s kapitánem, ale jelikož mu Aimi děsně připomínala Nanu, tak nemohl říct ne nebo se nějak hádat a nechal je teda ať se tam prochází po Seireitei. Neuběhlo ani deset minut a u tříkapitánů byli pekelní motýli(u Byakushiho, Toushira a Ukitakeho). Měli se dostavit do budovi 1.divize a to hned. Pro Byakushiho žádnej problém. Toushiro zrovna zabíral do hlubkého spánkku, takže byl naštvanej a mrztuje a Ukitake začal být v náladě XD Ti tři se teda nějak dostali do budovi. Yamamoto totiž dostal perfektní nápad, že by poslal pár shinigamijů a kaitánů a Kurosakiho bandu do hor, kde by rénovali, aby byli silnější a mohli tak vklidu bojovat např. se silnějším Arrancarem. Byakushi, Toushiro a Ukitake měli být ti hlavní "vedoucí" a všechno to vymyslet(jako program, pravidla, funkce apod. XD). Toushiro byl pak naštvaný ještě víc, páč tahle zpráva nepočkala do ítra a vtěch horách bude muset dohlížet na ostatní. Byakushi to nijak neřešil a kitake se zajímal akorát o to, jak se vrátí do budovi 8.divize k saké XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:25 pm

"Hm, no u Toushira bylo poslední místo, ale možná u Midori, tak se zeptáme, ne? Určitě se někde najdou dvě místa." Usmál se na tebe Ichigo a tak jste ruku v ruce pomalu mířili ke kasárnám 8. divize.
V tu chvíli ze Toushiro, Byakuya a Juushiro vraceli od Yamamoty. Ten jim oznámil, že zítra k večeru už se má vyrazit. Měly to být dva týdny v bývalých horských kasárnách, každý rok se tam vystřídali snad všichni Shinigami, byl to dvoutýdení kurz, prostě tréning ale i odpočinek a hlavně zábava. Byakuya už začal vymýšlet pravidla, prvně si vymyslel pár základních pravidel, ale když si uvědomil, že Kurosakiho parta jde taky, ještě pár pravidel přidal. Toushiro byl jaksi nevrlý, hold ho unaveného vyrušili jen kvůli tomu, co by klidně mohlo počkat do zítřka. Ale pak si vzpomněl, že Yamamoto říkal, že půjdu i já a ta představa dvou týdnů se mnou se Toushirovi zamlouvala.
To Ukitake to nijak moc neřešil, tyhle akce měl rád a taky co teď mohl dělat? Nic, takže hurá k 8. divizi zpět za Saké. Jakmile se Ukitake vrátil, zase jsme se dali do řeči a tak zábava pokračovala.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:37 pm

Nocleh sme nakonec někde našli, na "pařbu" v budově 8.divize přišli i jiní shinigami jako napříkla Matsumoto a Ikaku a spol. XD No a nastal den D. Ráno všichni "vybraní" se měli sejít v budově 6.divize, kde jim Byakushi, Toushiro a Ukitake všechno řekli a vysvětlili a dali různé instrukce a řekli, že k večeru se odchází. Poté byl rozchod a jak všichni vycházeli z té budovi, připletli se tam Aimi. Aimi hned šla za Yoriko, která jí všechno řekla...Moment a co já? Já chci taky jít do těch hor! stěžovala si Ai. No ty prej zůstaneš tady a budeš trénovat s nějakým kapitánem a budeš hlaně objvevovat své schopnosti. To víš že tvoje sestra ovládá věci myšlenkami? a opět začali ty dvě spol kecat. Mezitím kapitáni zůstali a něco taky řešili a to sem tam přišla já XD Ehm, m-můžu? Mám dotaz! upozornila sem na sebe, načež se všchni tři na mě podívali. Vy ste říkali, že se tam bude trénovat se zanpakutou, ale co když ji nemám? To budu trénovat s dřevěným mečem?? stála sem tam jak tvrdé Y a čekala, kdo co vyklopí nebo tak něco. Ostatní si šli zatim zabalit věci do kufrů či baťohů...či cestovek XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 2:23 pm

Večer utekl jako voda, nakonec z té malé sešlosti byl menčí mejdan a někdo měl i kocovinu. U nás v divize se samozřejmě dvě místa našla, vám se nijak na naši mini pařbu nechtělo, taky pro vás bylo určitě lepší se někde tulit a líbat než se s námi opíjet, že? Ráno to bylo něco, Ukitake musel přespat u nás v 8. divizi, hold když se do pití dali Ikaku a Matsumoto, ostatním čaj přímo zakázali a Ukitakemu v jednom kuse dolívali. Zbytek se byl schopen dopravit zpět do vlastní divize. Samozřejmě kapitán Shunsui dopadl podobně jako Ukitake a nakonec jsme dělaly "dozor" já a Rukia, protože dokonce ani Nanao nezůstala úplně střízlivá! Hold sedět vedle Matsumoto, to se nevyplácí. To Byakuya měl večer jinou zábavu, promýšlel pravidla, tréning a vůbec všechno a pak to všechno druhý den probíral s Ukitakem a Toushirem.
Tak tedy druhého dne ráno si nás vybrané zavolali a proběhlo malé školení, co a jak. "Ou už dnes v šest hodin, to abychom se už vrátili do skutečného světa a sbalili si věci. A já si vezmu ještě svoji knihu receptů, určitě to bude všem chutnat a..." Tak se tam Orihime rozplývala, Ichigo se spíš staral o tebe než o nějaké "Byakushiho nudné povídání", jak to potom nazval. Jo jenže Byakuya to jaksi slyšel a když varoval před tresty za porušení pravidel, nějak významně koukal na Ichiga. Sado byl samozřejmě jako vždy mlčenlivý a nedával nic najevo. Kamiko a Uryuu na tu schůzi přišli jako poslední, tak si hold museli sednout vedle sebe, ale jak! Oba dva se k sobě otočili zády, skřížili si ruce na prsou a dělali, že tam ten druhý není. "Co se jim stalo, že se zase hádají?" Zajímala jsem se, to se vysvětlování chopila Orihime. "No, když jsme se vrátili z Hueco Mundo, Kamiko san omdlela a tak ji Ishida kun nesl v náručí, jenže pak se probrala a jaksi se jí to nelíbilo. Pak se tam s Ishidou trochu pohádali, co že na ni sahá, že byla v pořádku. On nesouhlasil a myslím že říkal něco jako že proč měl sahat na někoho jako je ona? Za koho ho prý má, že není žádný úchyl. No a tak se tam dohadovali a Ishida pak přespal u 9. divize a Kamiko u 2. divize. A od té doby se chovají takhle." Vysvětlila mi, já se jen s úsměvem podívala na ty dva. Hm, tak jestli jestli mezi nimi není něco víc než hádka, tak už nevím. Ale jsou hezký pár, ježiš kdyby mě slyšeli, to by dopadlo. Usmívala jsem se v duchu. Tak ta přednáška uběhla jako voda a Kurosakiho parta už pomalu chtěla požádat o otevření brány Senkai, když vtom se ozval Uraharův hlas. "Pojďte, sem Tesaii, no tak Jinto, pomoz přece Ururu. Výborně, tady to dejte." Hold Urahara myslel na všechno a tak už všem z Kurosakiho party donesl zabalené věci. "Tady to máte, ano Uryuu, mám tam i tvoje šití a Orihime neboj, tvoji kuchařku taky a musím říct, že ty recepty jsou výborné. A Kamiko nemusíš mi to připomínat, i tu knihu jsem ti vzal. Tak já se loučím, uvidíme se za dva týdny, přátelé. Užijte si to tam. Tesaiii, Ururu, Jinto, jdeme." Usmíval se Urahara a než jsme se všichni vzpamatovali, už byl Urahara i ostatní pryč. Většina Kurosakiho party jen překvapeně koukala na věci, které Urahara donesl, dokonce ke každému zavazadlu dal i cedulku se jménem.
Tak bylo po schůzi a ostatní včetně mě si šli sbalit věci. Kira byl celkem nervózní, dobře totiž věděl, že stejně jako Hinamori a Hisagi tam jde hlavně proto, aby se připravil na kapitánské zkoušky. Hinamori na tom byla podobně, to Renji ten se těšil. Viděl to jako oddech od papírování, navíc možnost štvát Ichiga a (ježiš já to skoro nemůžu napsat XD) taky možnost být se mnou. Hisagi taky nebyl úplně klidný, kapitánské zkoušky určitě nebudou lehké, ale zase v tom viděl i možnost sehnat spoustu úžasných fotek a námětů na články. Matsumoto měla jasno, hlavně si sbalit Saké a srandy bude dost a samozřejmě taky foťák, s Hisagim si pořídili dokonce speciální, s kterým jde fotit i pod vodou, hodlali totiž vyfotit každý momentek, co bude stát za to. Ikaku se zase těšil, že si to tam užije, tréning, boj, prostě hračka a samozřejmě se mu i líbila představa posezení u Saké. Yumichika se rozhodoval, jestli si má vzít zrcátko černé nebo fialové, ale nakonec si vybral to červené. Moriko stejně jako její bráška na zrcátko nezapomněla, jen přibalila krabičku bombónů, na Saké se domlouvala s Matsumoto, takže to brát nemusela. A Yoriko, ta to brala prakticky, prostě si zabalit věci, nezapomenout na plavky a hotovo. Kapitáni už měli dávno zabaleno a ještě po schůzi něco řešili, to ses zrovna ozvala s tvým dotazem. "Nemusíš se o to starat, uvidíme na místě. Neboj, tréning bude pro každého." Uklidnil tě Ukitake. V tu chvíli zrovna Yoriko mluvila s tvou sestrou, ta byla trochu zklamaná, že nemůže taky jít do horských kasáren. "Co? Trénovat s kapitánem? A s jakým? A co mám trénovat?" Zajímala se hned, Yoriko chvíli lovila v paměti, až si vzpomněla. "Bude tě trénovat kapitánka 2. divize Soi Fong, je to ta... Eh co stojí za tebou, konichiwa Soi Fong taicho." Vysvětlovala Yoriko, to už se objevila jako nazavolanou Soi Fong a měřila si Aimi pohledem. Yoriko ignorovala. "S tréningem začneme v sedm večer, buď tam v čas, v kasárnách 2. divize." Oznámila Soi Fong a pak šla cosi probrat s našimi kapitány.
Hodina za hodinou, minuta za minutou a bylo šest hodin. U severní brány už čekali samozřejmě naši kapitáni, ti tam byli jako první. Pak tam celý nedočkavý a natěšený poskakoval Ikaku, vedle něho se zalíbeně koukal do zrcátka Yumichika a vedle Yumichiky si upravovala vlasy Moriko. Hold šílená trojice. Za pár chvil už jsem dorazila i já a Matsumoto. Jenže při každém jejím kroku bylo slyšet cinkání lahví, to už se po ní Toushiro nedůvěřivě díval a ne jen on, Byakuya s Ukitakem taky koukali, co to zas Matsumoto dělá. "Já si vzala trochu víc kosmetiky, vždyť to znáte, ženy o sebe musí dbát." Usmívala se Rangiku, to se jí hned zastal Yumichika i s Moriko, kteří jako experti na krásu nemohli než souhlasit. Netrvalo to dlouho a doloudal se sem i ten poslední člen našeho kurzu. Překvapivě Uryuu i Kamiko se pořád odmítali usmířit a když se jich na to někdo zeptal, odpovídali takhle:
Uryuu: "Proč bych se měl usmířit s arogantní urážlivou holkou jako je Kamiko?
Kamiko: "Proč bych se měla usmířit s arogantním urážlivým úchylem jako je Uryuu?"
Prostě radost a mohlo se vyrazit. Několik kapitánů a pod-kapitánů jako třeba Shunsui a Nanao se s námi přišlo rozloučit a mi se pomalu vydali k bývalým horským kasárnám. Ale cesta taky nebyla klidná, jak by mohla. Kapitáni se v klidu bavili mezi sebou, Sado poslouchal, nebo to tak aspoň vypadalo, Orihime, která vyprávěla o svých bláznivých snech, zrovna vzpomínala, jak se jí tuhle zdálo, že je motýl s kočičí hlavou. Uryuu a Kamiko se na sebe odmítali podívat a prostě mlčky šli. Ichigo se k tobě cellou dobu lísal, jediné co ho jaksi rušilo byla Renjiho provokace a tak se tam pak navzájem s Renjim škádlili a provokovali. Yumichika, Ikaku, Moriko a Matsumoto už vymýšleli, co dělat o volných dnech a já se bavila s Kirou a Hinamori. Ještě zbývala asi hodina cesty a byli jsme tam.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 2:51 pm

No a šlo se. Každý si našel tu svou zábavku či kamaráda na pokec při cestě. Ikaku se tam bavil s Yoriko o bojování. Ikdyž se Yori nezdála, tak boj taky měla ráda a vždycky jí děsně bavili bojová umění XD Všichni v pohodě zatim? optalse všech najednou Ukitake. Všichni kývli hlavou nebo udělali nějakej zvu na souhlas. Tak teď bacha, zastavil se Ukitake před jedním velkým kořenem co rostl ze země. Od tohoto kořene až po jeden zkácený strom, kterej je ovšem dál...jen pár kilometrů XD Tak v tomhle rozmezí jsou různé pasti, nástrahy či nebezpečí....Jo a chvlkama je třeba dusno, pak zima, pak vedro...Uvidíme, jak na tom ste! křikl Ukitake a přešel ten kořen. Najednou, když byl celej za kořenem jakoby zmizel. Pak tam šli i ostatníkapitáni a shinigamiové a taky jeden po druhém mizeli. Mě se to nechtělo líbit, jenomže to mě vzala Yoriko za ruku a táhla mě zasebou, No tak pojď! Nebude to tak hrozný, já už ty pasti celkem nám XD usmála se mile. Za nmi běžel natěšenej Ikaku a naschvál padal do těch pastí a pak tam běželi Renji a ichigo a chtěli si asi dokázat, kdo je lepší a kdo se vyhne více nástrahám. Pak si šla ty, Matsumoto a sourozenci(Yumichika s Moriko). Asi po půl hodině uhýbání se tam objevil ten kácenej strom a když sme ho nějak prekročili, stáli sme před jednou velkou bránou. Kapitáni tam na nás už čekali. První sme vyšli já s Yori. Yori byla děsně v pohodě, já pořád zmatená z těch změn počasí XD Pak ste vyšli ty a spol. pak Ikaku, kterej byl místy zablácenej či odřenej, no pak Renji s Ichigem, ty vypadali asi nejhůř a nakonec quinciové. Ti dva vypadali v pohodě, ale pořád se na sebe mračili XD Ukitake vytáhl z baťohu nějakej asi klíč a odemknul tu velkou bránu. Mimochodem byla to Jižní brána XD Takže! Táhle ta kasárna je pro děvčata a támhleta pro kluky. Tmhle ta budova je společneská místnost....začal ukazovat a vysvětlovat Ukitake. Teď si dejte svá zavazadla do pokojů a pak příjdete do té Společenské místnosti a my vám vysvětlíme pravidla a jiné pdrobnější věci!! dovelel Hitsugaya a všichni se zpakovali a odešli do svých budov. Všichni si tam zabrali pokoje a postele a svá místa atak. Ještě si nikdo nevybaloval, jen si hodili věci k posteli a hurá do spol. místnosti. Tam už nás čekali opět kapitáni a všem ukazovali gesta, ať si sednemeXD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 4:56 pm

Cesta nám pomalu ubýhala, když vtom nás Ukitake taicho zastavil. "To je zvláštní, kde se tady ty pasti vzaly?" Divila se jako obyčejně Orihime, když se vyhýbala těsně vedle mě a Matsumoto všelijakým nástrahám. "Víš, my jdeme do bývalých horských kasáren, ty kasárny sloužily jako úkryt v poslední nouzi a tak musely být něčím chráněné. Od západu až k východu jsou obehnané horami, jen jih je nechráněný. Tam jsou jen lesy a tak tady díky Gotei 13 je několik pastí. Původně, když ty kasárny poprvé byly použity jako tréningové centrum, se ty pasti měly odstranit, ale pak se rozhodlo, že tady zůstanou. Je to něco jako rozcvička, takové pasti musí každý Shinigami zvládnout, už jsou tady pěkně dlouho a pomalu dosluhují. No bojím se toho, až doslouží. To tady kapitán Kurotsuchi určitě dá bůh ví jaké šílenosti." Objasnila jsem to Orihime. No, každý to v pohodě zvládnul. Musela jsem teda obdivovat Ishidu a Kamiko, ti neměli na sobě jediné smítko natož škrábnutí a přitom k sobě byli pořád otočení zády, celou tu dobu, co se těm pastem vyhýbali. To Yumichika a Moriko byli taky jako ze škatulky, aby ne, ti dva si přece nemohli dovolit rozcuchat se nebo se zašpinit. To Ikaku to viděl jinak, on se totiž vsadil s Yumichikou, že dokáže spadnout do všech pastí a samozřejmě je přežít. No, povedlo se mu to, jen byl jaksi špinavý, poškrábaný a měl trochu dotrhané kimono. Na tváři mu hrál ale zářivý úsměv a jeho pleška se leskla díky posledním paprskům zapadajícího slunce. Podobně vypadali i Ichigo s Renjim, jo ty sázky. Kdo bude lepší, no jo, jenže ti cvoci místo toho aby dávali pozor na pasti se ještě pošťuchovali, no pak se divte, že vypadali jako Ikaku.
A byli jsme tady. Jak nás Ukitake informoval, vešli jsme Jižní branou, pak už tady byla jen brána Severní, která vedla k horám a dříve sloužila jako únikový východ. Prošli jsme celý areál kasáren, Ukitake nás informoval kde co je, pak už nás poslal do chatek, ať si tam dáme věci a pak rovnou do jídelny. "Klidně si ještě předtím dejte sprchu a převlékněte se, někteří to opravdu potřebují." Dodal ještě Byakuya, který při tom významně koukal na Ikaka, Renjiho a Ichiga. Ikaku se na něho jen jako vždy zazubil a Renji s Ichigem ho dokonce ignorovali, měli totiž moc práce s tím jak se hádali.
"Já beru postel vedle dveří do koupelny!" Oznámila hned Moriko a danou postel si zabrala. No, nikdo neměl námitky a tak jsme si postupně nějak zabraly postele. A tak to v chatkách vypadalo nějak takhle:

Konec noční můry-vzhůru do hor! Kapita10

Konec noční můry-vzhůru do hor! Davaa_10

Konec noční můry-vzhůru do hor! Chlape11

Pak už jsme se jen postupně všichni osprchovali a hurá na večeři. Orihime jako kuchařka samozřejmě byla už v jídelně a celou budovou se linula lákavá vůně. Jenže ouha, nějak nám někdo chyběl. Byly tady všechny holky i kapitáni, ale co zbytek kluků? Uběhlo deset minut, tak už se Byakushi zvedal, že pro ně dojde, to už se ale do jídelny doslova přivalila velká voda. Většina z kluků vypadala, jako by právě vylezli ze sprchy, jak byli někteří mokří a taky že jo. Nejsušší byl překvapivě Yumichika. "Gomenasai, Byakuya taicho, Hitsugaya taicho, Ukitake taicho. Udělali jsme totiž osudovou chybu." Omlouval se Renji a při posledních slovech stejně jako ostatní střelil zlý pohled po Yumichikovi. "My totiž Yumichiku pustili do koupelny jako prvního a on se tam trochu zapomněl u zrcadla." Dodal Kira, no hold pustit Yumichiku do koupelny jako prvního, to se prostě nevyplácí. Konečně jsme tady byli všichni, začalo to večeří. Orihime na dnešek připravila rizoto podle jejího speciálního receptu. Jako vždy to zprvu vypadalo trochu odpudivě, ale chutnalo to výborně. Jakmile jsme povečeřeli a Orihime společně s Hinamori odnesla nádobí, mohli kapitáni začít s výkladem. "Tak začal bych tím, co nás tady čeká. Budeme tady dva týdny a za tu dobu podstoupíte pestrý tréning. Každý den počítejte s ranní a večerní rozcvičkou. Trénovat se bude Taijutsu, Reiatsu, Shunpo, boj se Zanpakuto, Kendo, Kidou a plavání. Jak už jsem říkal v Seireitei, tréning bude pro každého, takže nikdo z Kurosakiho skupiny nemusí bát, že by se nějaké části tréningu nemohl účastnit." Začal Ukitake. "Areál kasáren už jsme prošli, bez dovolení ale nesmíte areál opustit." Řekl Byakuya, to už si Ikaku vyměnil s Hisagim, Yumichikou a Renjim takový spiklenecký pohled. "Vzhledem k problémům z minulých kurzů vás ještě musíme upozornit, že každý bude spát ve své chatce, jinak z toho bude problém." Upozornil Toushiro, to si zase Matsumoto povzdychla, zřejmě počítala s pořádnou pařbou u kluků v chatce. "Co se funkcí týká, už jsme vás rozdělili. Prvně naše funkce, Byakuya bude hlavní dozor, Toushiro vám bude kontrolovat stav vašich zbraní. A já se budu starat o všechna hlášení." Pokračoval Ukitake. "V každé chatce budou dvě základní funkce, zapisovač a kontrolor zbraní. Zapisovači budou dva, jeden bude sepisovat ranní hlášení a druhý hlášení večerní, hlášení pak donesou Juushirovi, který je zkontroluje, sepíše své vlastní hlášení a všechna založí. Jako zapisovači byli vybráni Hinamori, Midori, Izuru a Shuuhei. Pak kontrolor zbraní, ten každý večer zkontroluje stav zbraní a případně majitele dané zbraně upozorní na to, že není něco v pořádku. Práci kontrolorů bude pak Toushiro co dva dny kontrolovat. Jako kontrolory jsme vybrali Yoriko a Ikaka." Informoval nás Byakuya. "Dále obecné funkce. Orihime bude naše ošetřovatelka a kuchařka. Kamiko bude při tréningu rozhodčí stejně tak i Uryuu. Pak tady je zvláštní funkce, která byla vymyšlena v důsledku toho, že nejmenovaní Shinigami sem dopravili příliš velké množství Saké, které je nutno hlídat." Řekl Toushiro a pohledem střelil po Matsumoto a Ikakovi, kteří se tvářili jako učiněná neviňátka. "Nana a Sado budou každý večer kontrolovat stav Saké a každý večer ho pečlivě zamknou tady v kuchyni a také ho budou vydávat, Saké si bez jejich souhlasu sami brát nebudete a oni vám ho zase bez našeho souhlasu nevydají." Dodal Ukitake. "Dále co se vedení tréningu týká, hlavní vedoucí jsme tady my, ale u některých částí jsme stanovili vedoucími někoho z vás. Hinamori a Kira budou vedoucí tréningu Kidou. Midori vedoucí tréningu Kenda..." Ale víc už Byakuya říct nestačil, v tu ránu spadnul Ikaku ze židle a nevěřícně i trochu naštvaně koukal střídavě na kapitány a na mě. "Nani, nani, nani?! Midori? Nande? Já jsem přece v tomhle dobrý a s tím jakou mám Zanpakuto vlastně jsem na Kendo odborník!" Rozčiloval se. "Klid Ikaku, počkej na první tréning a uvidíš." Mrkla jsem na něho, ten se zvedl ze země, sedl si zpět na židli a nasadil uražený výraz. "Ichigo a Moriko budou naši plavčíci a Matsumoto a Shuuhei budou fotit." Sotva to ale Toushiro řekl, jen se zablesklo, to totiž už Matsumoto a Shuuhei začali fotit. "Pak Renji, ten bude vedoucí tréngu boje se Zanpakuto, doporučil ho sám kapitán Byakuya." Pokračoval Ukitake, to Renji nečekal, kapitán ho doporučil? Vážně? Renji byl na to patřičně hrdý a Byakuya se jen na Ukitakeho podíval stylem alá Tos mu neměl říkat. "Poslední funkce zastanou Yoriko a Ikaku. Yoriko bude hlásit večerku, Ikaku se zase postará o budíček a o ranní i večerní rozcvičku." Uzavřel to Toushiro, no sotva to řekl, Ikaku zase "opustil" svou židli, tentokrát ale štěstím vyskočil. "Sugoi! Tak pojďme, večerní rozcvičku ještě stihneme!" Jásal, to ho raději Yumichika a Moriko uklidnili. "Teď vám shrnu pravidla. Bohužel jsem jich mnoho musel ubrat, tak vám jich osm bude muset stačit." Oznámil Byakuya. "Mnoho ubral? Páni, to musela být síla, však je taky Byakuya veselá kopa." Zašeptal Ichigo, jenže k jeho smůle bylo zrovna ticho a Byakuya to samozřejmě slyšel. Ichiga nenapadlo nic jiného než se na Byakuyu usmát, ten ho probodával pohledem, prostě klasika. "Pravidlo první: Tahle pravidla platí pro každého, dodržovat je musí kapitáni, ostatní Shinigami i Kurosakiho skupina. Pravidlo druhé: Každý den se obě chatky budou střídat v hlídání Saké i plavčíci se budou střídat. První a čtrnáctý den to obstarají kapitáni. Pravidlo třetí: Každý bude dodržovat termíny, budíček sedm hodin, ranní rozcvička půl osmé, snídaně osm hodin, oběd dvanáct hodin, večerní rozcvička šest hodin, večeře půl sedmé, večerka deset hodin." Jakmile ale Byakuya zmínil večerku, opět se ozval polohlasem Ichigo. "To si jenom myslí." No jo, hold Ichigo měl dneska ukecanou náladu. Byakuya si jen povzdychl, použil Kidou a tak Ichigo nemohl mluvit a jen naštvaně koukal na Byakuyu, jak dál vykládal pravidla a sem tam se na něho spokojeně a vítězně usmál. "Pravidlo čtyři: Každá chatka je povina odevzdávat ranní a večerní hlášení. Pravidlo pět: Jakékoliv vážnější zranění je nutno ohlásit jednomu z kapitánů. Pravidlo šest: Po večerce je každý povinen být ve své chatce." To zase Ichigo nesouhlasil a když nemohl mluvit, tak se alespoň pokoušel nespokojeně hučet. "Pravidlo sedm: Porušení pravidel se trestá nehledě na to, kdo je porušil a viník je povinen trest přijmout. A pravidlo osm: Toto pravidlo bylo dlouho pozměňováno a dlouho jsme o něm přemýšleli, ale vzhledem k množství Saké a k chuti, s jakou jsou nejmenovaní Shinigami schopni ho rychle vypít je maximální počet Saké na osobu dvě láhve. A to dvě láhve týdně. To je vše, do večerky máte volno." Uzavřel to Byakushi a pak šel společně s Toushim a Ukitakem zkontrolovat to Saké. "Teda, nechtěla bych vidět ostatní pravidla, která Byakuya taicho vymyslel." Prohodila jsem jen tak vstala, Ichigo taky vstal a pořád nespokojeně hučel, jejda, Byakuya mu jaksi "zapomněl" uvolnit to Bakudou. "Mate Ichigo san, pomůžu ti." Nabídla se Hinamori a pokusila se prolomit Byakuyovo Bakudou, zpočátku marně, ale nakonec se to povedlo. "Já ho... Já ho... Já ho!" Nadával Ichigo, ale pak už se zase zakecal s kluky a ti pak odešli do chatky, stejně jako my holky, začínalo to být zajímavé, tenhle kurz...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 3:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 5:32 pm

Po mini přednášce sme se všichni odebrali do svých chatek. Teda krom Orihime a mě. My dvě sme ještě myli nádobí utírali stoly XD Zbytek děvčat si šlo vybalovat věci do skříní a do koupelny. Ovšem tam se dostat musel být učiněný zázrakXD V koupelně totiž byla Moriko a rovnala si tam na jednu poličku své šminky, zrcátka, různé peelingy a pod. a nesnášela, když tam někdo byl a chtěl si taky vybalit, páč potřebovala na to klid XD Kluci místo vybalování dělali blbosti, například hrálipolštářovou válku a samozřejmě musel vyhrávat Ikaku a být nejlepší XD Mezitím v kuchyni sme kecali ovšem možném s Orihime, ona myla a já sušila rovnala nádobí. To tam pak přišel Ukitake s klíčkama od zámku, kterej patřil skříni se saké XD Ten klíč nesmíš ztratit a nejlepší by bylo, aby o tom klíči nikdo nevěděl..Aby ti ho třeba nevzali bo tak, ale pokud bys měla pocit, že ten klíč neuhlídáš, tak ho dávej nám kapitánům! řekl mi ještě Ukitake taicho a mazal za Sadem mu předat druhý klíč. Náh, klidně bych si ty funkce stebou vyměnila...pípla sem směrem k Orihime, páč já velký abstinet musim hlídat saké XD Ale di, třeba to bude ještě zábava hlídat saké. Vaření je sice taky zábava, ale co ty víš! Určitě si užiješ s Matsumoto!! Představa jak bránim skříň se saké proti Matsumoto mi moc veselá nepřišla XD Mezitím u kluků bylo vélmi veselo. Polštářová válka pokračovala, akorát jediný Yumichika se nepřidal, páč je to na rozcuchání účesu. Takže se Yumichika schoval do koupelny, ovšem nemohl najít klíč od dveří, takže se nemohl zamknout. To už bylo slyšet nějaképrasknutí. Ichigo s Renjim v zápalu polštářového boje skočili na Hisagiho postel, která se jaksi rozbila XD Všichni chvíli ztrnuli, pak se ale začali kotelně smát(prostě výchlam) a pokračovali v bitce. Ikaku chtěl nějak dostat asi k zemi Kiru, kterej narazil zády do dveří od koupelny a teď se to semlelo! Kira spadl do poliček, kde měl Yumichika vyrovnané své kosmetické potřeby a Ikaku chtěl Kiru tím polštářem praštim, ale místo Kiry prštil Yumichiku. Ten dostal záchvat mega vzteku za zničení účesu a kosmetiky a hnal se za Ikakem až někam ven před chatky a Ikaku z toho měl akorát prýma srandu XD To jak Ikaku a Yumichika s polštáři vyběhli ven připadalo ostatním klukům jako dobrej nápad a letěli ven všichni a mlátili se těmi polštáři, občas někd sebou seknul nazem a vymáchal se v blátě nebo dokonce v jezeře XD Kluci dělali strašnej hluk, že to bylo slyšet až v dívčích chatkách, v chatkách kapitánů i v kuchyni. Já s Orihime sme se šli rychle kouknout z okna, co to ti magoři hned první den vyváděj XD Holky taky koukali z oken co se to děje, Toushiro se ani nepodíval jen poslouchal Ukitakeho jak říkal: Tyjo a teď to dostal do obličeje! Ježiš on spadnul do jezera! A hele! Támhle ten se natáhl dotoho hnusnýho bahna! Ježiš a Ikaku letí na něj! No jéje! sledoval to Ukitake a měl sto chutí se knim připdat XD Toushirovi jen cukalo obočí a Byakushi už zasebou zavíral dveře XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 6:07 pm

První den, první večer, ono to už nějak aoutomaticky láká k vyvádění nějakých blbostí, tedy alspoň někoho. Ty jsi společně s Orihime uklidila poslední kus nádobí a mohlo se jít do chatky, to bylo asi čtvrt na devět. To jsme se my ostatní holky zrovna zabydlovaly a vybalovaly si věci. Moriko byla v chatce první a dobrých dvacet minut si tam rovnala šminky a jiné věci. Yoriko si stejně jako Hinamori rovnala oblečení. To Matsumoto si opravdu z výstřihu vytáhla tři malé lahvičky Saké! "Nic jste neviděly, holky. Vždyť je to jen trocha Saké, kdo by to řešil." Usmála se a dobře si to Saké schovala do mezery mezi její postelí a stěnou. Já už si stejně jako Kamiko do skříně dávala poslední věci, to se ale najednou Kamiko jaksi divně zatvářila. "Co se děje, Kamiko san?" Zeptala se hned Hinamori. Kamiko jen s takovým nevěřícným a mírně zděšeným výrazem nechala kolovat malou vizitku. Byla tam Uraharova karikaturka, jeho podpis a text: "Osobně zkontrolováno a složeno." Četla nahls Moriko, to jsme pořád nechápaly, co se tak najednou Kamiko nezdá. "Je sice fajn, že mi Urahara ty věci donesl, ale už tak fajn není, že mi zrovna on balil zrovna tyhle věci!" Odfrkla si a letmo zvedla jednu svoji podprsenku. Následovala chvilka ticha a pak zase záchvat smíchu, i Kamiko se nakonec pousmála. "To mu jen tak nedaruju, Uraharo ty úchyle, počkej až se vrátím." Kroutila hlavou a uložila si poslední věci do skříně. Když vtom se ozval z venčí hluk, takže jsme se všechny nahrnuly k oknu a Matsumoto s Yoriko rovnou ke dveřím. Hold kluci začali blbout a mlátili se tam polštářema o stošest. "Počkej, to není možné, ten rozzuřený co mlátí Ikaka to je..." Ale ani jsem to nestačila doříct. "Nii san! Teda Yumi kun, že se nestydíš, takhle se nechat rozcuchat! Aspoň se mu pomsti, braň čest své krásy!" Volala Moriko na Yumichiku a ten se opravdu pomstil aneb jak se Ikaku proletěl až do jezera. V jezeře už skončil i Ichigo s Kirou. To se zrovna od kapitánů vraceli Uryuu a Sado, kteří nemohli uvěřit tomu co viděli. Jakmile Kamiko uslyšela Ishidův hlas, rychle se otočila. "Holky informujte mě kudasai, co se tam děje." Požádala je Kamiko, odmítala se totiž na Urya jen podívat. "To nemyslíte váž..." Ale Uryuu to ani nestačil doříct, protože ho v tom zmatku přibral Renji, který uhýbal před Yumichikou a tak Ishida skončila v rybníku. To Matsumoto živě Kamiko popisovala a ta se jen spokojeně usmíval. "Výborně kluci! Dejte mu co proto!" Křikla ještě Kamiko, v tu chvíli litovala, že se nemůže kochat pohledem na naštvaného a mokrého Ishidu v jezeře. Sado tam jen nehybně stál a mlčky to všechno pozoroval. To už samozřejmě Ikaku a první "utopenci" vylezli z jezera a samozřejmě se zase dali do boje. Kapitáni to všechno pozorovali, tedy přesněji Ukitake koukal z okna a všechno to Toushirovi popisoval a Byakuya byl bůh ví kde. Tedy až do teď, Byakuya jako by nic vešel dovnitř, vzal si jednu židli a přenesl si ji ven na tu terasu, která byla jen u kapitánské chatky. "Jdete taky? Tady je lepší výhled." Pobídl ty dva Byakuya, tak tam za chvíli nakonec seděli všichni tři a Byakuya donesl ještě popcorn, no to by jeden neřekl, co si s sebou Byakushi nevezme.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 6:32 pm

Kapitáni teda seděli na terase a vklídku pozorovali ty trdla jak tm běhaj tam a zpátky amlátí se a padaj a bůhví co ještě dělaj XD Některé dívky už to přestalo bavit a šli se převlíknout už do pyžama. Taky že asi za deset minut bylo deset večer a to byla večerka. Já, Yori a Kamiko sme si zaleli do koupelny, kde sme se převlíkali a dělali večerní hygienu XD Zamykání sme nijak neřešili, páč před ostatníma děvčata sme se nestyděli a navíc kluci knám po té desáté nebo vůbec takhle večer neměli chodit. Jůů máš krásnej pásek! Takovej sem sháněla bůhví jak dlouho! Chválila Yori můj pásek od kalhotXD Moc si nestěžuj, ty bys mohla machrova stěma svýma podrpdama! Takové bych taky chtěla! říkala zas Kamiko YoriXD Takže sme tam pak probírali oblečení, účesy jaké nám sluší a tak, pak i jaká by nám slušela barva na vlasy apod. Yori pak vylezlajen v kalhotách a v podrpdě z koupelny pro mobil, páč tvrdila, že tam má úžasné písničky, které si prostě musíme poslechnout XD Poté se i s mobilem vrátila zpátky a na plný pecky nám pustila celkem známé písničky, takže sme si ještě zpívali a dělali blbosti...hlavně před jedním velkým zrcadlem XD Bohužel sme si jaksi nevšimly jekotu v pokoji. Kluci se rozhodli mlátit se u nás v pokoji a holky tam pištěli, že nechtěj být rozcuchaný bo některé se zrovn převlíkali, takže pištěli ať vypadnou XD To když uviděli kapitáni, že přesně v 22:00 jsou kluci u nás v pokoji, tak málem znich vyletěla duše. Toushira málem kleplo, Ukitake to nechápal, páč i on sám by běžel do dívčího pokoje (hlavně za Midori XDXDXD), takže jedinej Byakuya se rozumně zvedl a frrr knám do pokoje! My v zápalu zpívání a tančení před zrcadlem už snad jen ve spoďárech sme si všimly řevu až když někdo prudce otevřel dveře od koupelny a pár hochů se tam šlo mlátit. Mezinimi kdyžtak byl i Uryuu a když viděl kamiko jen ve spodním, zapomněl se mlátit a dostal to do hlavy, takže pak spadl těsně před Kamiko, která začala pištět a nadávat mu do úchyla a perverze a honem honem sháněla nějakej ručník, kterým by se zakryla. Yori i já sme taky začali pištět a Yori nějak automaticky se schovala za mě, jakože se mnou zakryje, aby ji nikdo neviděl. Někdo z kluků, kdo byl ještě v koupelně (byli tam asi tři-čtyři, jací vyber ty XD) a ten jeden shodil omylem Yoričin mobil až se rozletěl na 10 kousků a přestal hrát. To už tam do pokoje vlítl Byakuya a chvíli nevěděl co dělat. Holky pištěli jak v pokoji, tak v koupelně a klui zase lítali jak po pokoji tak po koupelně XDXD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 7:33 pm

Jezero, zem, jezero... Tak takhle to vypadalo venku, kluci v jednom kuse padali a vylézali z jezera a ne a ne si dát s tou hrou pokoj. Čas zase běžel jak voda a už se schylovalo k večerce. Nejdéle tu bitku pozorovala Matsumoto a pak Orihime, která se už s tebou vrátila z jídelny, my ostatní jsme si ještě přerovnávaly věci a už se pomalu chystaly převléct. Všechny už jsme se v koupelně vystřídaly, takže nám bylo celkem jedno, že jste to tam společně s Kamiko a Yoriko zabraly. "Budeme zamykat?" Napadlo Hinamori. "Ne, Ikaku přece bude lítat ráno jako budíček a když by se dveře nedaly otevřít, určitě by je ten cvok vykopnul." Upozornila na to Moriko a tak jsme akorát zavřely obě okna i dveře a začaly se převlíkat. Já si vytáhla své bílé kimono na spaní a začala se převlíkat, jenže ouha. Určitě bychom zamkly, kdyby nás napadlo, co by se mohlo stát a co se opravdu stalo. Zrovna když jsem to kimono upravovala, vlítli dovnitř kluci, tedy přesněji prvně Ikaku, který zdrhal před Ishidou. Hold se naštvl a to pak dopadlo stejně jako když Yumichiku kluci rozcuchali. Pak se tam nahrnuli další kluci a korunku tomu dal Hisagi, který se tam začal nervovat, který cvok u zničil postel. Jenže kluci si vybrali dost špatnou chvíli, no špatnou pro nás, dobrou pro ně. Krom mě, Rangiku a Orihime byly ostatní holky jen ve spodním prádle a reakce na sebe dlouho nenechala čekat. Některé z holek začaly trochu pištět a když se pak uklidnili, to byli slyšet zase na celé kasárny kluci, jak se tam hádali. No to bylo něco, Hinamori okamžitě zalezla pod peřinu a nevěřícně i trochu ustrašeně sledovala, co tam kluci vyvádějí. Matsumoto se snažil nějak klidnit Ikaka, který si asi usmyslel, že Kiru tím polštářem umlátí k smrti. Jenže když se pak Ikaku nebezpečně přiblížil k Matsumotiné tajné skrýši Saké, hrozilo že by se těm lahvičkám něco mohlo stát, no to byla blesková reakce. Než se ti dva nadáli, už byli o pár metrů dál, hold ohrozit Matsumoto Saké, to se nevyplácí. Orihime si stoupla do rohu vedle Sada a oba dva s vykulenýma očima sledovali ten zmatek. Moriko to měla nejhorší, ta si zrovna úplně sundala vršek a byla dál od postele, takže chytla první věc co jí přišla pod ruku, aby se zakryla. No ta první věc byla Ikakův polštář a ten ho chtěl samozřejmě zpátky, jenže to Moriko odmítala dovolit. Bez zaváhání Ikaka odstrčila pryč a rychle se snažila najít své kimono. Do toho jste tam ještě přišly vy tři z koupelny a co se nestalo? Kluci vlítli i do koupelny a nedopatřením rozbili Yoriko mobil, té to bylo ale v tu chvíli jedno, tak se kluků lekla že se instinktivně schovala za tebe. V tu chvíli zrovna Uryuu uviděl Kamiko, no ta byla naštvaná na třikrát. Prvně ji štvalo to, že se na Ishidu podívala, pak jí štvalo to, že kluci dělaj takový rozruch a pak jí došlo, že tam stojí polonahá a to ji štvalo úplně nejvíc. Uryuu jaksi při pohledu na Kamiko přestal dávat pozor a vzápětí to schytal od Ichiga a osud tomu tak chtěl, že spadnul směrem ke Kamiko. A když říkám ke Kamiko, myslím tím že se srazili a zastavili se až o stěnu. "Bože Uryuu, ty perverzní magore, ruce pryč!" Hold Kamiko se dvakrát nelíbilo, že byl na ní Ishida tak "nalepený". Já už se ale nervla, to se zrovna kolem mojí postele proháněl Ichigo s Renjim a ti dva, no to byla smrtelná kombinace, už jen Hisagiho postel to dosvědčovala. "Dost už! No tak, dejte si už pokoj!" Křikla jsem na ně a prudce se postavila mezi ně. Přestali, naštěstí, Ichigo pak jen se zadržovaným smíchem koukal na Renjiho, jenže ten koukal jinam, ale kam! Já si to kimono nestačila pořádně utáhnout a jak jsem se tak prudce mezi ně postavila, jaksi se mi až nepatřičně poodhalil dekolt. Já okamžitě zrudla, couvla a rychle si to kimono začala upravovat.
V tu chvíli už bylo deset hodin, takže večerka. Kapitáni v klidu poklidili svoje venkovní posezení, jenže když šel i v deset nula jedna z naší chatky hluk a kluci pořád nevycházeli, už to bylo divné. Toushiro měla výraz alá Jestli tam ti cvoci něco vyvedli... Ukitake jen překvapeně koukal k naší chatce a Byakuya, ten šel bleskově k nám, jeho myšlenky byly jasné: Deset nula jedna, porušení večerky, pobyt v cizí chatce, porušení dalšího pravidla = trest! Tak tam Byakuya vlítl, jenže hned ve dveřích se zarazil. Najednou všichni přestali, kluci s polštáři v rukou teď už měli výraz alá No kruci, to bude průšvih. Orihime a Sado mlčeli a napjatě čekali, co teď Byakuya udělá. Hinamori raději ani z pod peřiny nevylézala, Matsumoto ještě Byakushimu zamávala a já si instinktivně držela kimono tak, abych neměla odhalený dekolt. Kamiko ze sebe právě zhodila Ishidu a zrovna když se podíval Byakuya jejím směrem, vzala Ishidu ručníkem po hlavě, druhým ručníkem se zakrývala a ještě Ishidovi nadávala, že je perverzní. Všechno ztichlo a chudák Moriko se pořád musela zakrývat Ikakovým polštářem, protože stále nemohla najít své kimono. "Moriko, tady." To bylo jediné co v tom tichu bylo slyšet, hokd Hisagi ho našel dřív a tak ho Moriko podal, ta ho hned vzala, doslova vykopla Urya z koupelny, Kamiko šla raději sama a Moriko celá šťastná zavřela dveře a převlékla se. To už se Yoriko uklidnila a spoza tebe vykoukla. "Ah gomene, Byakuya taicho, večerka, gomene, já se zapomněla v koupelně. Tak kluci do chatky, večerka." Usmívala se Yoriko. V klidu jen ve spodním prádle prošla kolem Byakuyi, který se po ní samozřejmě podíval. Yoriko si to takhle v klidu kráčela ke kapitánské chatce, tam na terase už Byakuyu vyhlíželi Toushiro s Ukitakem, no byl to pro ně jaksi šok, když jim Yoriko ve spodním prádle přišla říct, že je večerka. Yoriko se pak v klidu vrátila, klidně si to vzala okolo Byakushiho, ten zase koukal. No nešlo nevidět ten Byakushiho ruměnec, ovšem na mě neměl. "Do svojí chatky, dělejte, porušili jste dvě pravidla, za trest zítra budete po snídani, po obědě i po večeři mít nádobí a uklízet stoly a někdo z vás i vytře jídelnu!" Vzpamatoval se Byakuya a rychle kluky i s polštářema doprovodil ven. Všimla jsem si, že se po mně Renji díval, já jen červená jak rajče odvrátila oči jinam, do háje s nima, do háje s výstřihem, do háje! Nadávala jsem, ale už mi to bylo houby platné, hold se stalo.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 8:04 pm

Takže teda jakmile řišel Byakuya, nastalo hrobové ticho. Všechny holky co byli jen ve spoďárech ještě rychle hledali něco, čím by se zakryli, jediná Yori to měla naháku. Holt nestydlivost měli v rodině XD To si Yori vzpomněla na hlášení večerky, tak aby Byakushi nic neříkal a aby nedostala taky nějakej trest tk rychle i v těch spoďárech začala hlásit večerku a vyhánět kluky z pokoje, kteří stihli ještě slintat nad svými "dívkami" XD Když kluci i kapitán konečně odešli, dívky vylezli zpod peřin a ručníků a už celkem v klidu se dopřevlíkly XD Já s Kamiko sme šli hledat naše pyžama do tašek, kde sme našli tamten vzkaz od Urahary. Mě málem trefily mdloby a Kamiko zas rudla vzteky a mačkala vzkaz v ruce. Ovšem pak se uklidnila a vypadala, že nad něčím pořád přemýšlí. Vypadala jak tělo bez duše. Kamiko totiž běželo hlavou to, jak se na ni předchvílí nalepil Ishida a ještě si ztihly zahledět do očí a pak jakoby snad litovala toho, že ho zmlátila ručníkem XD Yori a Moriko zatím posbírali zbytky mobilu a snažili se ho složit nějak dohromady. Ovšem ty dvě antitechničky tomu moc nepomohli, takže si ten rozbitej mobil dala Yori někam do skříně a trochu jí to zkazilo náladu XD Mezitím kluci celý špinavý a mokrý a od hlíny, bláta a trávy se špinavýma nacuclíma polštářema se dobelhali do svý chatky. Yumichiku pomalu museli svázat, aby se nedostal do koupelny a kluci aby se mohli v klidu osprchovat XD Po asi půl hodině už všicni leželi ve svých postelí, ale nikomu do spaní nebylo XD Ježíš, zejtra budem mejt nádobí a vytírat co?! začal nahlas přemýšlet Renji. A za to můžeš ty! Kdybys nezačal tu válku, tak bysme nemuseli mít průser! ukázal pak Renji prstemna Ichiga, kterého se to dotklo a začali se tam spolu hádat XD Najednou se Ikaku připlížil k Sadovi a začal sním kecat o volovinách a při tom zjišťoval, kde má klíčky od té skříně se saké XD No tak Sado! Kde máš ty klíčky?!! vyhrkl najednou Ikaku a vypadal jak když má absťák XD Sado jen řekl: Promiň, ale to ti nemůžu říct...řekl tím svým hlubokým a jakoby nudným tónem a ne a ne se nechat překecat XD Yumichika si prohlížel nehty a když zjistil, že má záděr na malíčku tak ho málem taky trefilo. Uryuu byl taky duchem nepřítomný a ikdyž nechtěl, tak stejně myslel na to, jak byl nalepenej na Kamiko a jak nasadila ten svůj rozkošně histerický obličej a jak si málem sáhl na její odhalené boky.....Uryuu se začal červenat a když si uvědomil, co že si to teď řekl, nejradši by s profaackoval. No měl štěstí, že ho nikdo nepozoroval. Hisagi si tam připravoval foťák a Kira si hrál nějaká autíčka na mobilu a pořád křičel: Ty hajzle, počkej, já tě doženu! Néé zase sem druhej!! Tak znova! Hahá! Jo, jo, jo no tak pojeď!! a podobně, takže úžas na něj hledět XD No, kapitánitaky leželi a ne a ne usnout a Byakushi se taky chvilkama ztratil v myšlenkách...hlavně v myšlence, kde byla polonahá YoriXD Ukitake tam ještě s Toushirem rozebírali ten trest, co dal Byakushi klukům a když nastala asi půl dvanáctá hodina, tak už všichni hluboce spali XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 9:17 pm

A bylo po zmatku, kluci odešli do svojí chatky, Byakuya taky šel po svých a raději se ani nezmiňoval o porušení povinosti, takže Yoriko vyvázla bez trestu. No řekněme, že absolutně nikomu se hned nechtělo spát. Ukitake a Toushiro už se chystali ke spaní, to zŕovna přišel Byakuya. Měl ve tváři úplně zkoprnělý výraz a červenal se. "Byakuyo, co se stalo? Ty se červenáš?" Nemohl uvěřit Ukitake. "Kuchiki, co tys tam vyváděl." Neodpustil si Toushiro, ono vidět Byakuyu s takovým výrazem, to se jen tak nestává. "Klukům jsem udělil trest za porušení pravidel tři a šest, budou mít zítra službu v kuchyni, nic víc se nestalo." Odpověděl Byakuya s hraným klidem. Ale Toushiro si nedal pokoj. "Vážně? Tak já budu hádat, Yoriko?" Jakmile vyslovil její jméno Byakuya se nějak aoutomaticky znovu začervenal, to už se nad tím Toushiro s Ukitakem usmívali. Pak že tedy půjdou spát, ale ani jeden jen tak neusnul. Ukitake s Toushirem ještě komentovali tu spoušť, co kluci nadělali a jejich trest a Byakuyovi se honil hlavou obraz Yoriko, jak tam v klidu kolem něho prošla.
To v naší chatce taky nebyl klid. Jenže byla trochu depka, Kamiko byla úplně mimo a Yoriko mrzel ten mobil. Matsumoto už se nervla, na tohle se nehodlala koukat. "Fajn, zakryjte někdo Naně oči, nebudu se koukat na tyhle utrápené obličeje. Pche, měla jsem si jich vzít víc, ještě by se mi tam vešly." Oznámila Rangiku a vytáhla ty tři menší flašky Saké. Byly to malé flaštičky, akorát pro nás osm. Matsumoto hned všem nalila a Kamiko a Yoriko dala trochu víc. "Tak, nevím jak vy, ale já před půlnocí neusnu. Ale bylo to něco, všimly jste si jak Ichigo koukal na Nanu? To není žádná novinka, ale ten pohled, já tu mám pár fotek, to bude něco do našeho týdeníku!" Radovala se Matsumoto. "Co přesně máš na těch fotkách? Nehodlám být v našem týdeníku, jak se schovávám za polštář, Rangiku." Zděsila se Moriko. "Ne, mám tam jak se Ichigo mlátí s Renjim, pak tam mám Kiru, jak po něm jde Ikaku a pak..." To se Matsumoto zarazila. "Ach jo, ta s kapitánem a Yoriko je rozmazaná! Ale mám tam aspoň kapitánův úžasný výraz!" Řekla a schovala foťák, my byly klidné, že tam nikde nejsme, jenže to jsme nevěděly, že to Matsumoto jen hrála, ve skutečnosti tam měla víc použitelných fotek. Měla tam Moriko, jak se rychle kryje polštářem, pak tam měla i Yoriko jak zrovna vylezl zpoza tebe, tebe samozřejmě taky. Pak tam měla i Kamiko těsně před tím, než na ni spadnul Ishida a bohužel si neodpustila ani fotku, jak se snažím uklidnit Ichiga a Renjiho, to jak se mi "trochu" zvětšil výstřih. To už si Matsumoto plánovala, jak na těch fotkách získá.
Kluci taky nebyli potichu, Ikaku žadonil Sada o Saké, ten ale odmítal, že bez svolení kapitánů mu nemůže dát ani kapku. Kira se raději nezapojoval a hrál na mobilu, Ichigo se zase hádal s Renjim, Ishidu chytla "úchylka" a Hisagi zase ještě chvíli nadával, že musí spát na zemi, hold mu tu postel Ukitake prý zpraví až zítra a když si ji chtěl spravit sám, to ho kluci okřikli, že by dělal hluk. A samozřejmě Yumichika, ten se rozhodl pro noční manikůru, hold mu ta polštářová válka dala zabrat. "No tak už dost, nemůžete si najít jiné téma? Už je jedno, kdo s tím začal. Ale bylo vidět, že jste si to až nezdravě užívali a teď nemyslím tu bitku." Nadhodil Hisagi. "Jo? Nepovídej, co tys zase viděl Hisagi? Že ty seš namol?" Zareagoval Ikaku. "Ale tebe jsem zrovna nemyslel, u Ichiga to není nic neobvyklého že tak koukal na Nanu, viď?" Usmíval se Shuuhei. "Co? Máš s tím snad problém?" Červenal se trochu Ichigo. "No hele, pěkný ruměnec, Kurosaki, to vidím i takhle po tmě." Usmíval se Renji. "No být tebou tak mlčím, nevím kdo nemohl dát oči z výstřihu Midori." Opáčil se Ichigo, to se zase červenal Renji a ostatní zas měli záchvaty smíchu. "Ale stejně, unikát byl Uryuu. Teda to sis chtěl vynahradit tu dobu, co jste se na sebe odmítali podívat, co? Ale pěkně ti to dala, perverzní magor, to je láska." Zubil se Shuuhei, to se do toho zapojil Kira, hold mu už chcípla baterka. "No Hisagi, ty ses taky vyznamenal. Myslíš že nebylo vidět, jak jsi koukal všude kolem? Nebo s tím kimonem, přiznej se, že tobě se Moriko líbí?" Neodpustil si Kira. "Hele, sedí tu s váma její bratr!" Upozornil Yumichika, to Hisagi zmlknul. "To jsi mimo, Kiro, doopravdy, já na Moriko nic nevidím." Zareagoval Shuuhei, no a tak tam kluci kecali a kolem půlnoci už spali opravdu všichni.
Jenže ne na dlouho, Ikaku si schválně vybral postel u dveří, aby to měl s budíčkem lehčí. Opatrně vstal, převlíkl se a šup pro megafon. Opatrně vylezl ven, stoupnul si na místo, kde to bylo přibližně stejně daleko ke všem chatkám a čekal. Počítal vteřiny, které zbývaly do sedmi hodin a až bylo na sekundu přesně sedm, dal megafon na tu nejvyšší hlasitost, sám si dal špunty do uší a zařval: "Sedm hodin! Budíček!!!!!" No to byla síla, tak nahlas, to probudilo každého. "Bože já toho cvoka zabiju! Vždyť z toho ohluchnem!" Nadával Ichigo. "Navrhuju sebrat mu megafon." Zareagoval hned Kira, kluci už byli vzhůru a začali si převlíkat. To kapitáni taky, Ukitake chvíli nevěřil, že tady vážně Ikaku běhá s megafonem, ale když už mu ten megafon Toushiro vytrhnul z ruky, uvěřil. Hold Ikaku chtěl mít jistotu a tak šel za kapitány osobně. Jenže chudák Byakushi, ten to vážně nečekal spadnul na zem, tedy spíš se praštil o hranu nočního stolku. "Vidíte, já tam měl i pravidlo ohledně hluku a vy jste ho vyškrtli!" Nadával, no prostě radost. To u nás to bylo taky super, já se tak lekla až jsem spadla z postele. Chvíli jsem tamvyjeveně seděla a pak vstala, to už nás šel Ikaku zkontrolovat. "Vstávat, čeká vás rozcvička!" Jásal plný energie, my tedy vstaly, tedy až na Moriko, ta stále se zavřenýma očima ležela. Jen se líně obrátila na druhý bok, rukou naznačila aby Ikaku vypadl, akorát si vyndala špunty z uší. "Ignorujte ho." Řekl bez většího zájmu, to už se nad ní Ikaku zkláněl a hustil do ní všelijaké kecy, že musí vstát. To ho ale Moriko bez varování a stále se zavřenýma očima vzala pěstí rovnou do nosu. "Au! No počkej, co na to řekne Hisagi jako tvůj nadřízený! Zazubil se Ikaku, v tu ránu po něm Moriko skočila, ale on už byl u dveří. "To si zkusíš, Ikaku zkusíš to a ten megafon ti omlátím o hlavu!" Nadávala Moriko, jenže Ikaku už uháněl pryč. "Hm, kde je Rangiku san?" Upozornila najednou Hinamori, sotva se ozval budíček, Matsumoto už byla vzhůru a teď už pryč. My si myslely, že už je možná venku a Ikaku ji komanduje, jenže to ne, ona byla v chatce kluků. "Takže pánové, kdo by měl zájem o ty lepší fotky z včerejšího večera? Řekněte si koho, tady máte ukázku." Usmívala se Matsumoto a nechala kolovat pár fotek, které si hned vzala zpět. "Nechte si to projít hlavou, po snídani si pro ně můžete přijít a domluvíme se na ceně." Oznámila jim a pak zase odešla.
V tu chvíli už jsme všichni byli u jezera, kde Ikaku připravil rozcvičlku, z jezera totiž čouhalo nespočet kůlů a Ikaku se nás rozhodl trápit tím, že musíme dvacet minut v kuse stát se skříženýma nohama na špičkách a nespadnout, samozřejmě bez použítí Reiatsu. No byla to ohromná sranda, aspoň pro ikaka. Kpitáni bez problému, ti spolu dokonce probírali tréning, jako by nic. Ichigo s Renjim zase soupeřili, kdo bude lepší, Yumichika a Moriko zase pevně stáli, namočit se pro ně bylo nepřípustné. Uryuu sem tam kouknul na Kamiko, ta se raději dívala úplně jinam. No, dvacet minut uběhlo a kupodivu se nikdo nevymáchal. Tedy ne v časovém limitu, sotva Ikaku řekl, že už uběhlo dvacet minut, Orihime zabalancovala a pak už padala do rybníka, to ji ale chytil Ukitake. To byla první rozcvička, někteří nadávali, že necítí nohy, jiní stále nadávali na Ikakův budíček. To Byakuya skončil s obvazem na hlavě, hold se kvůli Ikakovi praštil "trochu" víc. "Takže teď snídaně, po snídani mají nádobí na starost viníci ze včerejška a pak vás, jelikož je dnes hezky slunečno, čekáme na venkovní tréningové ploše. Do oběda budeme trénovat Taijutsu a po obědě po krátké pauze bude plavání." Informoval nás Ukitake a tak hurá na snídani.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 9:51 pm

Do snídaně zbývala ještě čtrt hodina a Orihime uháněl do kuchyně připravovat snídani. Sado a Kira jí pomohli a ostatní ještě na tu čtvrt hodinku zalezl do chatek nebo si šli sednout už ke stolům. Samozřejmě děvčata se šli ještě pro jistotu převlíknout a některé, jako třeba já, Yoriko a Hinamori, sme nebyli učesané a jensme si na rozcvičku stáhli vlasy do culíku či drdolu XD Takže teď sme se ještě česali a Moriko si ještě uprovovala nehty a nemohla se rozhodnout, které boty si má vzít na snídani XD Kluci si někteří spíš šli lehnout a někteří si teprve vybalovali XD No Orihime a ti dva roznášeli talíře s rohlíkama namazený nutelou, máslem či sýrem na stoly a na jednom stole byli hrníčky buď s kakaem nebo s čajem XD Bylo pět minut před celou a všichni se už hrnuli do jídelny s hotovou snídaní. Orihime se na všechny usmívala a poté si šla k někomu přisednout a taky jíst. U stolu skoro nikdo nemluvil, občas seněkdo sněkym bavi, ale byl klid. Já s bála nastávajícího tréninku, páč Taijutsu sem nikdy předtim nedělala, a pochybuju, že je někdo na mojí nulové úrovni XD Hodně kluků pokukovalo po Rangiku a přemýšleli o těch fotkách XD Myslim že všichni chtěli aspoň jednu. Rangiku přemýšlela, jestli má jít za Byakuyou a nabídnout mu fotku Yoriko XD Po snídani museli jít mejt talíře a hrníčky Ishida a Hisagi, samozřejmě s Orihime a Renji měl vytíratXD Ostatní měli být do deseti minut na tréninkovém hřišti. Rangiku v jídelně zůstala nenápadně dýl a když byli všichni krom těch co tam uklízeli fuč, šla nejdřív za Renjim. Sss sss! Renji! špitla Rangiku a Renji nechal vytírání a poslouchal. Vybral sis teda nějakou foto? ptala se Rangiku a Renji ji trochu rudej pošeptal, že by chtěl tebe, jak si měla ten větší dekolt. A co za to? ptal se Renji né moc happy, páč jak znal Rangiku tak to bude něco děsnýho. Přenecháš my ty dvě přidělené lahve saké! Víš, jak na osobu máme každý dvě flašky saké na týden? Tak ty my dvě flašky přenecháš! řekla Rangiku a Renji ikdyž nerad souhlasil a Rangiku vytáhla z výstřihu tu tvoji fotku a předala ji novému majiteli. Poté šla i za Ishidou s Hisagim zrovna když byla Orihime pryč XD No, Rangiku pak vymýšlela plán, jak prodat Yričinu foto Byakushimu za něco. Z plánování ji vyrušil ale Toushiro, že už má být na hřišti, páč začíná trénink. Snad jediní natěšení byli Ikaku a Yoriko, ostatní byli takový pochcípaný a bez zájmu. Já byla spíš mimo, páč sem nevěděla, co se bude dělat XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:48 am

A bylo po snídani, tentokrát pomáhali Orihime s nádobím Hisagi, Ishida a Renji musel vytírat. "Arigatou za pomoc, já už půjdu, ano?" Usmála se na ně Orihime a pak odešla. Jenže kluci tam nebyli sami, hold Rangiku hodlala na těch fotkách pěkně získat. Prvně to zkusila u Renjiho a tam měla štěstí, i když se trochu zdráhal, nakonec mu Rangiku prodala moji fotku. "Soka, až se mi bude chtít, pro to saké si přijdu." Usmívala se a pak šla přemlouvat Hisagiho. "Ne vážně, nic nechci. Vypadám snad jako že by se mi někdo líbil?" Nesouhlasil Hisagi. "Ou no tak, Hisagi, nechceš opravdu ani jednu? Podívej, třeba tady mám perfektně zachycenou Yoriko a nebo tady mám Moriko!" Přemlouvala ho Matsumoto. "Ne! Vzít tu fotku už je skoro stejné jako je přímo šmírovat, já nic nechci!" Nedal si říct, když vtom uviděl tvoji fotku. "Mate, Rangiku. Na něco se tě chci zeptat. Myslíš, že by se Ichigo nechal uplatit Naninou fotkou? Já jen potřeboval od něho službičku, jenže on mi nechce pomoct. Tak co myslíš, Nechal by se kvůli té fotce přemluvit?" Zeptal se Hisagi. No Matsumoto to samozřejmě hned všechno odkývala, hold obchod je přednější a navíc si i doopravdy myslela, že by to na Ichiga mohlo fungovat. "Tak fajn, Hisagi od tebe budu chtít jen jednu flašku Saké z těch povolených dvou, ale! Uděláme dohodu, jako fotograf s fotografem. Jakmile budeme mít nějaké nové fotky, co by stály za to, někde se sejdeme a možná nějaké vyměníme ano? Můžeme na tom dost získat, sám vidíš." Usmívala se Rangiku a podala Hisagimu tvoji fotku. A teď už jí zbýval Ishida. "Ohayougozaimasu, Ishida kun." Řekla neuvěřitelně mile. "Gomen že se ptám, ale tak mě napadlo, jestli bys třeba neměl zájem o nějakou fotku ze včerejšího večera. Mám jich dost, hele tady Moriko, Midori, Yoriko, Nana, Kamiko..." A zatím co se tam Matsumoto přehrabovala ve fotkách, Uryuu se jednak červenal a taky bojoval sám se sebou, koupit si tu fotku nebo ne? No tak, nejsem přece žádný úchyl! Nebo jo? Když Kamiko tam je tak roztomilá... No, můžu jí když tak říct, že jsem si tu fotku vzal první, aby ji nikdo nemohl okukovat. Vlastně jsem chránil její čest, jo to je ono a vůbec jsem se na tu fotku nedíval. Tak nakonec i Uryuu podlehl a Matsumoto si mohla připsat další dvě láhve Saké. Rangiku chtěla ještě zajít za zbytkem kluků, ale to už potkala Toushira a ten už ji hnal na tréning stejně jako ty tři z kuchyně. "Kudasai mate, Hitsugaya taicho, jen bych si potřeboval něco do chatky zanést, hned tam budu." Začal hned Renji a samozřejmě Uryuu i Shuuhei se přidali, no Hitsugaya měl celkem dobrou náladu tak jim to dovolil. Kluci teda rychle do chatky schovat si fotky. Chvíli na sebe ostražitě koukali a pak všichni tu svoji fotku schovali, Hisagi si ji dal do batohu, Uryuu do šití a Renji přímo do polštáře pod povlečení. Nastalo trapné ticho. "Taky jste si jednu koupili, že?" Řekl nakonec Uryuu a poupravil si brýle, tak jak to měl ve zvyku. "Eh jo, no co, Matsumoto to říct nemůže, holky by na ni byly pořádně naštvané." Zareagoval Renji. "Já jen doufám, že měla Matsumoto pravdu. Tou fotkou chci totiž uplatit Ichiga, co myslíte, vyjde to?" Prohodil Hisagi a ukázal klukům tvoji fotku, ti zrudli a jen přikývli.
Když už přišli i ti poslední, tréning Taijutsu mohl začít. Tentokrát se slova chopil Ukitake a prvně nás rozdělil do skupin. Takže na Kurosakiho partu a na zbytek Shinigami. Na Kurosakiho partu měl dohlížet Toushiro a zacvičit vás mělo pár dalších Shinigami. "Tak kdo, hm..." Přemýšlel Ukitake, to už se hlásili Yoriko a Ikaku. "Gomene, ale to by nešlo, potřebujeme někoho mírného." Řekl Ukitake, to Yoriko a Ikaka trochu zklamalo. Nakonec měl Ichiga zacvičit Renji, Sada Hisagi, Orihime Hinamori a tebe Moriko. Uryuu a Kamiko totiž dělali rozhodčí. Ukitake záměrně vybral někoho, kdo se umí kontrolovat, no em tedy u Ichiga a Renjiho to jaksi klidné nebylo. Ale stačil jediný Toushirův přísný pohled a hned byli ti dva o cosi klidnější. Ostatní neměli problémy, Orihime taky ne, taky s Tatsuki dříve chodila do karate a tobě to taky šlo. Moriko měla dost trpělivosti a byla na tebe mírná. To naše druhá skupina moc mírná nebyla. Nejklidnější byli Matsumoto s Kirou, jejich pravý opak byli Yoriko a Ikaku. Oba si to náramně užívali a ještě si při tom v klidu povídli. A na mě zbyl Yumichika, ten byl v pohodě, nijak ten boj neflákal ani nepřeháněl, hold se nechtěl rozcuchat. Různě jsme se mezi sebou střídali a kapitáni dávali vždy pozor, aby na nováčky neposlali někoho jako třeba Ikaka. Asi po hodině a půl kapitáni tréning přerušili. "Aby jste nemohli říct, že jsme nic nedělali..." Začal Byakuya a hodil zlý pohled na Ichiga, hold Ichigo si některé poznámky odpustit nemohl. "Také se zapojíme do tréningu." Dokončil to Ukitake, to už se Ichigo chystal jít za Byakuyou, že mu vrátí to včerejší umlčení, jenže toho si Toushiro všimnul a než nechat Ichiga, aby mu Byakuya "trochu" ublížil, raději k němu hned přidělil Yoriko. Postupně jsme se všichni se všemi vystřídali, až pak přišla i mě řada na kapitány. Byakuya a Ukitake z "neznámého" důvodu nějak nechtěli dovolit, abychom spolu já a Toushiro měli bojovat, zřejmě se příliš báli, že bychom se my dva až moc šetřili. Já už byla trochu pomlácená, ale ne tolik jako Ikaku. Ten si doslova vyprosil souboj s kapitánem a Byakuya se velmi ochotně nabídl, hold to že měl na hlavě obvaz měl za vinu Ikakův budíček, takže mu to Byakuya mile rád vrátil. Co se mě týká, umím se bránit, ale zase nejsem na Taijutsu žádný expert, raději bojuji s nějakou zbraní. No už mě z těch pádů trochu bolela dá se říct půlka těla a to jsem zrovna měla bojovat s Ukitakem. Byla jsem celkem v klidu, taky kapitán Ukitake je mírný, tak to snad nebude taková hrůza. No, když to řeknu stručně, skončila jsem doslova na lopatkách, hold kapitán je kapitán. Lépe jsem nedopadla ani u Byakuyi, teď už se vyřádil na Ikakovi, tak by mohl být klidnější. A taky že byl, s klidem jsem tentokrát skončila na kolenou a při tom Byakuyovi jen stačilo počkat na správnou chvíli, kdy mě chytl za zápěstí a byla jsem zase dole. Těch pádů už bylo a když bylo jedenáct, kapitáni opět přerušili tréning. Teď proti sobě měli nastoupit naši rozhodčí, takže Kamiko a Uryuu. No vzhledem k včerejšku se bylo na co dívat. Uryuu spíš uhýbal než útočil, to Kamiko přesně naopak, hold nechala všechnu zlost vyjít ven a tak po půl hodině skončil Uryuu na zemi. "Vedli jste si skvěle, tak teď máte půl hodiny do oběda a Ikaku s Ichigem teď pomohou Orihime s nádobím a úklidem jídelny. Po obědě máte půl hodinku na odpočinek a pak vás čeká plavání." Informoval nás Ukitake. My holky jsme se v klidu vracely do chatky stejně jako kapitáni, zato kluci běželi jako o život. Hold museli dohonit Yumichiku, protože ten v koupelně byl nejmíň hodinu. Nakonec Kira použil Kidou a zablokoval Yumichikovi přístup do chatky a pak ho už jen Renji s Hisagim museli "uklidnit". My se postupně vystřídaly v koupelně a kupodivu si Moriko dnes pospíšila. Já ze sprchy vylezla mezi prvními a pak se dobelhala k posteli. "Dneska mi právoplatně náleží titul nejvíce pomláceného Shinigamiho, no dobře, Ikaku vypadá o cosi hůř." Vydechla jsem si. "Souhlasím, mám úžasné fotky i Hisagi fotil, mám všechny tvoje nejlepší pády, Midori. Chceš to zrekapitulovat?" Usmívala se Matsumoto, načež jsm vstala. "Ne díky, zvládnu to sama. Takže lopatky: kapitán Ukitake, zápěstí: kapitán Byakuya, levý bok: Hisagi, pravý bok: Ikaku, záda celkově: Renji, levé rameno: Kira a pravé rameno: Ichigo." Zareagovala jsem, pak si rozčesala vlasy a opět si je dala do drdolu. Bylo za pět minut dvanáct a my už pomalu mířili do jídelny.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 12:31 pm

Trénink taijutsu se blížil ke konci. Někteří jako Midori byli pomlácení a zrovna "živě" nevypadali. Pak tu byli ale i tací, kterým by ještě hodinka dvě nevadila, že Ikaku a Yori XD Potom nám kapitáni oznámili, že teď bude oběd a po obědě plavání. Když sem uslyšela to děsivé slovo, nasadila pohled alá To bude noční můra!XD Takovéto obyčejné plavání jako "prsa" by mi ani nevadili, ale pochybuju že zrovna tohle budem plavat. Taky mě děsila představa, kdyby kapitány napadlo, že bysme se mohli potápět XD No, poté sme se všichni odebrali do svých chatek a knám jako poslední přišla Matsumoto s úsměvem od ucha k uchu. Dámy, mám pro vás něco, co by se vám mohlo líbit! křikla Matsumoto na nás děvčata a samozřejmě všechny sme si posedali nějak kolem Matsumoto, která nám ukazovala fotky z tréninku. Ovšem na fotkách převažovali kluci než my, čím to bude XD A tady ta je zajmavá! To bylo když Kamiko mlátila Ishidu, ale když se na to pořádně podíváte, tak to vypadá, jako by mu padala do náruče! řekla šibalsky rebelským tónem, načež ji tu fotku Kamiko vytrhla z ruky a bránila se, že to vůbec není pravda! Pak už některé dělali takové ty zvuky jako: Jé, jů, počkej já ho ještě neviděla!! apod. XD Holt my děvčata sme se zas tak moc nestyděli "slintat" nad svými idoli XD Teda krom Kamiko, ta se pořád bránila XDJé holky, za pět minut je oběd! upozornila nás Yori, takže všechny sme se bleskurychle dopřevlíkly a mazali na oběd. Všichni už byli na obědě. Kluci tam byli kupoddivu celkem brzo a když sme všichni měli talíře a šli sme si sednout na svá místa, přiběhla ještě Moriko. Jdeš pozdě Moriko! Deset minut po dvanácté...no nevim jaký trest ti dáme..! řekl přísně Byakushi. Moriko nasadila uražnej pohled a okamžitě se bránila XD To ale není fér! Mě někdo schova můj zlatý pásek pod postel a já ho nemohla těch dset minut najít! založila si rucee na prsa. Byakuya jen zvedl levé obočí, Tak si mohla jít bez pásku, ne? řekl, páč nechápal, na co pásek k šatům XD Bez pásku?! Pásek je důležitý doplněk taicho!! Kdybych měla jít bez něho...tak bych vůbec nepřišla!! A jinej bych si vzít nemohla, páč jiná barva k těmhle šatům krom zlaté nejde! rozčilovala se Moriko. To už tu situaci uklidňoval Ukitake, takže Moriko si šla pro talíř s jídlem a Byakuya to radši pustil z hlavy XD Rangiku se s děvčaty pořád bavila o těch fotkách XD A to nám je jen tak dáš? šeptla Yoriko XD Nó, jak se to vezme...mohla bych vám je dát za různé službičky nebo za saké...Za peníze mi to přijde blbostXD odpověděla Rangiku a tak tam řešili a už i obchodovali, jakou fotku za co kdo dostane XD Téměř všichni byli už po obědě a nastával polední klid. Všichni nejdřív zalezli do chatek, potom šli někteří ven třeba hrát fotbal či volejbal apod. XDXD Ukitake si dal dvacet, Toushiro si tě někde nenápadně odchytil a Byakushi dohlížel na to, jak hlavně Ichigo pracuje v kuchyni. To se ovšem nehodilo Rangiku, ale zas by mohla zkusit Byakushiho nějak uplatit XD Rangiku po čele stekla kapička potu, pak nabrala odvahu a kráčela si to za Byakushim. Ehm, Byakuya taicho....já...jak to řct...měla bych pro vás takové překvápko...mile se usmála a Byakushi se zatim tvářil jako vždycky, ale popravděbyl děsně zvědavý, co pro něj Rangiku má. Pak Matsumoto vytáhla z vstřihu nějaké ty fotky z prvního večera a začala už celkem v klidu a v pohodě nabízet Byakushimu ty fotky a jelikož je kapitán, tak si mohl vybrat jakoukoliv fotku zadarmo XD Rangiku s Byakuyou sledovali Ichigo a Ikaku XD Orihime už byla v chatce, kde byl celkem klid. Já sem zrovna vyšla z koupelny a protáhla se, jenomže to jsem zjistila, že mě krutě bolí záda (a to i doopravdy XD). Jau! Taky vás tak bolí záda? zeptala sem se děvčat. Jediná Orihime přikývla, ostatní byli v pohodě XD (Nevim teda jak ty, ale ty seš stejně teď někde s Toushim XP). Můžu ti dát masáž? V Soul Society sem si dělala na masáže kurz a pak ke mě všichni chodili! Fakt! řekla mi děsně akčně Yoriko XD Tak já sem samozřejmě souhlasila, páč masírovat bych se nechala od rána do večera XD Orihime teda masáže zrovna moc nemusela a tak šla s Kamiko a Moriko ven hrát přehazku XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 1:24 pm

Oběd proběhl v klidu, tedy když nepočítám přednášku Moriko o módě, no Byakuya byl z toho na nervy, ale když ho uklidňoval Ukitake a chystal se do toho vložit druhý expert na krásu aneb Yumichika, Byakushi to raději ignoroval, protože hádat se s Moriko a Yumichikou, to je i nad jeho síly.
Po obědě měl každý svoji zábavu. Yoriko se hned pochlubila, jak skvěle umí masírovat a jelikož jsi měla záda jaksi mimo, hned jsi s masáží souhlasila. Orihime pak odešla s Moriko a Kamiko ven. Chvíli hráli přehazku ještě i Yumichikou. To bylo něco, sourozenci proti Orihime a Kamiko. Yumichika a Moriko byli perfektně sehraní a nepustili k nim ani jediný balón, hold nechtěli riskovat, že by třeba při chytání míče spadli a nedej bože se třeba rozcuchali nebo se zašpinili. Pak se tahle čtveřice jen tak procházela po kasárnách, až skončili v chatce kluků. Tam byl v tu chvíli jen Hisagi, ten měl na tváři spokojený výraz. Hold konečně s Ukitakem spravili jeho postel. Tak tam těch pět společně kecalo a celkem dobře se bavili. To mezitím Hinamori se už připravovala k jezeru, tedy spíš hledala plavky a ullízela si skříň, protože po tom včerejším náletu kluků tam byl jaksi nepořádek. "Půjdu asi za Orihime." Řekla si pak spíš pro sebe Hinamori a nakonec taky skončila v chatce kluků.
V tu chvíli probíhal v jídelně pro Matsumoto životně důležitý obchod. Byakuya nevěřícně hleděl na ty fotky, které mu Matsumoto ukazovala. No hormony na sebe nenechaly dlouho čekat a Byakushi se nám začal červenat. To se Ikaku s Ichigem museli držet, aby nevybuchli smíchy. "Matsumoto schovej ty perverzní fotky a už mě s ničím podobným neotravuj." Řekl nakonec Byakuya tím svým typickým tónem. "Kurosaki, Madarame, už jste hotoví?" To se ti dva šmírácí rychle vzpamatovali a šup pryč z jídelny. Matsumoto pak Byakuyu chvíli sledovala, šel se někam projít a tak toho hodlala využít. Odmítala uznat prohru, prostě mu ty fotky nějak vnutí! Opatrně se přikradla ke kapitánské chatce. Toushiro nikde a Ukitake tvrdě spal a navíc byly dveře pootevřené, to byla její šance. Matsumoto tiše vklouzla dovnitř a rozložila Byakuyovi na polštář všechny ty fotky, ona si totiž udělala kopie, takže měla pořád v zásobě něco i pro ostatní kluky. No a pak hurá pryč, celá šťastná jak se jí to povedlo si chtěla dojít do chatky pro foťák, že zkusí zase zachytit nějaký kawai moment.
To v dívčí chatce jsi byla jenom ty a Yoriko ty sis v klidu užívala masáž, uslyšelas že se otevřely dveře, ale nijak si tomu nevěnovala pozornost. Jen Yoriko najednou přestala masírovat, ale než jsi stačila říct jediné slovo, ozvaly se opět dveře a masáž pokračovala. Ale bylo to jiné, možná ještě lepší. Najednou jsi ucítila že se k tobě někdo přibližuje a ten někdo tě políbil na krk. "Nezmlátili tě moc, že ne?" Ozval se Ichigův hlas. Ichigo! On je v chatce! To on tě masíruje! On tě políbil na krk! Jste tu jen vy dva, vážně... No tedy pokud se nepočítají Yoriko a Matsumoto za oknem. "Já se na to nemůžu dívat! Kruci a já mám vevnitř foťák!" Zašeptala Matsumoto, okno bylo totiž otevřené tak nechtěla rušit. A to dostala nápad. Okamžitě zaběhla k Hisagimu, půjčila si jeho foťák a hurá fotit. Vypla si blesk i zvuk, takže mohla neslyšně fotit. Yoriko to sledovala přes druhé okno a doslova se rozplývala nad tím, jaký jste krásný pár.
To já měla taky svoji šťastnou chvilku. Seděla jsem s Toushirem u jezera, co dodat? Já byla šťastná jak blecha, že jsem zase s ním a každý náš polibek byl pro mě malý zázrak.
Konec noční můry-vzhůru do hor! Midori61
Jenže už se polední pauza blížila ke konci a my se museli převléct do plavek. Tak ještě poslední polibek nebo dva nebo tři... A každý jsme šli do své chatky. Jenže co to? Snad všechny mé spolubydlící stály před chatkou. Než jsem se ale stačila na cokoliv zeptat, Kamiko už nás informovala, že za patnáct minut končí pauza. "Oi Ichigo, nerada ruším, ale my se potřebujeme převléct do plavek." Křikla na Ichiga nakonec Yoriko. Ten byl celý "šťastný", že musí pryč, ale tak ti ještě věnoval další úžasný polibek a šel do své chatky. My se hned nahrnuly dovnitř a tentokrát jsme zamkly, hold jsme nechtěly riskovat, že se stane to co včera. "Teda Nano, nechat vás v chatce o samotě trochu dýl..." Culila se Matsumoto. "A pak kdo je tady úchyl, Rangiku." Neodpustila si to Moriko. "Nani? To byl jen obyčejný odhad." Bránila se Matsumoto. Kluci taky měli o čem mluvit. "To nemyslíš vážně, kapitánovi Kuchikimu? Matsumoto neví, co je strach." Nevěřil Kira, když Ikaku líčil, jak se Rangiku snažila Byakuyovi vnutit ty fotky. To už se vrátil Ichigo a vypadal duchem mimo. "No, že neuhodneme, kde jsi byl, Ichigo." Neodpustil si Ishida, Ichigo ale nevnímal a tak si šel pro věci do úplně jiné skříně. "Teda Kurosaki, ty seš z ní totálně mimo, co vy jste tam prováděli." Kroutil hlavou Renji a raději Ichiga nasměroval k té správné skříni. To kapitáni taky měli zábavu. Když se Byakuya vrátil do chatky, Toushiro a Ukitake stáli u jeho postele a cosi si šeptali. To už zaregistrovali Byakuyu a ten se samozřejmě šel hned podívat, co že tam u té postele dělají. No nestačil se divit, když viděl všechny ty fotky. "Asi sis to zapomněl schovat, Byakuyo." Řekl Ukitake trochu rozpačitě, to Toushiro se neobvykle bavil. Ono taky takhle vidět Byakuyu a tohle najít na jeho posteli, no síla. "Kuchiki a pak že se nic nestalo, tak která? Yoriko?" Usmíval se, jenže to stejně jako Ukitake mezi těmi fotkami uviděl i pár těch, na kterých jsem já. A to už ho ten úsměv přešel a spíš se na Byakuyu díval stylem Vysvětlíš mi to před tím nebo až po tom, co ti jednu vrazím? No Matsumoto se prostě dařilo.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 2:01 pm

Takže při té masáži sem málem usnula. To mě ale vzbudilo zaskřípání dveřma, nějaké krkoky, to mě i Yori přestala masírovat a zvedat hlavu co se děje, na to sem byla moc líná XD Pak ale zase kroky, zaskřípání dveří a zase pokračování masáže. Jenomže "Yoričiny" ruce byli nějaké jiné XD A masáž teda byla najednou úplně jiná, možná i lepší. Yori můžeš trochu doprava? začala sem pomyslnou Yori navigovat na bolavé místo XD No a najednou následoval polibek na krk a Ichigův hlas. Na jednu vteřinu to byl pro mě šok, ale příjemnej šok XD No tak sme se tam začali hladit, mazlit a líbat a tak XD Vůbec sme nevnímali, že nás třeba Rangiku tajně fotí a Yor nás se zalíbením sleduje XD To už se ale blížil konec poledního klidu a všichni museli do svých chatek se převlíknout do plavek. Některý holky měli na mě řeči, no ale to si pak přišla ty, ještě trochu rudá s úsměvem od ucha k uchu, takže nám bylo jasný co si prováděla a začali si některé holky rejpat i do tebe XD Mezitím v kapitánské chatce bylo taky hustě. Toushiro si křupal prsty a připravoval si pěsti na zmlácení Byakuyi za ty fotky, kde jsi ty. Ukitake měl dost krutej záchvat smíchu a Byakuya byl mimo. Než dostal Byakuya od Toushira ránu, stihl mu všechno vysvětlit a řekl jim i jak to začalo aneb Rangiku v jídelně XD No, kapitáni se museli hodit do klidu, páč z okna viděli, jak už všichni míří v plvkách k jezeru né moc rychlým tempem. Teda krom Ikakua a Yori, ti byli zas celý nažhavený a na žádné zbytečně řeči nečekali a šup do vody XD Moriko si šla sednout na tu yvýšenou sedačku pro plavčíky a Yumichika si začal stěžovat, kterej blb mu schoval tu koupací čepici, že teď nebude moct do vody, páč by si namočil vlasy! Kapitáni teda už přicházeli. Toushiro zase v pohodě a usměvavej, Byakuya pořád mimo a když uviděl Rangiku, okamžitě ji probodával pohledem a Ukitake měl ještě uslzený oči, jak se smál XD Takže! Rozdělte se nějak na tři skupiny, pokud to půjde a začneme obyčejným plaváním , tam a zpátky, tam a zpátky! Poté si dáme plavání na výdrž, kdo nejdýl vydrží a pak a ryhlost a pak budete mít volno! Takže sme se teda nějak rozdělili a každej kapitán si vzal jednu skupinu. Byakuya si vzal skupinu kde byl zrovna Kurosaki XD No a začalo se. Moriko si spíž prohlížela nehty a vlasy než jezero, esli se třeba někdo netopí XD Ale byla spokojená. Nemusela se namočit a mohla si teď pracovat na vzhledu. Ještě by to chtělo nějaké noviny a byla by happy XD Po půl hodině se mělo plavat na tu rychlost. To se zas udělali dvojce, ovšem mělo to být kluk s klukem a holka s holkou XD Já byla s Hinamori a byla sem samozřejmě pomalejší XD Pak byli na řadě Ichigo a Renji XD Samozřejmě oba chtěli vyhrát a ukázat všem, že má na toho druhýho a dopadlo to tak, že se začali hádat a pošťuchovat a do vody vůbec nevlezli. Pak byli na řadě Ikaku a Hisagi. Hitsugaya řekl Teď, oba skočili do vody a plavali opravdu rychle XD Ozvlášť Ikaku. Jenomže Ikaku jak se odrážel nohama, tak omylem nakopl Hisagiho, kterej se v té rychlosti nalokal vody a bylo to tady. Ikaku doplaval na břeh a radoval se, že zvítězil, ale Hisagi padal ve vodě níž a níž. Toho si všimla Moriko a tak teda honem do vody pro něj. Ikaku byl na nervy, páč se bál, že zabil svého "parťáka" či jak ho nazvat XD Všichni najednou strnuli a nevěděli co mají dělat. Kapitánipozorovali hlavně Moriko, jak plní svoji roli plavčíka XD Takže Moriko vytáhla nakonec Hisagiho nabřeh, kterej jaksi nejevil známky dýchání...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 3:34 pm

A bylo to tady, všichni jsme dokonce včas přišli k jezeru. Tedy na kapitány byl zprvu zvláštní pohled, Toushiro vypadal nezvykle šťastně, Byakuya zase probodával Matsumoto pohledem, ta dělala zase neviňátko a Ukitake se ještě tiše smál, taky vidět Byakuyu jak ve zmatku něco vysvětluje a při tom se ho Toushiro chystá zmlátit, no to je pohled k nezaplacení. Kapitáni rychle dali instrukce a tak hurá do vody. Jenže byl tady problém, Yumichika odmítal do vody. Všichni co byli ve vodě ho lákali, ať jde, Ukitake se ho snažil nějak přemluvit a uklidnit ho, že to bude v pořádku, Toushiro měl oči "jinde", no asi si domyslíš a nakonec to vyřešil Byakuya. Ten byl na Matsumoto pořád naštvaný a tak ten vztek z části vybil na Yumichikovi, prostě ho hodil do vody. To měl Yumichika málem infarkt a Moriko bráškovi ještě s radostí zamávala.
První skupina měla závodit první, tu měl na starost Byakuya a byl v ní Ichigo, Yumichika, Hisagi, já a Hinamori. Druhou skupinu vedl Toushiro a v té byl Renji, Kira, Ikaku, Matsumoto a ty. Byla to radost, Byakuya všechny vážně "uměl uklidnit", ono je to fakt prima, když vám někdo pořád opakuje, že prohra je nepřijatelná a navíc když má ten někdo špatnou náladu, že Byakushi? No a začalo to, Ichigo s Renjim machrovali, kdo že je lepší. Ale místo plavání se hádali a pošťuchovali na břehu, to se Byakuya zase nervnul a prostě je do vody opravdu skopl. No nakonec z toho byla remíza a kluci se mohli zase v klidu hádat. Pak jsi byla na řadě ty s Hinamori, ta tě porazila, ale i tak sis vedla dobře. A pak třetí a dá se říct osudový závod. Ikaku a Hisagi, no to bylo něco. Ikaku skočil do vody tak divoce, že přibral i Hisagiho, ten si lokl vody a už šel ke dnu. Ikaku to ani nezaregistroval a pak se radoval z výhry, jenže mu přišlo divné proč se všichni dívají jinam než na něho. A to mu to došlo. "Hisagi fuku-taicho!" Vyjekla hned Moriko a než se ostatní nadáli, už byla ve vodě a táhla Hisagiho na břeh. To se ještě na ni Yumichika spokojeně usmál, že už je taky mokrá, hold sourozenecká láska. "Dýchá? Žije? Nezabil jsem ho?!!" Jančil Ikaku, když viděl že se Hisagi pořád nehýbe. Tak ho raději Yumichika a Kira začali uklidňovat, protože Ikaku vypadal jako těsně před zhroucením. "Uklidni se, Ikaku. Je v pořádku a za chvíli tě za to bude moct seřvat, jen se neboj." Oznámila Moriko. Teď najednou všichni ztichli a koukali, jestli Moriko vážně dá Hisagimu dýchání z úst do úst. Moriko začal se srdeční masáží a pak přišlo to, na co všichni vlastně se zatajeným dechem čekali. Moriko to udělala, dala Hisagimu dýchání z úst do úst. Jednou, dvakrát, třikrát... Pořád nic až na pátý pokus se Hisagi začal probouzet a pomalu se zvedal, jenže to se zastavil. Moriko ještě u něj pořád klečela a Hisagi se zastavil v takovém úhlu, že jeho oči směřovali přímo do jejího výstřihu a že měla Moriko kawai plavky aneb růžové bikiny, no není divu že se Hisagi začal červenat a Moriko taky, jenže té se tak jako Hisagimu nelíbilo, že jí kouká do výstřihu. "Fuku-taicho!" Vyhrkla a než stačil Hisagi cokoliv udělat, Moriko mu dala "menší" facku a Shuuhei nám opět skončil v bezvědomí. "Teď si ho probuďte sami!" Nadávala Moriko, hodila přes sebe ručník a šla si sednout na svoje místo. Ikaku si vydechl, že Hisagi žije, Byakuya už se pomalu ale jistě zklidnil a Toushiro raději zase zahájil další závod. Hisagi se pak asi po šesti sedmi minutách probral, no v hlavě se mu honily tři věci:
1. Facka
2. Výstřih
3. Dýchání z úst do úst
A Moriko? Ta měla taky o čem přemýšlet, taky měla tři věci, které jí ne a ne dát pokoj:
1. Facka
2. Ruměnec
3. Dýchání z úst do úst
Kyay! Bože a to jsem zatím pod-kapitána řadila do jiné skupina než do skupiny úchylů! Baka! Jasně výstřih, typický chlap! Magor! Nadávala v duchu, ale pořád se i trochu červenala. Za to si nadávala ještě víc, co to s ní je. No tak jsme plavali o stošest, bylo to teda něco. První skupina a to ta naše byla většinou první a víš proč? Dám ti příklad, třeba plavání na rychlost. Kira už Yumichiku pomalu předháněl a Yumichika taky nějak moc nespěchal, jenže to uviděl Byakuyu, jak drží jeho zrcátko a nebezpečně si s ním pohazuje, co kdyby ho rozbil? No a hned byl Yumichika první a pak už honem za zrcátkem. Nebo třeba na vytrvalost, mně ani Matsumoto už se moc nechtělo, bůh ví kolikáté kolečko jsme měly za sebou, jenže pro Byakuyu byla prohra nemyslitelná. A navíc být poražen Matsumoto? Ještě k těm fotkám? To nikdy, takže se Byakuya opravdu snažil a hodil na mě tak zlý a výhružný pohled, že bych raději plavala v kuse až do večerky, než vylézt na břeh za ním. Hold Byakushi, ten teda uměl povzbudit. To Toushirova skupina to měla lepší, Toushiro měl totiž po polední pauze nějakou dobrou náladu a tak svůj tým v klidu povzbuzoval. Ale s podporou to přece jen mělo nejlepší třetí družstvo, totiž s nakažlivou energií Yoriko a Ukitakeho přístupem to bylo něco a tak tam vzápětí Orihime, Yoriko a Ukitake poskakovali okolo a fandili svému družstvu, no prostě zážitek. Pak nám v pět řekli, že teď máme volný program až do rozcvičky, no nikomu se z vody nechtělo, takže jsme zůstali v jezeře a Moriko pořád zastávala práci plavčíka. To už k ní po žebříku lezl Ichigo, že ji vystřídá. "Podívej se dolů! Tam dole, je tam pod-kapitán Hisagi? Je a z toho vyplývá? Já dolů nejdu!" Odsekla a Ichiga shodila až do vody. No a já s několika dalšími jsme se rozhodli namočit kapitány. Však co, plavky měli a aby zůstali suší, to nepřipadalo v úvahu. A navíc, proč se Byakuyovi nepomstít za tu buzeraci, že? "Nenápadně" jsem se s Byakuyou dala do řeči a zatím ho obklíčili Yumichika, Hisagi a Ichigo, ten si to přímo užíval, že pomůže Byakuyovi do vody. No a než stačil něco udělat, byl náš milý Byakushi ve vodě. No na první pohled byl z toho vážně "šťastný", ale pak už to pustil z hlavy a ve vodě už zůstal. Další na řadě byl Ukitake, ten zrovna pomáhal Yoriko a Ishidovi dostat Kamiko do vody, no ta byla taky celá šťastná, ale hned vylezla ven a než se Ukitake nadál, už byl ve vodě a Uryuu s Yoriko taky, hold Kamiko si nic nenechala líbit. A zbýval jenom Toushiro. Já se na chvíli dostala ven z vody, ono to bylo docela obtížné dostat se na břeh, když se tam navzájem Renji, Ichigo a Ikaku topí a ještě tak "nenápadně" štvou Byakuyu. Rozhlížela jsem se kolem, kdepak Toushiro je, když vtom mě někdo chytl a stáhl mě do vody. Já už myslela, že to zase blbne Ikaku a spol, ale kdepak, to Toushiro. No co, já neměla nic proti a tak jsme se taky různě škádlili a samozřejmě sem tam přišlo i na polibek. To Ichigo se taky snažil dostat se za svojí láskou, no jenže to by nesměl naštvat Ikaka s Renjim, kteří ho hodlali v tu chvíli utopit. No uběhlo to rychle a krátce před šestou nás museli kapitáni tahat ven, přesněji Byakuya tahal ven všechny ostatní, nám se moc nechtělo, Toushiro by raději místo rozcvičky byl se mnou a Ukitakemu se to plavání nějak zalíbilo, hold to má s námi Byakushi těžký. Jenže sotva jsme vylezli ven a trochu se osušili, už se ozval opět Ikaku a samozřejmě měl megafon. Ani nás nenechal trochu oschnout natož se převlíct a fakt, že nás nutil třináctkrát oběhnout celý areál kasáren, to byla síla a samozřejmě on plný energie ještě při běhu pokřikoval do megafonu, no prostě sranda, tady takové malé shrnutí:
1. kolečko: V pohodě
2. kolečko: Co je dneska k večeři?
3. kolečka: Mně už se tak trochu nechce a vám?
4. kolečko: Ichigo, Renji, no tak aspoň teď se prestaňte hádat.
5. kolečko: Hej Hisagi, ale to bylo probuzení co? Dneska budeš mít divoké sny.
6. kolečko: Abaraii přejmenuj se na mrtvolu! Ichigo uhni, já ho asi uškrtím!
7. kolečko: To je neskutečný pohled vidět Byakuyu trpět s náma.
8. kolečko: Kurosaki, já tě slyším!
9. kolečko: Ještě chvíli a asi mi upadnou nohy.
10. kolečko: Takhle si zničit účes, to bude chtít kondicionér.
11. kolečko: Kluci nepouštějte Yumichiku do chatky prvního, rychle předhoňme ho!
12. kolečko: Jestli už Ikaku nezklapne, pomůžu mu k tomu.
13. kolečko: Fajn, kdo bude první, může Ikakovi omlátit ten megafon o hlavu!
No překvapivě nám první doběhl Ikaku, takže plán Moriko trochu nevyšel, ale byla to motivace jako žádná jíná. Tak jsme přežili další šílenou rozcvičku a pak se dobelhali do chatek. Tentokrát to kluci neponechávali náhodě a tak raději Sado Yumichiku nesl jako pytel brambor, takže kluci měli jistotu, že Yumichika neobsadí koupelnu. A stejně, Yumichika měl teď pomáhat Orihime s nádobím, takže se rozhodl koupelnu obsadit až po večeři. To my jsme taky mohly být v klidu, protože naše plavčice byla ještě mimo z Hisagiho reakce a tak nijak do koupelny nespěchala. Teď už jen večeře, pak do večerky klid a spát, ale bůh ví, co se ještě do té doby stane...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 4:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 7:46 pm

Takže po 13.kolečkách sme byli všichni, krom Yoriko a Ikaka, celkem znaveni a boleli nás nohy. Nějak sme se dobelhali do chatek, Orihime s Yumichikou šli připravovat večeři a Rangiku opět nabrala energii a šla za klukama do pokoje. Holt měla nové fotky a to nás děvčata v plavkách a navíc některé nic netušící holky se ještě nechali fotit v různých pźách XD Takže třeba já, ty a Yoriko sme tam byli přátelsky objté s úsměvem od ucha k uchu, ak tam byla několikrát vyfocena Moriko na té plavčické židly a když postřehla, že ji Matsumoto fotí, tak se hned začala mile tvářit a seděla tam jak modelka, no hlavně aby vypadala úžasně XD No pak na těch fotkách bylo i oživování Hisagiho, ten když to viděl, jak byla k němu Moriko nakloněná tak znova zrudnul. No nejvíc fotek tam měla Yori, holt se ráda fotila a dělala různé pózy, občas někoho k sobě vzala, takže tam byla Yori s Midori, Yori s Nanou, Yori s Kamiko apod. XD No kluci tam seděli v kroužku na jedné posteli, kde byli ty fotky. A co za to budeš chtít?! zeptal se zas Renji a držel si pevně fotku kde seš ty XD No, dneska to bude pro vás příjemná službička! Potřebuju, abyste dostali z naší chatky všechny holky krom Midori pryč! Pryč až příjde Hitsugaya taicho kontrolovat knim zbraně...takže nějak nenápadně, aby tam ty dvě hrdličky byli sami a my s Hisagim mohli fotit do časopisu XD řekla jim Rangiku děsně natěšeně XD Mezitím v naší chatce sme se všechny vystřídali v pohodě v koupelně a pak sme se převlíkly z plavek do něčeho normálního, Yori a Moriko samozřejmě do něčeho sexi a ostatní do pohodlných věcí XD Pak sme měli do večeře čtvrt hodinky. Já, Orihime a Kamiko sme si lehli na své postele a málem sme usnuly XD Ostatní si povídali nebo se pokoušeli zpravit ten Yoričin mobil. Všem nám bylo cvilkama divný, proč tu není Matsumoto a pak nás napadlo, že si šla vzít saké. Stejně dneska měl "službu" na to saké Sado XD Už bylo tak pět minut před večeří a Yoriko jen tak "důležitě" vyběhla ven a začala křičet: Večeře!!!!!!!! Takže sme se všichni sebrali a šli do jídelny, kde bylo všechno opět dokonale nachystaný. Taky že to pravoval Yumichika, takže dneska ty stoly k něčemu vypadali XD U večeře si chvilkama někdo s někym povídal, jinak bylo zase ticho. Jenomže to ticho přerušil Byakuya, Mimochodem dneska vytírá Kurosaki a nádobí myje Sad. Ichigo se málem zakuckal čajem, který zrovna pil a samozřejmě nahodil nechápavý a uražený výraz. Nani? Já už mám pro dnešek odpracováno!! Vždyť sem ráno myl nádobí !! bránil se, to bylo na Byakushim vidět, že ho má v plánu asi vyprovokovat či co XD Po kapitánské dohodě si byl určen, že tu dnes vytřeš...řekl chladně Byakushi. Toushiro se jen plácl do čela, páč žádná rada nebyla, ale Byakushimu radost nechtěl XD To Ukitake to zřejjmě nepochopil a jen tak pípl, Ale já u té porady nebyl...řekl jakože ho to mrzí XD Byakushi dělal, že Ukitake nic neřekl. Ovšem Ukitakeho Ichigo slyšel a začal se znova bránit, že dneska v kuchyni už nechce být. Takže nakonec místo Ichiga přidělili zase renjiho XD Ten ovšem ani nepípl, páč to by si před svým kapitánem nedovolil XD Všichni už dojídali a Toushiro zase přerušil ticho: Až pújdete do svých chatek, vyndáte si na postel své zbraně, abych je vám mohl zkontrolovat a pak můžete jít kam chcete a dělat si co chcete...do večerky! informoval je a u večeře se to začlo pomalu rozpouštět. Z kapitánů tam zbyl zase Byakushi, což byla další šance pro Rangiku. Řekla si, že mu prostě ty fotky vnutí i násilím XD Takže šla bezestrachu za ním. Nejdřív semu omluvila za to, co udělala před tím XD Byakuya taicho, je mi to vážně líto, že ste se kvůli mě možná dostal do problémů, ale když já nedokážu co se fotek týče prohrát...Proto sem se rozhodla, že si můžete vzít klidně všechny fotky a nejenom dvě až tři jako ost...Teda, to je jedno ale podívejte třeba na Yori chan! Ta se fotila snad pro vás! Pořádně se podívejte jak pózuje a jak jí to v těch plavkách sluší! No nechtěl byste ji mít někde doma na nástěncenebo pod polštářem? Nebo v deníčku? začala Rangiku hustit do Byakuyi, kterej byl zas nesvůj a rudej. Ukitake si šel ještě dovybalit stím, že nebyl čas a Toushiro se připravoval na kontrolu zbraní. To už se kluci dohodli, jak vylákat holky krom Midori ven, aby tam Midori zůstala sama XD Takže, na naše dveře někdo zaklepal a vykoukl Ikaku. Yori chan, Orihime chan, Kamiko chan nechcete si zahrát volejbal?? Jo a samozřejmě Moriko chan!! Ty pojď taky! všechny jmenované holky souhlasili a hnali se za Ikakem hrát volejbal XD Zbyli sme tam teda já, ty a Hinamori. Po pár minutách přišel Ichigo, prý jestli se nepůjdem někam projít a skoro hned za ním přišel Kira pro Hinamori, prej že jim chybí ještě jeden hráč na volejbal XD Take si tam zůstala sama a nechápajíc tu situaci. To sis ani nevšimla, že si Hisagi s Matsumoto žhaví foťáky a po několika dalších minutách, kdy ses chtěla převlíkat se tam přihnal Toushiro na kontrolu zbraní XD Na moment ho překvapilo, cože si tu tak sama, ale to ho už napadali jiné myšlenky a místo kontroli zbraní šel spíš zkontrolovat tebe XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 8:44 pm

A bylo po večeři.A tím i končila služba kluků v kuchyni, teda ale Yumichika si tu užil. Dokonce se oblíkl jako kuchař a na každém stole pravítkem kontroloval ubrusu, jestli je rovně a jestli jsou rohy od sebe stejně vzdálené, no Yumichika se na tom vyřádil. Orihime taky byla šťastná, protože jí Ukitake pochválil jeden z jejích receptů. Večera byla jako vždy a krom toho, že Byakuya měl zase svoji náladu a Ichigo taky, hold nesouhlasil s tím, že mu zase Byakuya přidělil mop a Yumichika se už dobrovolně hlásil, že vezme celou službu. Tak nakonec Yumichika pomáhal s nádobím a Renji vytíral, hold kapitánovi raději neodmlouvat. Byakuya samozřejmě zase dohlížel, jestli Renji s Yumichikou odvádějí svou práci a pak odcházel opět jako poslední, jenže to si ho zase odchytla Matsumoto. "Kudasai, Byakuya taicho!" Žadonila Matsumoto a Byakuya měl dilema, vzít, nevzít, být úchyl, nebýt úchyl... "Matsumoto, řeknu to znovu, schovej ty perverzní fotky." Odmítl znovu Byakuya a už odcházel. Matsumoto nasadila smutný výraz, že by vážně prohrála? "Ale jestli mi chceš pomoct, mohla bys zjistit, jestlu je Yoriko zadaná." Dodal ještě Byakuya a pak odešel. Rangiku chvíli stála jako v tranzu a pak radostí vyskočila, jaká je dobrá, vždyť se jí kapitán právě přiznal! Má rád Yoriko! Musím mu Yoriko nějak dohodit, hm to bude chtít experty, kde jen Ikaku s Renjim teď jsou? A tak už Matsumoto vymýšlela plán, jak dohodit Byakuyovi Yoriko a když už ji pak nic nenapadalo, rozhodla se, že promyslí to se mnou a Toushirem, hold potřebovali s Hisagim nějaké fotky a tohle byla úžasná příležitost. Takže Matsumoto s Hisagim svolali do klučičí chatky velkou poradu. Všechno do detajlu promysleli, vypli si na foťáku blesk i zvuk a sotva Toushiro skončil s kontrolou u kluků, Ikaku, Kira a Ichigo a ještě než Toushiro došel do naší chatky, vytáhli ti tři všechny holky kromě mě ven. Mně to bylo zprvu trochu divné, ale nijak mi to nevadilo, akorát jsem doleštila Senpuu a jako vždy si s ním povídala. No a on mě jako vždy poučoval, jakmile jsem prohlásila, že se převleču, Senpuu hned ať si nezapomenu zamknout. "Ale no tak, starej se o sebe. Stejně jsou všichni venku." Nesouhlasila jsem a vytáhla si své bílé kimono. Jenže zrovna když jsem si chtěl sundat vršek, otevřely se dveře. Kyay, nesnáším když má Senpuu v takových věcech pravdu! To byla moje první myšlenka, když jsem ale uviděla Toushira, naopak jsem byla spokojená, že jsem nezamkla. Já si naštěstí uvědomila, že bych měla asi s tím převlíkáním počkat, přece jen jsem pořád i před Toushirem byla jaksi stydlivá a ruměnec na sebe dlouho nenechal čekat. To už Matsumoto s Hisagim každý u jednoho okna čekali, až se stane něco, co by stálo za fotku. To to mezitím ostatním Ikaku s Ichigem vysvětlili. "A co teď? Asi k vám do chatky, tady totiž nemůžeme rušit." Prohodila Hinamori, to měl Ikaku hezký nápad. "Já jsem pro Saké! Stejně, kapitáni nám dneska u večeře řekli, že zítra máme volno, takže vstávat můžeme až v osm a tak se navrhuju opít! A navíc nám dnes a zítra povolili vybrat pár lahví Saké! Že jo, Yumichiko?" Zazubil se, jenže Yumichika tam jaksi nebyl. To zrovna z chatky vyšel Ishida. "To je marné, Ikaku. Uvidíš ho nejdřív za hodinu, zase je v koupelně." Informoval nás. "Já nevím, já bych raději šmírovala." Zazubila se Yoriko. "Šmírovala koho?" Ozval se už známý přísný hlas, Byakuya! Všichni ztichli, co teď? "Eh nikoho, to jsem jen tak plácla, já to myslela jinak, ale to neřeště kapitáne. Tak pojďme do chatky a Ikaku dojde pro trochu Saké. Nebojte kapitáne, dáme si jen pár kapek." Zamluvila to hned Yoriko a tak Ikaku se Sadem letěli pro Saké a zbytek se v čele s Yoriko hnal do chatky. No nevím nevím, jak by Byakuya reagoval na to, že nás chtěli ostatní šmírovat nebo nedej bože, kdyby si všimnul Hisagiho a Matsumoto, jak fotí...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Sponsored content





Konec noční můry-vzhůru do hor! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konec noční můry-vzhůru do hor!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura aneb příběh začíná
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Slzy, krev a tajemství - Změní to jeden úsměv?
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hrací místnost-
Přejdi na: