Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Midori povine cist!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Midori povine cist!!! Empty
PříspěvekPředmět: Midori povine cist!!!   Midori povine cist!!! Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 4:20 pm

Sate hele pisu pres ipod takze poslys,vymyslela jsem 2 nove ery (25,26,neres to poradi xDjen jsem nevedela esli si i tz uz neco vymyslela,tak name 2 ery do budoucna xD kudasai az budes mit cas tak odepis,ikdyz nvm kdy we dpstanu na web,pac v patek jedu na chatu a v sobotu mam anime sraz,takze mozna az v sobotu vecer. No na to pak treba ze skoly poslu email s tema dvema erama jo? Takze...v patek name imformatiku,tak v patek cekej mail,pokud na to nezapomenu xD hele dochazi baterka,tak ahoj xD tvoje psycho-cholericka vosa xDxDxD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Midori povine cist!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midori povine cist!!!   Midori povine cist!!! Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 10:53 am

Yuzu napsal:
Sate hele pisu pres ipod takze poslys,vymyslela jsem 2 nove ery (25,26,neres to poradi xDjen jsem nevedela esli si i tz uz neco vymyslela,tak name 2 ery do budoucna xD kudasai az budes mit cas tak odepis,ikdyz nvm kdy we dpstanu na web,pac v patek jedu na chatu a v sobotu mam anime sraz,takze mozna az v sobotu vecer. No na to pak treba ze skoly poslu email s tema dvema erama jo? Takze...v patek name imformatiku,tak v patek cekej mail,pokud na to nezapomenu xD hele dochazi baterka,tak ahoj xD tvoje psycho-cholericka vosa xDxDxD

Přečteno, prohlídnuto, ty pytle, hej psycho vosa, to fakt sedí. XD Ty máš vážně náladu, holka, vražednou. XD Hej ale já se vztekala, chudák Toushi a Shunsui taicho, ale bude to něco, ty tvoje éry. S dovolením ty plakáty přidám k těm ostatním, co jsou tady na Bantanu. Jo a Psycho chan( XDXD sedí to k tobě), mám až do příští středy volno, takže comp non-stop XD
P.S. Napadlo mě, co takhle Kurotsuchi Shiba Psycho chan? Vidíš, teď se k Mayurimu hodíš ještě víc! XD Jo a po pravdě, mně přijde, že sis Mayuriho nějak víc oblíbila, tak už čekám, kdy se dozvím, že má Grimm kopačky a že nová láska je Mayuri. XDXDXDXD
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Midori povine cist!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midori povine cist!!!   Midori povine cist!!! Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 12:00 pm

Yuzu napsal:
Sate hele pisu pres ipod takze poslys,vymyslela jsem 2 nove ery (25,26,neres to poradi xDjen jsem nevedela esli si i tz uz neco vymyslela,tak name 2 ery do budoucna xD kudasai az budes mit cas tak odepis,ikdyz nvm kdy we dpstanu na web,pac v patek jedu na chatu a v sobotu mam anime sraz,takze mozna az v sobotu vecer. No na to pak treba ze skoly poslu email s tema dvema erama jo? Takze...v patek name imformatiku,tak v patek cekej mail,pokud na to nezapomenu xD hele dochazi baterka,tak ahoj xD tvoje psycho-cholericka vosa xDxDxD


Pořadí, ok, neřeším, jen asi budeš muset předělat plakáty. XD Já si to až teď uvědomila, když čtu znovu ten mail a tenhle článek, já mám na VIP 19. ér a teď najednou 25 a 26, ok vím, mlčím, šuplík. A nebo ne, já se pokusím vykoumat éry 20, 21, 22, 23 a 24 XDXDXD
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Midori povine cist!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midori povine cist!!!   Midori povine cist!!! Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 1:25 pm

citace :
Pořadí, ok, neřeším, jen asi budeš muset předělat plakáty. XD Já si to až teď uvědomila, když čtu znovu ten mail a tenhle článek, já mám na VIP 19. ér a teď najednou 25 a 26, ok vím, mlčím, šuplík. A nebo ne, já se pokusím vykoumat éry 20, 21, 22, 23 a 24 XDXDXD

Hotovo, přidala jsem éry 20-26 XDXDXD Já vím, jsem úchyl, ale z 22. éry se zblázníš, už ten název a pict říká: Suzume, boj se. XDXDXD
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Sponsored content





Midori povine cist!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Midori povine cist!!!   Midori povine cist!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Midori povine cist!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hana Midori
» Muhahá! aneb Midori těš se!
» Muhaha aneb Urahara velký fanda Midori xD
» Poslyšte všichni! Týká se Midori!!
» Konec noční můry-vzhůru do hor!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: