Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Empty
PříspěvekPředmět: Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei   Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 6:32 pm

Jméno: Ichiume Hitomi (Ichiume znamená jeden švestkový květ, Hitomi je dvakrát krásná.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem klidná a moc toho nenamluvím. Stojím si za svými názory a umím si ostatní srovnat do latě, když je třeba. Nesnáším hulváty a příliš hlučné lidi. Nemám boj moc v lásce, ale když bojovat musím, bojuji celým srdcem.
Minulost: V porovnání s obyvateli Rukongaie jsem si neměla na co stěžovat, ale stejně mi něco chybělo. Matku jsem nikdy nepoznala, prý zemřela při porodu a můj otec byl členem Centrály 46, takže na mě neměl čas. Vídala jsem ho možná tak dvakrát za měsíc, dokonce jsem s ním ani nemohla bydlet. On žil v Seijotokyorin a já někde na kraji Seireitei se svojí chůvou. Byla jsem ještě dítě, malé dítě, které potřebovalo své rodiče. Pamatuji si dodnes jednu věc. Když už jsem byla na akademii, vídali jsme se ještě míň a jednou mě to vážně zamrzelo. Ten den se mi nic nedařilo, nikdo mi neřekl jediné vlídné slovo a já v téhle náladě vyběhla ven a zamířila přímo k Seijotokyorin, tam mě ale zastavili stráže. Vidím to jako by to bylo včera, cukala jsem se, křičela, až to uslyšel i můj otec. Ty stráže zastavil, řekl že to vyřídí. A vyřídil, navždy. "Co to do tebe zase vjelo, Hitomi? Takhle se má chovat dcera někoho z Centrály? Myslím že ne!" řekl mi, tenkrát jsem poprvé v životě cítila opravdové zoufalství. Vždyť jsem jeho dcera, jak mi tohle může říct, když je mu zatěžko mě aspoň jednou za měsíc navštívit? S pláčem jsem utekla. Od té doby se uzavírám do sebe, na nikoho se neupínám a s mým otcem jsem od té doby nepromluvila. Možná to zní jako extrém, ale nešla jsem ani na jeho pohřeb, zapřela jsem ho, jako on zapíral mě.
Po absolvování akademie Shinou jsem se dostala k jedenácté divizi. Vždy jsem vynikala v Zanjutsu, takže tato divize byla z tohoto pohledu ideální, ale jedenáctá divize je ze všech třinácti nejvíce zaměřená na boj a to mi příliš nevyhovovalo, ale smířila jsem se s tím. V Seireitei byl klid, sem tam nějaký Hollow v Rukongaii, to bylo v pořádku. Když ale párkrát došlo k většímu boji, vyskytl se druhý problém. Jedenáctá divize má nepsané pravidlo, že Zanpakutou jejích Shinigami musí být čistě fyzického rázu, žádné Kidou nebo nějaké spříznění s elementy, jen čistá síla. To moje Zanpakutou splňuje, ale mám tak temné Reiryoku, že mé Reiatsu zatemňuje oblohu a vytváří černé mraky a mlhu. To ostatní přisuzovali mé Zanpakutou a tak jsem nebyla v divizi příliš oblíbená. Nakonec jsem odešla a našla si práci jako sensei na akademii Shinwa.
Stejně jako ostatní senseiové a studenti tak i já pevně držím naše tajemství. Myslím, že neděláme nic špatného, kdyby byl někdo z nich proti, už by dávno utekl nebo se to pokusil říct a to se ještě nestalo.
Pozice: Sensei Zanjutsu.
Schopnosti:
Zanjutsu- Expert.
Kidou- Vynikám.
Hohou- Vynikám.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Jméno: Aoihonoo (V překladu modrý plamen.)
Povaha: Aoihonoo nesnáší čekání, ale dokáže se ovládat. Ráda ostatní popichuje. Má ráda klid a pohodu, často je unavená a je celkem líná.
Shikai: Aoihonoo má při Shikaii tři fáze.
Rozkaz pro první uvolnění: Gatagata Aoihonoo (V překladu řinči Aoihonoo.)
Po vyvolání prvního uvolnění se Aoihonoo změní v řetěz spojený stříbrným kroužkem.
Rozkaz pro druhé uvolnění: Hagasu (V překladu odtrhni se.)
Při druhém uvolnění se jedna z hlav odpoutá.
Rozkaz pro sjednocení: Gattai (V překladu spoj se v jedno.)
Po sjednocení se obě hlavy zase připnou ke kroužku.
Techniky: Chichi (V překladu smyčka.)
řetěz Aoihonoo nechávám spojený a navléknu ho nepříteli na krk. Po dodání mého Reiryoku a mírného zatáhnutí se smyčka stáhne a pokud se dotyčný neudusí, dříve nebo později mu ten tlak zlomí vaz.
Při oddělení hlav se v každé z nich objeví ostrý bodec, který je při útoky vystrčen ven.
Podstata: Síla
Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku.
Shikai
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Aoihon10

Skutečná forma:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Aoihon11

Bankai: Aoi Honoo no San Kusari (V překladu tři řetězy modrého plamene.)
Po vyvolání Bankaie se řetěz rozpojí na dva a na kroužku se objeví třetí hlava, z které vede třetí řetěz. Mé útoky jsou silnější a rychlejší.
Techniky: Kusari no Haka (V překladu hrob řetězů.)
Na konci všech tří řetězů se objeví ostrý hrot a následně se ty řetězy omotají pevně kolem nepřítele a hroty se zabodnou do něj. Pokud ho hroty nezasáhnou do nějakého životu důležitého místa, řetězy vyvinou takovou sílu, že nepříteli rozdrtí kosti.

Vzhled:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Ichium10

Jméno: Yoshimitsu Asogi
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Sebevědomí mi rozhodně nechybí. Vždy se snažím napravit všechny chyby a každé selhání mě mrzí. Jsem celkem společenský a mám rád saké.
Minulost: Rodiče jsem nikdy nepoznal, vyrůstal jsem jako sirotek v ulicích Hokutanu. Za tu dobu jsem byl mnohokrát svědkem boje shinigami a Hollow a sám jsem se chtěl Shinigamim stát. Ostatní mi nevěřili, říkali, že jsem bláhoví a utahovali si ze mě. Aby kluk z ulice byl jednou dobrý Shinigami? To se jim zdálo nemožné, ale já to dokázal. Dokázal jsem, že na to mám. Složil jsem zkoušky na akademii Shinou a dostal jsem se do skupiny těch nejlepších. Nikdy jsem s ničím neměl problém, když mi něco šlo trochu ztěžka, prostě jsem se snažil a trénoval a hned to bylo lepší. Mou silnou stránkou se stalo Kidou, v čemž jsem byl nejlepší z celého ročníku.
Po absolvování akademie jsem byl deset let u Kidoushu, pak jsem ale dostal možnost učit Kidou na akademii Shinwa a já přijal. A to tajemství, nemám vůči tomu žádné výhrady. Soul Society udělalo chybu, když tento experiment zakázalo a právě díky lidem jako je Sora se ty chyby napravují.
Pozice: Sensei Kidou a zástupce Sory.
Schopnosti:
Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Expert.
Hohou- Vynikám.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Jméno: Nenshouseirei (V překladu hořící duch.)
Povaha: Nenshouseirei má ráda klid a zbožňuje pomalou hudbu. Nesnáší ukvapené lidi nebo ty, kteří si jdou za svým a nehledí při tom na nic a nikoho jiného. Vždy se mi snaží poradit a pomoct.
Rozkaz pro uvolnění: Saraundo Nenshouseirei (V překladu obklič Nenshouseirei.)
Po vyvolání Shikaie se záštita Nenshouseirei změní v malý vějíř, který je zepředu na jílci.
Techniky: Reiryoku no Maru (V překladu kruh Reiryoku.)
Nenshouseirei kolem mě vytvoří kruh z mého Reiryoku, který následně absorbuje Reiryoku z útoku nepřítele a předá ho mě, takže mi nikdy nedojde Reiryoku.
Kuroi Honoo (V překladu černé plameny.)
Nenshouseirei obklíčí nepřítele hradbou černých plamenů, které nejen že ho zraňují, ale taky mu kradou Reiryoku. Toto je hlavní schopnost Nenshouseirei.
Podstata: Nenshouseirei využívá Kidou.
Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku.
Skutečná forma:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Nensho10

Bankai: Takai no Kougai (V překladu ztělesnění smrti.)
Po vyvolání Bankaie stačí nepřítele zasáhnout do hrudníku, následně moje Zanpakutou absorbuje část jeho Reiryoku a vytvoří z něj jeho dvojníka, který bojuje na mé straně. Množství absrobovaného Reiryoku závisí na množství mého Reiryoku, které při útoku vydám.

Vzhled:
Yoshimitsu a Sora
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Yoshim10

Jméno: Akio Daiki (Akio znamená zářící kluk, Daiki je velký lesk.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Rád posedím s přáteli a dám si trochu saké, jsem celkem společenský. Nesnáším přecitlivělé lidi. Rád vtipkuju a jen tak něčeho se nebojím.
Minulost: Že se ničeho nebojím, to možná díky tomu, že už jsem dvakrát utekl smrti a to dost těsně.
Jako malý jsem ztratil oba rodiče a musel jsem se o sebe postarat sám. Vyrůstat v ulicích Zaraki nebyl žádný med. Věčně jsem měl hlad a žízeň, nejhorší ale byly zimy a ta jedna byla málem osudná. V Soul Society sice nebývají nějak tuhé zimy, ale tahle stála za to. Byla daleko chladnější než kterákoliv jiná a navíc, Zaraki leží na severu, takže blíže k horám. Tenkrát jsem málem umrzl, co si pamatuju, skončil jsem kdesi u lesa, ani nevím, jak jsem se tam dostal. Pak si pamatuju jen to, že jsem se probudil v nějakém cizím pokoji. Těžko uvěřit, ale byl jsem v Seireitei! Jak jsem pak zjistil, zachránila mě samotná kapitánka druhé divize Shihouin Yoruichi. Pár dnů trvalo, než se z toho mé tělo vzpamatovalo, ale když už jsem měl odejít, dostal jsem skoro neskutečnou nabídku. Yoruichi mi nabídla, že mě bude trénovat a pomůže mi dostat se na akademii. Odůvodnila to tím, že mám dobré předpoklady k tomu být Shinigami. Já samozřejmě souhlasil a díky tomu se z obyčejného kluka z ulice stal jeden z nejlepších studentů ročníku.
Jakmile jsem absolvoval akademii, dostal jsem se k druhé divizi. S naší kapitánkou jsem dobře vycházel, náš třetí důstojník Urahara pro mě byl něco jako starší bratr a se Soi Fong jsem neustále ve všem možném soutěžil a často ji popichoval. No a během mé služby u druhé divize jsem po druhé málem přišel o život. Během občanských válek v Soul Society jsem dostal pod velení jeden odlehlejší sektor. Celkem často se tam objevovaly Hollow a teď ke všemu tam někde měli svoje sídlo i povstalci. Jednou jsem se musel postarat o dva celkem silné Hollow, ale těm potvorám se ještě povedlo způsobit mi krvácivou ránu na hlavě a poranit mi rameno. Zprvu mě ta hlava vážně bolela a já se trmácel bůh ví kam, až jsem po chvilce spadl do nějaké díry. No spíš tunelu, ale kam ten mě dovedl! Skončil jsem uprostřed sídla povstalců! To je vážně jak na potvoru, když je jeden hledá, jako by se po nich slehla zem a když to nejmíň potřebuje, najde jich tolik! S poraněným ramenem a hlavou se mi proti velké přesile bojovalo dost špatně, poslední, co si pamatuju, je Zanpakutou jednoho z nich zaražená v mých žebrech. Myslím, že mi pak zasáhl obě plíce, podle toho co říkali ostatní, co mě našli, měl jsem vážně na mále. Ale zase jsem to přežil. Stejně, já tyhle škrábance nikdy moc neřešil. Dobře vím, že mi jednou nějaký ten škrábanec bude osudný, ale to je mi jedno, riskovat mě baví.
U druhé divize jsem byl ještě rok, pak, když Yoruichi záhadně zmizela, jsem odešel a dostal místo senseie Hohou na akademii Shinwa. Ou já se nezmínil? Jsem expert v Hohou, taky jsem se učil od nejlepšího. A možná jsem od ní pochytil i sklon tajit něco, už nějakou tu dobu totiž tajím tajemství naší akademie a upřímně, nevadí mi to. Stěžují si snad? Ne, tak v čem je problém? Soul Society neví, o co tím zákazem přichází.
Pozice: Sensei Hohou.
Schopnosti:
Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Vynikám.
Hohou- Expert.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Jméno: Kyuusei no Tenbi (V překladu anděl spásy.)
Povaha: Kyuusei no Tenbi je vždy milá a nedokáže se na nikoho zlobit. A když, tak ji to hned přejde. Nerada se hádá, ale když je třeba, svůj názor obhájí ať to stojí, co to stojí. V boji se nenechá rozptylovat a i když je mírumilovná, svého nepřítele je schopná zabít bez mrknutí oka. Vždy se snaží, aby příliš dlouho netrpěl.
Rozkaz pro uvolnění: Hae Kyuusei no Tenbi (V překladu leť Kyuusei no Tenbi.)
Po vyvolání Shikaie se na záštitě vytvoří obrys křídel.
Techniky: Tsubasa no Kaze (V překladu vítr křídel.)
Nepříteli se na moment zjeví zářící silueta anděla, který máchnutím svých křídel zmate všechny soupeřovy smysly a vsugeruje mu pocit únavy, takže je sotva schopný pohnout se na tož bojovat.
Podstata: Kyuusei no Tenbi je iluzionární Zanpakutou.
Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku.
Skutečná forma:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Kyuuse10

Bankai: Tenbi no Tango (V překladu andělská slova.)
Po vyvolání Bankaie se má Zanpakutou zhmotní a na moment nepřítele oslepí její záře. Ona ho pak vlastně ovládá, zasažený soupeř skoro nevnímá a jen tupě poslouchá mou Zanpakutou. Při Bankaii vypadá Kyuusei no Tenbi stejně jako po vyvolání Shikaie.

Vzhled:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Akio_d10

Jméno: Atsushi Rai (Rai znamená blesk.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Vždy vím, co kdy říct. Když něco slíbím, dodržím to. Když se do něčeho pustím, jen tak tomu nedám pokoj. Svými mnohdy vlezlými otázkami některé doháním skoro k šílenství, všechno se snažím řešit v klidu a diplomaticky.
Minulost: Narodil jsem se do bohaté rodiny. Rodiče se vždy snažili, ať mám jen to nejlepší a hodně dbali na vzdělání. Měl jsem spousty senseiů, od kaligrafie přes historii až k psychologii. To mě celkem bavilo, mám totiž dobrou paměť a tak si všechno lehce zapamatuji a jen málo kdy zapomínám. Já ale našel zalíbení hlavně v pohybu. Otec se mě snažil přesvědčit, ať si vyberu nějaký sport, který by mě bavil. Donutil mě zkusit lukostřelbu a podobné, ale já měl nejraději Kendo a Hakudu. Rodiče z toho nebyli zrovna nadšení, přišlo jim to jako zábava hrubiánů. Představovali si, že ze mě budou mít nějakého vysoce postaveného úředníka, někoho, kdo bude zasahovat do dění v Soul Society a kdo pozvedne prestiž naší rodiny, ale já ne. Už odmala jsem měl svoji hlavu a chtěl jsem být Shinigami. Rodiče byli skoro zoufalí, co jim to zase dělám a přemlouvali mě, jak jen mohli. Nakonec jsme udělali kompromis. Otec i matka se shodovali v tom, že být Shinigami je hodně nebezpečné a tak jsem se s nimi dohodl, že po absolvování akademie budu pět let sloužit u nějaké divize, ale pak přejdu k bezpečnějšímu povolání. Já to přijal, protože jsem měl už vymyšlený plán.
Absolvoval jsem akademii, pak byl pět let u sedmé divize a když mi vypršela ta daná lhůta, oznámil jsem rodičům, že budu učit Hakudu na akademii Shinwa. Ti dva z toho zprvu byli špatní, ale pak se s tím smířili, přece jen to podle nich je bezpečnější než být u nějaké divize a bojovat s Hollow. Určitě by ale měli výhrady, kdyby věděli, co za tajemství skrývají zdi akademie Shinwa. No, mně to nepřijde nijak špatné. Sora je nenutila, nabídla jim možnost a oni přijali, nevidím v tom problém.
Pozice: Sensei Hakudy.
Schopnosti:
Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Vynikám.
Hohou- Vynikám.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Expert.

Zanpakutou
Krom svého Zanpakutou nosím u sebe i wakizashi.
Jméno: Neko no Chi (V překladu kočičí krev.)
Povaha: Neko no Chi se vždy přizpůsobí, naše názory se jinak často shodují. Dobře si rozumíme a shodujeme se i v tom, že oba umíme svými slovy ledaskoho vytočit. Neko no Chi je jinak klidný a trochu líný.
Rozkaz pro uvolnění: Shukketsu Katana, Neko no Chi (V překladu krvácející katana, Neko no Chi.)
Techniky: Chi no Genkaku (V překladu iluze krve.)
Neko no Chi v mém vnitřním světě začne plakat své krvavé slzy, čímž čepelí mé katany začne probíhat krev a pokud v tu chvíli svého nepřítele seknu, upadne do iluze. Bude se mu zdát, že on krvací, že vidí někoho ze svých přátel krvácet a celkově uvidí kolem sebe krev.
Podstata: Neko no Chi využívá svoji vlastní krev a krev svého Shinigamiho a je vlastně iluzionární Zanpakutou. Naší zvláštností je, že pokud se Neko no Chi zhmotní a někdo ho zraní, ucítím to také aniž bych byl u toho a platí to i naopak. Je to tím, že je naše krev smíchána dohromady.
Vzhled: Wakizashi dole na obrázku.
Neko no Chi vypadá ve všech formách stejně.
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Neko_n11

Skutečná forma:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Neko_n10

Bankai: Chi no Kakou (V překladu kapky krve.)
Po vyvolání Bankaie jsem schopný zastavit nepříteli proudění krve. Při každém seknutí ochabuje přívod krve do daného místa a pokud se do jednoho místa trefím vícekrát, zastavím přívod krve úplně.

Vzhled:
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei Atsush11
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinigami no Gakuin Shinwa
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: