Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:28 am

A bylo tedy po invai zanpakutou a my se vracíme zpátky k budoucnosti, teď už vlastně přítomnosti. Tak třeba já XD Já sem pomalu usínala se sluchátkama v uších, to mě ale probral Ichigo polibkem, takže konec spaní a poslouchání písniček xD Když sem se protahovala tak mě objemul a já potéi jeho. Nejdřív sme se tak jako nevinně mazlili a občas i nějakej polibek padl, no to potom to začalo být vášnivější a to mě už pokládal na postel, oblečení šlo hezky dolů a ještě chvíli jsme se už vášnivě dotýkali a dělali aj tkové blbostti XD Jenomže to najednou Ich přestal, jen mě zrovna objímal a jednou rukou se chytl za hlavu. Ichi, děje se něco? zeptala sem se ho, páč se i nějak nezdál XD. To už tě ale Toushiro nesl v náručí do toho posledního volného pokoje. Hold aby byli dvě zadaná holky v jednom okoji není moc dobré XD Např. teď se tam muchlovala Moriko s Hisagim (dělejme, že třeba už přišli z toho rande XD). Takže ste se někdy semnou domluvili, že ten poslední volný pokoj si zabereš ty. Řekněme, že pár věcí už sis tam přestěhovala. Takže tam tě tedy Toushi nesl no azačali ste taky nevinnými polibky a nevinným něžným mazlením XD Poté to (jako u nás XD) bylo vášnivější, oblečení šla dolů a z nevinného mazlení nastali vášnivé dotyky. Toushi tě položil do postele , políbil tě nejdříve na rty, pak ale přešel k tvému krku a jel pak níž a níž XD (Ovšem poté už nic vážnějšího nebylo!). Mezitím dole v obýváku koukali na televizi Byakuya s Yoriko. Ti se ksobě tulili, no radost na ně hledět XD Byakushi, musíš zas zítra jít do ředitelny?Škoda že ses taky nepřevlíkl za středoškoláka, mohli sme bý spolu ve třídě XD řekla zničeho nic Yori chan. Jo, a to nemluvim otom, že i tam mě čeká papírování a navíc po mě chtěli, abych vedl aspoň týden hodinu tělesné výchovy -_-" postěžoval si Byakushi XD Byl Listopad, zima se už blížila a Noe opět měla vyrazit do HM. Taže navštívila Uraharův obchd a vněm Yumi. Ta už byla z těch otevírání průchodů celkem mimo a vůbec nechápala, jak se může Noe bavit s nějakým úchylákem z Las Nochs XD Hold měla YUmi své zážitky, ale nechtěla to kazit Noe, šak ona sama jednou zjistí jací jsou arrancaři úchyláci XD Noe se tedy objevila někde v HM a po pár sekundách už ji šel naproti Urukiora. Když kní přišel, místo třeba polibku bo pozdravu ji hned varoval. Poslyš, tuhle ziu chce Aizen podniknout "výlet" do Karakury a ty vtu dobu musíš být někde mimo Karakuru, ano? Bojim se, kdyby nás poslal taky, aby sme na Karakuru zaútočili a já nechci aby ti někdo ublížil. řekl Ururkiora, no teď aspoň noe vzal za ruce, poté si ji ksobě přitáhnul atd. (není podstatné XD)...
To už se po ulicích procházel náš nový Quinci z minula. Když šel nějakou neurčitou cestou, potkal Kamiko, jak de ruku v ruce snějaký klukem. Ren měl pocit, že toho kluka zná. Kamiko znal stoprocetně, přece jen je to její bratranec a ikdyž se moc nevídali, pořád si ji moc dobře pamatoval. Kamiko san!! zakřičel na ni Ren a běžel knim. Ohayo, dlouho sme se neviděli že? Pamatuješ si ještě na mě? začal hned Ren a Ishidy si nevšímal. Ovšem Ishidu štvalo, že jen tak někdo příjde ke Kamiko a vyruší je, navíc Ishidovi byl Ren taky povědomý XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Další Quinci? Modrooký úchyl!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:15 am

Shrnula bych to dvěma slovy-úterní pohoda. Byla jsem vděčná tomu, že měl ten den velící kapitán tak dobrou náladu a povolil nám tenhle volnější týden. Yoriko a Byakuya odpočívali po papírování v obyváku, Yori se už klížily oči a i tak schválně chtěla usnout, hlavně být u Byakuyi. Mezitím jsem byla nahoře s Toushirem, byla jsem tak šťastná, chvílemi se mi málem nechtělo věřit, že se mi tahle krása nezdá. To už se Moriko vrátila i s Hisagim a za chvíli už byli v pokoji. Moriko pečlivě schovala ty dárky, chtěla totiž, aby to bylo překvapení. V pokoji ještě "chvíli" ti dva zůstali, Moriko totiž Shuuheie nehodlala jen tak pustit a on zase nehodlal jen tak jít. Tentokrát se ani Hisagi neostýchal, něžně Moriko jednou rukou objal okolo pasu a druhou ji hladil po tváři, něžně ji políbil. To bylo ze začátku, ale pak už jeho polibky byly smělejší, chtivější a Moriko ho pomalu přetáhla na postel. tentokrát se ale už o nic nestarali a šlo to dál, oblečení šlo rychle dolů, přibývalo smyslných dotyků a polibků, až to zašlo ještě dál...
V tu chvíli sis i ty užívala Ichigovi společnosti, byla to nádhera, žádný otravný Aizen, Shinji ani nikdo jiný, jen ty a Ichigo a jeho neskutečně krásné polibky a něžné doteky. To se ale najednou Ichigo chytil jednou rukou za hlavu, něco nebylo v pořádku. "Iie, to nic." Usmál se hned, lehl si vedle tebe a objel tě. Ale i když řekl, že je to v pořádku, dobře věděl že ne. Ty jsi pomalu znovu usínala a Ichigo tě jemně hladil po bocích. Usnula jsi... Ale ne na dlouho, něco tě probudilo, přesněji tě prubudil vášnivý polibek na krk. Otevřela jsi oči, ale něco tady nesedělo. Když ses podívala na Ichiga, byl jiný, ten trochu zlověstný úsměv, ale hlavně ty oči, byly žluté, zlé, byly to oči Hollowa! "Překvapená? Vždyť o mně přece víš." Řekl tím hrozným tónem a políbil tě na rty! Je to možné? Jak se bože zrovna teď probudil Ichigův vnitřní Hollow? A co si myslí, že dělá? To se ale vzápětí Ichigo znovu chytl za hlavu, ten Hollow krátce zaúpěl, pak už se Ichigo vrátil do normálu. Měl zprvu nevěřícný výraz, pak jen naštvaně cosi sykl a následně tě objal. "Gomene, neudělal ti nic? Nechápu, jak se to mohlo stát, gomen." Řekl hned a znova tě políbil, ale co to kruci s tím Hollow bylo?
Touhle dobou se Ishida s Kamiko vraceli domů, to je ale potkal jakýsi černovlasý kluk s modrýma očima, který se hned hlásil ke Kamiko. Ishidovi to bylo divné, zdálo se mu, že už se viděli. Kamiko se zastavila a jen překvapeně zamrkala. "Rene? Jsi to vážně ty?" Vydechla a usmála se. "Co děláš tady v karakuře?" Zeptala se, to si Ishida vzpoměl, tohle byl přece Namaiki Ren, vzdálený bratranec Kamiko. Párkrát se s Ishidou viděli v dětství a pak po zmizení Kamičiných rodičů, ale nijak dobře se neznali. "Vzpomínáš si ještě na Ishidu?" Nadhodila Kamiko a ještě se k Ishidovi přitulila. "Ale ano, vzpomínám. Řekni juushimai chan, kdy jste se usmířili? Naposledy jste se pěkně hádali, teď to tak neypadá, hm?" Usmál se Ren. "Úplně usmířili? Včera." Odpověděl spokojeně Uryuu a Kamiko jen přikývla. "Sugoi, no do Karakury jsem se přestěhoval asi před týdnem, divné, že jsem tě nepotkal. No nevadí, přece jen jsem tady pořád nový, co se projít po městě a třeba zajít na něco k jídlu?" Navrhl Ren, no Uryuu i Kamiko byli pro a tak se mohlo jít. Ren celou cestu vyzvídal co se všechno s těma dvěma za ty roky dělo, ptal se na dění v Soul Society, ještě probírali tu vzpouru Zanpakuto až pak přišla řeč na tu naši "menší" týdení návštěvu, prostě si toho ti tři měli hodně co říct.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 8:54 pm

To bylo vážně zajímavý! Celý týden bydlí nový Quinci v Karakuře a ostatní si ho vůbec nevšimnou. Že by skrýval reiatsu? Dost možné XD Ren se potkal s Kamiko a Ishidou. Ren je vlastně bratránek Kamiko a Ishida je pro něj akorát cizí Quinci. Oi! Půjdeme třeba do města? navrhl Ren. Kamiko i Ishida souhlasili, tak se všichni tři vydali do centra města. Ren lítal od jednoho obchůdku k jinému obchodu a dovnitř a ven a pak se lepil na vitríny XD No řekněme že se choval jak malej kluk XD To ovšem nijak Kamiko ani Ishidovi nevadilo. Zatím. To už Ren ale doslova slintal u vitríny jedné restaurace, kde se hlavně vařilo něco s rajčaty a paprikou. Kudasai!! Půjdem dovnitř se najíst? nasadil Ren psí oči a prosil ty dva XD Ty dva si jen povzdychli, ale tak proč se nenajíst. Stejně až příjdou domů tak se jim večeře nebude chtít dělat XD Takže tedy v té restauraci si objedali jídlo, no Ren si objednal asi pět porcí různých jídel o-O Kamiko a Ishida na něj trochu divně írali, jak mohl do sebe doslova naházet pět velkým porcí různých jídel o-O Ren si otřel pusu od kečupu a šlo se po městě dál. Ti tři navštívili ještě hromadu obchodů a Ren pokaždé "zářil". Asi po hodině a půl courání městem uviděl Ren něco úžasného! Bobovou dráhu! Mimochodem už se začalo lehce stmívat a všechny lampy a diody(ty blikající světélka na obchodech či svítící nápisy atd.) se začali postupně rozsvicet a město hned bylo veseljší XD Ou, Rene gomen , ale my už půjdeme asi domů....řekla Kamiko. Ren se na ně jen podíval, To snad né?! Takovou zábavu si nemůžete nechat ujít!! nasadil utrápený a zklamaný výraz. Kamiko a Ishida ovšem neměli náladu ani nervy být dále s Renem, páč všude musel být, všechno vyzkoušet, občas je i ztrapnil, no prostě super. Tak tam půjdem zítra po škole a klidně všichni...navrhl Uryuu. Ren chvíli přemýšlel a poté to odouhlasil. Takže se mohli vrátit z města konečně domů XD
To už se ale vrátím k nám domů. Ty jsi zrovna byla v objetí Toushira, kterej tě něžně hladil po těle a něco ste si psolu říkali. Ovšem tenhle pokoj jakoby byl přeplněnej vášnivě (spíš šibalsky) hrací energie XD No prostě stručně ty jsi vstala, políbila si Toushira, šibalsky na něj mrkla a šla napustit vanu. Mezitím Toushiro zabalenej v dece sešel schody až do kuchyně a tam vytáhl z ledničky šlehačku a jahody! Poté se vrátil do pokoje (ten pokoj ve kterém jste má svoji vlastní koupelnu!) a taky se tak vášnivo-hravě díval všude kolem sebe, dokud tě neuslyšel v koupelně. Ono ti totiž něco spadlo, takže se tam Tousi připlížil, položil někam šlehačku a jhody a ze zadu tě obejmul XD Midi chan! Už jsem ti někdy řekl, že ti to takhle sluší? řekl celkem mile ale tím šibalsko hravým tónem Toushiro. Mimochodem v koupelně si byla jen ve sppodním prádle a měla si rozpusštěné vlasy a navíc to ti chtěl Toushi nenápadně sundat podprdu XP To už ste ale měli vanu plnou pěny, tak ste vypli vypli vodu. Jenomže ste zjistili, že byla kapánek horká a že by se to vní nedalo vydržet XD Navíc pára v koupelně taky byla celkem...hustá XD Tak ste se rozhodli chvíli počkat, než voda trochu sníží teplotu. Takže tě Toushi jemně přitiskl ke stěně a hladil tě opět po těle a vášnivě tě líbal
(Asi takhle ste vypadali XD)
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 B479a58d18_52938266_o2
To ste pak ale skončili ještě na dlaždičkách a začala veselá hra Jahody & Šlehačka! No nemusím doufám popisovat, co všechno se stím dá dělat XD
O pokoj dál mezitím na posteli byli Moriko s Shuuheiem a po třech písmenkách se ještě muchlovali XD Ovšem jak ti dva byli vášnivý a akční, nějak si nevyměřili rozměry postele a oba spadli na zem XD Jen se tomu zasmály a pokračovali v muchlování dál XD Všichni si tak úživali, teda krom Byakuyi s Yoriko, ti dva totiž usnuli oba v objetí na gauči u televize XD A třeba u mě. Nejdřív to vypadalo fajn, ale pak se ichi chytl za hlavu a po nějaké době, kdy jsem usínala mě opět políbil na krk. Nejdřív mi všechno připadalo v pořádku, tak se jen mile usmála, ale když jsem otevřela oči...tak všechno v pořádku nebylo. Ichi se zmněnil na svého vnitřního hollowa. měl ty žlutočerné děsivé oči a ten typický hollow škodolibý smích. Pak tím svým děsivým tónem cosi řekl a než sem se nějak vzpamatovala nebo stihla něco říct č uudělat, už mě Hichigo políbil na rty. To se ale zase chytl za hlavu a z Hichiga byl opět Ichi. N-né, já sem asi v pořádku...ale jen nechápu, proč se najednou zmněnil? Vždyť tě chce ovládnout věšinou když bojuješ a né...vtěhle situacích..jen sem řekla, co sem měla na srdci a taky Ichiho objala a hladila v vlasech. Hold to byl pro nás oba menší šok a Hichio se jen v jeho vnitřním světě smál...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Nový idol? Ren ve škole   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:00 pm

Úterní pohoda? Beru zpět, řekla bych spíš vášnivé úterý. Tak mě napadá, že jsme vlastně ani o ubytování nijak moc nemuseli mluvit, stejně teď každý spal, kde ho srdce táhlo. A tak v klidu proběhla úterní noc, no v klidu, třeba taková Moriko s Shuuheiem, ti nepatřili mezi nejklidnější, však víme. To ještě nikdo z nás, tedy krom Kamiko a Ishidy netušil, že k nám z vedlejší třídy zítra přiřadí nového studenta. No že ten nový student byl zrovna Ren, ten už přemýšlel o holkách z Ichigovi třídy, hold vyzvídal a Kamiko a Uryuu mu všechno ochotně řekli. Podle povahy by se mu mohla líbit Tatsuki, vždy se mu líbily "nedobitné" dívky, to znamenalo, že s Orihime by si moc nerozuměl. Pak přemýšlel o Noe, sice mu ti dva řekli, že už je zadaná, ale to Renovi nedělalo problém, teď záleželo jen na tom, jestli se mu bude líbit. Vzpoměl si i na tebe, tady to viděl stejně jako u Noe, ale podle jména ses mu líbila. A nakonec si říkal, jaké asi budeme my holky ze Seireitei, totiž v tom zmatku po útoku Zanpakuto nebylo na žádné okukování a seznamování čas. Jedno ale bylo jasné, slova zadaná pro Rena bylo cizí.
A bylo ráno! V tvém domě tentokrát bylo o dva hosty víc, no nevadí, kluci přece byli hodní, to bychom ti já a Moriko mile rády dosvědčily. Tak už se převléct, nasnídat, koupelna, jejda ještě vzbudit Noe! Hold Noe a vstávání, to dohromady nešlo a když jí zvonil budík, automaticky ho shodila ze stolku a spala dál. Tedy dokud na ni nevolala Yoriko, Noe neodpovídala a tak tam Yori vletěla dovnitř. "Hm, Yoriko chan? Už je ráno, hmm... A to jsem měla tak krásný sen..." Rozplývala se tam Noe, prostě klasika. Nakonec jsme se jako vždy přes všechny obtíže dostali do školy. Ve třídě to bylo jako vždy, Tatsuki uklidňovala Chizuru, ať dá Inoue pokoj, Mizuiro se v klidu bavil se Sadem a Keigo lítal kolem Ichiga. Netrvalo to dlouho a zazvonilo, tentokrát ale učitelka přišla hned se zvoněním, nebyla ale sama. S ní šel i Ren, no pro některé dívky to byla láska na první pohled, vysoký, černé vlase, modré oči, co dodat? "Ohayougozaimasu! Z vedlejší třídy k nám přeřadili k nám Namaikiho kun, tak tě vítám Rene. Támhle za Abaraiem kun je volné místo, posaď se." Usmívala se učitelka, to Ren se taky usmíval a hned začal zkoumat všechny holky ve třídě...


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Aug 29, 2009 10:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:31 pm

Tak a bylo ráno. Byla středa, což znamenalo už jen tři dny a bude ples(třetí den je sobota XD). Všechny holky už byli skoro rozebrané a vždycky když se někdo začal bavit o plese, kluci se radši zdejchli a holky se zorplývali a říkali si kdo jaké má šaty apod. XD Jo, jen jediný kluk nikdy nezdrhl a to Yumicika XD Ten všem radil co by se ke komu hodilo apod. XD Ovšem to už zvonilo a do třídy vešla učitelka s Renem. Téměř všecny holky mohli na něm oči nechat, někteří kluci přemýšleli otom, že se sním zkamarádí a někteří ho už teď nesnášeli XD Třeba Tatsuki. Ta už byla hned znechucená, páč ji bylo jasné, že je to jen obyčejn sukničkář a stěma se enrada bavila xD No, nstala přestávka a kolem lavie Namaikiho se sešli snad všechna děvčata a několik kluků XD Před týdnem sem se přistěhoval z hor! Tady v Karakuře máte oproti mému původnímu bydlisku přímo vedro (upozorňuju že je podzim, skoro zima XD)..začal tam cosi osobě vyprávět Ren. Ovšem to si pak všiml některých holek, které ho absolutně ignorovali...a to bylo ono! Nejdříve šel za tatuski XD Natáhl k ní ruku, jakože se chce seznámit. tatsuki jen zvedla obočí a trochu se zamračila, Co chceš?! řekla né moc milým tónem. Chci se seznámit! Jsem Namaiki Ren , a ty? řekl Ren děsně přátelsky a mile se usmíval. Tenhle den měl vplánu strávit s Tatsuki XD v hlavě už si plánoval, že zítra se bude věnovat Noe, pozítří tobě a v sobotu na plese...nějaké, která na sebe opravdu nenechá jen tak sáhnout XD Ovšem Tatsuki ho začínala mít po pár minutách plné zuby. Sice se sním dobře kecalo, ale nemohla si pokazit svoji image nebytné holky XD A ty chodíš na karate? řekl opět Ren a v klidu se posadil na její lavici. Jo chodím, takže doufám víš, co se stane až mě opravdu naštveš! řekla opět skoro až zlým tónem XD a mohli bysme se někdy sejít a zabojovat si proti sobě? Kudasai, taky sem chodil na karate! A špatnej sem vážně nebyl! vsadim se, že tě jako první položim na lopatky! začal se zase sázet XD To tatsuki rozhodilo, páč ona s myslela že je nejlepší v karate a nějakej klučičí slaboch jako je Ren ji nemůe jen tak dostat na lopatky XD No to se ještě uvidí! Očekávám tě tedy zítra po škole v naší karatistický tělocvičně XP řekla celkem sebevědomě Tatsuki a tvářila se jakoby to už měla vyhraný XD No poté zase zazvonilo na hodinu a všichni šli na svá místa. O každé přestávce byl Ren u tatsuki, která se byla už dvakrát schovat na záchodě, akže Re musel za jinýma děvčatama XD Že ho to baví takhle ostatní prudit a nakecávat jim nějaké kraviny o-O nechápala Noe chování Rena XD A to cudák netušila, že zítra bude jeho oběť XD To už ale bbyla poslední hodina a konečně zazvonilo. Teď se šlo na oběd a naše parta i sváma ze SS šla opět nahoru na střechu. No, zas tak všichni sme nebyli. Orihime šla s tatsuki, Chizurou a jinýma děvčatama na oběd do parku, Sado se zdejchnul s Mizuirou a Keigem a Ikaka někam odtáhla Mizuko XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Trénujeme s Vizardy, kadeřnická katastrofa!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 11:25 pm

To bylo zase pozdvižení, když Ren přišel do třídy. No měl teda laťku hodně vysoko, když si troufl na Tatsuki a kdo by řekl, že ho Tatsuki neodpálkuje? I když ten souboj, to bude pro Rena pěkná lekce. Škola uběhla rychle a naše parta se po obědě loudala parkem, samozřejmě keigo jako vždy akční hned vymýšlel, co by se dalo dělat. "Asi vám trochu naruším plány." Ozvalo se najednou za námi, tam stála Yumi ve svém gigai s tím klasickým provokativním úsměvem. No to byl Keigo málem mimo při pohledu na Yumi a zvlášť když měla těsné modré tílko, Keigo už měl červenou u nosu a trochu zpozorněl i Mizuiro protože Yumi řadil do kategorie dívek, o které by i mohl mít zájem. "Aaaah to nevadí, od takové krásné dámy bych si nechal líbit cokoliv." Rozplýval se Keigo, to se Ichigo jen plácl do čela. "Urahara by rád několik z vás viděl, o nic nejde, on říká, že chce jen poklábosit s přáteli, já říkám že chce slyšet drby." Usmála se Yumi a pak kývla na Ishidu, Kamiko, Inoue, Sada a Noe, aby šli s ní. "Cho... Choto! Já jsem dřív taky pomáhal, nemohl bych třeba taky?" Zaprosil Keigo ale spíš než Yumi do obličeje jí koukal do výstřihu, prostě ztracený případ. Yumi jen pokrčila rameny. "Klidně, o jednoho míň nebo víc, Uraharovi je to stejně jedno." Zareagovala a tak se nakonec přidal i Keigo s Mizuirem. To už u nás byl Rose s Mashiro a Hachim. "Tak můžeme jít, Shinji a ostatní už vás nemohli dočkat." Řekl Rose. "Jo, zvlášť Hirako se těší na Nanu!" Ozvala se Mashiro, to sebou Rose trochu cukl a Hachi nenápadně Mashiro udržel, jo aby Shinjimu sabotovala plán, to by nešlo. A tak jsme tedy šli, Vizardi už na nás s úsměvem čekali, dokonce to vypadalo, že jsme jim chyběli. "Ohayou, Ichigo, Nano." Usmíval se Shinji přátelsky, tentokrát to bylo vážně jiné, žádný náznak úchylnosti, to je teda změna k lepšímu. "Yosh, tak čím..." Ale to ani Shinji nestačil doříct, protože ho přerušila Hiyori, která se hned vrhla na Ichiga. Ten jí ale uskočil. "Ha, já to čekal! S tímhle už mě nedostaneš!" Usmíval se vítězně, jenže to se Hiyori jen zazubila a vzápětí Ichigo spadl na zem. Hold jak uskočil, nekoukal za sebe a napálil rovnou do skály. Ostatní se taky nějak roztřídili a ti na které nikdo nevyšel zatím čekali. Kensei ještě stačil mrknout na Lova, toho si všimnul Shinji, nevěděl sice o co šlo, ale tohle gesto a Kenseiův vítězný škodolibý úsměv se mu moc nelíbil. Love jen přikývl a šel za tebou. "Ohayou, Nano. Můžeme? Čím chceš začít, Taijutsu nebo Kendo nebo chceš trénovat svoji specifickou schopnost?" řekl mile jako vždy, to se Shinji zrovna pral s Ikakem a vtom mu to došlo! Kensei ho teda ve vypočítavosti teď trumfnul, totiž když zabaví Shinjiho, nebude se moct s tebou dál sbližovat a bez toho to vyhrát nemůže. Kenseii, ty jsi vážně hajzlík, sugoi! Když tx, tak já taky." Pomyslel si Shinji a rozhlédl se kolem. Trefa, zrovna Rose bojoval se mnou a tak po krátké domluvě gesty měl i Rose práci a to za žádnou cenu mě nenechat samotnou s Kenseiem nebo jeho pomocníky. Ty jsi v klidu trénovala s Lovem, ten tě celkem šetřil, taky by si nedovolil ti ublížit. Ty jsi zrovna couvala a kousek od vás naopak uskakoval Ikakovým výpadům Shinji. Ikaku si to náramně užíval, jenže v zápalu boje jaksi nedomyslel, co se stane, když Shinji uhne v tu chvíli, když ty jsi za ním. Shinji uhnul a Ikaku zasáhl svým Zanpakuto tebe, naštěstí měl jen uzavřenou fomu a nijak tě neporanil, ale něco se mu rozhodně povedlo-pořádně ti zkrátil vlasy! To se Love zastavil, Shinii i Ikaku taky, až postupně všichni, dokonce i Hiyori, koukali, co teď. "Nii san!" Křikla hned Moriko, to už byl Yumichika u ní s jakýmsi záhadným kufříkem. "Roztřepené konečky, Ikaku to střihl křivě! Katastrofa!" Děsil se Yumichika a oba na tebe s Moriko znalecky hleděli a debatovali. "Žádný strach, budeš vypadat dokonale!" Oznámila Moriko a než jsi stačila cokoliv udělat, už se otevřel kufřík, no co Yumichika s sebou nenosí. Moriko a Yumichika se hned chopili nůžek, hřebenů, dokonce měli s sebou i vodu a šanpón a kondicionér a hned se dali do práce aneb Záchrana Naniných vlasů!
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 11:43 pm

Takže tedy pár znás šlo za Uraharou a zbytek šel trénovat s Vizardy. Hiyori si opět vyhlídla Ichiga, Love mě, tebe Rose a Ikaku byl se Shinjim. Kensei se jen divno-vítězně šklebil a Shinjimu došel Kenseiův plán, tak mu taky zkazil příležitost se zblížit XD Takže si ty příležitosti kazili sami sobě nashvál a ztráceli tm čas. No, jenomže v zápalu boje sem se já a Love dostali nějak moc blízko Shinjiho a Ikaka, kterej se chtěl ohnat katanou po Shinjim, jenome místo toho mi zkrátil vlasy! Já nachvíli zůstala stát jak tvrdé Y a pozorovala sem svoje dlouhé blonďaté vlasy jak padají k zemi a při tom sem měla hrůzou zmenšený panenky. Poté sem si sáhla na "nový sestřih" a to byl děs! Měla sem je tak nehorázně krátké T-T To už ale u mě byli Moriko a Yumichika XD Yumichika mě radši posadil na zem a začal mi pravovat vlasy, Moriko taky ale hlavně mě ukldňovala. To né...to je jen zlý sen..určitě jen blbý zlý sen...říkala sem si polohlasně a ostatní na mě divně koukali, Ikaku to nejdřív nebral nijak vážně, tak mu prostě ujela ruka a hold mám o něco kratší vlasy, ale když pak viděl pohledy ostatních a ten můj zoufalý XD No, měl vplánu se po tréninku omluvit XD Já byla pořád v šoku a to už sem nasadila takovej ten výraz před brečením (takovej ten anime výraz, jak se jim lesknou a zvětší oči XD). Držela své dlouhé ušmiknté vlasy a nebyla schopna slova. To už Hiyori ostatní pobízela ať pokračujou, že to bude OK XD Takže opět začali ostatní trénovat a Yumichika s Moriko mi hold udělali novej účes XD Mezitím Rose si potřeboval odskočit, takže si měla chvíli volno, jenže to kense taky a chtěl jít za tebou. Ovšem toho si všimnul Shinji a ten to takhle nemohl nechat! Takže řekl, ať si dá Ikaku pauzu a šel za tebou. Použil asi shunpo (nevím comají vizardi XD) a dostal se ktobě dřív než kensei XD Midori san! Konec poflakování! Pojď honem trénovat! řekl celkem přátelsky Shinji a už tě táhnul někam dál ,abys mohla sním trénovat. Kensei nemohl uvěřit svým očím! Tak tohle znamenalo jasnou válku! Aneb překážkový polibek XD Kensei tedy už plánoval, jak to bude kazit Shinjimu a jak ho budou pořád zabaovat, aby nestihl on něco na něj a mohl se tak stebou vklidu zblížit XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Mayuriho drobeček! Bouji a jeho průšvihy   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 10:22 am

Tréning se vyvíjel vážně zajímavě. Nešlo si nevšimnout, že se kolem tebe Love pořád točil a kolem mě zase Rose. Hold Kensei a Shinji se rozhodli, že si to navzájem zkazí a celkem se jim to dařilo. To ale přišel v tréningu zlom, Ikakovi se povedlo něco neočekávaného-zkrátil ti vlasy! A to celkem dost vzhledem k tomu, jak si je dřív měla dlouhé. No pro Yumichiku a Moriko z toho byla kadeřnická katastrofa a hned se dali do zpravování tvého účesu. Ikaku chvíli váhal ale po reakci tvojí i ostatních nechal na chvíli boj být a šel za tebou omluvit se ti. Mrzelo ho to, ale zase nechápal, že kvůli tomu děláš takový povyk. No a téhle situace využil i Shinji, totiž Moriko a Yumichika k tobě teď nikoho nepouštěli, aby je náhodou někdo nerušil při práci a tak se musel klidit i Love. "Klid, Nano, přece i s krátkými vlasy ti to bude slušet, že Ichigo?" Uklidňoval tě Shinji, to už byl u tebe i Ichigo který nějakým zázrakem unikl Hiyori. "Jasně, klid, pořád jsi krásná a Yumichika a Moriko ti s tím pomůžou. Hele i kdyby ti Ikaku ty vlasy zkrátil ještě víc, pořád bys byla moje milovaná Nana a na tom se nic nemění, ať už budeš vypadat jakkoliv." Usmál se Ichigo, to Shinji zaregistroval, že je Rose pryč a že má Kensei volnou ruku. No než jsem se nadála, už mě Shinji táhl pryč. "Mate kudasai, půjdu sama." Řekla jsem mu, tak jsme se zastavili někde kousek dál od ostatních a mohl začít tréning. "Yosh, něco zkusím, Midori san." Zazubil se, vytáhl svoji Zanpakuto a nasadil si masku. První útok byl vážně prudký, až jsem ho málem nevybrala. "Nesmíš použít Shikai ani Bankai nebo zhmotnění nebo spojení se s tvým Zanpakuto a ani Kido ne." Zasmál se a utóčil dál. "Nani? Jen uzavřená forma? Rovnou řekni, že jsem teď bezbraná, ty sám nejlíp víš, jakou sílu mají tvé útoky." Řekla jsem, ale rozhodně jsem to nevzdávala. Použila jsem Shunpo, dostala se za Shinjiho a chtěla ho seknout, jenže to jsem jen hrál a sotva začal blokovat můj útok, pomocí Shunpa jsem se dostala k němu blíž a sekla ho do pravého ramena. Tohle Kensei chvíli pozoroval, no moc se mu nelíbil fakt, že s tebou Hirako stačil mluvit, teď na chvíli vedl Shinji.
Tréning trval asi do sedmi, to se všechny holky sbíraly na taneční a kluci ještě seděli s Vizardy a povídali si, taky oni taneční měli až v půl osmé. Když jsme přišly k tobě domů, Inoue, Noe a Kamiko tam ještě nebyly. "Vsaďte se, že je zdržel Urahara, bez tak je nechce pustit." Prohodila Moriko, no do půl jsme čekaly, ale ony pořád nikde. "Zajdu tam, bude to chvíle." Řekla jsem nakonec, nechala gigai u tebe a pak pomocí Shunpa za Uraharou. Jenže kousek od obchodu jsem se zastavila, cítila jsem že mě někdo sleduje. Sice skrýval Reiatsu, ale cítila jsem ten pohled. "Hana san-seki!" Ozvalo se a než jsem se nadála, doslova po mě někdo skočil. No ne někdo. "Bouji? Co tady děláš? Co kruci děláš tady v Karakuře? A slez ze mě kudasai!" Řekla jsem, no sedmého člena naší divize bych tady a teď vážně nečekala. Bouji ze mě tedy slezl a pomohl mi vstát. "No, já tu jsem tak trochu potají, měl bych být v Soul Society, ale Nanao fuku-taicho mě zase seřvala, že jí dělám v papírech zmatek a že zbytečně zabavuju kapitána, když on by měl taky pracovat a tak jsem poprosil velícího kapitána Yamamotu, jestli teď není nějaká mise do Karakury. A byla, asi za dva dny měl někdo Uraharovi donést jednu věc od kapitána Kurotsuchiho, tak jsem to vzal já. No řeknu ti, že nemám ponětí co v tom je, ale prý to nesmím otevírat a musím na to dávat pozor, asi něco nebezpečného." Vychrlil na mě Bouji a ukázal mi malý kristal. "Tak fajn, no je to od kapitána Kurotsuchiho, to už je sám o sobě důvod hlídat to a.... Co to děláš?! Blázne, vždyť ti to spadne!" Vyděsila jsem se, on si totiž Bouji s tím krystalem začal všelijak hrát a zkoumal ho. "Hm? Nani? Gomen, já teď neposlouchal, přemýšlel jsem, už jen to, že to je od kapitána Kurotsuchiho znamená, že to je něco nebezpečného, jako všechny jeho vynálezy." řekl Bouji, já se jen plácla do čela. K mému štěstí si Hitokiri s tím krystalem přestal hrát a pomalu jsem chtěli jít za Uraharou, jenže vtom jsem uslyšela zvuk, jako když se sklo roztříští o zem. Otočila jsem se a už mi vukalo obočí. "Eh ono mi to vyklouzlo, co myslíte, má kapitán Kurotsuchi ještě jeden?" Podrbal se Bouji ve vlasech. "Tohle není možné, to dokážeš vážně jenom ty! Jak ti to mohlo spadnout, to je teda pěkný průšvih! Zase!" Řekla jsem, jenže to se najednou z toho roztříštěného krystalu začala uvolňovat černá aura, až se zhmotnila v ohromného Hollow. Byl větší než Menos a dle Reiatsu to byl Arancar, co líp, rovnou Vasuutorode! "Aha, tak další pokusy na Hollow, no měl jsem pravdu, něco nebezpečného v tom bylo." Prohodil Bouji jako by se nic nestalo. "Chuui!" Vyhrkla jsem a strčila do Boujiho, tak tak jsme uhli ceru ohromné síly. "Nebezpečné? Tohle by bylo schopné vyhladit půl Karakury! Ksó a jelikož je to pokusný objekt, Kurotsuchi taicho to bude chtít v celku zpátky!" Zaláteřila jsem, to už se ta potvora rozhodla jít dál do města. "Soka, prvně vyřídím tuhle potvoru a pak si to vyřídím s tebou, Bouji! Jdi informovat Uraharu!" Křikla jsem, vytáhla svůj komunikátor a pustila se za tím Arancarem. "Tady Hana Midori, třetí důstojnice osmé divize. Hlásím únik pokusného objektu kapitána Kurotsuchiho, jedná se o Arancara ohromné síly, který se nyní toulá po Karakuře. Čekám další rozkazy!" Řekla jsem, no smůla byla, že byl zrovna v Úřadu Technologického Výzkumu i Mayuri a slyšel to. Já i tak slyšela, jak tam nadává, jak padají různé věci a jak řve na Nemu. "Hana san-seki! Jestli se mému drobečkovi něco stane, bude náhradní pokusný objekt Hitokiri! Stačí ho omráčit, pošlu tam Nemu. Nemu, kde sakra jsi?! Nemu! Pamatuj, musí být v pořádku! Za to mi ručíš hlavou!" Řval na mě Mayuri a pak ukončil spojení. Já jen překvapeně zamrkala. "Já? Já že ručím hlavou? Nefér! Příště ať si hlášení podává někdo jiný, nemám zájem skončit v laboratoři 12. divize!" Řekla jsem naštvaně, jenže to Mayuriho "drobeček" našel pár duší a ty hodlal spořádat. Ale to by tam už nesměl spěchat Ichigo a ostatní, dokonce i Vizardi. Hold takové zvláštní Reiatsu, ten nezvyklý řev a tahle potvora větší než Menos, to stálo i za jejich pozornost. "Tensa Zangetsu!" Uslyšela jsem, kruci! Iie! Ichigo ho nesmí zničit, nehodlám být pokusný objekt! Ksó! Mihlo se mi hlavou, v tu chvíli jsem nestihla udělat víc než s postavit před tu potvoru a odrazit Ichigův útok. Jenže k mé smůle do toho dal Ichigo zrovna pořádné množství Reiatsu, pravda, rozpadlo se to a Mayuriho "drobeček" byl bez škrábnutí, ale já se proletěla a probourala jeden dům, což jaksi bolelo. "Co to sakra děláš?!" Děsil se Ichigo, když viděl, že toho Arancara bráním. "Nesmíte mu ublížit! Je to pokusný objekt kapitána Kurotsuchiho! Chce ho zase v pořádku zpět, sakra já mu za to ručím hlavou!" Křikla jsem na Ichiga a s obtížemi vstala. "Měla by sem za chvíli dorazit Kurotsuchi fuku-taicho." Dodala jsem ještě, jenže to se ten "drobeček" pustil do několika duší dole a jelikož jsme ho nesměli ani škrábnout, nezbývalo než vzít ty duše a donést je někam do bezpečí a počkat, než přijde Nemu. "Co ho zablokovat Kido? Arancaři jsou většinou vůči Kido slabí." Napadlo Hisagiho. "Jo, ale pokusné objekty kapitána Kurotsuchiho ne." Povzdychl si Renji, ale bylo lepší zkusit to, než nic nedělat. Takže jsme tu potvoru obklíčili a použili Bakudo číslo 63: Svázání vinoucími se provazy. Mezitím Bouji už vedl Uraharu a zbytek osazenstva jeho obchodu.


Naposledy upravil Hana Midori dne Sat Sep 12, 2009 11:04 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:13 am

Po tréninku sme se tedy všichni vydali domů. U nás, kde měli být taneční chybělo docela dost holek. Byli jsme tam akorát já, ty a Moriko. Moriko mi ještě po cestě doupravovala účes. Já sem sice byla kapánek v šoku, ale zas ten šok sem tak nepřeháněla XDPoté si ale odešla sehnat holky a my dvě sme šli do obýváku a já ještě donesla nějaké pití a občerstvení. Pustili sme si telku a chvíli jen tak kecali. Hele, nano, říkej si: Změna je život a nový účes k té změně taky patří! začala tam cosi vykládat Moriko o účesech XD Já se jen pousmála ale pak trochu naštvaně řekla, To že je mám ocosi zkrácené mě zas tak netrápí. Mě hlavně štv, že teď vypadám jako Rukia v blonďaté verzi T-T postěžovala sem si Moriko, která hned kývala hlavou, že mi rozumí XD No, to sme ale ucítili opravdu silné reiatsu, až se nám podlamovali kolena a málem sme se začali i potit, jak to něco bylo silné o-O C-co to k sakru je?! zděsila se Moriko. Nemám tušení..řekla sem takovým přiškrceným tónem XD To už sme z okna viděli, jak kolem našeho domu proběhli Kamiko s Ishidou, Hitsugaya, Sado, Yumichika a Ikaku. Asi nějakej hodně silnej hollow...řekla bych že adjuchas či vasto lorde...řekla Moriko. To už venku bylo teda živo, dokonce vizardi řišli na pomoc a ty jsi musela snad každému jednotlivě vysvětlovat, že nesmí být ten drobeček nijak poškozenej. Ono totiž když si tu informaci chtěla všem říct, tak tě poslouchali dohromady dva shinigami, ostatní byli mimo, proto si to skoro každému říkala zvlášť. To už ses zvedala zpod trosek a na nohy ti hned pomohl právě příchozí Hitsugaya. Dai jo ga, Midori chan? (doufám že sem to napsala dobře XD) ptal se hned Toushiro a poté zíral na vasto lordeho. To už přiběhli Bouji a Uraharův obchod. Uraharu málem trefilo, když viděl pokusný objekt lítat po městě. To si neodpustil pár vražedných a chladných pohledů na Boujiho. Než ale stihl Urahara cokoliv podniknout, už se tam objevila Nemu, udělala s Vasto Lordem krátký proces a ten hollow byl opět vté skleněné věci. Urahara si věcičku s hollowem radši vzal sám osobně a ostatní mohli jít domů. Asi jedin já a Moriko sme tam chyběli, hold sme čekali doma s názorem, že Oni to zvládnou XD Bylo to odnás sice kapánek sobecké, ale zase lepší než se tam motat a jen zírat. Nemu ještě cosi potichu řekla Uraharovi, te jen cháavě kýval a měl opravdu tajemný pohled a poté se Nemu vrátila do SS a Urahara ksobě do krámku. Vizardi šli ksobě na skládku, Ichi se radši ještě stavil doma, aby osobě dal vědět a navíc aby tátovi oznámil, že do plesu bude přenocovávat u mě XD Toushiro i přes tvoje protesty tě vzal do náručí a šel nejdřív pro gigaie a poté tě vzal na ruské kolo! XD No, než ste došli k tomu kolu, začalo se opět stmívat a než ste vystáli frontu a dojeli pak až nahoru, už byl skoro večer, město bylo opět nádherně osvícené a vy dva ste se jen objímali a mazlili a koukali na tu krásu. Mimochodem, Ren jaksi nebyl celý večer k nalezení, kdo ví kde byl a co dělal o-O Noe šla ještě do HM přes Yumi, kterou to začalo pomalu rozčilovat a už v hlavě plánovala, jak buď přemluví Urukioru, ať si chodí za Noe, nebo Noe naučí dělat Gargantu XD No, byla středa večer, Karakura byla v klidu a ples se blížil čím dál víc XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Renův plán! Tatsuki se zlobí   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 12:06 pm

A bylo po drobečkovi. Teda to byla zase akce, ale naštěstí ten Arancar nestačil žádné duši nebo člověku ublížit, jen z toho byla menší škoda na jednom domě. No po tomhle se všichni rozešli do svých domů, tentokrát taneční všem odpadly, hold některé nejmenované páry si udělaly jiný program. Kolem devíti jsem se s Toushirem vracela zpět k tobě, jenže to nás opět někdo sledoval. "Em konbanwa, Hitsugaya taicho, Mdori san-seki. Já jen, no mám malý problém. Urahara san mi sice dal gigai, ale říká, že za ten krystal ať nocuju jinde, no..." Začal takovým neviným tónem Bouji. No jo, jako vždy, pan průšvihář a jeho výkruty. Jen jsem si povzdychla. "No, pokusím se přemluvit Nanu, počítej s gaučem a už ti přišly rozkazy?" Zeptala jsem se. "Už ano, no mám tady zůstat do neděle s vámi, kapitán Shunsui říkal, že Kurotsuchi taico byl jaksi naštvaný a že v zájmu své vlastní bezpečnosti i bezpečnosti jiných byl měl zůstat tady, než se aspoň trochu uklidní." Zazubil se Bouji. No co mi zbývalo, s Toushirem jsme došli k tobě a Boujiho nechali venku. "Em sate Nano, chtěla bych se tě na něco zeptat. No... Víš ten Shinigami, co to způsobil, potřeboval by někde do neděle přespat a Urahara ho k sobě za ten krystal nechce pustit. Vadilo by ti hodně, kdyby spal dole na gauči? Ručím za něho, že nic nevyvede, je z mojí divize, musím na něho dohlížet. Kudasai, co chceš na oplátku?" Řekla jsem a nasadila neviný výraz a takový tón, že bys mi jen těžko řekla ne. a tak jsem vzápětí šla pro Boujiho. "Mate, ujasníme si pravidla, to že se musíš řídit pravidly Společenstva je samozřejmé, ale nebudeš tady v domě nic vyvádět, nijak Nanu nebo ostatní otravovat a koukej jí poděkovat, že tě tady nechá, už tak tady má většinu z nás." Upozornila jsem ho a Bouji jen přikývl. "Sate, arigatougozaimasu Chiyoko dono, že jste se rozhodla nechat mě tady." řekl mile Bouji a poklonil se tím způsobem, jak běžně v Soul Society zdravíme kapitány. To už se vrátila Noe a zase byla v náladě. "Konbanwa! Dnes je tak krásně, ou sate neznámý Shinigami kun!" Usmívala se Noe a zase byla mimo, samou radostí skákala kolem, sem tam někoho objala a pak šla do svého pokoje. Bouji se jen usmál, no to už jsem dobře věděla, co se mu honí hlavou. "Bouji, víš co jsem ti říkala a Noe je zadaná." Zašeptala jsem mu, to se zase Bouji tvářil jako hotové neviňátko. No my s Toushirem dlouho nečekali a zamířili do mého pokoje. Bouji zatím v obýváku debatoval s Yoriko a Moriko a sem tam něco řekl i Byakuya, no co, o hosta víc nebo míň, o už je jedno, ne?
Noc zase utekla jako voda, pak raní shon a šup do školy, tedy až na Boujiho. Ono by bylo moc nápadné, kdyby zase přišel nový student a tak šel Bouji za Vizardy. No ti si toho měli hodně co říct, zvláště Shinji a Kensei si s ním dobře popovídali vzhledem k tomu, jaký ti tři měli zájem o dívky. No zatím ve třídě bylo menší překvapení, Ren chyběl! My to nijak moc neřešili, vyučování za chvíli bylo za námi, oběd a to jsme pak uviděli Rena, jak dával učitelce omluvenku, že kvůli rodiným záležitostem zmeškal školu. No načasoval si to dobře, přišel akorát na souboj s Tatsuki! Tam byli snad všichni, Orihime se usmívala a mávala na Tatsuki, nkteré holky zase nemohly spustit oči z Rena a naše parta jen čekala, co z toho bude. A začalo to! Ti dva se do sebe pustili a byli úplně vyrovnaní, to bylo tedy něco. Souboj trval asi přes půl hodiny, ale nakonec skončil na lopatkách Ren a na něm vítězně seděla Tatsuki. Ale Ren nevypada nijak zklamaný nebo zahanbený, ba naopak, on se usmíval. "No gratuluju vítězi, s dovolením si vezmu cenu útěchy." Usmál se a než se Tatsuki nadála, skončila na zádech ona a Ren ji políbil! Než se ale stačil zvednout, Tatsuki ho odhodila pryč a vstala. "Ty! Ty! Já to věděla! Neměla jsem se s tebou vůbec bavit! Úchyle!" Zařvala, to už ostatní couvali a Ren se raději rozloučil a šel. Tatsuki si vážně šla vyčistit zuby a pak se šla vybít na tréning, no chudáci její soupeři. Ale Ren dosáhl svého, ostatně jako vždy...
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:34 pm

A byl tedy další den. Čtvrtek ráno. Já měla o nájemníka víc. Ještě včera večer jsme mu s Moriko stlali gauč. Dneska snámi do školy nešel a vlastně ani celou dobu co tu měl být by do školy nešel. Po škole bylo to karate, kdy Ren udělal to co chtěl, aneb nedobytná dívka na lopatkách a ještě "dobrovolné" políbení XD Naše Kurosakiho parta(vy ze SS se počítáte taky) jen nevěřícně kroutila hlavou, některá děvčata z něho byla na měkko a kluci jen pískali a tleskali, jakože to bylo dobré a Tatsuki málem vraždila. No, po tréninku sme se všichni někam rozešli. Ty a Toushiro ste se šli zase projít, hold ste Karakuru dlouho neviděli XD Moriko s Hisagim se odebrali knám domů stejně jako Yori chan a Byakuya. Ishida chtěl vzít kamiko do nějakého pěkného parčíku, kde by ji pozval na romantickou večeři při svíčkách (měl nějaké volné vstupenky do jedné luxuxsní restaurace XD). No, zbyli jsme jen já, Ichi a Noe. Kam půjdem? zeptal se Ichi. Já nasadila zklamano-naštvaný výraz, No, bohužel budu muset domů, páč náš nový nájemník jaksi připálil snídani...takže budu teď čistit dvě pánvičky a jeden hrnec. Jo pak chtěl pomoct Moriko tím, že jí chtěl podat její kufřík s manikúrou, jenomže zakopl, rozbil kufr a lepidlo na nehty se vylilo část na podlahu a část na koberec...to nemluvil otom, že Byakua si málem zarazil manikůrní nůžky do chodidla...říkala sem Ichimu ranní nehody. No, to sme ho pak radši poslali někam ven a já řekla , že si to radši sama uklidim. Takže Ichi řekl, že by mi tedy pomohl a Noe chtěla taky helpnout. Aspoň ustlat, vysát apod. jenomže to ji zastavil Ren. Oi, Noe chan! Tys tu taky byla? Co bys řekla na...nedořekl, páč ho Noe odpálkovala. Renovi se začala líbit XD Noe mu ale marně vysvětlovala, že nemá čas XD Poslouchej ty natvrdlej úchyle! Jak by řekla Hiyori, O-DE-ZÍ-REJ ZE RTŮ! NE-MÁM ČAS!!! A navíc, nemysli si, že budu tak hloupá jako tatsuki, všem hned bylo jasné o co ti de takže ti dopředu říkám na šechno NE! Nikam stebou nepůjdu, ani nepodniknu, ani nechci pomoct, prostě nic! vysvětlovala Noe a ne ne zavřít pusu. To už se nám Ren trochu zalekl, hold ukecané holky moc v lásce neměl. Nejlepší byli ty dívky, co byli přímo nedotknutelné a musel u nich pořád vymýšlet téma na povídání a vůbec je nenásilně nutit něco povídat XD Noe teda nepořebovala žádné nenásilné nucení XD No, mezitím já a Ichi sme pomalu přicházeli k mému domu a z našeho klidného domečku byl...no, to se ani nedá popsat. Bylo jen slyšet: Co to sakra je?!! Kdo to udělal?!! Co se stalo s mými šaty?!! Alé né, mám úplně zničený boty!! Pomóc!! Nějaká příšera!! Ježiš co to děláš, dej to sem!! Chyťe ho!! apod. XD No, moc dobrej pocit sme z toho neměli a když sme přicházeli ke dveřím, najednou se otevřeli a znich vyběhl(opravdu nekecám) špinavej, možná i mokrej, zablácenej pes! Nějaká "trochu" větší rasa (zlatý retrívr apod.) a z animi běželi šppinavá Yoriko, Bouji, Byakuya, Moriko a Hisagi. Náš si nějak nevšimli a honili toho psa, co měl mimochodem Hisagiho foťák XD V mým domě byl právě teď pes?! zděsila sem se a když sem nakoukla jen do chodby, no hodila sem takové ty anime mdloby (jak sebou třískneš na zem a máš spirálky v očích XD Třeba Hinata v Narutovi jak ho navštívila v nemocnici a práskla sebou na zem XD). No Ichi se zas zděsil mýho pádu, tak mi pak pomáhal na nohy...no a co že mě to položilo na zem? Chodba totálně zablácená, zablácené packy od psa byli snad i na stropě o-O Kobereček byl už spíš nějaký divný hadr na vytírání podlahy, obrazy na křivo, převrácený stolek, na stolku předtím byl skleněný květináč s kytcí růží od Ichigo...váza teď byla na střepy a růže byla totálně...zničená. Boty rozkousané a oslintané, bundy se váleli všude možně, klbouky a šály byli taky zničené. Když sme se přes ten bordel dostali až dál, kde je ten oblouk do obýváku na jedné straně a oblouk do kuchyně na druhé straně, byl to hlavně pro mě málem další infarkt. Obývák byl taky celej naruby, sedačky a gauč byli od bláta a někde tam kuňkala žába (pejsek se nám vymáchal totiž v řece a asi ulovil žabku XD). Koberec v hajzlu, stolek a věci na něm zničené, knihovna rozházená a o kuchyni radši ani nemluvim....páč ten smrad co se linul z kuchyně...no humus. Podle dalších hrnců, jejichž obsah byl nyní na zemi, si dělal Bouji asi oběd. Navíc ovoce co bylo v míse bylo teď rozšlapané na zemi anebo napláclé na stěně. No, šli sme nahoru, kde byli všechny pokoje. Schody byli od bláta a celá chodba taky. Já a Noe sme si už od mala zamykali pokoj, jenže dneska byli odemčené a hlavně otevřené a všechny pokoje byli vzhůru nohama. Jediné věci co měli šanci na přežití, byli věci uložené v šuplíkách či skříních. Co bylo nechráněné, tak už nebylo. Můj..pokoj T-T Vždyť je úplně...vzhůru nohama -_-" To už mě místo slz a šoků chytala opravdu brutálně vraždící, spíš mučící nálada. Eh, my ti všihni pomůžem určitě uklidit...neboj, dáme to do původního stavu! snažil se mě uklidnit Ichigo. Já všechny pokoje, co měli dveře zamknula a klíče si dala na nějakej provázek. Zavřela sem všechna okna na kličku a vyšla ven, domovní dveře sem zamkla na co nejvíc západů to šlo (navíc sme měli dva zámky. Jeden en klasický u kliky a pak bezpečností o něco výš, tak ty sem taky zamkla). Všechny klíče jsem si vzala sebou a absolutně mě nezajímalo, že se nemáte jak ke mě dostat domů. Co teď hodláš dělat? nechápal Ichi co dělám XD Já teď půjdu nakoupit všechny čistící prostředky co existujou a ty mi kudasai pomůžeš..neboj peníze mám a tašky hold nějak poberem...Třeba si od nich zkusim půjčit ty nákupní vozíky. vysvětlovala sem... Jo a teď sem zamkla všechny dveře a okna, aby se tam jen tak nedostali. Nevím čí to byla vina...spíš asi tuším, ale takhle teda ne...Navíc nechápu, co tam dělal ten pes o-O dořekla jsem ještě. Uběhly dvě hodiny a bylo pět hodin večer. Ten vozík nám nakonec věnovali jako dárek za mega útratu v jejich obchodě. Taky všechny ty prostředky, čističe a pouštěče skvrn, mopy, hadry, kyblíky atd. zrovna moc levně nestálo. Já táhla vozík a Ichigo ještě dvě tašky. Došli sme k našemu domu, kde na schodechuž seděli nájemníci. Jedinej kdo chyběl byl ten pes. No vítám vás, drazí kamarádi! začala sem hned. Hold sem byla tak nas*aná, že teď bych za jakejkoliv blbej kec lámala ruce nohy a hlavy XD Dokonce i chudák Ichi radši mlčel a moc dobře věděl, že uklidňovat mě by bylo marné. Takže ptám se, kdo přitáhl toho psa do mého domu a nadělal tam tak takovej nepořádek?!!! skoro sem až křičela. No mě cukalo obočí a málem mi i praskla žilka o-O Všichni krom Boujiho se taky mračili, teda teď už se snažili se tvářit mile a chápajícně, jedinej Bouji se tvářil...omluvně. To já...pípl Bouji, Jedna starší paní chtěla, abych ji pohlídal psa, když sem byl venku, tak sem souhlasil a chtěl sem ho vykoupat, páč byl špinavej od bláta, jenže on byl děsně hyperaktivní a...nedořekl svůj úžasný příběh, páč sem ho vyrušila..no spíš sem mu přizlomila všechny končetiny co měl. V záchvatu naštvanosti sem si zahrál na Soi Fong a použila sem na Boujiho nějaký Taijutsu chmat, takže on ležel na zemi a já mu nějak zkřížila končetiny, až mu málem tekly slzy. Všichni radši ani nedýchali a jen to pozorovali. Nezapomeň že jsi jenom nájemník a né žádnej majitel mého domu! Kdo ti dal svolení tahat ke mě zvířata?!! A ještě kevšemu cizí?!! Neřeknu kdyby to bylo štěně či kotě a mělo snámi zůstat, ale nějaké cizé psy tahat do baráku, aby ho zničili...tak to teda ne!! A za to že si nám všem teď zkazil večer si di tenhle večer kam chceš, ale dneska tady teda spát nebudeš a pomoct radši taky nechci!! A teď padej!! pustila sem ho a jen krvechtivě na něj zírala. Pokud chce ještě někdo odejít tak klidně, mě je to jedno jestli mi pomůžete nebo ne...řela sem, odemkla a s Ichim sme ten vozík a další ty tašky dali na terásku. Všichni naštěstí byli ochotni mi pomoc, takže si většinou dva, tři lidi vzali společně jednu místnost a uklízeli. To sem ještě zapomněla říct, že sem nakoupila i barvy na stěnu a štětce. Takže místo večerní romantiky byl úklid celého domu...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Z průšvihu zábava, Boujiho omluva   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 7:21 pm

U nás už asi bylo pravidlem, že prostě nikdy nemůže být úplně klid. Tvůj dům měl být dneska zase hnízdečko lásky, pohoda, romantika, krásná to představa... Jenže kdo by řekl, že tohle překazí pes? Dobře, přesněji řečeno, kdo by řekl, že se Boujimu povede další průšvih? Dům vypadal jak po boji, střepy, bláto, prostě škody všeho druhu. Nebylo divu, že jsi málem měla infarkt a ani se ostatní včetně Boujiho nedivili, že jsi ho doslova vyhnala pryč. Po tvém "menším" nákupu už před domem bylo dost lidí, takže Byakuya, Yoriko, Moriko, Hisagi, Noe a zrovna když ses s Ichigem vrátila, přišli Yumichika, ikaku a dokonce i Mizuko, Keigo a Mizuiro. "Na...Nani?! Vy jste měli bitku a nic jste mi neřekli?!" Děsil se Ikaku, Ichigo se jen plácl do čela a Moriko to raději nově příchozím v klidu vysvětlila. To si Yumichika prohrábl rukou vlasy a usmál se. "Zkuste na moment vydržet bez mého půvabu, hned se vrátím." Řekl tím jeho půvabným tónem a někam zmizel. Měl pravdu, hned byl zase zpátky, ale nebyl sám. S ním se objevili ještě Renji, Rukia, Sado, Orihime, Kamiko a Ishida a dokonce i Ren. "Oi Nano, těžko uvěřit, že Bouji vyvedl další katastrofu." Zazubil se Renji. "No, už je tím známý po celém Seireitei." Přikývla Rukia. "Neboj, my ti pomůžeme." Řekla mile Kamiko. "Mondai nai."Přikývl Sado a tak jste se dali všichni do úklidu. "Oi Yumichiko a náš poslední zamilovaný pár jsi nenašel?" Napadlo Ikaka. "Ale našel, však oni přijdou, teď právě hledají našeho průšviháře." Odpověděl Yumichika. A taky že jo, Bouji se snažil být nenápadný, jenže to už před ním stála jaksi naštvaná osoba, které už cukalo obočí, no kdopak to asi byl? "Hitokiri Bouji, asi jsi mě špatně slyšel! Čemu na slovech nic nevyvést jsi nerozuměl?!" Řekla jsem a dala si ruce v bok. Bouji se jen tak nervózně usmál a začal couvat. "Dál nepůjdeš." Ozval se Toushiro a náš milý Bouji byl v háji. No řekněme že jsem si menší proplesknutí neodpustila, ale doopravdy jen menší. Nakonec jsem rychle běžela pomoct s úklidem a Toushiro dohlížel na Boujiho, který tobě a Noe šel koupit každé jeden velký puget rudých růží. "Nano! Moshimokearimasen! Vážně jsem myslela, že nic nevyvede. Neboj, výdaje ti proplatí Soul Society." řekla jsem hned a dala se do úklidu. Za chvíli přišel i Toushiro s Boujim. "Nana dana, Noe dana, moshimokearimasen, nechtěl jsem vás naštvat." Řekl Bouji, uklonil se a tobě i Noe podal puget růží. No pak už to šlo lehce, Boujiho jsi nechtěla pustit do domu, tak se Sadem a Renem venku rovnal zničené věci. Já, Toushiro a Renji jsme už stihli dát do pořádku zrovna tvůj pokoj. Zrovna jsme se dali do malování a to Renjiho něco napadlo. "Midori, kde je tady sklep?" Zeptal se s takovým šibalským úsměvem. "Po schodech dolů a pak v levo, proč?" Odpověděla jsem, Renji se jen zazubil a zmizel. My si s Toushirem vyměnili tázavý pohled, jenže to už byl Renji zpátky s několika plechovkami barev. Renji se hned chopil štětce a udělal přes stěnu u postele obrovský náčrt nápisu Chiyoko Nana x Kurosaki Ichigo. Musím říct, že se mu to povedlo, hold Byakuya ho nutil chodit častěji na kaligrafii a tak už měl cvik, no to i cvik z papírování. Já se jen usmála a zamkla dveře, aby nás při práci nikdo nerušil. A tak jsme se dali do obtahování a vybarvování toho nápisu a aby to bylo perfektní, stoupla jsem si Renjimu na ramena a nahoře domalovala pár srdíček. No naše malířská trojka na tohle dílo byla pěkně hrdá. Nenápadně jsme si sbalili svoje náčiní, já zamkla pokoj a klíč si schovala, to aby tam nikdo nechodil a přesunuli jsme se do dalšího pokoje. To se ozval zdola hluk, hold Yoriko umývala okna, ale zavrávorala a vylila tu vodu Byakuyovi přímo na hlavu, to už Hisagi samozřejmě fotil, no krása. Sotva ale udělal pár fotek, musela se Yoriko i s Byakuyou smát. Hold Hisagi měl na krku a na obličeji pár srdíček, Moriko se štětcem v ruce, to bylo trochu nebezpečné. Nakonec jsme dům uklidili asi okolo osmi večer a Noe začala vybírat klíče. Já rychle zaběhla odemknout a pak jí dala klíč. Ještě jsem se s Toushirem a Renjim usmívala a byla zvědavá, jak na to s Ichigem budete reagovat. No nakonec to byla i zábava, tenhle bláznivý úklid a Bouji taky udělal kus práce, hold nechtěl, ať se na něho zlobíš.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 7:53 pm

Pomocí Orihiminých schopností a schopností ostatních byl dům celkem brzo uklizen a dokkonce i vymalován. Ostatním lidem trvá jedna místnost skoro týden, a my měli celý dům za pár hodin XD Mě se opět zvedla nálada a šla sem i stebou a Moriko připravit večeři pro všechny (ano, i pro Boujiho XDTo b yjinak nebyla Nana, aby něomu neodpustila XD). Kluci ještě něco dodělávali venku a Yoriko s Byakuyou opět seděli na gauči, který teď vypadal jako nový! Noe byla s Kamiko na terase a opírali se o plot a pozorovali kluky, jak jim jde uklízení zahrady XD Ty dvě se tam bavili nejspíš o plese XD(to už bylo běžné celotýdenní téma XD), když vtom někdo zezadu Noe objemul kolem pasu. Noe chán! Ba(f)...nedořekl náš úchylný sukničkář jménem Ren, páč sním Noe udělala velmi krátký proces. Hold kdysi byla trénovaná Soi Fong, takže taijutsu teď byla její silná stránka XD Ren skončil se spirálkama někde na zahradě a kolem hlavy mu lítali hvězdičky. Noe ještě měla takovej vražednej výraz a hrozila Renovi ještě pěstí XD Dnešní kluci jsou neuvěřitelně otravní -_-" postěžovala si Noe. To už byla Kamiko v transu a jen pípla, No, jak kteří ♥️-♥️ a pozorovala svého Ishidu, který byl právě zavalen několika kládama XD (Nevim kde se tam ty klády vzali a dejme tomu, že se zpoza těch klád vyhrabal Ishida v pořádku XD). VEČEŘE!!!! VŠICHNI DOVNITŘ!!! křikla sem na ty venku z okna. Všichni se teda sesbírali a honem na večeři. No, stůl byl rozloženej, aby sme se tam všichni vešli (stejně většinou někteří odešli do obýváku, páč dávali nějaký seriál XD). To tam do kuchyně nakoukl i Bouji, a pohledem jakoby říkal, jestli může taky. Á, náš průšvihář! Poj´d se taky najíst! Místo je i pro tebe! řekla sem už svým typicky milým a optimistickým tónem XD Bouji si teda knám šel nesměle sednout a pak jako ostatní si nabral, c se mu líbilo a jedli sme. Jídla bylo hodně. Jak množství, tak druhů. Nějaké ty saláty a jinémuseli být na lince, páč na stůl se nevešli XD Po večeři sme to my tři, co sme to vařili, taky uklidily. Po úklidu si každej šel kam ho srdce táhlo XD Takže ty a Toushiro ste se zamkli ve svém pokoji, to samé i Hisagi s Moriko, Yoriko a Byakuya zůstali ještě v obýváku, já a Noe sme rzkládali gauč a Ichigo donesl peřiny. Bouji byl trochu překvapený, nejdřív ho ale napadlo, že to je určitě pro Kamiko a Ishidu, bo někoho jiného, tak se oblékl do teplého a už chtěl jít ven. Bouji-kun! Né že příjdeš někde v jednu ráno! To už ti nikdo pak neotevře! Maximálně do 23:00 sem schopná vstát a otevřít tiXD křikla sem ještě na Boujiho. Ten okamžitě přiletěl do obýváku, To jakože tady zůstávám? zeptal se celý nadšený. No jasně, to co sem řekla bylo jen chvilkové vyhrožování XD poznamenala sem, to už měl Bouji ustláno, Noe se vypařila k sobě do pokoje a já šla s ichim taky nahoru k sobě. No, otevřeli jsme pokoj a první co vidíme je mega nápis přes celou stěnu. Chvíli sme oba stáli jak tvrdé Y, pak ale ichigo hodil ty anime mdloby a já se jen nad tím rozplývala , Sugoi!!!! Sugoi!!! vyběhla sem na chodbu, Kdo maloval můj pokoj?? byla sem zvědavá a pořád sem měla to uchvácení ve tváři XD Ichigo na to pak koukal...velmi divně XD (Ty jeho výrazy XD)...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 8:33 pm

totální spokojenost, ano tak to vypadalo u tebe doma. Dům byl vážně jako nový a všichni měli úžasnou náladu. No tentokrát to vypadalo na hromadné přespání, ale to teď nikdo neřešil. No zase se nám to hezky porozdělovalo na páry a pak na skupinku, která seděla dole, tam byli tedy Yoriko, Byakuya, Renji, Rukia a ostatní. To už ses ozval ty nahoře a hned na to byl slyšet pád, hold Ichigo jaksi ztratil vědomí. Ty už ses hned zajímala, kdo že ti tak upravil pokoj. "Já, Midori a kapitán Hitsugaya, ale těm dvěma raději poděkuj později, teď bych je být tebou nerušil." Zazubil se Renji, no ani jsi to neměla v plánu a raději jsi Ichiga dotáhla dovnitř. No řekněme že jsme měli všichni bez vyjímky krásný večer a nikdo se neměl k odchodu, takže nakonec Noe donesla spacáky, peřiny a polštáře a nocovalo se po celém domě. Ti dole ale jen tak neusli, tedy Byakuya a Yoriko ano a stejně tak i Orihime a Chad, ale jinak se nikomu spát nechtělo. Renji, Rukia a Bouji každou chvíli vymýšleli nové téma, Ishida a Kamiko už pomalu usínali v objetí toho druhého a Ren už si plánoval co a jak dál, totiž když ho odpálkovala Tatsuki a pak i Noe, tak koho dalšího? Moriko ne, ta byla moc upovídaná, Rukia se Renovi moc nelíbila, Orihime mu přišla snadno dosažitelná, no a pak jsem ho napadla já, sice si vzpoměl že Kamiko říkala, že už jsem zadaná, no ale známe Rena že, ten slovo zadaná prostě nezná.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 8:56 pm

Večer byl tedy už klidnější a někteří ne a ne usnout a tak se v našem domě zhaslo až ve dvě ráno XD No, ráno bylo opravdu zima a pršelo. Poslední den školy a ak ples! Pak byl týden prázdnin a nastal Prosinec...zima. Venku ovšem moc sněhu nebylo, spíš jen foukalo nebo pršelo jako dnes. První vstal Ikaku a Yoriko a všechny vzbudili megafonem XD stejně jako na táboře XD Kyay! Vypni to! ozívalo se hned ze všech míst, kde někdo spal. Všichni teda už oblečení do uniforem se sešli u snídaně. Dneska byla taková nudná a ospalá nálada. Dneska by všichni tu školu nejraději nechali a šli by spát XD Všichni postupně odcházeli s deštníkama do toho vychru a hurá do školy. Já šla s Ichim jako poslední a Boujiho sme nechali doma. Ovšem dostal tisíc a půl zákazů, aby něco nevyvedl XD Zamkli sme dveře, hold Bouji se dostane ven až někdo příjde a to už uběhlo několik minut a už nám zvonilo na hodinu. Ren přišel ještě po zvození, no to byli zas zvuky, děvčata tála, kluci s pousmívali a někteří jako Kurosakiho parta dělali zvuky jakože Ježiš, už tu zase oxiduje -_-" No, hodina tedy začala, venku pořád poršelo a Ren opírajíc se o dlaň zíral na tebe a přemýšlel, jak by tě získal xDKdyž posunem čas, škola skončila a byl čas oběda. Dneska sme opravdu na střechu nešli XD Zůstali jsme normálně v jídelně, tam obsadili asi tři stoly a jen tak něco si povídali...spíš mlčeli XD Dneska byl opravdu tichej den XD Všichni bez energie a nálady, no prostě super. Ren si nenápadně sedl vedle tebe. Jen tě mile pozdravil, usmál se a začal jíst jakyb nic. Toushiro ho celou dobu pozoroval, kdyby se ten úchylák o něco pokusil XD a taky že jo. Když se zrovna chtěl napít, sklenička s pitím mu nějak vyklouzla z ruky a ty jsi byla politá na levé noze...přesněji na levém stehnu XD Ren se hned zděsil a první co ho napadlo bylo vzít ubrousek a vysušit ti to místo XD Jenže jak se naklonil, čelem drkl do tvého ňadra a to chytl hned červenou u nosu amálem ho to odrovnalo XD Toushiro ovšem nenechal Rena jen tak na tebe takhle sahat, ikdyž ti prý utíral to mokré místo, takže si to sním šel vlastnoručně vyřídit...jako to jeho chování XD Po škole sme se všichni vydali směr naše ubytování, páč pořád pršelo a nevypadalo to, že by déš´t přestal...ale kdo ví XD Tenhle byl sice zvláštní, ale hlavně, Bouji nic nevyvedl. Sice došli baterky na ovladač od TV, ale to nebyla taková pohroma XD No všichni byli hned šťastnější, že Bouji dokázal nic nevyvést, tak sem šla postavit vodu na čaj, Ichi byl semnou v kuchyni a ostatní v obýváku nebo v pokojích.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Páteční odpoledne, sázka splněna!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 10:03 pm

Déšť, chladný vítr, už bylo vidět, že se blíží zima. Zimy v Karakuře byly většinou deštivé, ale i tak pár vloček spadlo. Ráno se nikomu nechtělo vztávat, ale hold jsme museli. Však co, byl pátek, takže poslední den školy a zítra už byl ples! Tentokrát se škola vlekla, ale i tak jsme se dočkali oběda. Ten byl zprvu klidný, ale to by Ren nesměl zase něco vyvedl. "Náhodou" mi vylil pití zrovna na levé stehno a samozřejmě mi to hned musel usušit, že? No už jsem mu chtěla říct, že si to utřu sama, ale to nechtěně zašel dál. Když jsem si uvědomila, kde se mě to dotkl a kam teď kouká, zrudla jsem jako rajče a hned ho odstrčila. To už si ho Toushiro doslova vytáhl ven a Ren dostal lekci, teď mu červená tekla z jiného důvodu. Já se mu od oběda raději vyhýbala a v duchu nadávala, jaký je to zatracený úchyl! Hajzlík jeden zatracený! Ksó! Jestli se ke mně přiblíží blíže než metr, asi zůstane v bezvědomí! Láteřila jsem, nehodlala jsem totiž nikomu dovolit, aby si na mě jen tak sahal, no vyjímky byli, však víme. Tak jsme se nakonec všichni rozešli do svých domů, no to jsme zprvu měli v plánu, ale pak nás málem až násilím Moriko a Yumichika rozdělili. Yumichika nahnal všechny kluky k Sadovi a Moriko zase všechny holky k tobě. "A dnes máte zákaz se vidět, ani zítra ne, až v osm na plese!" Oznámil Yumichika, vytlačil Ichiga z kuchyně a ostatní kluky dotáhl tedy k Chadovi. To Moriko zatím hlídala nás holky, pak mrkla na Yumichiku a bylo to. Teda nám holkám se to moc nezamlouvalo, že se s kluky tak dlouho neuvidíme, ale Moriko byla vážně nekompromisní. "Tak dámy, podívejte se ke schodům a můžete se převléknout, dnes si zkusíme šaty a budeme trénovat až do sedmi, mimochodem teď jsou tři hodiny." Usmála se Moriko, totiž u schodů už byly tašky s šaty a boty na ples. Nám nezbylo než to udělat a tak jsme se tedy převlékly. A to samé čekalo i kluky, Yumichika hned začal kontrolovat, jestli všem sedí smoking, jestli každý ví, jakou květinu má té své dívce donést a pak opět začaly taneční.
Šaty holek:
Midori
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 38-210
Kamiko
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Plesov10
Orihime
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Plesov11
Lisa (Akorát modré)
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 4610
Hiyori
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 21108310

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 21108311
Chizura
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 P1010410
Mizuko
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Plesov12


Naposledy upravil Hana Midori dne Sun Sep 13, 2009 5:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 10:49 pm

A nastalo nečekané rozdělení. Yumichika odvedl všechny kluky k Sadovi, kde je čekalo převlákní do obleků a nablískaných bot XD Yumichika je všechny všelijak komandoval, no pak se začalo cvičit a to třeba chůze, slušné chování, jak se chovat ke své dámě, pak musel upozornit Byakuyu a Hisagiho, aby svoji vášnivě hravou náladu nechali doma, Ale já to myslím vážně! Ples je otom, abyste všem ukázali, jací ste gentlemani a jak dokážete bavit své dívky bez všelijakých vylomenin či vášnivého škádlení! Tyhle hrátky si nechte na doma! upozorňoval a vysvětloval jim Yumichika. No ten byl dotoho tak vžytý a někteří kluci už taky začali chápat, o co Yumichikovi jde. No někteří sice dávali pozor, ale jinak to měli silně na háku, třeba takový Keigo...ten ani pozor nedával XD No tam byla opravdu vážná atmosféra a navíc Yumichika hned všechny drzouny spražil pohledem XD Moriko si nás taky pěkně srovnala. Všechny holky sme už byli v šatech a střevíčkách na podpatku XD Jediné co ješště chybělo byl perfektní účes a namalované oči XD I my jsme se učili chodit na těch podpatkách, aby se nám pak nepodlamovali při každém kroku kolena XD Moriko nám ještě dala knížky na hlavu, takže sme museli chodit rovně, zvednutá brada, ale né zas tak moc a půvabná chůze. Poté nás dokonce učila různým etikatám u stolu o-O Jak se má pít a jíst a jak sedět a kde mají být ruce apod. No čas uplynul celkem rychle, nálada byla celkem dobrá a to už nás Moriko rozdělila, jak se kdo teď půjde koupat a pro každého sepsala seznam, jaký šampon a kondicionér má ta dívka použít, jaké mýdlo a jaký olejíček pro hebkou kůži. Taky nám připravila spoustu tělových krémů, už měla i nachystány pleťové masky a manikúru s pedikúrou. Jelikož náš dům měl tři koupelny, tak první se šli koupat Yoriko, Kamiko a Rukia. Dostali od Moriko ten seznam, kde byl i časový limit o-O Jakože deset minut jen tak ležet ve vodě, pět minut se namydlit, dalších pět minut si dát na hlavu šampón a čtvrt hodiny čekat apod. No to byla opravdu speciální procedura na zkrášlení podle Moriko XD Mezitím ostatním dělala jinu vizáž, například odstraňování pupínků, černých teček a jiných nedokonalostí na obličeji a i jinde XD U kluků to mělo taky tak vypadat, ale někteří teda protestovali, že nebudou dvě hodiny sedět ve vaně a nechat něco působit a že nechtěj pleťovou masku apod. Ovšem to jim začal Yumichika vyhrožovat, takže i oni prošli zkrášlovací procedurou podle Yumichiky XD No, bylo půl jedenácté večer, všichni sme zatim bez svých lásek přežili a šlo se spát. Všichni usnuli celkem rychle. Taky po chození na podpatku a udržován těla v rovině...no koho by to nevyřídilo XD
A máme tu sobotu s velkym S! Nebo snad den s velkým D? No hlavní je, že byl ples! Přesně ve 20:00 se otevírala škola, která byla teprve připravována na ples. My děvčata sme vstávali v osm hodin ráno, nasnídali sme se a Moriko si nás opět zorganizovala. Domů přišla i Noe, která Moriko pomohla s česáním našich vlasů a líčením. Ovšem to pro Moriko ani Noe nebyla žádná pětiminutová uprava! Ty dvě se na nás tak vyřádili, že by sme mohli dělat někam modelky XD Kluci vstávali ocosi dýl, páč ty make-up ani řasenku nebo třpitky nepotřebovali. Ovšem Yumichika si nevěděl rady co s účesi XD Když se kluci vzbudili a nasnídali, Yumichika jim ukázal své nártky a všechno ještě vysvětlil, co se účesů týká, ale moc úspěch neměl. Žádnej kluk nechtěl být nagelovanej, třeba Ichigo a Hisagi chtěli být rozcuchaní jako jsou teď XD Nejvíc trpěl Byakuya, páč ten měl vlasy nejdelší a musel podstoupit speciální vlasovou kúru podle Yumichiky XD Kluci teda měli celkem volno, y žádné velké úpravy nepotřebovali. Zato my holky sme málem zapomněli na oběd. To už ale Orihime nosila na stůl talíře s nějakým salátem, na přípravy oběda hold nebyl čas. Všechny sme se najedli a česalo se dál. Hold dívky které měli dlouhé vlasy bylo těžké učesat a zlakoat jim ty vyčesané účesy. Hodiny běželi jak vteřinovka a kluci se už oblíkali do svých obleků. Yumichika je stihl ještě zkomandovat a perfektně upravit. Moriko to samé a když sme se hromadili u dveří, museli sme si stoupnout do dvojic, nechat se ještě doupravit a poté vyrazit. Kluci byli už dávno ve škole a jelikož nemohli najít své dívky, tak se celkem nudili a zkoumali co by kde by XD To dorazili i Vizardi s dívkama. Děvčata byla moc pěkná a měli i pěkné šaty. Poté se tam objevila naše první dívčí dvojie a to Yoriko a Kamiko. Ishidovi se zablýskli brýle, trochu nám zčervenal a šel si pro Kamiko. Nabídl tzv. rámě a šl sní někam na stranu. Po dívkách se téměř všichni otáčeli. Taky že krásně vypadali, voněli a ještě ty jejich stydlivé úsměvy..teda to se Yoriko netýká, ta se smála a sebevědomě a čekala an svého Byakushiho. Proč přišli jenom dvě? divil se Hisagi a moc se mu to nelíbilo...Co já vim, doufám že teď už příjdou všechny...řekl Ichi a dál všichni naši kluci sledovali dveře. To se tam po deseti minutách objevili Rukia a Orihime. Sado a Renji jim šli hned naproti a Renji se na ostatní kluky jen zašklebil, Zatim se mějte, smolaři!XP řekl a šel si pro Rukiu. No Renji byl zní úplně oslněnej a dokonce se nám červenal a musel si hlídat nos XD Já mu dám smolař! Machruje, že mu přišla jeho holka dřív než nám! rozčiloval se nervózní Hisagi. Klid prosimtě...Vypadá to, jakoby je Moriko pouštěla po dvojicích...řekl celkem klidně Toushiro, ale klidný vůbec nebyl XD Takže Ichigo, Hisagi a Toushiro tam stáli a zírali na dveře XD To už dveřmi prošlo hodně studentů i Mizuko, Chizura, Tatsuki a jiné, ale my nikde XD(nejlepší nakonec XD). Kluci už si mysleli, že nás někde přepadli a stáli tam někde jak tvrdé Y. Uběhlo patnáct minut a my jsme se konečně ukázali. Ty v těch modrých třpitivých šatech, Moriko v jemně růžových a já rudě červených šatech, s účesi a perfektně namalované, no ostatní holky nám mohli závidět XD Toushiro, ichi a Hisagi si hned tahali kapesníčky, aby utřeli přímo proud červené, co na ně přišel a málem nám hodili mdloby na podlahu XD Páč takhle dokonalé nás snad nikdy neviděli a hormony jen zběsile..."pracovali" XD Po rychlém uklidnění si pro nás hned šli a už nás chválili, předali nám ty květiny a byli prostě téměř mimo. Téměř všichni kluci, hlavně ti tři byli zakoukaný jen a jen do nás a okolní svět najednou pro ně neexistoval XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Pohádkový večer za doprovodu sázky   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:53 pm

Sobota ráno, teprve osm hodin ráno a všechny dívky musely vstávat, hold Moriko nechtěla nechat nic náhodě. Stejné to měli i kluci, no už v sedm večer či-li hodinu před začátkem plesu jsme si ještě všichni museli opakovat kroky, etiketu a podobně. No byl to vážně velkolepý příchod, kluci nemohli uvěřit vlastním očím. Musím uznat, že Moriko s Yumichikou odvedla prvotřídní práci a Noe nás učesala naprosto perfektně. A ples mohl začít, kluci nás ne a ne pustit, my jsme prakticky pořád byli na parketu. Tedy všichni ne, chyběl nám Yumichika. Ikaku a Hisagi zrovna svým dívkám nesli pití a samozřejmě jim to nedalo. "Vážně se zdejchnul?" Nevěřil Hisagi. "No nevím, možná se nějakou pokouší uplatit, aby to nevypadalo, že mu jeho půvab nepřivábil žádnou dívku." Uchechtl se Ikaku, jenže to Yumichika těm dvěma a nejen jim vytřel zrak. Dívku? Kde že, Yumichika si přivedl rovnou dvě! Ale jaké, to by jeden nevěřil vlastním očím, když se Yumichika objevil ve dveřích s Yumi a Emi! A ty šaty, no nevím jestli mu to zaručil půvab, ale musím říct, že nám teda ukázal. "Pochyboval jsi snad, Ikaku?" Řekl svým klasickým tónem, no Ikaku a Hisagi nevěřili, co to zase Yumichika vyvedl. "Tak dámy, která z vás si chce zatančit první?" Zeptal se a bylo vidět, že je spokojený jak to klukům ukázal. Prvně tedy tančil s Emi a Yumi se zatím šla napít. To už se z povzdálí vynořili i Vizardi, no ti aby tady chyběli, to nešlo. Přesněji holky byly kdesi dál od nich a kluci koukali hlavně na naši partu. "Yare yare, jsem rád, že jsme tu sázku nestihli, takhle to bude ještě lepší." Prohodil Shinji a uchváceně se na tebe chvíli díval. "Vyjímečně s tebou souhlasím, Shinji." Přikývl Kensei a oči se mu nechtěly odlepit z mého výstřihu. "Haiirono chan to taky sluší." Přidal se Rose. "Inoue chan taky vypadá nádherně." Ozval se Love, no i Vizardy jsme uchvátily. No po takové hodince tance sis i ty s Ichigem dala pauzu. Ty sis odskočila a Ichigo si šel pro pití, to omylem vrazil do nějaké blondýnky v červených šatech. "Dávej pozor, baka!" Ozvalo se, ten hlas Ichigo znal, ale nemohl uvěřit vlastním očím. "Hi...Hiyori?!" Vykoktal při pohledu na Hiyori v červených šatech s rozpuštěnými vlasy. "Co tak čučíš? Já ty šaty nevybírala, Shinji byl zase neodbytný." Zareagovala Hiyori. "Nani? Shinji je tady taky?" Podivil se Ichigo, to už ho někdo přátelsky plácl po rameně. "Aby ne, jsme tu všichni. No řekni, že to Hiyori sluší? Jí se ty šaty pořád nějak nezdály."Usmál se, to se Hiyori zapýřila. "Ještě jednou něco takového řekneš a vyliju ti to pití na hlavu!" řekla, to už ses vracela i ty. "Oi Nana chan, vypadáš nádherně i po té nehodě s vlasy, krásné šaty." Řekl mile Shinji, Ichigo se na něho nedůvěřivě koukal, ale Hirako tentokrát nejevil žádné známky úchylnosti nebo postraních úmyslů. "Ichigo, měl bych jednu smělou prosbu. Dovolil bys mi jen jednou jedinkrát zatančit si s Nanou? Můžu ti slíbit, že to bude jen jeden tanec, jen tanec, nic jiného. Přísahám, že během tance Nanu nijak nebudu obtěžovat." Zapřísáhl se Shinji, Ichigo přemýšlel, moc mu nevěřil, podíval se na tebe, co ty na to. To bylo to hlavní, no tebe to obměkčilo a vzhledem k tomu, jak se Hirako poslední dobou choval, nakonec jsi souhlasila. Zrovna začala hrát nová písnička. "Yosh, arigatou Ichigo a ty si třeba zatanči s Hiyori!" Usmál se a doslova Ichigovi Hiyori strčil. No než se ti dva nadáli, už začala hrát hudba a tak si pro jednou řekli, že to vydrží a tančili spolu. "Shinji je mrtvola." Prohlásila Hiyori. "Nemůžu než souhlasit." Přikývl Ichigo a pořád sledoval Shinjiho, jestli se o něco nepokouší, no jak tak koukal jinam, nesoustředil se a trochu Hiyori přišlápl a ta mu to hned vrátila, což jaksi bolelo. "Nawake, koukej jinam než na Shinjiho! Hele slíbil ti to a on slovo fakt drží, ztratil by tvář, kdyby to porušil, tak buď v klidu." Řekla Hiyori, no ne že by to Ichiga úplně uklidnilo, ale už na vás tolik nekoukal. Písnička byla dost dlouhá a tak se i další kluci odhodlali vyzvat nějakou dívku k tanci. Bouji koukal kde by co by, až mu do oka padla Tatsuki. "Jedna otázka, jsi jen další úchyl?" Řekla nedůvěřivě. "Jak se to vezme, neboj, neudělám nic co bys nechtěla." Řekl mile, s tím jeho neviným výrazem, no zkuste mu říct ne a tak tedy Tatsuki svolila a šla s Boujim tančit. Ten vážně nic nevyvedl, měl totiž jasnou taktiku, jestli vyvádět, tak až po plese. Chtěl si totiž prvně u děvčat udělat dobré jméno. No a ani Emi nezůstala stát, ji se odhodlal vyzvat k tanci Rose a Emi souhlasila. Tenhle tanec byl zvláštní, takový kouzelný, byla to nepopsatelná atmosféra. S Hirakem jste tančili celkem blízko u sebe, ale o nic se nepokusil, ruce měl na tvých bocích a ty zase na ramenou, ale hned jak ti něco bylo nepříjemné, přestal. Shinji se vážně překonával, musela jsi uznat, že byl dobrý tanečník a když si nic nedovoloval, bylo to i fajn. No co, on byl spokojený, že s tebou může tančit a ty zase, že se nechová jako úchyl. Tahle písnička už ale za pár chvil skončila, to se mikrofonu chopil jeden ze studentů a vyhlásil desetiminutovou pauzu. Dívky se mohly upravit, kluci zase pokecat s ostatními a nebo si každý mohl vzít něco k pití nebo k jídlu. "Tak milý Kenseii, jak se těšíš na dva týdny úklidu?" Zazubil se Shinji. "Ne tak rychle, Shinji. Řekli jsme do dnešní půlnoci, ještě jsi nevyhrál." Upozornil ho Kensei. "Vážně? Tančil jsi s nad s Midori? Ta tě sotva jen zahlédla. Já to viděl, jen se pousmála apak se opět věnovala našemu kapitánovi, ale no tak, vzdej to." Provokoval Hirako. Jen to ale řekl, chopil se mikrofonu Yumichika. "Deset minut nám uběhlo a nyní vyhlašuji povinou změnu partnerů, pánská volenka!" Řekl, no povinná změna partnerů byla hold vážně povinná a že nikdo nechtěl kazit legraci, všichni se tedy nějak prohodili. Yoriko tančila s Lovem, Mizuko sice Ikaka držela zuby nehty, ale nakonec si dala říct a věnovala tanec Mizuirovi. Rukiu si vyhlídl Ishida, Kamiko tančila se Sadem, Inoue s Toushirem, Lisa s Ichigem, Hiyori s Ikakem, Mashiro s Keigem, Chizura s Hisagim, Tatsuki s Renjim, Yumi s Boujim, Emi s Hirakem, Moriko věnovala tanec svému bráškovi, ti dva pořád probírali, jak se jim to povedlo a jak to všem sluší, prostě celí oni. A pro tebe přišel Byakuya a já nakonec tančila s Kenseiem.
Účes Emi
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 2f722410
Šaty Emi
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Pl0210
Účes Yumi
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Spolec10
Šaty Yumi
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 28875110


Naposledy upravil Hana Midori dne Sun Sep 13, 2009 5:30 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 12:21 am

Tak a ples začal a pokračoval ve velkym. Asi hodinu dvě se tančilo a tančilo a nikdo zatim nevypadal vyčerpaně XD Poté ale byla desetimintová přestávka a změna partnerů. Já skončila s Byakuyou a ty s Kenseiem. Ten se tvářil neobvykle přátelsky a vůbec nevypadal, že by něco na tebe zkoušel. Všichni spolu normálně tančili, ty si držela Kenseie za ramen a on tebe za boky. Všechno probíhalo tak v klidu a nálada byla úžasná! Midori chan, ty šaty ti opravdu sluší! pochválil ti šaty Kensei a jen se zase mile usmmíval, což u něj bylo nzvyklé. Potom ste si celou dobu co ste tančili si i povídali a občas se zasmáli XD Já si s Byakushim taky povídala, dokonce sme si i připomněli, jak kdysi přišel ke mě opilí do pokoje a ještě předtím jak sme na sebe spadli a já jak byla celá nervózní a on jen tak slepě zamilovaný a poté zklamaný XD No zajímavé téma sme měli, ale teď sme se tomu smáli XD Takhle prohozený sme museli vydržet asi tři dlouhé písničky. Poté byla opět pauza na úpravy, pití a jídlo a poté sme se mohli vrátit ke svým partnerům. Myslím, že ty jsi na Kenseie též změnila názor. Zdál se být taky jako kamarád do nepohody a pořád se jen usmíval. Poté se někde střetl s Hirakem a museli se zase navzájem vyprovokovat XD Pauza uběhla a šlo se opět tančit. Konečně zase u tebe! řekla sem Ichimu, páč nejlíp mi stejně bylo s nim ♥️-♥️ Venku dokonce začali padat kawai vločky sněhu a počasí jinak bylo celkem kouzelné XD To se tam náhle objevil Ren a téměř všechny dívky mohli na něm oči nechat. Vbec nevěnovali pohledy svým partnerům, nýbrž Renovi, kterej se nijak netvářil a jen se koukal někam do sálu. Bouji střídal holky jak ponožky, no skoro s každou si zatančil, ikdyž se všema si hold nezatančil XD Ples tedy probíhal v klidu se suprovou atmosférou dál a dál a to už bylo 22:15 hodin...XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ples a jeho zakončení, s emocemi ven!   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 1:48 am

Kdo by řekl, že ta poviná změna proběhla bez problémů? Ale samozřejmě nám všem holkám nejlíp bylo u těch našich kluků. Ples měl trvat až do půlnoci a to měla být poslední písnička. Čas k naší smůle běžel jako o závod a už bylo půl dvanácté. "Hodiny ukazují půl dvanácté, což znamená poslední písničku letošního plesu karakurské střední. Užijte si ji!" Ozvalo se z mikrofonu a začal hrát poslední ploužák, ta písnička byla vážně nádherná, pro tuhle chvíli ideální. Yoriko si při tanci Byakuyovi opřela lehce hlavu o jeho hrudník a zavřela oči, byla tak šťastná, tak jako vždy, když mohla být s Byakuyou. Rukia tančila s Renjim a oba se usmívali. "Musím uznat, že tančíš dobře, Renji." Řekla Rukia. "A já zase musím říct, že ti ty šaty vážně sluší." Zareagoval Renji. "Jo, všimla jsem si, ta červená v tvém obličeji mluví za vše." Usmála se Rukia, to Renji znejistěl. "Eh... No... Gomen, já tomu jaksi nemůžu zabránit." Řekl trochu nervózně, ale Rukia se ale dál usmívala. "Říkám snad že mi to vadí?" Prohodila jen tak a vzápětí tančila u Renjiho blíž a blíž, no co si budeme říkat, tomu to nijak nevadilo. Orihime se Sadem měli taky dobrou náladu, ti na plese jako jedni z mála byli jen jako přátelé, ale i tak se moc dobře bavili. Ty jsi taky byla celá šťastná, už jste s Ichigem tančili prakticky v objetí, když vtom jsi ucítila, jak ti lehce sklouzlo jedno ramínko šatů. "Ah gomen, nemůžu si pomoct. Jestli... Jestli budeš chtít, necháme to na doma." Zašeptal ti Ichigo a něžně ti ramínko zase zvedl. No i Uryuu chytal vášnivou náladu, i když se držel zpátky. Řekněme že mu ruce sjížděly o trochu níž, než by měly, ale to Kamiko vůbec ale vůbec nevadilo. Kupodivu náš nejdivočejší pár či-li Moriko a Hisagi se drželi zpátky a jen na sebe při tanci zalíbeně koukali. No řekněme, že měli v plánu dostat ze sebe všechny emoce později v soukromí. Mizuko a Ikaku byli pořád trochu nesví, taky Ikaku byl v lásce začátečník a Mizuko pořád nemohla uvěřit tomu, že je teď s Ikakem. Ale byla, v klidu tančili a cítili přítomnost jeden druhého a aniž by si to uvědomili, o kousek se k sobě přiblížili. I Vizardi tančili, Mashiro tančila s Kenseiem a při tom začala vzpomínat na staré časy v Soul Society, což ty dva mnohdy donutilo k úsměvu, když si vzpoměli na všechny ty jejich hádky. Hiyori skončila s Shinjim, sem tam ho ještě seřvala za to, jaké jí vybral šaty, to jí Shinji řekl, že jí ale sluší a Hiyori se naštvala ještě víc, protože nemohla zabránit tomu, že se jí trochu začervenaly tváře. A do třetice Lisa, ta tančila s Lovem, no vlastně Vizardi patřili mezi tu malou skupinku těch, kteří tam byli jen jako přátelé. Já si tenhle poslední tanec vážně užívala, bylo mi jedno, kde jsem byla nebo co jsem měla na sobě, ať už to bylo Soul Society, Hueco Mundo nebo Karakura, ať už jsem měla kimono, arancarské oblečení nebo plesové šaty, hlavní bylo, že jsem byla s Toushirem a to mi ke štěstí bohatě stačilo. Poslední písnička skončila deset minut před půlnocí a my mohli začít počítat poslední minuty plesu. A v případě Shinjiho a Kenseie poslední minuty do skončení sázky. Ti dva se podívali prvně na hodiny, pak jeden na druhého a bylo jim jasné, že to bude teď nebo nikdy. Všechny páry zrovna dotančily a odsunuly se od sebe trochu a to byla jejich šance. Shinji okamžitě vyrazil za tebou a zastavil se kousek od tebe. "Arigatou za tanec, užil jsem si to." Řekl ti mile a vypadalo to, že ti chce plíbit ruku, ale než ses nadála, za tu ruku si tě k sobě lehce přitáhl a na moment se ti jako by omluvně zadíval do očí. A pak... Pak tě před všemi políbil! Ale pozor, žádná neviná pusa, ty už jsi totiž už už něco chtěla říct a toho Shinji krásně využil, obyčejná pusa? Kdeže, to rovnou francouzský polibek. A v tu samou chvíli udělal to samé Kensei. Než se kdokoliv stačil vzpamatovat, jednu ruku mi dal okolo pasu, druhou mě chytl kolem ramen a věnoval mi vášnivý polibek. "Shinji, ty parchante!" Procedil mezi zuby Ichigo. "No co, říkal jsem během tance, o té době pak jsem se nezmiňoval." Pokrčil rameny Shinji, to měl Ichigo vážně vražedný výraz. "Hm, škoda že jsem tohle zažil naposledy." Řekl mi Kensei. "To máš pravdu, tohle bylo vážně naposledy!" Ozval se Toushiro, no my dvě byly značně v šoku a naši kluci zase pořádně naštvaní. Ichigo už chtěl z Shinjiho nadělat sushi, to ho raději Sado a Ishida uklidňovali, aby naši spolužáci neviděli něco, co neměli. Toushiro se taky chystal pořádně si to s Kenseiem vyřídit, to jsem se ale už vzpamatovala a chytla ho jemně za rameno. "Mate kudasai, nechej ho být, za rvačku ti to nestojí." Řekla jsem a přišla k Toushirovi blíž. "Co kdybys mi ten šok vynahradil v soukromí?" Zašeptala jsem tiše, no Toushiro se nijak nebránil, otočil se ke Kenseiovi zády a vypadalo to, že už se mnou odejde, to se ale bleskově otočil a Kensei dostal pěkně do zubů. "Naposledy, spávné slovo." Řekl ještě a pak společně se mnou a ostatními zamířil domů. Ichigo s tebou už taky odcházel a zrovna když míjel Shinjiho, zastavil se a místo čekané rány dal Shinjimu kolenem do břicha. Řekněme že se klukům dostavil aspoň částečný pocit zadostiučinění a Kensei a Hirako se svíjeli na zemi. "Ale za tu pusu mi to stálo!" Nadhodil Hirako. "Mně taky!" Ozval se Kensei, ostatní Vizardi jen kroutili hlavou a Love s Rosem raději ty dva vzali a šlo se domů. Takže nakonec ta sázka problém s úklidem nevyřešila, ty dva čekal každého jako obyčejně týden úklidu, akorát si dnešek trochu zpestřili našimi rty.
Tou dobou už jsme každý byli tam, kde jsme měli být. Bouji, Orihime, Sado, Emi a Yumi se stavili ještě u Urahary, který byl taky v náladě a tak jim nabýdl, že tady mohou přenocovat. Uahara byl viditelně mimo z Emi a Yumi a málem se rozplýval, jak krásné šaty jim vybral. Tam se rozjela živá debata a líčení zážitků z plesu. Mezitím Kamiko a Ishida měli dům celý pro sebe. Nebylo divu, že za moment ti dva leželi v posteli a vášnivě se líbali, ale nikam dál zajít nehodlali. Tedy pokud nepočítám to, že Kamiko Ishidovi pomohla z obleku a on jí zase trochu z šatů. V tu chvíli se Keigo, Mizuko, Ikaku, Yumichika a Mizuiro vraceli domů. Kojima zrovna odbočil a šel si po svém a ti tři taky. Keigo si vychvaloval, že letos neskončil v kumbálu a složil Yumichikovi poklonu, že dobře poradil. Toho to samozřejmě potěšilo, ale byl trochu jiný. "Kdo by řekl, co můžou způsobit dva obyčejné polibky na tvář..." Prohodil jen a pak doopravdy odtančil do koupelny. Ti tři si jen vyměnili nevěřícný pohled, no totiž když se Emi a Yumi s Yumichikou loučily, každá mu věnovala jeden polibek na tvář, což Yumichika vážně nečekal. Keigo se pak klidil do svého pokoje, byl totiž z toho všeho unavený a Ikaku šel dát Mizuko dobrou noc. Ta taky byla utahaná a ospalá. "No...Eh Mizuko... Bylo to fajn." Řekl jí, to Mizuko vážně potěšilo. Najednou Ikaku váhal, jestli se má odhodlat nebo ne, ale řekl jsi, že je chlap a ne žádná stydlivka a tak Mizuko krom přání na dobrou noc dostala prvně pusu na tvář a pak dokonce i na rty! No ta z toho byla úplně mimo. I Renji a Rukia byli celkem v náladě. Seděli u tebe v obýváku a povídali si a smáli se, zatím... Pak aniž by si to uvědomili se k sobě až moc přiblížili a zadívali se sobě do očí. "Ah...Renji znervózňuješ mě." Řekla Rukia a odvrátila hlavu. Nastala chvilka ticha, načež se Rukia hned otočila a než se Renji nadál, ležel na gauči, Rukia na něm a přitom mu věnovala naprosto nečekaný a naprosto úžasný polibek! U Yoriko a Byakuyi i u Moriko a Shuuheie si jistě dovedeš představit jak to vypadá, když jdou emoce ven a šaty dolů, že? V tu chvli jste pořád ještě v šatech a Ichigo ve smokingu leželi na posteli a on tě hladil po vlasech. "Pusť to z hlavy. Hele jen si řekni na kolik kousků Shinjiho chceš, já mu to ještě pěkně vytmavím, za to co ti provedl!" Řekl Ichigo a přitiskl si tě k sobě. "No, tak mě napadá, jestli bychom místo mluvení mohli pokračovat v tom, co jsme na parketu přerušili." Usmál se šibasky a sundal ti lehce jedno ramínko a sobě povolil pár knoflíčků u košile. I já byla ještě trochu v šoku z toho, co si Vizardi dovolili. Byla jsem z toho trochu mimo. "Hm, paráda, teď si připadám jak hadrová panenka, já přísahám, že už na mě vážně nikdo ani nesáhne!" Povzdychla jsem si a rozpustila si vlasy. "Vážně nikdo? Nebyla by nějaká vyjímka?" Usmál se šibalsky Toushiro a něžně mě povalil na postel. Já to hned pustila z hlavy, usmála se a nechala srdce ať poroučí tělu místo mozku. A tak jsem si hned k sobě Toushira přitáhla a vášniv ho políbila.
No a takhle nám skončil ten očekávaný ples.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Sponsored content





Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?   Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Karakura aneb příběh začíná
» Konec noční můry-vzhůru do hor!
» Slzy, krev a tajemství - Změní to jeden úsměv?
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hrací místnost-
Přejdi na: