Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Poslyšte všichni! Týká se Midori!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: Poslyšte všichni! Týká se Midori!!   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 9:34 pm

Ano, už je to tak! Midori má zaracha, takže tady tak měsíc nic nového nepřibude, tkže kudasai mějte strpení a než se nadáte, už tu určitě bude ^-^
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Anonymní
Anonymní
avatar



Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: Já vím a mám možné řešení!XD   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 5:34 pm

Hej lidi, to je sice pravda, ale se můžu s Midori někdy sejít u nás a ona by mohla napsat ode mně, to by snad šlo ne?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar



Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslyšte všichni! Týká se Midori!!   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitimeTue Feb 02, 2010 7:53 pm

xD ale to bych zase měsíc nenapsala já :P
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar



Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: NO a co   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitimeWed Feb 03, 2010 8:35 pm

No tak bys nenapsala ale já jsem s Midi domluvená takže, když to vyjde tak bude chodit psát ke mně nebo se pokusí napsat z doma a teba Orm když tak přeskočíme, tak jako do teď.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar



Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslyšte všichni! Týká se Midori!!   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 8:25 pm

co tím chcete říct jako teď? nikdo mi neřekl že se pokračuje ve hře...Midori? nebylo poslední co jsem se od tebe dozvěděla o hře náhodou že nemám odepisovat než mi řekneš???
Návrat nahoru Goto down
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslyšte všichni! Týká se Midori!!   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 10:35 pm

ormalin napsal:
co tím chcete říct jako teď? nikdo mi neřekl že se pokračuje ve hře...Midori? nebylo poslední co jsem se od tebe dozvěděla o hře náhodou že nemám odepisovat než mi řekneš???

Jo, máš pravdu. No už to neřešte, já se zase dostanu na comp a Orm, od tebe mi klíďo stačí dva řádky, já teď jen potřebuju vědět, jestli půjdeš s Keikoku nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Sponsored content





Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslyšte všichni! Týká se Midori!!   Poslyšte všichni! Týká se Midori!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poslyšte všichni! Týká se Midori!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Všichni máme Midori rádi, proto ji rádi škádlíme :D
» Hana Midori
» Muhahá! aneb Midori těš se!
» Muhaha aneb Urahara velký fanda Midori xD
» Midori povine cist!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: