Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hana Midori

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Hana Midori Empty
PříspěvekPředmět: Hana Midori   Hana Midori Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 8:02 pm

Jméno: Hana Midori (Hana znamená květina, Midori je zelená.)
Věk: Vypadám na 16, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Věčný romantik, puntičkář, perfekcionista a workoholik. Jsem hrozně ukecaná a přátelská, ale když se naštvu stojí to za to. Někdy jsem trochu líná a když jsem v přítomnosti někoho kdo se mi líbí, červenám se.
Minulost: Ze své minulosti si toho příliš nepamatuji. Rodiče jsem nikdy nepoznala, vychovávala mě Ayumi dana, která tehdy byla pod-kapitánkou 2. divize. Vždy jsem ji brala jako svou pravou matku a tak ji taky měla ráda, ale i ona jednou zemřela. Zabil ji jeden obzvláště silný Hollow. Když zemřela, jako by se pro mě zhroutil celý svět. To jsem ale netušila, jakou šanci dostanu.
Asi týden po úmrtí mé nevlastní matky mi bylo nabídnuto místo na jedné akademii, kde se vyučovali budoucí Shinigami. Tak začala nová etapa mého života a po sedmi letech studia jsem byla přidělena do 8. divize, kterou má na starost kapitán Shunsui.
Schopnosti: Co se fyzické síly týká, nejsem zrovna nejsilnější, zato jsem ale mrštná a rychlá. Ale i přesto nejsem na Hakudu žádný expert.Umím dobře zacházet s jakoukoliv katanou a v boji si také pomáhám magií Kidou, kterou ovládám velmi dobře. Jen málokdy mě uvidíte bez mého Zanpakutou. Mám dost rychlé Shunpo a jsem vytrvalá, často zacházím do extrémů.
Zájmy: Trávím dost času s přáteli venku, ať už v uličkách Seireitei, v Rukongaii nebo v parcích u našich kasáren. Sem tam si dám Saké, ale ne že bych to do sebe lila po láhvích. Když nemám tréning a nebo nemusím probírat všelijaké papíry, ráda si jdu zaplavat nebo odpočinout do horkých pramenů.

Zanpakutou
Jméno: Senpuu (V překladu tornádo.)
Povaha: Senpuu je odměřený a přísný, snad nikdy nedává své pocity najevo. Neustále mě napomíná, je stejný puntíčkář, perfekcionista a workoholik jako já. Někdy mi díky tomu jeho věčnému napomínání přijde jako kdyby byl spíš starostlivý rodič než můj Zanpakutou. Ale i tak ho beru nejen jako zbraň ale i jako přítele, on to má nastejno a když se o mě bojí, dokonce to neskrývá, jenže když mu to někdo připomene, hned hraje uraženého, že on nic. Hold Senpuu, to je povaha jako žádná jiná.
Rozkaz pro uvolnění: Kigen Senpuu (V překladu povstaň Senpuu.)
Podstata: Senpuu se řadí mezi Zanpakutouu využívající element vzduchu.

Vzhled: Takto Senpuu vypadá před uvolněním.
Hana Midori 05204732b1_47844674_o2
Po uvolnění se jeho jílec zbarví dozelena, objeví se na něm dva červené proužky a mezi nimi je vyobrazen obrys květu lilie. Senpuu nosím v krátké černé pochvě, ale po uvolnění je o dost delší než samotná pochva a zmizí záštita.
Techniky: Shiroi Senpuu (V překladu bílé tornádo)
Skrz mé tělo projde ven libovolné množství Reiryoku které se díky mému Zanpakutou přemění na vítr, který kolem mě vytvoří bílé tornádo. To mě zprvu chrání před jakýmikoliv útoky a při rozpadu odvane nepřátele pryč. Tato technika je ale pro mě riskantní, tím jak se Reiryoku dere skrz mé tělo rychle ven, zraňuje mě, je to jako kdyby mi tělo trhal vzdušný vír, míra poškození těla závisí na množství Reiryoku, které pro tento útok využiju.
Skutečná forma: Ve skutečné formě Senpuu vypadá jako celkem vysoký černovlasý muž v klasickém Shinigami kimonu. Na sobě má ještě kapitánský plášť, na kterém ovšem je jen znak, ve kterém chybí číslo divize. Snad nikdy nesundává svůj klobouk, ten je stejný jako nosí Shunsui. Senpuu má vždy u sebe dvě dlouhé katany.
Bankai: Kaze no Tentei no Takai (V překladu smrt boha větru.)
Můj Bankai je trochu podobný jako Byakuyův. Čepel Senpuu se promění v proud vzduchu, který je ovšem ostřejší než kterákoliv katana a velmi rychlý.

Vzhled:
Avatary
Hana Midori Avatar10

Hana Midori Avatar11

Hana Midori Avatar11

Hana Midori Avatar10

Hana Midori Avatar12

Hana Midori Kanash10

Hana Midori Sho-ro10

Hana Midori Avatar10

Hana Midori Ikona10

Chibi
Hana Midori Midor149

Hana Midori Midor150

Hana Midori Midor151

Hana Midori Midor152

Dětství
Hana Midori Midori85

Hana Midori Midori86

Akademie
Hana Midori Midori87

Hana Midori Midori88

Hana Midori Midori89

Hana Midori Midori90

Hana Midori Midori10

Gotei 13
Hana Midori 8_divi10

Hana Midori Midori91

Hana Midori Midori92

Hana Midori Midori93

Hana Midori Midori94

Hana Midori Midori95

Hana Midori Midori96

Hana Midori Midori97

Hana Midori Midori98

Hana Midori Midori99

Hana Midori Midor100

Hana Midori Midor101

Hana Midori Midor102

Hana Midori Midor103

Hana Midori Midor104

Hana Midori Midor105

Hana Midori Midor106

Hana Midori Midor107

Hana Midori Midor108

Hana Midori Midor109

Hana Midori Midor110

Hana Midori Midor111

Hana Midori Midor113

Hana Midori Midor112

Hana Midori Midor119

Hana Midori Midor115

Hana Midori Midor116

Hana Midori Midor117

Hana Midori Midor118

Hana Midori Midor114

Hana Midori Midor122

Hana Midori Midor123

Hana Midori Midori11

Hana Midori Midor120

Hana Midori Midor121

Karakura
Hana Midori Midor128

Hana Midori Midor129

Hana Midori Midor130

Hana Midori Midor131

Hana Midori Midor132

Hana Midori Midor133
Midori, Suzumebachi soshite Yuzu
Hana Midori Untitl10

Jiné
Hana Midori Midor134

Hana Midori Midor135

Hana Midori Midor136
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Hana Midori
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Midori povine cist!!!
» Muhahá! aneb Midori těš se!
» Konec noční můry-vzhůru do hor!
» Poslyšte všichni! Týká se Midori!!
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hlavní charaktery-
Přejdi na: