Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Konec noční můry-vzhůru do hor!

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 9:13 pm

Toushiro za sebou zavřel a radši i zmaknul dveře. Málem měl červenou u nosu, když tě viděl jen ve spodním prádle a to už si měla jedno ramínko skoro dole XD Toushira chvilku nenapadalo co by řekl, tak ti aspoň pochválil to spodní prádlo XD Ta modrá se k tobě opravdu hodí a sluší ti XD zazubil se, to už ale šel ktobě blíž a blíž až byl úplně u tebe. Opatrně a hlavně něžně tě chytil za bok a druhou rukou tě pohladil po tváři, něžně pozvedl tvoi bradu a věnoval ti ten nejúžasnější ppolibek, kterej si mohla za celý den dostat ♥️-♥️ Hisagi s Matsumoto to všechno samozřejmě fotili a Toushiro prostě vypustil tu ontrolu zbraní, hlavně že ste měli chvilku pro sebe. Tobě už bylo asi jasné, proč sme všechny tak náhle zdrhli XD Při polibcích tě Toushi hladil ve vlasech a přitisknul si tě k sobě ještě blíž. Pak ho asi chytla nějaká osahávací úchylka a začal ti rozepínat tu modrou podprsenku a pořád tě tak úžasně něžně hladil ve vlasech a po tělě (vy ste tak kawai ♥️). Mezitím venku sme se dohadovali co teď. Když se Yori zmínila o šmírování, stál za ní zrovna Byakuya no a honem se z toho vykroutit. Byakuya taicho! Nešel byste snámi? Kdyžtak nemusíte pít pokud nechcete, ale pojďte snámi! nabídla Yori Byakushimu pozvání na tu pařbu, co mají v plánu XD Já se jen naklonila k Ichimu a zeptala sem se ho: Hele, ty tam půjdeš taky? a na tváři sem měla výraz alá Mě se tam nechce XD. No, nakonec sme teda my dva nešli a zbytek šel ke klukům do chytky i s Byakushim XD Hinamori a Ikaku obstarali pití, Sado je smozřejmě kontroloval, kolik si kdo dává, ale pak na to neměl nervy a sám do sebe házel šálek za šálkem XD Všichni už byli při nejmenším aspoň v náladě. To tam přišel i Ukitake a s radostí se připojil XD Kira z ničeho nic zapnul megafon, kde měl někdo z kluků cdéčko nějakého hip hopu a rnb, takže všichni začali nadávat, ať to Kira vypne nebo ať tam dá něco jiného XD To tam zrovna přišli i Matsumoto s Hisagim, kteří se taky s velikou radostí zapojili a Rangiku chytila taky úchylka a když chtěl Kira vyndat to CD a dát tam něco jinýho, tak ho Rangiku odstrčila, pomohla na nohy Yori a Kamiko a začali se všechny svíjet a svlíkat XD Všem klukům málem vypadli oči z důlku nebo měli aspoň červenou u nosu XD Někteří kluci se začali doslova sápat po těch holkách, ovšem třeba taková Rangiku na sebe nenechala sáhnout, ale kluka na líbání to si opět našla...jako minule XD Ishida se zalíbením pozoroval Kamiko, která už vůbec nevěděla co dělá a vůbec jí nevadilo, že je už jen ve spodním prádílku XD Yori měla aspoň ještě kraťasy a pár hošanů se taky po ní sápalo. Nějakej trouba ji ale chytil za nohu a ona nějak ztratila rovnováhu a padala..ale na koho! Samozřejmě že na Byakushiho, kterej byl ze všech asi nejvíc střízlivej, ale zas úplně taky ne XD yori se jen začala smát a nějak se ne a ne zvednout z Byakushiho. Všichni najednou začali tleskat a křičet: Pusu!!Pusu!! XD No a bláznivá nestydlivá Yori dala Byakushimu nejdřív pusu na tvář, to ale zase ostatní začali Yori povzbuzovat, ať mu dá pusu na pusu XD Tak Yori teda oc neváhala, podívala se na Byakushiho šibalským pohledem a dala mu pusu na pusu! To stihla Rangiku v opilém stavu nějak vyfotit a měla z toho dobro srandu i náladu XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 10:29 pm

No a bylo to, tenhle večer se nám nějak rozjel. Tak začneme chatkou kluků, tam bylo živo až moc. Samozřejmě Saké pil každý kolik chtěl, dokonce i Byakuya už to vzdal a vykašlal se na kontrolu. Ani Yoriko, která Saké moc v lásce neměla nebyla střízlivá, ona hold nepila a tak na Saké nebyla zvyklá a proto i troška stačila k tomu, aby se dostala do nálady. A navíc když se přidal i Ukitake, to už bylo něco. Kira s Ukitakem tam už pomalu usínali, hold si nějak často dolívali a to Saké bylo jaksi silné. Hinamori už dávno odpadla a tak ji Renji opatrně dal na Ichigovu postel. I Hisagi už se stačil s Matsumoto vrátit a oba dva byli celí šťastní, co nafotili a když je navíc přivítala pařba se Saké, no ti doslova zářili. Ikaku samozřejmě každému dolíval a sám do sebe házel šálek se šálkem a ani Renji se nedržel zpátky, no to byl pohled když tam s Byakuyou debatovali už oba opilý a pak zazněla osudová věta: "Chtělo by to ženskou." Už ani nevím, kdo tohle plácnul, ale Matsumoto už na nic nečekala, chytla Yoriko a Moriko a hurá kluky pobavit. No ty tři už byly silně mimo a kluci zase byli silně mimo z nich, když se začaly svlíkat. Byakushi nám nevěřícně koukal na Yoriko a začínal se červenat. "Tak vidíte, že to jde, Byakushi." Prohodil Renji, hold Saké, to dokáže divy. To už naše trojice byla pomalu jen ve spodním prádle, no pomalu, Kamiko už málem bez něho. Ta moc často nepila a když jí Ikaku furt a furt dolíval, kdo by se pak divil, že to dopadlo takhle. Kamiko se najednou zatočila hlava a ona ztratila vědomí. Spadla rovnou na Ikaka. "Dovolíš, Ikaku?" Ozval se hned Ishida a než se Ikaku vzpamatoval, už vzal Uryuu Kamiko do náručí a položil ji na svoji postel. S úsměvem i ruměncem ve tváři ji přikryl a na noční stolek položil její oblečení. A to mu to nedalo, ostatní se stejně koukali na Matsumoto, která naháněla Yumichiku a když neuspěla, skočila po Renjim. A hlavně všichni koukali na Yoriko, jak tam povalila Byakuyu na záda a přešlo to ve vášnivé líbání no a Byakushi se nám nijak nebránil. Ishida teda spokojený, že si ho nikdo nevšímá, se naklonil ke Kamiko a políbil ji. ona ale byla mimo, ale i tak byl Uryuu spokojený. Už jen pohled na ni ho nutil k úsměvu. Tohle všechno sledovali ti nejstřízlivější a to byli kupodivu Moriko a Yumichika. Oba seděli na Yumichikově posteli a pomalu popíjeli Saké. "Yare yare, asi jsme tu jediní střízlivý." Kroutil hlavou Yumichika. "Tak je budeme muset dohnat, co říkáš, nii san?" Zareagovala Moriko, to oba přikývli a v tu ránu do sebe nalili tolik Saké, že se už přiblížili stavu Matsumoto. Hisagi ještě z posledních sil fotil, no prostě pařba jako žádná jiná.
Mezitím i v naší chatce se něco dělo, kontrola nekontrola, Toushiro to pustil z hlavy a raději si užíval tu chvilku, kdy jsme spolu sami. Já se pořád červenala a trochu se i styděla, ale pak jsem se uvolnila a klidně se nechala. Sami... Konečně... Pomalu šla podprsenka dolů a ani Toushiro nezůstal v kimonu, dál to ale nezašlo a nakonec jsme v objetí spolu usnuli.
To jste ty a Ichigo ani neměli tušení, co se v které chatce děje. V klidu jste se procházeli okolo jezera, až přešlo od procházky k polibkům a to nádherně vášnivým polibkům. "Jsem tak rád, že tě mám, Nano." Zašeptal ti do ucha a políbil tě na krk, vtom si všimnul, že kapitánska chatka je otevřená a k tomu prázdná a soudě podle hluku, který šel z chatky kluků prázdná bude ještě dlouho. Tak Ichigo neváhal, chytl tě za ruku a šup dovnitř. Ichigo chvíli přemýšlel, jestli zamknout nebo ne, ale nakonec se rozhodl že ano. Zahrnul tě spoustou nádherných něžných a přitom vášnivých polibků. Ichigo ti opatrně sundal tričko, dával pozor, kdybys byla proti, hned by přestal. Pomalu jste se přesunuli k posteli, no trefa, zrovna ta Byakushiho, ale to vám bylo úplně jeno, Ichigo pomalu rukou zajel k tvé podprsence a rozepnul ji a při tom všem tě zahrnoval polibky, no hotový sen...
A přišlo ráno! Ale tohle byla síla! Volno sice mělo být až den čtvrtý, ale jelikož měla většina kocovinu, volno asi odsouhlasí na dnešek. My dvě jsme to měly v pohodě, obě dvě jsme ještě podřimovaly v objetí našich vysněných kluků, jo ale v klučičí chatce zase bylo mrtvo. Byakuya ležel na zemi a k němu se tiskla Yoriko už úplně bez vršku. U dveří ležel Ikaku, někde v rohu ležel Sado. Pak Kamiko ležela v Ishidově posteli pořád jen ve spodním prádle a on na ní. Kira se válel uprostřed místnosti, Yumichika ležel ve sprše a Renji hned u Ichigovi skříně, Hinamori se válela na Matsumoto a ty dvě ještě objímal Ukitake. A perlička na závěr, Hisagi zázrakem trefil do svojí postele, ale nebyl tam sám. Ležel v objetí s Moriko a ta měla jaksi polosundané kimono a Hisagi, ten už ho měl skoro dole. No prostě nádhera.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:02 pm

A nastalo tedy ráno. V klučičí chatce se snad všichni po sobě váleli a že by se někomu chtělo zrovna vstávat se říct nedalo XD Ty ses probrala v objetí Toushira, kterej se probouzel hned po tobě a dal ti hned pusu na čelo. Dobré ráno řekl ti mile po dalším krásném polibku. To ale najednou Toushira napadlo, jaktože ještě Ikaku nehlásí budíček a pak si řekl, že se na to může vybodnout, hlavně zůstat stebouXD Mezitím sme se probouzeli i já s Ichim. Venku se nic nedělo, asi bude dnešní den volnější, tak sme se ksobě ještě přitulili a taky padl občas nějaký ten polibek XD Jen tak sem si dala ruku pod polštář a co to necítím. Moje zvědavost byla někdy až nezdravá a ty "papíry" či co sem vytáhla z pod polštáře a co tam není?! Fotky nás děvčat z prvního večera, když u nás byli kluci a hráli polštářovou válku. Krom Rangiku a Kamiko nás ten někdo měl všechny! XD Ichiga asi moc nepotěšil pohled na fotku kde sem já a zamnou schovaná Yori a já jak na potvoru neměla nic, čím bych se kryla XD Zajímalo by mě, kterej z těch dvou kapitánů je takovej perverz?! řekla sem trochu podrážděným tónem. A dvou, páč Toushira sem hned vyloučila. Ten je mimo když vidí tebe a fotky nějakých ostatních děvčat y mu byli na nic. Možná tak na uplácení XD Takže Ukitake nebo byakuya XD Mezitím v té klučičí chatce e první probrala Kamiko. Skoro nic si nepamatovala a když se převalila na druhý bok, dostala málem infarkt! Vedle sebe měla Ishidu, kterej se jakoby usmíval ze saní (okom se mu asi zdá XD). Kamiko začala ječet jak o život že téměř všechny probudila. Vzbudila i Ishidu, kterej si amatoval jen každou druhou věc a chvilku mu nedocházelo, co dělá s Kamiko v posteli. Na přemýšlení ale neměl šanci, páč mu Kamiko vrazila takovou, že se hezky proletěl po celém pokoji. Kamiko se přikryla asi jehou peřinou a malinko zrudla XD Ikaku asi jako jediný pořád tvrdě spal a nahlas chrápal. Moriko když zjistila koho ona má v posteli a v jakém stavu jsou nevěděla, co má dělat, takže jen ztuhla, vzala si taky kolem sebe peřinu a odtáhla se od Hisagiho co nejdál, kterej mezitím spadl na zem a ten si nepamatoval teda vůbec nic XD Yoriko byla v takovém polospánku a nějak jí nedocházelo, že je vedle ní kapitán a asi ho brala spíš za nějakého plyšáka bo tak něco, páč se kněmu přitulila a spala dál XD Byakushi byl teda už vzhůru a dyž se kněmu polonahá Yori přitlila o cosi víc, zrudl jak rajče, nevěděl co má dělat a dostat se od ní byl kapánek problém XD Tak ji prostě obejmul a snažil se taky usnout XD Rangiku a Hinamori se probouzeli v objetí Ukitakeho, kterej byl taky už vzhůru a měl červenou u nosu. Rangiku to bylo jedno, hlavně chtěla spát dál. To Hinamori se kapánek zděsila a rychle se od něj odtrhla XD
Asi po další půl hodince se začali všichni vzpamatovávat a my čtyři sme už i vzali z postele. V klučičí chatce nastal další zmatek XD Moriko a Kamiko začali nadávat Hisagimu a Uryuovi a vyptávali se, co to mělo jako bejt a proč jsou třeba polonahé apod. Rangiku vstala, protáhla se a vypadala narozdíl od ostatních celkem dobře XD Ukitake zas tak dobře nevypadal, ten byl ještě v tranzu z večera, páč se kněmu ty dvě asi hodně lísali a bůhví co ještě dělali XD Byakushi za tu půl hodinku znova usnul a nevědomky si nějak Yori ksobě přitiskl XD To Yori probudilo, a na chvíli byla v šoku, proč má jen kalhotky a leží v objetí Byakushiho. Jako všechny holky nevěděli, co s mají myslet a moc si z večera nepamatovali. Ovšem Yori na ty pusy nejdřív na tvář a pak na pusu nezapomněla. To už do pokoje přišel i rozcuhaný Yumichika, kterej nevypadal dvakrát nejlíp XD To už je rozcvička? vypadlo zněj a musel se o něco opírat XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:36 pm

Přišlo ráno a s ním i zmatek, tedy aspoň v chatce kluků. Pomalu ale jistě už se všichni probouzeli. A bylo to tady, Kamiko nebyla zrovna nejšťastnější, když se prubudila polonahá vedle Urya. No a ten se vzápětí proletěl. To Moriko taky vyváděla, okamžitě si upravila kimono a co nejdál od Hisagiho. Ten už se vzbudil a nijak mu nevadilo, že se prospal s Moriko v náručí. "Hisagi fuku-taicho! Vy... Vy... Úchyle! Vím že máme všichni kocovinu, ale co se sakra stalo? Co se stalo mezi námi?!" Děsila se Moriko a couvala před Hisagim, který se teprve vzpamatoval. Moriko se nakonec schovala za svého brášku, který taky nebyl zrovna v obraze. Jenže vtom se uviděl v zrcadle a leknutím tak vykřikl, že to bylo slyšet na celé kasárny. Hold po ránu nebyl tak krásný jako vždy a tak strčil Moriko na Hisagiho a zavřel se v koupelně. Byakuya se pořád tulil k Yoriko a nijak neřešili, že leží na zemi. Kira se zatím dobelhal k oknům a otevřel je, to byl rozdíl čerstvý vzduch a ten odér Saké. Ikaku už se taky probral a jen překvapeně koukal, co se stalo. To Orihime zrovna vylezla z pod postele. "Ohayougozaimasu, to už je po všem? Yokata." Usmála se, pak odsunula Ikaka od dveří a vesele si šla do kuchyně nachystat nám snídani.
Tak uběhla půl hodinka a to jsme zrovna já v objetí Toushira a ty v objetí Ichiga vycházely z chatek a potkaly se. To opět šel z chatky kluků hluk. "Co tam jen provedli?" Děsil se už Ichigo. Tak jsme tedy všichni čtyři zamířili do chatky, no sotva Toushiro otevřel nestačili jsme se divit. Sado se tam snažil trochu uklidit, Yumichika byl slyšet i z koupelny, jak nadával, Hinamori stejně jako Kira koukala z okna, aby nabrala čerstvý vzduch, Kamiko se dohadovala s Ishidou a chystala se vylézt právě oknem, Hisagi se tam omlouval Moriko, která byla celkem naštvaná a zlatý hřeb byli naši kapitáni. Byakuya se tam na zemi tiskl k polonahé Yoriko a Ukitake tam polehával s Matsumoto a do toho všeho Renji začal mluvit ze spaní. Ichigo na tu spoušť hleděl a přišel k Renjimu trochu blíž, aby slyšel co říká. Jenže to se zděsil, on totiž Renji pořád dokola koktal moje jméno. Ichigo ho rychle umlčel. "Magore, je tady Toushiro, sklapni!" Zašeptal Renjimu, ten se pomalu probouzel a sotva uviděl Ichiga, hned ho od sebe odstrčil a konečně se vzpamatoval. No teda psychicky se nestačil vzpamatovat z toho, že tam před ním ležel jeho kapitán s Yoriko. "Tady si taky užívali." Špitla jsem, to už nás Orihime volala na snídani. První tam byla Kamiko s Ishidou, ona to totiž rychle vzala oknem a Uryuu za ní. Pak z koupelny vylezl Yumichika a společně s Moriko, Hinamori a Kirou taky šel na snídani a za nimi šel ještě Sado s Ikakem. A zbytek pařmenů nebyl schopný pohybu. "Myslím, že to prohodíme, zítra tréning a dnes volno. A tohle raději do hlášení nedáme." Řekl Toushiro. "To je dobrý, jděte se nasnídat." Kývla jsem na tebe a na Ichiga a pak šla dovnitř do chatky. "Hisagi fuku-taicho, lehněte si, vždyť sotva stojíte a Renji ty taky." A tak jsem hned začala s léčbou kocoviny. Společně s Toushirem jsme všem pomohli ze země do nějaké z postelí a obstarali studené obklady, no tohle byla pořádná spoušť. "Ti tomu včera dali, trochu to tu poklidím a začnu těmi střepy." Povzdychla jsem si, snídaně počká. Pomyslela jsem si a dala se do úklidu, zatím co naši pařmeni s obklady odpočívali a dostávali se z kocoviny. "Klidně jdi Toushiro, já je pohlídám a navíc, bůh ví co tam ti v jídelně vyvádějí." Usmála jsem se, Toushiro chvíli váhal, pak mě ale políbil a šel tedy zkontrolovat ty v jídelně, zatím co já se starala o ty naše "marody".


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 5:05 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 10, 2009 11:57 pm

Ty jsi teda ošetřovala a lídala ty marody a Toushiro teda šel do jídelny zkontrolav ostatní. Jenomže jak mile otevřel dveře, dustal pořádnou porci nudlí rovnou do obličeje! Ty mu pak spadali na zem, to si všiml jak se já a Orihime schováváme pod stolem. Pak se podíval do jídelny a co se tam nedělo! "Snídaňová válka". Ichigo se snažil nějak Kiru, Hinamori a další nějak uklidnit, ale taky schytával pořádné nálety jídla XD Holt měli asi "marodi" dobrou náladu a Ikaka napadlo, že by si mohli místo polštářové války dát jídelní válku. Toushiro nevěřil svým očím a okamžitě ho chytlinervy a začal na ně křičet, ať se okamžitě klidní XD Všichni teda se zklamaným výrazem přestali a museli to tam teď uklidit. Ichigo si vyčerpaně sedl na nejbližší židly a nechápal, proč Toushira poslechli a jeho ne XD Marodi, které si hlídala se postupně probouzeli. První se probudil Yori a hned po tobě chěla vědět, co že se to vlastně stalo a jestli se jí to obětí a ty pusy s Byakushim jen nezdáli XD Pak sebou škubnul Renji, asi měl sen o tom, jak mu Toushiro dává co proto XD No už sem myslel, že je po mě! otřel si spocené čelo a pak si zase lehl, ale už neusnul. Hisagi když se probral, ta se mu hlavou honili dvě věci a o Moriko a foťák XD Ukitake si pořád podřimoval a měl na obličeji takovej uchvácený výraz XD Rangiku seděla na posteli a nebyla schopná slova. Jen se na tebe usmívala a sama si měnila obklady. Poto se vzbudil Byakuya, kterej byl ještě trochu narudlej XD V hlavě mu běžela "scénka" jak ho Yori políbila. To se začal červenat ještě víc a pak po očku nenápadně Yori hledal, kde leží XD No, v jídelně zatim bylo z větší části poklizeno a Orihime a já sme se mohli pstit znova do přípravy snídaně. Orihime mi vyprávěla co všechno se tam dělo-nedělo a že byl schovaná pod postelí, takže vlastně byla v bezpečí. Doonce sem se dozvěděla, že když Ishida nesl Kamiko do postele, tak ho Kamiko sama od sebe taky políbila! Takže sme tam pak rozebírali, že ti dva se prostě mají rái, že žáádná nenávist mezi nimi není XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 12:28 am

"Klid Renji, jen lež, hned ti donesu nový obklad, ah Kuchiki taicho, vy taky ležte." A tak jsem tam běhala z koupelny do pokoje, vyměňovala obklady a ještě uklízela ten nepořádek. "Rangiku, už je ti lépe? Soka, tak se jdi nasnídat, já to tady zvládnu." A tak se Rangiku zvedla, nenápadně si vzala svůj foťák, pak podala Hisagimu ten jeho a hurá do jídelny. Hisagi měl svůj foťák, takže byl v klidu, ale pořád ho bolela hlava. To už se mě Yoriko začala vyptávat a já nevěřila vlastním uším. "Em gomen, já tady nebyla..." Ale to jsem nestihla doříct, protože to začal mluvit Ukitake. "Ani ty ani Nana, taky jste si užily že?" Mumlal spíš pro sebe. Já se začervenala a raději Ukitakemu vyměnila obklad. "Mně už je fajn, zeptám se na ten včerejšek ostatních, arigatou Midori." Ozvala se Yoriko, oblíkla se a mířila ke dveřím. To se ale zastavila a vášnivě Byakuyu políbila. "Jestli se mi to zdálo, tak jsem to prožila aspoň teď." Vysvětlila a pak se šla nasnídat. Byakuya byl z toho mimo a raději požádal o další obklad. Já mezitím douklízela a ti čtyři marodi jen polehávali a cosi si pro sebe říkali. "Já se hned vrátím, donesu vám snídani, vy se sotva dokážete udržet na nohou." Řekla jsem a raději použila Shunpo, ať jsem zpátky co nejdřív.
To v jídelně byla spoušť, nestačila jsem se divit. Ichigo tam unaveně seděl vedle Toushira, ten dohlížel na ostatní, kteří uklízeli ten binec a ty s Orihime jste zatím znovu nachystaly snídani. "Co ti čtyři?" Zajímal se Ichigo. "Sotva se můžou hýbat, teď jim donesu snídani. Jinak to vypadá, že se nám kapitán Byakuya dal dohromady s Yoriko. Kudasai, pomohl by mi někdo vzít jim to jídlo?" Informovala jsem vás. "Já půjdu, ty tady zůstaň, tebe aspoň poslouchají." Nabídl se Ichigo, no v tu chvíli ho i Toushiro zapomněl okřiknout, že mu nemá tykat. Tak jsem s pomocí Ichiga donesla těm čtyřem jídlo a pití a naštěstí za tu chvíli nic nevyvedli. "V klidu, jdi za Nanou, já je pohlídám, stejně za chvíli usnou, kocovinu je nejlepší prospat, vím svoje." Usmála jsem se, no Ichigo se nenechal dvakrát přemlouvat a hned ti spěchal pomoct a hlavně tě spěchal zase políbit.
Já se posadila na postel, která byla vedle té, na které ležel Byakuya. "Koukám, že jste se i vy odvázali, Kuchiki taicho, Ukitake taicho." Prohodila jsem jen tak. "Dala mi pusu." Dostal ze sebe Byakuya. "Ty dvě taky." Přidal se Ukitake. "A ne jednu." Pokračoval Byakuya. "A ne jen tak ledajakou." Já jen vyjeveně koukala na ty dva, jak mi tam dobrovolně vzdělovali až příliš velké intimnosti ze včerejšího večera. "Eh to stačí, nemusíte mi to říkat, raději spěte." Umlčela jsem je a odnesla bokem to nádobí. První usnul Hisagi, ten toho měl v sobě dost a hned po něm naši ukecaní kapitáni, jen Renji ne a ne usnout a pořád sebou mlel, až si shodil i obklad. "Ach jo, co ty máš za divoké sny, počkej, namočím ti ten obklad." Řekla jsem, vzala Renjiho obklad a znovu ho namočila. Jenže zrovna když jsem mu ho dala na čelo, chytl mě za ruku. "Jsem rád, že jsi tady." Řekl jen, já se jako pokaždé trochu červenala a snažila se nějak šetrně Renjimu vysmeknout. "Renji no tak, máš kocovinu, nevíš co děláš." Uklidňovala jsem ho, ach jo, hold Saké které Matsumoto vzala bylo poněkud silnější. Ale, vážně to z Renjiho mluvila kocovina? Co když ne...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 12:52 am

Když teda všichni krom Renjiho usnuli, šla si Abaraiovi namočit znova ten obklad, jenomže to tě chytil za ruku a ne a ne tě pustit. No, neřekl bych, že jsem ještě nějak pod alkoholem...já to myslim vážně a mám na tebe dotaz...řel celkem vážně Renji a moc vesele se netvářil a na chvilku se odmlčel. Mám...mám vůbec nějakou pidi šanci, že by ses do mě zakoukala? zajímal se Renji, páč si asi uvědomil, že holt na Toushira nemá XD Mezitím když se Ichigo vrátil do jídelny, už sme tam já, Orihime a ochotný Kira s Yuichikou prostíralistoly k podávání jídla. Když sem donesla poslední ubrousky a otočila se, byla sem v objetí Ichiga XD Takže pak místo přípravy snídaně sem se tam láskyplně objímala s Ichim a opět padli nějaké ty polibky XD To se do jídelny dostala i Yoriko, která vypadala na jednu stranu zničeně a na druhou stranu mile zamyšleně XD Ále, co pak se ti asi honí hlavou, hm? šťouchla Yoriko Hinamori loktem. Ta jen lehounce zrudla a sedla si na nějakou židly k nějakýmu stolu XD Ále, to víš, všechno možné XD řekla Yori a byla zase myšlenkama někde fuč...někde u Byakushiho XD Hinamori se rozhodla, že se půjde podívat za marodama a za tebou jak to stíháš XD Mezitím Ikaku seděl u skříně se saké a něco si tam pro sebe kecal a když rošel někdo kolem, tak na toho dotyčného hodil pohled alá opovaž se té skříně dotknout! Po několika minutách bylo prostřeno a mohlo se nosit jídlo. Všichni si posedali jinak než měli ve zvyku, takže já si sedla naproti Ichimu a pořád sme na sebe zamilovaně koukali drželi se jemně za ruce a pomalu sme zapomněli se nasnídat XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 12:41 pm

Snídaně už probíhala v klidu, zase bylo uklizeno a prostřeno a i kdyby se někdo pokusil nějak blbnout, pod přísným pohledem Toushira to ani nešlo. Ikaku byl na sebe trochu naštvaný, to proto, že chtěl udělat zase úžasný budíček a rozcvičku, jenže teď jaksi nemohl. Ale i když na to nevypadal, už si v hlavě plánoval, jak to vyvede zítra. Ty jsi měla program jasný, snídaně s Ichim a navíc po včerejším večeru... Nádhera a navíc každý jeho polibek se zdál krásnější než ten předtím. Většina už posnídala, ale pořád měli pěknou kocovinu. A třešnička na dortu byly ještě Kamiko a Moriko, ty od rána neřekly jediné slovo, vypadaly duchem mimo a odmítaly se podívat na Ishidu a v případě Moriko na Hisagiho. Když už chtěl někdo odejít, Toushiro ho ale zastavil. "Jste na tom sice líp než ti v chatce, ale pořád máte kocovinu, takže se teď povině všichni půdete projít kolem jezera a dostanete aspoň částečně z hlavy to Saké, ber te to jako menší rozcvičku." No a tak se hold počkalo, než všichni dojedli a než se uklidilo a pak hurá ven nadýchat se čerstvého vzduchu. "Já bych si dala za ten včerejšek facku a jemu dvě." Povzdychla si Moriko tiše. "Ale nee chan, pili jsme, tak se nediv. A navíc, myslím že se zase tolik nestalo, pokud vím, oblečená jsi byla, tak co řešíš?" Uklidňoval ji Yumichika a při tom zalíbeně koukal do zrcátka. "Pche, nic nestalo? Bůh ví, co jsme vyváděli! Já narážím na to, že dívka by neměla dovolit každému, aby si s ní dělal co chtěl! Svoji krásu a důvěru by měla dát někomu, koho má ráda a o kom si myslí, že za to stojí!" Odpověděla Moriko. "Yare yare, takže teď otázka, stojí podle tebe Hisagi za to?" Neodpustil si Yumichika. "Ah Yumi kun! Ty mě někdy tak štveš, víš co, raději nehme tohle téma stranou." Ale Moriko nebyla sama s takovými pocity, Kamiko měla v hlavě úplný guláš a ještě k tomu kocovinu. Ah bože, co jsem tam jen dělala nebo co hůř, co vyvedl Uryuu? Shibata! Kudasai, ať se nic nestalo! Běželo jí hlavou, to Ishida měl jasno. Kamiko je roztomilá, jak byla včera tak bezbraná. Takhle jsem ji ještě nikdy neviděl. Hm, jako dřív... Kami chan... A do třetice náš marod Shuuhei, ten si teď hlavně snažil v hlavě urovnat záležitosti s holkami. Co si budeme namlouvat, líbila ses mu. Okouzlovaly ho tvé čokoládově hnědé oči, tvůj úsměv byl pro něho jako druhé slunce a tvůj hlas rajská hudba. Jenže když si pak prohlížel fotky, které Matsumoto pořídila ještě v Soul Society a když tě pak i viděl s Ichigem, došlo mu, že by z toho nic nebylo. Jen by tě z dálky obdivoval a se smutným výrazem ve tváři sledoval, jak jsi s Ichigem. Hisagi už to u tebe vzdal, tyhle myšlenky ho probudily. Dál mlčky ležel na posteli a přemýšlel, přemýšlel co s tou fotkou, jestli ji má vrátit Rangiku nebo ji dát Ichigovi a pak tady byla druhá věc k promyšlení. Co je pro něho vlastně Moriko? Vím, že pro mě není jen obyčejný podřízený, ale co víc pro mě je? Má krásný úsměv, snad vždy vypadá tak šťastně a plná energie... Papírování, oblíbené Saké, má mě přečteného. No a teď si myslí, že jsem nějaký zvrhlík, paráda... A tak tam ležel a přemýšlel, Ukitake a Byakuya pořád spali a kdo ví, o čem se jim zdálo nebo spíš o kom. Byakuya měl nepochybně plnou hlavu Yoriko a Ukitake? Ten zase vzpomínal na Matsumoto a Hinamori, pak si nadal, na co to myslí a hned se zase uklidňoval, že za to mohlo to Saké a takhle pořád dokola. Já v tu chvíli prožívala jednu z věcí, které jsem vážně nesnášela. Hrozně nerada jsem někoho zklamala a teď? Co jsem na to Renjimu měla říct? A ke všemu jsem nijak nemohla zabránit tomu, že jsem se červenala, ostatně jako vždy. Přestala jsem se bránit Renjimu stisku a sedla si vedle něho. Trochu jsem sklopila oči. A teď to máš Midori! Baka! A to sis kdysi stěžovala, že nikoho nezajímáš! Baka! Baka! A teď budeš lámat srdce, gratuluj si! Nadávala jsem si v duchu, ale lhát jsem Renjimu nechtěla, ale ani jsem ho nechtěla svými slovy zranit. "Renji... Omlouvám se... Já... Už jsem zadaná, gomene. Mám tě ráda jako přítele, jsi pro mě důležitý, demo... Gomenasai, nechtěla jsem zranit tvé city. Budeme... Budeme ještě pořád přátelé? Nebo... Je něco, čím bych to mohla aspoň trochu napravit?" Dostala jsem ze sebe a doufala, že Renji nebude příliš zklamaný. Já už ale hold byla zadaná a věrná k tomu.
Mezitím zbytku naší party Toushiro vysvětlil co a jak. "Dnes máte všichni volno a celodenní tréning Reiatsu se přesunuje na zítra. Jestli se někdo jen pokusí sáhnout na jedinou flašku Saké, ať si mě nepřeje. Doporučuju vám se trochu prospat a nabrat síly, od zítřk pokračuje tréning se vším všudy." Oznámil vám a pak odešel zkontrolovat, jestli je Saké pořádně zamčené. "No, naše chatka je obsazená marody, tam moc zábavy nebude, nevadilo by, kdybych se na chvíli "přestěhoval" k tobě? Slibuju, že budu hodný." Navrhl Ichigo s úsměvem, už se to vracelo do starých kolejí...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 5:17 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 1:05 pm

Po snídani sme se teda měli všichni procházet kolem jezera. Všichni se tam opět se všema o něčem bavili a hlavně Mori řešila se svým bratrem co se dělo včera a najednou jaksi nevěděla, co si o Hisagim mysle o-O Kamiko se asi jako jediná snikym nebavila a jen se založenýma rukama chodila kolem toho jezera apořád ji hlavouvrtalo, co že se to včera stalo. Pořád se snažila vzpomenout si, co se ksakru dělo, ale marně. Ikdyž, matně si vzpomínala na ten stryptíz s Rangiku a Yori chan XD Při téhle vzpomínce začala rudnout. Jak mohla udělat něco takového?! Teď se teda ostatním pěkně předvedla. Pak při tom procházení do kolečka Ichiho napdla podle něho perfektní věcXD Aneb nastěhování do naší chatky. Mě by to samozřejmě vůbec nevadilo, ale co by na to říkali ostatní děvčata, A hlavně kapitáni? Tak sme se dohodli, že se celej den budem na všechny chovat děsně mile, abysme je pak mohli překecat. Mezitím v klučičí chatce si seděla u Renjiho na posteli, kterej vstřebával fakt, že už jsi zadaná a že budeš jen kamarádka. Renji se jen tak pousmál, jakoby bylo všechno ok. To je v pořádku, nic prosimtě dělat nemusíš...možná jen kdybys mi vyměnila ten obklad XD zaculil se na tebe, pustil tě a dělal, že je teda vše ok a že všechno vstřebal v pohodě. No částečně to pravda byla, ale pořád ho to trochu trápilo. Navíc si moc dobře pamatoval ten včerejší kec: Chce to ženskou XD Takže teď nastalo uvažování, která jiná dívka by se kněmu asi hodila XD Někteří po opcic jako třeba Ikaku a Yori ovšem odmítali spát a navrhli, že by se mohl hrát zbytek dne volejbalisticko - přehazovací turnaj XD Yori a Ikaku byli kapitáni a vyírali si ze zbylích lidí, co jakž takž mohli hrát XD Takže určitě všichni tři kapitáni, já s Ichim, pak i ty páč Hinamori se nabídla, že si to stebou vymění, no a pak Yumichika, Moriko, Kamiko a Ishida. Yori si vybrala Byakushiho, Toushira, Ichiho, Yumichiku a Kamiko (skoro smaý chlapy XD) no Ikaku měl Ukitakeho, mě, tebe, Moriko a Ishidu. Ostatní byli v klučičí chatce a leželi a naštěstí nedělali problémy. No, my jsme si našli teda nějaké vhodné místo na atažení sítě a mohlo se hrát. Samozřejmě že Yoriko a Ikaku byli z nás nejvíc akční a těmhle dvoum snad nikdy nespadl míč na zem. U Yori většinou padali na hubu Kamiko a Toushiro, páč ti taky chtěli aby jim nespadl míč, tak po něm prostě skočili až se jim sklouzli nohy a šup do trávy XD V našem družstvu sme si dávali na hubu já a ty XD Krasoňácký sourozenci hráli sice dobře, ale po míči teda neskákali. Ještě by si zmačkali oblečení anebo nedej bože by se rozcuchali XD Skóre bylo zatím 5:2 pro Yoričin tým a pořád nad námi vyhrávali...teda aspoň to tak vypadalo. To se najednou Ishida vzchopil a začal hrát jak se má, asi aby udělal na Kamiko dojem XD Takže díky němu sme skóre aspoň trochu vyrovnali XD XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jak vystřízlivět aneb Yoriko proti Ikakovi!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 9:22 pm

Saké-pití, které může rozproudit zábavu nebo i nadělat pěkných problémů. Dokáže povzbudit, dodat odvahy, zahřát, ale i ošálit smysly a nadělat pořádnou spoušť. A my toho byli důkazem, jak hezky ten mejdan začínal a jak to skončilo, že? Ale co, už se stalo. Já a Toushiro jsme se chopili léčby kocoviny. Ti, kteří už se celkem dali do pořádku se povině byli projít okolo jezera a ty horší případy aneb Ukitake, Byakuya, Hisagi a Renji to museli zaspat s obkladem na hlavě. Musím říct, že mi spadl kámen ze srdce, Renji to vzal dobře, až překvapivě dobře. "Ah hned to bude." Usmála jsem se na něho a hned mu šla znovu namočit obklad. Tak jsem tam tak hodinku seděla na jedné z volných postelí a pomalu se rozespávala, až jsem na moment usla. Tedy, doufala jsem, že jen na chvilku. To mě kdosi začal budit, pomalu jsem otevřela oči a málem se lekla. To se totiž nademnou skláněli Ukitake a Byakuya. "Ukitake taicho, Kuchiki taicho, už... Už je vám lépe?" Zeptala jsem se hned. "Midori chan to je v pořádku, já Renjiho s Hisagim pohlídám, taky bys měla na čerstvý vzduch." Ozvala se najednou Hinamori a naši kapitáni už taky vypadali v pořádku, tak proč ne? Společně s těma dvěma jsem šla hledat ostatní. Vy už jste mezitím vymysleli program, no tedy spíš Ikaku s Yoriko zase byli akční a ostatní nebyli proti. Už jste roztáhli síť, ten se jen rozdělit do týmů. "Tak jo, já si beru... Ah Ukitake taicho, Byakuya taicho, pojďte taky hrát! A Midori ty taky!" Mávala na nás hned Yoriko, no tak proč ne, že? "Soka, takže Byauya taicho!" Začala vybírat Yoriko. "Tak hned kapitány, jo? Tak to ne! Ukitake taicho!" Oplatil jí to Ikaku a tak jsme nakonec skončili v sestavě Yoriko, Toushiro, Byakuya, Ichigo, Yumichika a Kamiko a proti nim Ikaku, já, Ukitake, ty, Moriko a Uryuu. A to si ještě Ikaku odchytil Kiru aby dělal rozhodčího. "Tohle rozhodni ty Ikaku, začneme volejbalem nebo přehazkou?" Zeptala se Yoriko. "No... Tak na rozehřátí přehazku. Budeme hrát na dva sety po deseti. Yoriko, dávám ti míč, budeš potřebovat pořádný náskok!" Zazubil se Ikaku a při tom se mu zaleskla pleška. "Jen aby, Lebkounku!" Usmála se Yoriko, to Ikaka vyvedlo z míry, on totiž doufal že si užije dva týdny bez Yachiřiných přezdívek a ne že tady najde "Yachiru 2". A začalo se hrát. Zprvu jsme byli všichni, tedy až na Ikaka a Yoriko, jaksi mimo, ale když Ikaku dal první bod, trochu se to rozjelo. Yoriko hned vyrovnala a vzápětí dodal další bod Byakuya, to si Ichigo neodpustil další poznámku. Hm, jak vám to spolu jde. Yoriko Kuchiki, to nezní špatně." Ale jen to řekl, dostal balónem do hlavy, ten ale včas poslal zpět Toushiro. "Kdo to byl?! Který z vás?!" Čertil se Ichigo a naše družstvo si přísně měřil pohledem. Ikaku s Ishidou jen těžko zadržovali smích, Moriko zase stejně jako já nevěřila vlastním očím a Ukitake dělal úplné neviňátko. No kdo by řekl, že náš klidný kapitán Ukitake dává takové pecky? Ale hra pokračovala dál, ze stavu 2:1 pro Yoričin tým to došlo ke stavu 5:2, no hold se Yoričin tým vzpamatoval dřív než my. Tentokrát podával Yumichika, no to bylo doslova krásné podání, s jakou pečlivostí a opatrností Yumichika ten míč jen zvedl, jak přesně zaměřoval a jak lehce a s půvabem ho pak poslal přes síť, no taky co čekat od Yumichiky, že? To se ale nechtělo líbit Moriko, aby ji bratříček porazil a tak se hned hnala po míči a opět ho poslala zpět. Vzápětí se to proměnilo v osobní zápas mezi Moriko a Yumichikou. "To ti nedaruju, nee chan! Víš jak se kvůli tobě naběhám? To bude chtít pořádnou sprchu!" Nadával Yumichika a nejmíň po desáté vrátil míš Moriko. "To říká ten pravý a co já? Já se kvůli tomu tvému uhánění určitě rozcuchám!" A tak se tam hádali, jenže když už to trvalo dalších patnáct minut, už se nervnul Ichigo a u nás Uryuu. "Ishido to vzdej, ten nechytíš!" Volal Ichigo a už už se natahoval po balónu. Jenže ten mu před nosem vyfoukla Kamiko a málem dala bod, jenže Uryuu ten balón chytil a poslal ho zpět tak prudce, že ho Byakuya nestihl chytit. A teď to začalo! Kamiko se okamžitě vzpamatovala a hodlala to Ishidovi oplatit a navíc tuhle hru brala jako možnost se odreagovat a případně Ishidu praštit balónem. No vypadalo to jako předtím s našimi sourozenci, hra se prakticky omezila na dva hráče. "Vzdej to Uryuu!" "Ne, to ty zapomeň na vítězství!" A to bylo poprvé od ráno, co spolu ti dva mluvili. Bylo vidět, že si oba tu hru užívají, ale pomalu jim docházel dech. To už jsme se do hry konečně zapojili i my ostatní a jak to dopadlo? Tenhle set vyhrál tým Yoriko. Ta se zamozřejmě před Ikakem vychloubala a ten byl z toho na nervy. "Jen se neboj, turnaj má dvě části! A i kdybych teď prohrál, volejbal už mám předem vyhraný, rozumíš? Neprohraju!" Sliboval Ikaku a tak jsme si prohodili strany a začal nový set. A začal jaksi špatně, tedy špatně pro nás a dobře pro družstvo Yoriko. Hned ze začátku Toushiro a Yumichika dali bod, takže 2:0 a Ikaku začínal chytat červenou barvu, ovšem ze vzteku. Asi po deseti minutách neustálých pádů, tím samozřejmě myslím, když jsem se srazila s Ishidou nebo když jsi ty spadla na Ukitakeho, se nám podařilo zlepšit skóré na 2:1. To ale dlouho nevydrželo a za deset minut to bylo 6:5, to se totiž Ikaku s Yoriko rozjeli, pak se ale i oni museli vydýchat a tak se k míči dostali i ostatní. To se štěstí na pády dostavilo i k Yoričinému týmu. Ichigo se hned srazil s Byakuyou, no to bylo něco. Někdo jiný by hned vstal, ale to ne. Byakuya a Ichigo seděli na zemi, mezi nimi balón a mračili se na sebe. "Nevstanu, dokud se neomluví!" Řekli oba naprosto sborově. A to mi připomíná, že jsem zapomněla zmínit Matsumoto, která samozřejmě fotila a tenhle krásný moment hned musela zachytit. Tak zpět k Ichimu a Byakushimu, ti by tam asi seděli hodně dlouho a tak Kamiko chytla Ichiga a Toushiro Byakuya a pomohli jim vstát, tím myslím že je násilím a výhružkami museli donutit, ať vstanou. Pak další krásný pád zažil Toushiro, ten odmítal pustit jediný míč a tak se za tím posledním hnal tak, až skončil i s míčem asi tři metry v autu na zádech. Nakonec jsme tenhle set vyhráli my 10:9. "Týmová porada, pět minut pauza!" Křikl Ikaku a tak nás těch pět minut komandoval a pořád nechápal, jak jsme jen mohli předtím prohrát a pak dokonce začal jančit, že jsme zase pili. No radost, hold Ikaku nebyl na prohru zvyklý a ještě když ho Yoriko neustále popichovala a k tomu se na něho culil Ichigo, to už bylo moc. "Mám nápad, co takhle tu hru trochu okořenit? Tím myslím povolit Shunpo!" Zazubil se Ikaku. "Ikaku ty tvoje nápady, to už je zoufalství, pane poražený." Zareagovala Yoriko. "Ale copak? Aha! Ty se bojíš, že na to nemáš! To chápu, srabe!" Provokoval Ikaku a to si Yori nenechala líbit, takže Shunpo bylo odsouhlašeno. A teď když přišla řada na volejbal, ten se měl hrát jen na jeden set do deseti, který měl všechno rozhodnout. Konečně se naše družstvo probudilo. Já najednou dostala chuť do hry a navíc s povolením na Shunpo, no radost. Hned jsem společně s Ikakem začala pracovat na smečích a podařilo se nám uhonit chudáka Ichiga, který ten míč nakonec nestihl a my vedli 1:0. A další bod! To už se k nám přidal i Ukitake a za chvíli i Ishida, který sice používal Hirenkyaku, ale to jsme brali jako Shunpo, takže nijak neporušoval pravidla. To Yoričin tým zaskočilo a tak jsme za chvíli vedli 5:0, to už ale Yoriko začala být nervózní a tak se znovu pokusila bodovat. Ichigo měl chvílemi jiné starosti než hru, měl totiž moc práce s tím, jak na tebe zalíbeně koukal a to zase dostal nápad. Zrovna jsem měla podávat, když vtom Ichigo začal prezentovat svůj nápad. "Moment a co dostane vítězný tým? Ne Matsumoto, Saké vynech!" A rovnou raději uklidnil Matsumoto, která už se chtěla podělit s ostatními se svým návrhem. "Dobrý postřeh, Ichigo!" Zazubil se Ikaku a už se mu honily hlavou představy, jak bude mít poražené družstvo o dost horší obě rozcvičky. To Ichigo si to představoval jinak, taková společnost jeho milované Nany, to bylo něco pro něho, není nutno dodávat, že už se viděl jako vítěz. "Co takhle, když vyhrajeme my, vy jako poražený Ikakův tým nám jednak zmírníte ranní i večerní rozcvičku a budete nás obskakovat, jak budeme chtít. Co ty na to, Ikaku?" Ichigo už se viděl, jak má pokoj od Ikakovi šílené rozcvičky a při tom si užívá tvoji společnost, jen ho v tu chvíli mrzelo, že je Byakuya s ním v týmu. Totiž nechat se obskakovat Byakuyou, taková představa podle Ichiga taky nebyla k zahození, to by ho krásně naštval. Ikaku se podrbal na plešce a pak se opět usmál. "To beru, Kurosaki! Ale když vyhrajeme my, budete mít ranní i večerní rozcvičku o dost horší a budete zase vy obskakovat nás!" Oznámil, no já si tím nebyla trochu jistá, i když jsme vedli, ale co, tak bychom hold museli zítra Yoričin tým obskakovat, to není žádná hrůza. Ale horší rozcvička od Ikaka? No to už je pomalu sebevražda. Usmála jsem se v duchu. Yoriko si až tak nebyla jistá, ale když už se to dohodlo, nechtěla vypadat jako že se bojí prohry a tak tahle dohoda byla prohlášena za platnou. A pokračovali jsme! Hladce jsem míč poslala za síť, tam se o něho málem Ichigo s Toushirem poprali. Od té dohody Toushiro začl hrát nějak líp, čím to asi bylo? Vzápětí už to bylo 8:8 a teď to bylo všechno nebo nic! "Ichigo pamatuj si, že jestli díky zhoršení Ikakovi rozcvičky nějak utpí můj vzhled, bude tě to bolet!" Varoval Yumichika Ichiho. "Ikaku, jestli prohrajeme, ber na vědomí, že bratříčka obskakovat nebudu, pořád mám svoji hrdost." Varovala zase Moriko Ikaka a bylo to tady, Toushiro změnil skóré na 9:8. To už se Yoriko viděla, jak si utahuje z Ikaka, že prohrál. Jenže já to vzdát nehodlala, nějak jsem se od Ikaka a Yoriko nakazila tou soutěživostí. Byakuya zrovna těsně nad sítí chtěl smečovat, to jsem ale použila Shunpo a než se milý kapitán nadál, bylo to 9:9. Teď už Ikaku s Yoriko skoro nedýchali, ani jeden z nich nechtěl prohrát, to byla málem otázka života a smrti. Míč byl zrovna ve vzduchu, když ho Kamiko tak tak poslala k nám a vypadalo to s námi bledě. Uryuu ten míč minul snad jen o centimetr, Ikaku se srazil s Ukitakem, já už ten balón nestihla a Moriko to proletělo před nosem. Už už to vypadalo, že prohrajeme a Yoriko už málem začala oslavovat vítězství, ale to ten míč doslova narazil do tebe. Byla to celkem silná rána a v té rychlosti se odrazil od tvých zad a hurá přes síť. Tam něco takového ani v nejmenčím nečekali a byl to bod pro nás. "10:9! Nano, vždyť ty jsi to celé zachránila!" Jásala jsem a hned si s Moriko plácla. Ishida se spokojeně koukal na Kamiko, která už teď nesnesla pomyšlení, že by měla Ishidu obskakovat a navíc mít horší rozcvičku. Moriko se vítězně usmívala na Yumichiku, který se už chystal Ichigovi něco udělat, že kvůli němu jeho vzhled při rozcvičkách utrpí ještě víc. Byakuya s Toushirem se k tomu zatím nijak nevyjadřovali, Ichigo raději dělal neviditelného a Yoriko byla těsně před zhroucením. To Ikaku skákal tři metry vysoka, jak byl šťastný. "To chce týmovou fotku!" Zavýskla Matsumoto a tak hned nahnala Yoričin tým, no to byla fotka. Byakuya s Toushirem museli držet Yoriko, aby neomdlela, Yumichika se tam na té fotce pokoušel Ichiga uškrtit a Kamiko se zase pokoušela Yumichiku uklidnit. A pak náš doslova šťastný tým. Všichni jsme se chytli kolem ramen, takže to z leva vypadalo Uryuu, Moriko, ty, já, Ukitake a pod námi ležel Ikaku s vítězným šklebem. A takhle dopadl dá se říct Zápas s kocovinou.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 10:32 pm

Takže po týmových fotkách, které zhotovila Matsumoto, smese ještě spolu nějak v týmech bavili. V Yoričiným týmě si všichni nadávali, Yumichika se snažil pořád aspoň zmrzačit Ichiga, kapitáni museli Yoriko posadit něka na zem či na nějakou lavičku...pokud nějaká v blízkosti byla. No, měli sme ještě přesně hodinu do oběda, takže sme se šli všichni vysprchovat, děvčata se šla učesat a kluci museli zase předhonit Yumichiku XD Holt klasika XD To by se mohlo zahrnout do toho plánu " 7:30 Rozcvička, 7:50 Znemožnit Yumichikovi vstup do koupelny"XDXD Začínám být mrtvá! řekla sem v naší chatce a ještě v ručníku sem sebou žuchla do postele. V "mém" stavu vypadala i Kamiko. Ostatní byli celkem v pohodě, ikdyž částečně rozlámaný XD Každá z nás si našla nějakou svou zábavu. Já se jen válela v posteli a už sem začínala být vtom polospánku, Moriko si dělala nehty a česala si své dlouhé vlasy, Kamiko si přerovnála svoji skříň a pak zjistila, že má sebou nějaké karty, takže navrhla nějakou hru a část z vás souhlasila, takže ste nejdřív hráli prší, pak vzala Kamiko žolíkové karty a hráli ste něco se žolíkama XD U kluků byl taky klid, Hisagi a Renji ještě marodili a ostatní už byli živější XD A fotila to Matsumoto?! zhrozil se najednou Hisagi, když poslouchal vyprávění Ikaka XD Jó, fotila nás pořád, má snad vyfocenou každou sekundu našeho zápasu XD uklidňoval Ishida Hisagiho XD No, pak když se doosprchoval poslední kluk, mohl tam jít Yumichika XD Někteří se taky rozvalili na posteli a málem usnuli, někteří jako Kira si hráli na mobilu své hry a někteří si vytáhli ze svých tajných skrýší fotky nás děvčat když sme byli v plavkác nebo vtěch spoďárech XD V naší chatce chyběla akorát Yorik. Tu ještě uklidňovali Ukitake a Byakushi. No Byakushi byl zas celý nervózní a nevěděl jak se má tvářit po tom večeru XD Ksó! Ksó! Mohli sme vyhrát! Fakt sme mohli! Vždyť sem si vybrala tak skvlí lidi!! začala se tam rozčilovat a zároveň si vylívat srdíčko XD Já nehodlám zítra skákat tak jak Ikaku bude pískat!! To prostě ne! opět si stěžovala Yori chan. Holt prohrávat ona neuměla a byla z toho málem prášky XD Ukitake nad ní kroutil nevěřícně hlavou a Byakushi ji pomohl na nohy a radši ji odvedl do naší chatky XD Byakushi ji jen tak zlehka zamával a Yori se sama dopravila do své postele XD Yori chan, bereš to moc vážně! Ber to spíš jako budoucí srandu! snažila se ji nějak povzbudit Moriko. Yori jen po ní hodila vražednej pohled, No to bude obrovská ábava až mě bude ikaku komandovat a vysmívat se mi plus nás zničí při rozcvičce! opět se rozčilovala, to si ale vzala mp3 a poslouchala na uklidnění písničky XD No hodina uplynula celkem rychle a mohlo se jít na oběd. Děvčata se začali převlíkat opět do sých krásných hadříků, navoněli se, učesali se, zkontrolovali se v zrcadle jestli jsou krásné a mohlo se vyrazit do jídleny XD No jo, jenomže ono jaksi já sem z polospánku zabrala do hlubokého spánku, takže sem žádné kroky a tak nevnímala a jen sem si podřimovala a ty jsi na tom byla stejně XD Takže sme si tam vklidu spali mezitím co ostatní už dávno sedali na svá místa a nosili se jim talíře. Nevíte kde jsou Midori a Nana? špitl Toushiro kapitánům, kteří jen pokrčili rameny. Pak se Toushiro podíval na hodinky a nahlas přemýšlel XD Já bych jim dal ještě aspoň pět-deset minut apokud nepříjdou...tak někdo půjde zjistit, co se snimi děje...o-O řekl si teda Toushiro a jedl dál plus hlídal čas XD Ostatní dívky si taky říkali kde jsme, ale ty potvor nás nepřišli vzbudit. Všechny si mysleli, že když sem se převalila z boku na bok, tak už se probouzíme XD Toushiro pořád sledoval hodinky, dveře, hodinky, dveře...pak mu to nedalo a musel vstát a zistit, kde jsi XD Mě zas tak neřešil, ale hlavně kde jsi ty a bál se, že budeš mít trest za zpoždění XD Jak šel přes jídelnu, tak najednou vzal Kurosakiho za límec a táhl ho zasebou. Ten se rozčiloval, co to ksakru Toushiro dělá. Půjdeš se podívat po Naně, kde vězí a já se podívám po Midori! vysvětlil mu cestou a to si to mířili knám do chatky. Asi přes instiknt ses probrala první a když sis uvědomila, kolik že to je vlastně hodin, honem rychle si šla vzbudit i mě a začala si se převlíkat XD Proč mě budíš?! Dyť ještě není oběd....*chrr* zamumlala sem a začala znova zabírat. Ručník ze mě už začal padat, no naštěstí sem měla aspoň spoďáry XD To ty jsi mě jaksi neřešila a vyběhla rychle ven ale do koho si to nenarazila! Ty jsi přímo padla do náručí Toushira! Ehm, Nana je tam taky? vyrušil vás ichi. Ty jsi kývla hlavou a už ses zase věnovala Toushirovi, kterej si tě chytil do náruče a pochodoval stebou kamsi pryč XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 7:58 am

A bylo po hře, no my byli všichni pořádně utahaní. Ty ses pořádně nalítala a my ostatní se vybyli hlavně při použití Shunpa, to byl zase nápad, ale byla to větší sranda. Bože, už přemýšlím jako Ikaku, ale jsem unavená. Běželo mi hlavou, no konečně jsem se dostala do sprchy, já chudák totiž šla až po Moriko, no není co dodat. Ty jsi byla taky grogy v klidu podřimovala, přece úplně neusneš nebo tě ostatní vzbudí, ne? Jenže... Nevzbudily. A co líp, já na tom byla stejně. Hned jak jsem vylezla ze sprchy, vytáhla jsem si akorát oblečení, osušila se a pročesala si vlasy. Bylo času dost, tak proč si "chvíli" nepoležet? No a stalo se, usnuly jsme.
To už nás postrádali na obědě, přesněji jediný Toushiro s Ichigem si všimli, že tady nejsme. Na obědě bylo teď celkem živo. "Ne vážně, nejmíň tři metry v autu! To bylo něco!" Líčil živě Ikaku Renjimu a Hisagimu ty nejlepší pády. "Ukitake taicho, hrál jste dobře! A ta pecka do Ichiga, ta byla parádní!" Křikl ještě na Ukitakeho, který se nad pochvalou usmál a nad tou ránou na Ichiga raději dělal, že on nic. "Máš to bráško! Zítra se těš, to bude pohoda." Radovala se už Moriko a Yumichika už si začal nacvičovat různé výrazy jako třeba "Už nic, podej si to sama!", "Já už končím!" nebo "Ani nápad, tohle neudělám!" "A budete mít těžší obě rozcvičky, ha! A kapitáni vy se taky těšte! Nemyslete si, že vás budu šetřit!" Hold Ikaku ne a ne sklapnout. Jediná tichá tady byla Kamiko, ta v klidu jedla a už se psychicky připravovala na tu zítřejší potupu, Uryuu bude stoprocentně chtít něco po mně. Bože to bude něco. Povzdychla si. To už bylo skoro čtvrt na jednu a tak Toushiro vstal, cestou chytl jako by nic Ichiga a šel do naší chatky. "No jo, pravda, možná se teprve sprchují, třeba je Moriko stejně jako nás Yumichika nechtěla pustit do koupelny." Napadlo Ichiga a při představě tebe ve sprše zrudnul. To už jsme se probraly, přesněji já vstala budila tě. "To snad ne! Už to slyším: Za porušení pravidla tři bude následovat trest." No, tak asi máme službu v kuchyni, nedej bože horší Ikakovu rozcvičku, teď po té prohře, nevím nevím, jakou má Kuchiki taicho náladu." Děsila jsem se a rychle si ještě upravila oblečení. "Nano pohni! Oblečení jsem ti dala na noční stolek! Vždyť už máme čtvrt hodiny zpoždění!" Jančila jsem a už chtěla vjít ven, jenže v ten samý okamžik se dveře otevřely a já spadla Toushirovi přímo do náručí. Já samozřejmě chytla hned červenou barvu a Toushiro mě jen kamsi nesl. "Gomen... My jsme s Nanou jaksi zaspaly." Omlouvala jsem se, to mě ale Toushiro umlčel polibkem. "To nic, trochu se pokusím překecat Byakuyu, aby vám nedával trest." Uklidnil mě Toushiro s úsměvem. To už byl u tebe Ichigo a řekněme, že taky chytal červenou barvu, hold ses zrovna převlíkala. "Uf, já se lekl, že se ti něco stalo. Em... No tak až se oblečeš, půjdeme na oběd, Byakushi ať si říká co chce, žádný trest ti nedá, to si jen může myslet!" Řekl ti Ichigo a tak za chvíli už jsme všichni čtyři byli zpět v jídelně. "YOkata, chvilku počkejte, hned vám dám oběd." Usmívala se Orihime. To už Byakuya vstával a už už otevíral pusu, že něco řekne, jenže to už vystartoval Ichigo. "Ne, žádný pravidla! Je volný den, my jsme unavení a někdo ještě vydejchává kocovinu!" Mračil se na Byakuyu a tak si tam ti dva hezkou chvíli vyměňovali zlé pohledy. To už je od sebe raději Toushiro odstrčil. "Byakuyo v něčem má pravdu, je volný den, ty sám se ještě trochu dostáváš z kocoviny. A copak by to bylo fér potrestat je, když většina z nás včetně tebe se včera tak opila, že nebyla schopna vstát a ty jsi nepotrestal, že?" Hold Toushiro už si vymyslel taktiku, na tohle Byakuya nemohl říct jediné ale. "Souhlasím! To byste musel potrestat i sebe a kapitána Ukitakeho! Protože, sám jste to řekl, že pravidla platí i pro kapitány a já jako váš dozor nemůžu než souhlasit!" Zapojil se hned do hovoru Yumichika. Byakuya byl v úzkých, buď nás potrestat, ale tím potrestat vlastně polovinu z nás i sebe nebo to nechat tak. V duchu si Byakushi nadával, že to Saké neměl pít, že teď mohli mít všichni trest a byl by klid! Hold se napil a tak si moc vyskakovat nemohl. "Soka, taky jsem hrál, taky jsem unavený a že je to volno, tentokrát vám to odpustím. Ale to neznamená, že tady bude anarchie! Jestli někdo něco provede, už tak schovívavý nebudu!" Varoval nás Byakuya a bylo to, vyvázly jsme bez trestu. Oběd pak proběhl v klidu, sem tam Ikaku ještě vyprávěl o dnešním zápasu, sem tam se Yoriko na něho zamračila a jinak nic. "Orihime to je dobrý, jdi, já to uklidím. Stejně, patnáct minut zpoždění, tak ať je kapitán Byakuya spokojený." Usmála jsem se, Orihime už si potřebovala dát pauzu, pořád vstávat dřív a vařit a uklízet. Tak tedy po krátkém přemlouvání šla a já se pustila do úklidu, umývala jsem a utírala nádobí, poklidila stoly, narovnala ubrusy, no pomalu jsem si připadala jako Yumichika, jak jsem se tam s tím do detailu štvala. Byakuya zase odcházel jako poslední a když mě viděl, že uklízím, jen se tak napůl usmál. Zřejmě si namlouval, že to on mi to nařídil, takže vlastně mám trest a on neporušil svá pravidla a zásady. No co, když ho to uklidnilo, tak proč ne, že?
Ostatní se zatím nahrnuli do svých chatek a většina hned zapadla do postele, jen tak poléhavali a nabírali síly. "Nevadilo by, kdybych se na chvíli stavil? Slibuju, že nebudu rušit." Prohlásil najednou Ichigo před všemi holkami a mrkl na tebe, taky si vyber, polomrtvá chatka kde je slyšet Ikaku, jak oslavuje vítězství nebo chatka s jeho milovanou Nanou a navíc třeba se dozví od ostatních holek něco nového, co by pak klukům mohl říct...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 8:32 am

Takže když sme přišli na oběd, jen taktak sme vyvázli trestu. Orihime nám dala jídlo a když sme si my dvě sedli k ostatním holkám, ty se jen nan nás nevině usmívali a jejich pohled jakoby říkal Chtěli sme vás vzbudit, ale něco dotoho vlezlo XD Po jídle si šla uklízet a Orihime si poslala pryč. No já ti radši pomohla, páč uklízet sama celou kuchyň a jídlenu by bylo o nervy a čas. To už se tam ptal Ichi na tu návštěvu. Nikmu to nevadilo, takže Ichi se usmíval jak sluníčko, že nemusí poslouchat Ikakua nebo dívat se na ty marody XD No, takže v jídleně se to pak vyprádnilo a my sme mohli v klidu douklidit. Kapitáni si zalezli k sobě. Byakuya pořád stím svým poloúsměvem, Tooushiro se nám zamyslel (na koho aasi myslel XD) a Ukitake si šel zdřímnout. Holt kocovina a volejbal mu dávali zabrat XD Všichni kluci krom Ichiga byli u sebe v chatce a opravd tam zas všichni polomrtvý a jen bylo slyšet Ikaka jak pořád něco žvanil o tom vítězství. Například Yumichika a Hisagi si dali do uší sluchátka a radši se snažili usnout. Kira byl zas mimo a hrál tu svoji hru, pořád totiž nepřekonal jakýsi rekord. A ostatní Ikaka nevnímali vůbec a dělali si své věci. Takže si to tam Ikaku vlastně říkal pro sebe XD V dívčí chatce se radši nikdo nepřevlíkal a když už, tak v koupelně...zamčené XD Ichigo si sedl na moji postel a měl vplánu poslouhat nás holky a něco se dozvědět. Jenže oto bylo nějak celý naopak, aneb holky vzvídali Ichiga, co říkali kluci XD Holky si ještě posedali do kolečka kolem teda mojí postele a padali samé otázky na Ichiga, např. Jestli něco neříkal ten a ten a co si říkají u nich v catce o té a té apod. To už sme přicházeli i my dvě. No zajímavý pohled na to kecací kolečko a nervózního Ichiga XD Jé holky, pojďte taky poslouchat XD křikla na nás Yori can, no tak sme se tam někde usadili a už padala další otázka XD Kurosaki kun, a co takovej Uryuu? řekla Moriko a nenápadně se po očku podívala na Kamiko XD Ta trochu zrudla, alepak se jen zamračila. No moment, zasjako všechno po mě chtít vědět nemůžete! bránil se Ichigo. To už ho ale děvčata probodávali pohledem, takže ichi teda vyklopil sand všechno o Ishidovi XD Jediné co asi neřekl je to že má Ishida Kamiko fotku XD Takže tam holky tahali násilím-nenásilím z Ichiho informace, to ale na nás někdo zaklepal a ve dveřích se objevil Ikaku s tím vítězoslavým úsměvem a jeho pleška se mu leskla XD Když ho uviděla Yoriko, hned nasadila vraždící pohled. Můžu? holky krom Yoriko kývli na souhlas. Tak Ikaku vešel dovnitř, zavřel za sebou a dal nám návrh. Co kdybysme udělali dneska večerní rozcvičku a od tří by nám to poražené družstvo dělali to co bysme si řekli my, vítězné družstvo? šklebil se Ikaku a vždycky dal důraz na poražené a vítězné družstvo XD No tak samozřejmě nám vítězům se nápad líbil a byli jsme pro a těm poraženým se to zas nelíbilo a byli proti. V našem pokoji to bylo ovšem 3 proti:3pro XD Ichigo, Yori a Kamiko nechtěli a já, ty a Moriko sme zase chtěli. Ostatní holky nevěděli pořádně o co jde, ale jelikož byli zvědavý na to, jak to bude vypadat až mi budem dávat nějaké své přání těm prohraným, tak souhlasili, aby se to uskutečnilo. Takže Ikaku opět skákal tři metry radostí (kluků se ani neptal XD ), Fajn, takže ve přesně tři čekejte naše přání XP řekl škodolibě Ikaku a už si promýšlel co bude chtít hlavně po Yoriko XD Pak to šel oznámit klukům. No ti z toho zrovna dvakrát nadšení nebyli, teda krom Ishidy XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 9:00 am

Nakonec jsem neuklízela sama, ty jsi mi pomohla a tak to bylo raz dva. Pak jsme se v klidu vrátily do chatky, ale co se tam nedělo. On to byl zajímavý pohled na Ichiga, jak je tam obklíčený holkami a ty z toho dělají křížový výslech. "A co takhle Hisagi?" Zajímal se Yoriko, v tu ránu sebou Moriko cukla a zacpala si uši. "Ale no tak, to tě to neláká? Mě jo! Tak koukej povídat!" Řekla Yoriko, to se Ichigo zase trochu ošíval, on totiž Hisagi o tom nemluvil, jenže tuhle se jaksi zmínil, ale měl to říct? no váhat dlouho nemohl, to už se totiž Yori mračila. "No moc toho není, hodně nad těmahle věcma přemýšlel, ale řekl toho jen málo. Zmiňoval se, že se prý rozhodoval mezi dvěma z vás, ale že u té jedne neměl už šanci a ta druhá prý nejeví zájem, spíš chuť ho zfackovat. Eh, to jsem neměl říkat." Prokecl se Ichigo, teď už bylo po té zmínce o fackování jasné, že myslí Moriko. Holky užasle šeptaly a hned to probíraly, Matsumoto to všechno zapisovala a Moriko měla špunty v uších, takže to neslyšela a byla za to upřímně ráda. To už přišel Ikaku, hold byl nedočkavý a proč se nenechat obskakovat teď, že? "Ikaku! Tak hele, kompromis! Jsme unavení! Tak si vyber, buď rozcvička nebo obskakování! Obojí ne! No?" Zastavila ho ještě Yoriko a popravdě doufala v rozcvičku. Ikaku se chvíli zamyslel. "Fajn, ve tři hodiny obskakování, rozcvičku si užijete zítra, aspoň ji líp promylím." Zazubil se Ikaku a pak hurá to říct klukům. Ichigo raději dělal zase neviditelného, když viděl "nadšený" výraz Kamiko a Yoriko. "Kluci! Bacha, takže Ikakovo družstvo vítězů čeká od tří hodin pohoda, vy poražení nám od tří hodin budete pomáhat se vším, co budeme chtít! A rozcvičku až zítra, ale tu si užijete! Ha, za dvě hodiny to začne!" Usmíval se IKaku a pak letěl do kapitánské chatky. "Taicho! Taicho! Je jedna hodina, od tří hodin až do půlnoci může Ikakovo družstvo vítězů chtít po poražených cokoliv! Tak se těšte, ha a zítra se těšte na rozcvičku!" Oznámil kapitánům Ikaku a pak se zase vrátil celý šťastný do chatky. "Nebylo v lékárničce něco na uklidnění? Madarame by to potřeboval." Podotkl Byakuya, který byl celý "natěšený", že kvůli Ichigově nápadu teď budě dělat sluhu. Moriko raději opustila drbací kroužek a už si připravovala rozkazy pro brášku. Takže možná masáž, jo ta plotýnka mě bolí, pak manikůra, vlasy, no bráško těš se. Usmívala se v duchu. A tak ubíhala minuta za minutou, až bylo za minutu tři. A přesně ve tři se ozval megafon. "Tři hodiny! Poražení připravte se, až do půlnoci po vás můžeme chtít cokoliv!" Oznámil Ikaku a bylo slyšet, jak tam po něm kluci řvou, ať dá pryč ten megafon, prostě klasika.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 9:28 am

A nastala třetí hodina odpolední a Madarame radši kdyby někdo zapomněl vytáhl ven magneťák a začal řvát cosi otom poskakování XD Ti co měli obskakovat se nenápadně vytráceli, ovšem takové Moriko se Yumichika neschoval. Takže Moriko okamžitě vyběhla ze svého pokoje a mazala za Yumichikou. Bez zaklepání rozevřela dveře od klučičí chatky a měla takovej ďábelsky škodolibej výraz XD Yumi kun?!! volala svého brášku, kterej byl schovanej v koupelně. No samozřejmě ho Moriko po pěti minutách našla ahned začala žvanit XD Takže můj milý bratře! Ráda bych novou manikůru a pedikůru a pak bys mi mohl udělat něco s vlasama, mám je takové povadlé XD Potom mě tady bolí ta plotínka, tak tu prosím rozmasírovat. Pa bys mi mohl udělat nějakou masku a okursky na oči...jo a kté masce a okurkách nějaké vychlazené pití, nejlép anasový džus s brčkem a deštnníčkem!! začala mu tam všechno vykládat, až se Yumichika nestíhal divit a v duchu si nadával, že nebude mít vůbec čas na sebe XD Z kapitánské chatky se oknem dostal rychle pryč Toushiro a honem se někam schovat XD Takže zbyli Byakuya a Ukitake. Ukitake nasadil nevinný výraz a začal Byakushovi taky diktovat XD Ehm, mohl bys mi prosimtě dovybalit mé věci? Nějak na to pořád nemám čas...Jo a v koupelně to začíná divně smrdět, tak kdybys to tam vzal nějakým hadrem a pískem nebo tak něco, bylo by to moc milé! řekl Ukitake a měl takovej škodolibej a zároveň nevinnej výraz XD Byakushimu se křivili prsty na nohou při představě, že by měl umývat koupelnu se záchodem v gumových rukavičkách a s hadrem XD Do naší chatky se přiřítil Ikaku a Yoriko sipak vduchu nadával, že se nestihla schovat a místo toho poslouchala ještě poslední informace od Ichiga XD Ha! Yori chan, mám pro tebe taky něco na práci! usmíval se Ikak. Jo a Kamiko chan, to co bude dělat tady Yori chan, tak to platí i pro tebe, je to vzkaz od Ishidy XD řekl ještě Ikaku a pak ty dvě vzal do klučičí chatky, kde byl mimochodem pěkný svinčík, na zemi a po posteli oblečení a nevyvětráno apod. XD Tak dámy, váš první úkol bude to tu pěkně uklidit! Jen ať se tu leskne a blýská XD řekl Ikaku a jen je se založenýma rukama sledoval. Ishida radši dělal, že si čte nějakou zajímavou knížku a jen tak po očku někdy sledoval Kamiko XD Matsumoto, Hinamori a Orihime se šli podívat po ostatních jak si vedou XD Matsumoto vzala foťák a zamířila si to ke kapitánům, kde měl Byakushi už ty gumové rukavice a nějaký hadr na mytí XD Rangiku se začala smát při pohledu an něj, no ten měl zas pohled že bude vraždit XD Takže tam Rangiku jaksi zůstala XD Orihime a Hinamori šli zase směr klučičí chatka XD To ale uviděli po cestě Toushira, jak se někam chystá asi zdrhnout XD Yare, yare, taicho, snad neutíkáte před úkoly?! jakoby ho napomenula Hinamori a pak ty dvě odešli ke klukům, kde bylo veselo XD V naší chatce sme zbyli jen my tři. Já, ty a ichigo XD Ty ses rozhodla jaože se projít ven, co kdybys náhodou potkala Toushiho, že?XD No a já už měla taky pár věcí předem v plánu. Tohle bude úžasný den! Měla sem to vplánu na zítřk, ale tak proč ne už teď. A o čem že to mluvim? No přece o masáži!! Masáž hlavně zad, to byla snad moje slabina XD Ichigo teda radši dělal neviditelnýho a já se taky jakoby škodolibě a zároveň nevině pousmála, Neboj, nebudu tě zas tak trápit :D snažila sem se ho uklidnit a už sem si sundavala tričko XD Ichigo jaksi nechápajíc na mě koukal a začal se trochu červenat XD Te´d bych od tebe prosila masáž zad XD řekla sem mile, ehla si na postel na břicho a rozepla si podrprdu xDXD Kdyžtak v támhletý poličce máš různé krémy, tak vem třeba ten červenej XD informovala sem ho no a já zas tála nad masáží, málem sem měla slinu u pusy XDXD Né, prostě masáže 4ever!!XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Běda poraženým, Ikakův tým si užívá   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 6:18 pm

A začalo to! Tři hodiny, Ikaku s megafonem a Yoričino družstvo se raději pokusilo schovat. Jenže třeba Yumichika to měl marné, Moriko si ho totiž okamžitě odchytila a táhla ho do naší chatky. Tebe s Ichigem naprosto ignorovala, jen si vzala svoje věci a pak hurá zpět ke klukům. Yumichika chudák nadával, ale to bylo tak všechno, co mohl dělat. "Yosh, takže začneme nehty, pak vlasy, maska a nakonec pořádná masáž, už máš se mnou praxi, tak šup, masáž jsem neměla ani nepamatuju." Usmívala se Moriko a tak Yumichika hold musel splnit její přání. Takže rychle pro ananasový džus, okurky, přísady na masku a pak už začít s nehty. Moriko se pohodlně posadila, zavřela oči a nechala se obsuhovat. Najednou ale Yumichika přestal, to se Moriko koukla, co se děje. Hold jak jí tak upravoval nehty, najednou si všiml drobné nedakonalosti na svých a tak nechal sestřičku být. "Yumi kun!" Okřikla ho Moriko a tak Yumichika musel pokračovat. V tu chvíli tam po chatce lítaly Yoriko a Kamiko a uklízely všechen ten nepořádek. Ikaku si sedl vedle Ishidy a spokojeně se zubil na Yoriko. Ishida zase s úsměvem sledoval, jak Kamiko zrovna stele jednu z postelí. "Uryuu ještě chvíli se tak na mě budeš dívat a něco po tobě hodím!" Okřikla ho Kamiko aniž by se otočila, no ono necítit, že se jí Ishida kouká na zadek, to jaksi nešlo. "Demo Yoriko chan, moje skříň by potřebovala uklidit." Zazubil se Ikaku, když už Yoriko skončila s úklidem. Yori se v tu chvíli tvářila asi jako A facku bys nechtěl? Ty sis mezitím užívala úžasnou masáž, kterou Ichigo sem tam okořenil něžným polibkem. "Jestli to pokaždé bude takhle, budu prohrávat častěji." Usmíval se i on si tu masáž užíval, možná ještě víc než ty. Za chvíli už tě ta nádherná masáž pomalu uspala, toho Ichigo využil, lehnul si k tobě a přikryl tě. A Ukitake si taky užíval. Teda donutit Byakuyu uklízet, to se ještě nestalo. Matsumoto měla záchvat smíchu a fotila snad každý Byakuyův pohyb. "Ukitake, už tak je to dost potupné, nemůžeš něco říct Matsumoto?" Ozval se Byakuya, už toho měl hold plné zuby. Ukitake jen usrkl džusu a chvíli se zamyslel. "Máš pravdu, Matsumoto nezapomeň nafotit i ostatní." Usmál se Ukitake a odpočíval dál. V tu chvíli se Toushiro schovával v koruně jednoho stromu u jezera a taky skrýval své Reiatsu, neměl totiž v plánu skončit podobně jako Byakuya. Já ho nikde nemohla najít. V naší chatce není, to vím jistě, u kluků taky není a u sebe taky ne, ale možná ho Ukitake taicho viděl. Napadlo mě a tak jsem se vrátila zpět do kapitánské chatky. No nestačila jsem se divit, ta chatka byla jako nová, až se čistotou blýskala! A to jsem uviděla Byakuyu jak tam umýval okno. Já se musela držet, abych se nerozesmála. "Ukitake taicho, nevíte, kde by teď mohl být Toushiro?" Zeptala jsem se. "Netuším, naposledy se někam běžel schovat, vzal to rovnou oknem." Odpověděl mi. Tak oknem jo? Tak jsem poděkovala a šla hledat dál, už mě to štvalo a tak jsem se pokusila najít jeho Reiatsu. Nic. Tak ty se schováváš, co? Ale nezahladil jsi poslední stopy svého Reiatsu a to mi stačí! Mihlo se mi hlavou a tak jsem podle posledních stop Toushirova Reiatsu zamířila k jezeru a pro jistotu skryla své Reiatsu. A kohopak jsem nezahlédla v koruně jednoho stromu? Opatrně jsem se k němu přiblížila a překvapila ho zezadu polibkem na tvář. "Mně se neschováš, i kdybys skryl své Reiatsu sebelíp." Usmála jsem se a sedla si vedle něho. "Neboj, já po tobě nic chtít nebudu. Jen možná jednu maličkost. Všichni si užívají toho obskakování, Matsumoto fotí a tak jsem vlastně sama, jestli by ti nevadilo dělat mi společnost..." Řekla jsem a usmála se na Toushira.
Mezitím už Yumichika přešel k prozatím poslednímu přání Moriko, k masáži. Tedy alespoň si to Moriko myslela, v klidu ležela na břichu s trochu shrnutým kimonem. Ani se neobtěžovala zjistit, co že se tak Yumichika tiše směje. "Musím uznat, nii san, že ses v masírování dost zlepšil." Pochvalovala si Moriko masáž, to se ozvalo jakési uražené odfrknutí. On totiž Moriko masíroval Hisagi a ne Yumichika, ten se zrovna urazil, že se Moriko víc líbí masáž od Hisagiho, no ještě kdyby věděla, kdo že jí teď pžejíždí něžně prsty po těle, to by byla reakce...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 5:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 7:14 pm

Už uběhla asi půl-třičtvrtě hodina co poražené družstvo muselo dělat potupné úkoly XD A to nemluvím o tom, že zítra tohle obskakování pokračuje plus ty rozcvičky. Yoriko měla na tváři opravdu vražedný pohled, když rovnala Ikakovi skříň, páč tam měl bordel, kterej by se snad ani za tejden neuklidil XD Ovšem aby měla Yoriko od Ikaka co nejdřív klid, všechno dělala honem rychle, hlavně ať už nic nechce. Ovšem to že měla Yorichan hned hotové Ikakovi vyhovovalo, páč čím dřív hotovo, tím dřív nový úkol XD Tak to by bylo...ještě něco?! probodávala Yori chan Ikaka pohledem. No, poslední dobou mám děsný chuť na vanilkový dort s želé a marcipánem...jo a mám i žížeň...podíval se škodoliběna Yori. Ta jen nevěřícně na něho s polootevřenou pusou zírala, To jako chceš, aby ti pekla nějakej debilní dort?!!! To snad nemyslíš vážně?! začala se Yori rozčilovat. No, kdybyste vyhráli, tak si mohla rozkazovat ty mě XP ušklíbl se Ikaku a ještě dodal, Má tu ještě někdo žížeň? Yori vám mile ráda přinese něco na zapití! křikl po místnosti Ikaku, načež se pár jednotlivců ozvalo, že by rádi nějaký ten džus XD Yori už mále rudla a funěla vzteky, ale co. Dohoda byla dohoda, takže musela poslouchat. Takže šla do kuchyně, kde byla už Orihime a přpravovala takhle brzo večeři. To aby měla do večeře klid. Sate, Oriime, můžu na chvíli? Mám upéct dort....-_-" řekla mrzutě Yori chan, načež se Inoue nabídla, že jí pomůže XD Tak proč ne, že? Mezitím Hisagi pořád masíroval Moriko, která si myslela, že je masírovaná bráškou XD Bráška si dělal ty nehty a Hisagi se červenal a byl z Mori chan úplně mimo XD Moriko se rozhodla, že masáže by bylo zatim pro dnešek dost XD Už můžeš končit, jen mi zapni prosimtě podprdu...! šeptla do polštáře a pořád si myslela, že je u ní bratr XD Kdyžtak mě to neva....*kašel*XD a sakra! Hisagi se prokecl. Yumichika se plácl do čela s výrazem Ty seš fakt magor! Teď mě čeká smrt! Moriko teď nevěděla, co dělat, jak se tvářit a pod. Proto předtim ten skoro smích a tak. Upozorňuju, že Mori ještě měla rozeplou podprdu XD To už ji ale chytal vztek. Najednou jakoby ji začali svítí nebezpečím oči XD Okamitě ze mě slez! řekla jedovatým tónem. No Hisagi, ikdyž nerad, tak pro záchranu svého život radši slezl a jen se nevině usmíval a drbal se na hlavě XD Ty! ukázala prstem na Yumichiku, a ty! ukázala na Hisagiho, ste si to teď pěkně podělali!!! skoro až řvala úplně "nebezpečným" tónem XD Ale no tak ségra, sama si říkala, že sem se zlepšila při tom si myslela Hisagiho tak co? Zase děláš zbytečné scény...řekl celkem klidně Yumi a prohlížel si své nehty XD To už ale měl Moričinu nohu v obličeji XD M-mate! Rozcucháš mi účes!! stihl ještě říct před tím, než ho ori odkopla přes celý pokoj XD Hisagiho málem ranila mrtvice, páč se teď týhle Moriko bál XD No počkejte vy dva! Zařídím vám speciální rozcvičky u Ikaka!! Náh!! Moriko byla taky málem na skolabování, no radši odešla na čerstvý vzduch, stihla si při cestě zapnout u podrpdu a někam si šla sednout. A opět nastal ten divný pocit. Hisagi. V Seireitei nad ním nikdy nějak neuvažovala, ale teď... To už si ty a Toushiro seděli na stromě a Toushirovi spadl kámen ze srdce, že sis ho našla ty a ne takový Ikaku XD Taky ti byl v duchu neuvěřitelně vděčný, že po něm nic extra nechceš, páč on nemá rád tyhle ponižující úkoly XD Toushiro tě objal a přitiskl si tě. Opřel si o tebe hlavu a spolu ste koukali na jezero, jak se ještě třpití díky slunečním paprskům XDXD(to je romatnika XDXD a být váma, tak tam čekám až do západu slunce XD). Ukitake se pořád válel ve své posteli a zároveň dohlížel na Byakuyu XD Ten asi po dalších pěti minutách přišel stím, že je uklizeno. Hmm, podrbal se Ukitake na bradě, myslím že sem v kuchyni zahlédl taky nějakej nepořádek...Asi nějakej flek z jídla napodlaze...tak kdybys to vzal kartáčem, neblo by to vůbec špatné...jo a mohl by si vyleštit ty kachliky...je tam poslední dobou nějak moc plísně XDXD Byakushi nasadil výraz Tohle ti jednou oplatím a s těma gumovejma rukavicema a s čistícími prostředky, kyblíkem na vodu a kartáčem se vydal do kuchyně XD No akdo tam nebyl. Yoriko a Orihime. Yoriko měla projistotu zástěru a už byla špinavá od mouky a vajíček XD Orihime jako profesionálka byla orptoi Yori chan čistá jako lilie XD (to je v the sims3 to stou lilií XD). No Yoriko musela zadržovat smích, když viděla kapitána-uklízečku XD To orihime ovšem musela vyběhnout ven a tam se smát nahlas hezky od srdce XD To si všimla Moriko, která nevypadala moc šťastně a spokojeně. Tak si kní šla Orihime přisednout a vyptávat se, co se jí stalo. Ovšem Yori jaksi dorty nikdy předtím nedělala, a teď fakt nevěděla co má dělat. Kuchařka nikde...a co to slyší? Na sporáku ji tabublá nějaká kaše a přetejká z hrnce XD Sakra! Sakra! Co teď?!! panikařila Yori a poskakovala kolem toho hrnce. Tak udlala první věc, která ji napadla a to vzít ten hrnec. No jo, jenže když si Yori nevzala ani ty rukavice, tak by to možná nepálilo XD Sss! Jau! zasyčela a pustila hrnec přímo na zem a obsah hrnce se roztekl po zemi. To málem trefilo Byakushiho, páč to bylo další mytí podlahy navíc XD Yori si strčila prst do ruky, páč ho měla spálenej XD Toho si samozřejmě všimnul nás bysrý Byakushi a okamžitě došel pro lékárničku XD Ukaž mi ten prst...řekl klidným a milým tónem. Yori vythla prst z pusy a nechala se ošetřit XD A-arigatoug-gozaimasu...Byakuya taicho!XD zašklebila se a při tom trošku zrudla ve tvářích XD To nic...prosimtě a cože to tu děláš? zjišťoval Byakushi. No, Ikaku se rozhodl, že chce dort...tak mu peču dort...řekla trochu stydlivě (ano stydlivě, čteš dobře XD). Byakuya se podrbal na hlavě a taky si postěžoval XD No, já zas musim vyleštit všechno, na co Ukitake ukáže...řekl zase vklidu XD. Yoriko se zhrozila, že teď vlastně zašpinila podlahu a udělala tak Byakushimu práci navíc XD Eh, sakra...tak to se omlouvám, že sem to tady takhle to...koukala na ten hrnec a všude po kuchyni obsah XD Byakuya nad tím mávnul rukou a Yoriko mu nabídla pomoc. Takže to dopadlo tak, že si pomohli jak s dortem tak s uklízením XD To už sem při té masáži usnula a Ichi si pak lehl vedle mě a přikril nás. Já i ze spaní se zase na něj přitiskla tuli tuli XDXD No, takže sme tam oba usnuli...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Třetí den se chýlí ke konci, Yoričin tým už končí   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 8:47 pm

Realizace té dohody už byla v plném proudu. Matsumoto fotila všechno a všechny, tedy ty co našla, mě s Toushirem zatím nevystopovala. Tak začnu Moriko. Ta teď seděla na té mini terasce doja a přemýšlela. To už k ní přišla Orihime. "Ale Moriko chan, copak se děje?" Zajímala se hned Orihime. "Inoue mohla bys mi třeba s tímhle poradit, řekni, co si myslíš o Hisagim?" Řekla Moriko, to se Inoue zamyslela. "Hm, no teď jsem ho poznala trochu líp, přijde mi jako normální kluk se zájmem o dívky a boj, v tomhle mi připomíná Ichiga." Odpověděla. "Jo, se zájmem o dívky, to jo." Povzdychla si Moriko. "Orihime neměla bys teď čas? Potřebovala bych se trochu vybít." Řekla najednou Moriko a Orihime samozřejmě souhlasila. Takže Moriko šla s Orihime dovnitř do doja a společně trénovaly Taijutsu, Orihime svou schopnost a Moriko zase Kidou.
To v chatce kluků bylo už rušno. Ten hluk vzbudil Renjiho a Kiru, kteří z nudy usnuli. Koho by taky nevzbudil Yumichikův křik? To je už skoro ultrazvuk. Hold ho Moriko rozcuchala a k tomu mu z nosu tekla krev, to samozřejmě slyšela Matsumoto a hned to fotila a vyzvídala a zapisovala, co se tady stalo. Hisagi stál opřený o stěnu a díval se zamyšleně na svoje ruce. Dotkl jsem se jí... Ona je... Byla v tu chvíli tak... Křehká, zranitelná a krásná... Běželo mu hlavou a úplně ignoroval Yumichiku, který se zatím šel vyplakat k Hinamori, která v tu chvíli přišla. "A mně pak říkáte, že jsem úchyl!" Ohradil se Renji, když zjistil co se stalo, že tady vlastně Hisagi Moriko v klidu osáhaval a nic a on se omylem, však ty omyly známe, podívá do výstřihu a hned je ten největší zvrhlík. Kira raději donesl pár věcí z lékárničky, aby Hinamori mohla ošetřit Yumichiku. Ishida to raději nekomentoval, to už douklízela i Kamiko. Ta to dělala schválně co nejpomaleji, aby jí Ishida nestačil dát moc úkolů. "Co se projít?" Navrhl Uryuu. "S tebou? Ne díky, tak co mám uklidit dál?" Odsekla Kamiko, načež Uryuu vztal, jemně ji vzal za ruku a hold jít musela ať chtěla nebo ne. Když už ti dva byli někde u Jižní brány, Uryuu se zastavil. "Teď vážně, pořád... Pořád mě tak nesnášíš?" Zeptal se a podíval se Kamiko do očí. Ta ale pohledem neuhla, jen si povzdychla. "Proč se mě ptáš? Co myslíš, že ti řeknu? Zklamal jsi mě." Odpověděla. "Jak to můžu napravit?" Zeptal se znovu Ishida. "Tak, že mě necháš být." Řekla polohlasně Kamiko a pak odešla do naší chatky. Co nejtišeji si lehla do své postele a snažila se usnout. Schoulená do klubíčka tam ležela a snažila se zastavit slzy, které se jí hrnuly do očí. Proč mi to musí připomínat? sakra Uryuu, blbče jeden, jasně že už se tolik nezlobím, ale i kdybych chtěla, nedokážu ti to říct. To ty jsi měla pohodu, v klidu sis tam podřimovala v Ichiho náručí, co dodat? Krása... To Byakuya a Yoriko si zase tak neužívali, ale to je napadl dobrý nápad. Yoriko prvně pomohla Byakuyovi s úklidem a pak přišel na řadu dort. Když ale Yoriko dělala krém, Byakuya vytáhl z lékárničky jakousi malou lahvičku. "Tohle by ho mělo okamžitě zklidnit, sice jen do večeře, ale i tak." Usmál se spokojeně a vylil všechen obsah té lahvičky do krému. Yoriko nemohla než souhlasit, tohle je přece skvělá pomsta. V tu chvíli už byl Ikaku netrpělivý a tak mezitím co čekal na Yoriko, rozhodl se buzerovat Ichiga. Koupelna by taky potřebovala vyčistit a Ikaku už si představoval Ichiga s hadrem v ruce. Opatrně se přikradl k otevřenému oknu, vlzl jím dovnitř a šup na Ichiga. Bleskově po něm skočil, zacpal mu pusu a oknem s ním zase ven. "Tak Kurosaki, konec polehávání, koupelna potřebuje uklidit." Zazubil se a táhl ti Ichiho do klučičí chatky.
V tu chvíli jsem s Toushirem pozorovala nádherně se třipytící jezero, které pomalu začala zalívat záře zapadajícího slunce. "Nechtěla by sis třeba zaplavat?" Napadlo najednou Toushira a já nebyla proti. Takže jsme oba rychle zaběhli do svojí chatky převléct se, oba jsme museli doslova chodit po špičkách, Ukitake totiž spal a ty a Kamiko jste taky nevypadaly, že jste vzhůru. Vzápětí už jsme s Toushirem byli ve vodě a všelijak dováděli. To si mě zrovna k sobě Toushiro přitáhl a zrovna zapadalo slunce...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 10:08 pm

Kamiko si utírala slzya mezitím stihla i usnout. Já si s Ichim taky podřimovala. Jenomže to knám do postele skočil Madarame! Udělelal s Ichigem krátký proces a šup snim do klučičí chatky. Já jsem bohužel nestihla nic udělat, ovšem to, že nám Madarame skočil do postele a zrušil tak naši chvilku a ještě kevšemu bude po něm chtít aby drhnul koupelnu? Tak to teda ne! On ať si buzeruje Yori chan, ale Ichiho přenechá hezky mě! To sem nasadila vraždící pohled alá Moriko (jakoby ti začnou rudě svítit oči a máš ten šílenej výraz XDXD) a i jen ve spoďárech sem se vydala okamžitě do klučičí chatky XD To už Madarae pustil Ichiho na zem. Tak Kurosaki! Času máme ještě dost, to pár úkolů ještě stihneš... nedořekl, páč už sem se tam objevila ve dveřích s výrazem Zabít Ikakua!Zabít Ikakua!XD Co si myslíš, že děláš?! ukázala sem na Ikakua prstem. He?o-O nechápavě se na mě podíval. Pokud sis nevšiml, tak Ichiga úkoluju já, ne ty! Ty máš na starosti Yori chan!! začala sem se vztekat právě jako Yoriko. Tss! Co to meleš?! Já si můž buzerovat koho chci! bránil se Ikaku. No a tak sme se tam začali hádat o Ichiho a otom, kdonakoho má právo či co XD Nemůžete si to jít vyříkat někam jinam?!! okřikl nás najednou Renji. Fajn! řekli sme s Ikakem sborově a Ichi pomal zapomněl dejchat, páč byl zase mimo, co že to teda má dělat a o čem že se to hádáme XD Takže sme šli oba ven na tréningové hřiště a vypadalo spíš na boj než na hádku XD A taky že jo, Ikaku totiž vytáhl svoji zanpakutou a už ji měl v shikaii, takže ten jeho oštěp či co a ďábelsky se smál. He?! Tak moment! To je nefér! Já žádnou zanpakutou nemám! založila sem si ruce na prsa. Tak použij ty tvoje síly ne? A Byakuya taicho říkal, že máš nějakou střelnou zbraň? a měl recht. To sem si vzpomněla na svoji pistolku co vypouštěla něco jako cero místo kulek XD Takže sem si pro ni rychle zaběhla, no nebýt teď Ikakua, tak ani nevim, že ji mám. Fajn, připravenej?! zeptala sem se Ikakua(už sem se stihla i převlíknout XD). Já vždycky, ale co ty? řekl tím svým bojechtivým tónem. Tse, že se ptáš! Bojujeme snad o Ichiho ne?! A já sem schopná čehokoliv, ale tobě sloužit teda nebude! křikla sem na něj a boj začal. Pár zvědavců se šlo posedat kolem nás, Matsumoto šechno fotila, Ichi se nestačil divit a zbytek...většinou všichni polehávali nebo se koupali v jezeře XD Ano, směřujuteď kvám dvoum. Na jedné straně byl úžasný západ slunce a na druhý křik a kouř z písku, jak sme tam my dva bojovali XD No prostě romantika XD Šílenci, teda ještě jednou ti děkuju žes mě před těmi ostatními zachránila♥️ řekl ti ještě Toushiro, to už tě měl zase v náruči a věnoal ti spousty polibků(napsala bych od hlavy až k patě, ale to se asi nehodí XD). Toushiro se nám ale něak rozvášnil a zkusil ti dát francouzký plibek. Samozřejě byl děsně opatrný a kdyby něco, tak by hned přestal. Pak ho taky chytla "kousavá" a jemně jakoby tě nakousával různé části těla XD (prosimtě, doufám že chápeš jak to myslim, maj to bejt něžný hrátky XDXD takže neboj, žádné otisky zubů XDXD). Potom Toushi zjistil tvá lechtivá místa a na těch tě pořád lechtal atak XD Mezitím Byakushi s Yoriko už měli dort celkem hotovej a oba se jen škodolibě usmívali nad představou, jak Ikaku jí ten dort a pomalu usíná a usíná XD Tak tohle by bylo, teď ještě musim nalít džus do pěti skleniček.Holt buzerace od Ikaka je to nejhorší, co se ti tu může stát ušklíbla se Yori a šla do ledničky pro džus XD Byakuya mezitím nachystal pět skleniček a přemýšlel, že by si vystřelil i z ostatních a že by těm pěti klukům dal do tohohle džusu taky to na uspání. Nad čim dumáš? zeptala se ho Yori, když viděla jeho zamyšlený pohled alá mám, nemám, mám, nemám XD A-ale nic, jen taková blbost mě napadla...poškrábal se jaksi nervózně ve vlasech. Yori položila krabici džusu, sklopila hlavu a nasadila ten svůj jakoby omluvný výraz a pak ze sebe dostala, Byakuya taicho....já...chtěla sem se vám už od rána omluvit za ten včerejšek...začala lehce rudnout, Když mám v sobě alkohol tak děsně vyvádim a co se týče stydlivosti nebo zachování sebeúcty, tak to mi skoro nic neříká...takže se vám teda moc omlouvám...řekla Yoriko a zaťala ruce do pěstiček. Byakuya si pořád zachovával svůj ledový klid a jen zněho vypadlo, A teď bys to udělala znova? Ve střízlivim stavu? zeptal se skoro až neuvěřitelně mile a dokonce se na Yoriko pousmál, otočil se na ní a hleděl jí přímo do očí XD Yori byla nachvíli jak v tranzu! T-takže vy se nezlobíte? řekla nejdřív děsně nevině naivním tónem. Heh, a jestli bych to teď zopakovala? No problemo! dořekla si to v hlavě, a najednou chytla Byakushiho za kimono a přitáhla si k sobě a bylo to! Střízlivý polibek! Byakushi byl z toho částečně mimo, ale hlavně byl najednou takový šťastný a co se Yoriko týče, tý se snad splnil její sen a to políbit svůj vzor! Někoho, koho léta obdivovala a znala ho už od dětsví. Jenomže ty dva nějak blbě stáli a řekněme, že prostě spadli na zem, což jim nijak nevadilo a pokračovali v líbání XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Klidný podvečer? Ani nápad!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:09 pm

Den šel dál, slunce už bylo skoro za obzorem a večeře se kvapem blížila. Někdo by čekal, že bude klid, ale to ne, právě naopak. Začnu u Ikaka. Ten už se chystal Ichiga zaúkolovat, jenže v tu ránu jsi tam polonahá a především naštvaná vlítla ty! Než se Ichigo nadál, už jsi stála zase oblečená venku a Ikaku naproti tobě, schylovalo se k boji. "Ikaku nepřeháníš to? Na ni s Shikaiem?" Nevěřil Kira, ale Ikaku si to nemyslel. Jenže to už se nám Ichigo vzpamatoval a než stačil Ikaku zaútočit, strnul v tichém údivu. "Ikaku, ty hajzle! Zůstaň stát!" Nadával Ichigo už se Zanpakuto v ruce. "Tak si mě chiť, Kurosaki! Potřebuješ rozcvičku, srabe!" Provokoval Ikaku, to už u toho byli snad všichni, tedy krom Kamiko, Yoriko, Byakuyi, mě, Toushira a Ukitakeho. Vzápětí už tam ti dva lítali po celých kasárnách a Matsumoto s Hisagim s foťákem v ruce za nimi. "Hajzle! Co sis myslel? S Shikaiem? Příště se rovnou nauč Bankai a s tím na ni jdi! Kreténe! Ty si mě nepřej, tu koupelnu vytřu tebou místo hadru!" Nadával Ichigo.
V tu chvíli už jsme s Toushirem seděli na břehu a jeho zrovna chytla hravá nálada. Já nebyla proti, právě naopak. Byla to nádhera, byla jsem tak šťastná, jenže! Zákony schválnosti hold platí a zrovna když jsem skončila na zádech a Toushiro se ke mně skláněl, ozval se strašný hluk a kousek od nás se objevili Ichigo a Ikaku. "Tak co bude Kurosaki? Ta koupelna čeká!" Zubil se Ikaku. "Jediný co tu čeká je tvůj zadek, abych ho nakopal!" Nadával Ichigo a asi po deseti minutách Ikaku skončil v rybníku. "A stejně to uklidíš!" Volal ještě z vody, to už se Ichigo uklidnil a pomalu se otočil, že ho tam nechá a půjde. On nás dva ani nezaregistroval, takže jakmile nás uviděl, trhnul sebou. "Jo tak takhle! Třeba Kamiko uklízela a tys byl celou dobu tady, jo?" Nevěřil Ichigo a už se chystal na nějaký kousavý proslov, jenže to jsem se do toho pustila já. "Yare yare a ty jsi dělal co? Určitě bylo hodně náročné spát s Nanou v objetí, viď?" Mrkla jsem na Ichiga a vstala. "To je pravda! Já ho viděl! Flákal s.. Au!" Jenže to už po Ikakovi Ichigo hodil nějaký oblázek a Ikaku zase zhučel do vody. "Za patnáct minut večeře!" Ozvalo se najednou, ten čas uběhl tak rychle. "Kruci, musím ji dohonit!" Řekl najednou Ichigo a už uháněl za tebou. "Hm, tady není chvilka klidu." Povzdychl si Toushiro. "No, jestli bys chtěl, můžeme pokračovat po večeři." Špitla jsem s ruměncem ve tváři a pak ruku v ruce s Toushirem zamířila do naší chatky rychle se osprchovat a obléct.
Patnáct minut uběhlo jako voda a Orihime už spěchala do jídelny podávat večeři a my se pomalu loudali za ní. Jenže sotva vešla dovnitř, lekla se. To byl totiž šok vidět Byakuyu a Yoriko, jak se tam vášnivě líbají. "Yo... Yo... Yoriko chan!" Vydechla Orihime, to se ti dva taky lekli a přestali. "Aj, to už je večeře? Heh, no kudasai Inoue san, dej Ikakovi ale jen jemu k večeři tenhle dort, bylo to jeho přání." Řekla hned Yoriko a než jsme vešli mi ostatní, už oba vstali.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:38 pm

Po celém tomhle "areálu" bylo slyšet Večeře! Takže všichni nechali všeho a šli do jídelny, kde se podával nějaký chléb s mareládou. Yoriko vyhlížela pořád Ikaka, ale ten jak na potvoru nikde. Mmmm! Yori chan! Co t tu tak voní? ptala se už veslejší Moriko za tím okýnkem, kde se rozdává jídlo XD eh, nó, překvápko? XD pokusila se o úsměv. Moriko už se těšila na večerní zákusem a samozřejmě to všem vykecala, že Yori chan s Orihime upekli zajisté dort! Když už všichni jedli, Ikaku se tepvr dostával z vody a teď musel do své chatky se radši osprchovat a převlíknout do suchého. Co teď? Všichni si myslej, že ten dort je pro ně T-T postěžovala si v kuchyni Yori Byakushimu. No, tak holt jim to budem muset dát XD řekl Bakushi trochu škodolibě XD (to je vtípkař...bo šprímař? šak víšXD). Orihime a já sme si ještě odsočili na WC, to s zrovna podával ten dort. No všichni se po něm sápali, že pro nás dvě ani pro ikaka nezbyl XD Když ste vy dva dojídali poslední kousek, přišel zrovna Madarame. Gome, zdržel sem se v jezeře! řekl a podíval se zlostně na Ichiga, kterej vypadal, že každou chvíli usne...oni tak vypadali všichni krom nás pěti aneb yori, Kchiki, Madarame, já a Orihime XD Když sme my dvě vylezli ze záchoda, nestačili sme se divit, proč všichni leží na stole a někteří i chrápou. To z kuchyně vylezli Byakushi a Yori. Tak to se nám povedlo...podotkla Yori chan. Co se tu k čertu děje?! nechápal Madarame, ale když uviděl talířky od dortů, začalo mu to docházet. Vy ste mě chtěli otrávit?! podívals e na ty dva. Klid Madarame, pouze sme ti chtěli dát něco na uklidnění. Poslední dobou vypadáš neuvolněně a nevyspale. řekl Byakushi tím svým ledovým klidem, ale vevnitř byl celkem naštvaný, že jim to nevyšlo XDPo tomto incidentu sme jednoho po druhým odnášeli do různých pokojů. někdy sme naskládali dva až tři lidi na jednu postel. Kapitásnká chatka byla úplně volná XD Ukitake toiž skončil v posteli se svýma dvěma oblíbenkyněma(Hina x Rangi), Toushiro byl nečekaně s tebou v tvojí posteli XD A vůbec všichni byli poskládaní zhruba podle párů jak jsou XD(takže kami x Ishida, Mori x Hisa...). Potom mi pomohli odnýst Ichiho opět ke mě^-^, Byakushi se nenápadně vypařil s Yori chan do kapitánské chatky a Orihime s Ikakem pak poklidili kuchyň a jídelnu a šli si taky lehnout do svých postelí. Ikaku byl ještě chvíli znechucenej, že ho chtěla Yor chan otrávitXD Ovšem na někoho to působí krátce, na někoho dýl XD Například takovej Toushiro. Ten jakoby na něj žádné tyhle serepetičky neplatili a do půl hodiny byl vzhůru. Ovšem když si Toushi jasnil situaci, znova si šel k tobě lenout, přitiskl si tě a ojal kolem pau a opět usnul a dělal, že je pořád pod vlivem té uspávací látkyXD Já sem si lehla zase k ichimu, kterej vypada, že bude spát ještě dlouho XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dobrou chuť? Spíš sladké sny!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 8:38 am

"Itadakumasu!" Usmívala se Orihime a podala poslednímu jídlo. Už jsme tam byli skoro všichni, on se totiž Ikaku musel jít usušit a převlíct, když podstoupil tu nechtěnou koupel v jezeře. To už se Yoriko a Byakuya těšili, jak se Ikaku aspoň do večerky prospí. Jenže se stalo něco, co nepředpokládali. Dort snědli ostatní. Hold ho měli líp schovat, aby ho nikdo neviděl. Ona je taky těžké všem říct, že ten dort není pro ně když už to Moriko všem řekla. Jen pět šťastných dort nedostalo a to Ikaku, který zrovna přišel, Byakuya a Yoriko a ty s Orihime, protože jste si byly odskočit. To už jsme všichni spali a Ikaku nadával, že ho chtěla takhle Yoriko podrazit. "Kudasai, klid! Musíme je odnést do chatek! Yoriko chan, jak silné bylo to uspávadlo?" Vzpamatovala se prvně Orihime. To se Yoriko zarazila, nevěděla jaké uspávadlo tam Byakuya dal. "Ne příliš, na každého má jiné účinky. Nejdýl by měli spát tak do večerky." Odpověděl za ni Byakuya, to se hned Ikakovi nezdálo. "Jak to víte, kapitáne? Jedině že... Vy taky?!" Jančil hned Ikaku, to se Yoriko trochu lekla, ale Byakuya zůstal klidný jako vždy. "Je to jediný typ uspávadla, který tady máme." Tak to byl stěr a Ikaku hold musel zklapnout a tak si raději nadával sám pro sebe, jakou pekelnou rozcvičku připraví. "Kašlete na to, tahat se s každým do jeho chatky, dáme je k nám, však oni se tam vlezou." Navrhla hned Yoriko a tak jste začali osstatní odnášet do dívčí chatky, tam Yoriko dávala instrukce, koho kam dát. To si náramně užívala, protože to vážně krásně "sprárovala". Já jsem skončila s Toushirem, kapitán Ukitake zase s Matsumoto a Hinamori, Kamiko s Ishidou, Moriko s Hisagim, Ichigo u tebe a poslední postel zbral Sado. "No jo, tak se sem hold všichni nevšli." Povzdychla si Yoriko a společně s Byakuyou odnesla Renjiho a Kiru do jejich chatky. Už se pomalu chystala odnést i Yumichiku, ale ten začal mluvit. "Koupelna... Chci koupelnu, dejte mě do koupelny. Jo, tam... Přesně tam..." Mumla ze spaní. "No když myslíš." Zazubila se Yoriko a opravdu mu ustlala v naší koupelně. A tak zatím, co ty jsi polehávala s Ichigem a Orihime šla do termosky navařit heřmánkový čaj, to abychom měli pak nněco, co nám tu látku opravdu vyžene z hlavy, to už se Byakuya s Yoriko vytratil do kapitánské chatky, tedy původně tam měli namířeno, ale pak skončili u jezera, pozorovali hvězdnou oblohu a nechyběly ani vášnivé polibky a něžné dotyky.
Když už bylo půl desáté, už se skoro všichni začali pomalu probouzet. To už se Orihime vrátila z chatky kluků, kde byla Renjimu a Kirovi i Ikakovi zanést čaj. Zprvu byli všichni takoví mimo a v klidu vypili ten čaj, ten opravdu pomohl a účinky toho uspávadla se pomalu ale jistě začaly úplně vytrácet. My dvě jsme na rozdíl od ostatních hned tak vstávat nehodlaly, já v objetí Toushiho a ty zase s Ichim, no krása. Jenže ostatní to měli jinak. Sado hned Orihime poděkoval a pomohl jí odnést ty hrnky zpět do kuchyně i je umít. Pak se vzpamatovala Matsumoto, která okamžitě vzala foťák a hned vyfotila, jak tam tak naskládaní ležíme a cvakla i Yumichiku v koupelně. Ten se pak nenápadně vypařil a šel zabrat koupelnu v klučíčí chatce, kde se jako vždy zamknul a pustil se do zkrášlování. Hinamori mezitím vstala a snad po páté se Ukitakemu omlouvala, že se na něho tak lepila. Ten to samozřejmě s úsměvem odkýval a nejraději by řekl, že mu vůbec nevadilo, ba naopak. Ha, to by Kyouraku zavíděl. Usmál se v duchu a chystal se vrátit do své chatky. To ale vzal s sebou i Toushire, který sice nechtěl, ale Ukitake měl jiný názor, hold se musely ještě probrat plány na zítřek a k tomu potřeboval jak Toushira tak i Byakuyu. Zrovna když se Ukitake s Toushirem blížili k jejich chatce, co nejrychleji dovnitř vletěl Byakuya s Yoriko a zamknul. "On se tam... Vážně se zamknul?" Koukal Ukitake. "Kuchiki, jak dlouho nás hodláš nechat venku?" Pustil se do toho Toushiro, to už byl Ukitake obhlídnout okna, která byla zavřená a měla zatažené závěsy. "Přijďte zítra!" Ozval se Byakuya a pak byl slyšet smích Yoriko. Ukitake si s Toushirem vyměnil pohled. "To se tak zlobí kvůli tomu úklidu?" Kroutil hlavou Ukitake, no co dodat? Naši kapitáni se hold marně dobývali do své chatky. V tu chvíli už to v naší chatce začalo ožívat, no jejda. Ty s Ichigem jste byli v klidu, on už se sice probral, ale raději s tebou dál ležel a tiskl si tě k sobě. Já se mezitím byla v koupelně převléct, hold už se blížila večerka. To k sobě přišel Ishida a pořádně koukal, co že je v posteli v dívčí chatce a k tomu s Kamiko, která se už taky skoro z toho dostala. Najednou se jejich pohledy setkaly. "Uryuu! Co sakra... Co kruci děláš v mojí posteli?!" Děsila se Kamiko. "Nevím, ale klidně bych v ní zůstal." Usmál se, to už se ho Kamiko chystala shodit, ale v tu chvíli přišla Orihime a všechno začala vysvětlovat. "Ale i tak! Proč je zrovna v mojí posteli? Yoriko ty si mě nepřej!" Láteřila Kamiko. Podobná reakce se asi čekala od Moriko, ale ta neměla šanci, protože Hisagi se probral dřív a raději, ač nerad, šel. Moriko si jen promnula oči, vzala si věci na spaní a šla mlčky do koupelny. To bylo za deset minut dest a někdo zaklepal. "Mate, kudasai!" Řekla jsem hned, počkala až se některé z holek dooblékly a pak šla otevřít. A kdo tam nestál? Toushiro a Ukitake. Toushiro mi hned začal vysvětlovat, co se stalo. To už mě Hinamori prosila, abych zavřela, že se chce převléct. "Zkusím je přemluvit, počkejte chvíli." Řekla jsem, zavřela dveře a pak všem oznámila. "Em holky, vadila by vám menší návštěva, totiž..." Začala jsem, ale pak jsem se na to vykašlala. "Fajn, Byakuya taicho se s Yoriko zamknul v kapitánské chatce a Toushiro a Ukitake taicho nemají kde spát. Yoričina postel je volná a oni vás určitě nebudou nijak otravovat a...." Ale to mě s úsměvem přerušila Matsumoto. "Yosh! Sem s nima, už jsme z Ichiga vytáhly co říkali kluci, tak teď můžeme vytáhnozt třeba z kapitána Ukitakeho něco, co o nás nebo i o klucích řekli kapitáni." Zazubila se. "A Midori, ona je volná jen jedna postel a oni jsou dva, hm?" Zamrkala na mě spiklenecky Moriko, já se jen začervenala. "To nechejte na mě." Usmála jsem se a šla pro kapitány, to už si Matsumoto připravovala otázky pro chudáka Ukitakeho, který šel nicnetušíc dovnitř.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 6:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 9:06 am

Nastala tedy desátá hodina večerní a téměř všichni už byli vzhůru. Všichni si popíjeli své čaje a Orihime se Sadem pak všechno sklízeli a odnášeli do kuchyně. To d našeho pokoje přišli jaksi kapitáni a ty jsi nám všechno vysvělila co a jak. Rangiku si už mnula ruce a připravovala si otázky na chudáka Ukitakeho. Na svého kapitána radši ne, ještě by dostala seřváno XD Za to Yoriko bude mít z části průšvih jako třetí čleka Toushiho divize XD My dva se zatím pořád spali a na očním stolku tam byl pro ichiho čaj. To už ale Rangiku posadila Ukitakeho na její postel a všechny dívky asi krom nás dvou si posedali kolem něho a mile se usmívali XD Ukitake pořád nechpal a první co ho napadlo bylo, že se možná bude hrát flaškaXD To se začal při představě, jak už jsou téměř všechny holky vslíklý červenat a koukal po okolí, kde e teda nějaká flaška nebo která dívka jde nějakou sehnat. To si ale všml, jak Rangiku otevírá svůj poznámkový blok a v ruce si už "žhaví" tužku XD Takže kdo jinak začíná? ptal se Ukitake v domění, že se hraje ta flaška. Dívky to ovšem chápali jako která se začne ptát první. Takže se do toho pustila anše Matsumoto. Ukitake taicho, máme na vás každá pár otázek a já začnu. Co si vaše divize myslí o těch ostatních? ^^ zeptala se Rangiku a už i tu svoji otázku si radši zapsala XD Ukitake chvíli nechápal, Ksó, takže žádná flaška asi nebude T-T pomyslel si. To už na něj děvčata začali koukat alá Jestli to neřekneš to pěti vteřin, tak to z ebe dostanem násilím! To náš milý Ichi ten kroužek pozoroval a nějakým věcem se musel občas potichu smát. Já už si podřimovala a ty jsi seděla s Toushim na své posteli. Toushi tě samozřejmě objímal, občas padl nějaký ten polibek a přemýšlel, kde spolu zase půjdete k tomu jezeru XD V klučičí chatce bylo mrtvo. Ikaku si vzal nějakej papír a tužku a sepisoval si tam, komu co dá na zítřejší rozcvičky XD Ovšem nejvíc to schytaj bohužel Yoriko a Byakushi za to, že chtěli Ikkaka takhle "otrávit". Renji zase tvrdě usnul a Kira si hrál svá autíčka a překonával rekordy XD To v chatce kapitánů měl Byakushi náladu asi jako Toushiro u jezera, takže hravou a kousavou XD Yoriko byla neuvěřitelně lechtivá a toho Byakushi jakoby využíval. Z hrátek to ale přešlo už na takovéto úžasné mazlení, něžné polibky a dotyky a oblečení šlo taky dolů...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Konec třetího dne, bojte se rozcvičky!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 10:42 am

Deset hodin, večerka a ve všech chatkách se něco dělo. No skoro ve všech... V chatce kluků bylo vážně mrtvo a Ikaku už popsal nejmíň pět papírů oboustraně plány na rozcvičky a láteřením na Yoriko. Renji s Kirou se vyloženě nudili a Yumichika asi po hodině a půl vylezl z koupelny. "Hele co takhle zajít za holkama? Já vím, je večerka, ale stejně, tady je mrtvo a já se díky tomu dortu prospal už dost." Ozval se najednou Renji. "Em... Ale jen pod jednou podmínkou! Nedovolíte mojí milované sestřičce, aby mi zase něco provedla!" Oznámil Yumichika. "Mate mate, to jako porušit pravidla?" Řekl Ikaku a Renji jen přikývl. "Yosh! Tak to beru!" Zazubil se, dopsal poslední větu a už šel ke dveřím. Kira tady nechtěl zůstat sám, tak šel taky a Hisagi si hned vzal foťák, to jen tak pro jistotu. Jen Uryuu váhal, ale když v chatce zůstal sám, řekl si, že taky půjde. Kluci šli co nejtišeji to šlo a pořád se dívali kolem, jestli je náhodou nepozoruje jeden z kapitánů. V naší chatce zatím bylo živo, Ukitake byl prvně trochu zklamaný, že se nebude hrát flaška, ale pak ho i ty otázky chytly a rozkecal se tam tak, že si Matsumoto musela vzít další zápisník. "Ukitake taicho a vy jste znal některé kapitány ještě jak byli malí?" Zajímala se Moriko. Ukitake jen přikývl a začal třeba vyprávět o tom, když se poprvé potkal třeba se Soi Fong nebo si pamatoval i malou Rukiu a Isane. No Matsumoto si málem vypsala ruku. To někdo zaklepal a Hinamori šla otevřít. "Můžeme na chvíli dál?" Zazubil se Ikaku, to už ale vlezl dovnitř a zbytek kluků za ním. No byl to pro ně trochu šok, schválně byli opatrní aby nenarazili na kapitány a sotva vlezou k nám, uvidí Ukitakeho a Toushira. "Demo! Demo! Vy jste tady taky, takže i vy porušujete pravidla! Takže jestli trest, tak i pro vás!" Začal hned Yumichika jako kontrolor kapitánů, vytáhl svůj bloček a hned si začal psát. "Ikaku, máš tady ten seznam trestů?" Řekl Yumichika tím svým tónem a Ikaku mu okamžitě podal pár papírů. "Ten mám vždycky u sebe!" Zazubil se. "Madarame, my tady jsme protože nemáme kde spát. Byakuya se s Yoriko zamknul v naší chatce a nechce nás pustit dovnitř." Řekl Toushiro tak milým a klidným tónem, že klukům málem vyrazil dech. "To je v pořádku, klidně zůstaňte. Byakuya vás teď potrestat nemůže a my vám to odpustíme, stejně je dnes volno." Uklidnil je Ukitake a tak se kluci přidali do kroužku k holkám a Hisagi se stejně jako Matsumoto dal do redaktořiny. Jen Hisagi na rozdíl od Matsumoto sem tam nedával pozor, tak po očku totiž koukal na Moriko. Ty jsi tam pořád polehávala s Ichim a já s Toushirem jsme si zatím přisedli k tomu kolečku a přitiskli se k sobě. Tak uběhla hodina a my pořád kecali nicnetušíc, co tam ti dva vyváděli. V tu dobu už Yoriko i Byakuya spali, spolu podotýkám a podotýkám ještě to, že spali v obou smyslech! To najednou napadl Kiru zajímavý nápad. "Vadilo by vám hodně, kdybychom tady přespali?" Řekl takovým neviným tónem. To se zamysleli i ostatní kluci, někteří, raději nejmenuji, si hned představili něco jako první večer a Ikaku ten viděl ulehčení práce, že bude mít všechny pokupě a tak bude budíček ještě lepší. "No... Další peřiny tady jsou, jinak by jste si donesli, místa je tady dost..." Uvažovala Orihime, to Kamiko a Moriko mlčely, vypadaly zamyšleně. Hinamori byla i pro a Matsumoto hned jásala, že se bude moc s Shuuheiem domluvit na dalším čísle a probrat podobné věci. Takže se to odsouhlasilo a kluci si v mžiku přinesli věci a Yumichika si ustlal samozřejmě v koupelně. To už po něm Moriko házela výhružné pohledy, že jestli ji tam ráno nepustí... Asi do hodiny už jsme skoro všichni spali. Kamiko jen spánek předstírala a mlčky se dívala na Ishidu, pak ale také usla. Jen Moriko ne a ne spát. Jsem to ale husa, moc z toho dělám... Co by sestalo kdybych... Přemýšlela, opatrně vstala a šla k Hisagimu, sklonila se k němu, kdybych ho políbila? Domyslela to a v tu ránu ho něžně políbila. Pak se vrátila do svojí postele a pokoušela se usnout.
A bylo ráno! Ikaku byl samozřejmě první vzhůru, co nejrychleji se připravil a pak opravdu neslyšně vylezl z chatky. Přikradl se ke kapitánské chatce, zkusil dveře lehce otevřít, ale byly zamčené. Ikaku se zlomyslně zazubil a s tím jeho pokřikem ty dveře vyrazil z pantů! "Vstávat! Budíček!" Usmíval se, to Byakuya s Yoriko měli málem infarkt a to ještě jak na ně Ikaku nevěřícně hleděl, když si dle odhalených ramen všiml, že na sobě jaksi asi nic nemají. To pak už s úsměvem letěl do naší chatky, kde jsme všichni ještě spali. My zamčeno neměli, takže Ikaku ty dveře jen hrubě rozkopl, udělal hluk jak blázen a dodal ten svůj pokřik. "Budíček! Vstávat a milé Yoričino poražené družstvo se může těšit!" Usmíval se a sledoval, co kdo dělá. No jo, zase to naběhlo do starých kolejí...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 6:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 13, 2009 11:12 am

A byl budíček. Ikaku tam řval po všech chatkách a každej dostal málem infakrt, nebo aspoň spadli z postele XD Ikkaku tam jenom stál se založenýma rukama a ďábelsky se culil. Dívky se chtěli jít převlíknout do koupelny, jenomže to si aksi nevšimly Yumichiki ve vaně. Všimla si ho až Kamiko, která po něm vrhla hned zabijácký pohled. (On totiž celou dobu ostatní děvčata nenápadně z té vany sledoval XD). Yumichiko!!!!! Vypadni!!!! zakřičela Kamiko, načež ostatní holky začali rudnout a pištět, že byli sledovány XD Takže byl Yumichika ještě zmlácenej a pak vykopnutej z koupelny. Kluci se mu smáli a šli si přenýst své peřiny do klučičí chatky. Ikkaku už čekal venku na ostatní. Z kapitánské chatky vylezli ty dvě hrdličky s úsměvem na tváři a potom se tam začali všichni sbíhat XD Takže! Moje vítězné družstvo si dá 130 dřepů! Poražené družstvo si dá 160 dřepů! Ovšem kapitán Byakuya a kapitán Toushiro si dají 200 dřepů a pokud bude mít někdo keci, tak si je dá ještě s výskokem!!! informoval nás Ikaku. To zas Ichigo měl blbý keci a Ikkaku se naštval a ukázal na něho prstem. A ty si dáš taky 200 dřepů Kurosaki!! Ichigo něvěřil svým uším! Místo 160 už aby dělal 200, A za co vlastně? To nemyslíš vážně?!! Za co 200 dřpů?!! vztekal se Ichigo a začal se tam s Ikakuem hádat XD Ti co byli už na 100 začali pěkně bolet stena. Například já se svojí fyzičkou už sem nemohla po 60 dřepech XD Ale vzdát to a naštvat tím Ikaka...to radši udělám těch 130 než 200XD Většinou kluci jeli nahoru dolů jak blázni! Hlavně ať už to mají za sebou! Renji za soupeřil s Ichim, kdo bude mít ty dřepy první hotové XD No nakonec první byla Hinamori a Kira. Když teda všichni dokončili dřepy, Ikaku se na nás jen zákeřně culil XD Tak to by bylo. Teď můžete na snídani...a těšte se na večerní rozcvičku! řekl to ďábelským tónem a i se tak podíval. Takže sme šli všichni na snídani. Orihime mimochodem mohla z rozcvičky o něco dřív, aby stihla tu snídani udělat. Všichni sme si posedali na svá místa a holky začali hned vyslíchat Yoriko. Ta jim řekla jen něco, nějaké ty intimnosti si nechala pro sebe XD No Rangiku zas všechno musela zaznamenat do svého bloku. Snídaně proběhla nečekaně v klidu bez žádné nehody či otravy XD To se pak zvedl Ukitake, aby ostatním oznámil co a jak. Takže, až dosnídáte, zbyde vám tak půhodinky čas...Takže v celou všichni budete na tréninkovém hřišti a budem cvičit reiatsu! informoval nás a posadil se. Když teda všichni dosnídali, odešli do svých chatek nebo jen tak ven. To Rangiku si odcytla Hisagiho. Poslyš a chceš dát do dalšího čísla i tyhle fotky? ukázala mu fotky, kde si byla TY a Toushiro u toho jezera! Hisagi si ty fotky pořádně prohlížel a rozmýšlel se, jestli je má dát do dalšího čísla nebo je nechat až do jiného XD Popravdě sem chtěla zastihnout i kapitána Byakuyu s Yoriko, ale ti dva sou fakt nepolapitelný! stěžovala si Rangiku Hisagimu, kterej nasadil výraz Teď si to říkat neměla! No, za nimi stál právě zmiňovaný ByakushiXD Tak nepolapitelný...hmm pozdvyhl nad tím obočí a bez jediného slova opět odešel XD Rangiku byla na sekundu vyděšená, co byakushi udělá, ale pak ho pustila z hlavy kdy odešel a řešili dál co do dalšího čísla XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec noční můry-vzhůru do hor!   Konec noční můry-vzhůru do hor! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konec noční můry-vzhůru do hor!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura aneb příběh začíná
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Slzy, krev a tajemství - Změní to jeden úsměv?
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hrací místnost-
Přejdi na: