Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shinigami no Gakuin Shinwa

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Shinigami no Gakuin Shinwa Empty
PříspěvekPředmět: Shinigami no Gakuin Shinwa   Shinigami no Gakuin Shinwa Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 11:20 pm

Jméno: Takako Sora (Takako znamená vznešené dítě, Sora je nebe.)
Věk: Jelikož jsem Vizard, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Vizard
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem klidná a nic mě nevyvede z míry. Nedávám najevo slabost a podobné pocity, lidi, kteří odhalují své slabiny, odsuzuji. Ty, kteří mě podrazí nebo se mi vzepřou, tvrdě potrestám, nepřipouštím zradu nebo prohru. Vždy se snažím vše dovést k dokonalosti.
Minulost: Nikdy jsem neměla moc přátel, spíš nepřátel. To mě naučilo, že se můžu spolehnout jen sama na sebe. Podle toho jsem se taky na akademii chovala. Studovala jsem na akademii Shinou. Vždy jsem díky svému přístupu byla nejlepší, ale neměla jsem žádné přátele. Bylo mi to ale jedno , od té doby mám jedno heslo:"Přátelé jsou jen zátěž, která ti nedovolí dosáhnout skutečné síly."
Po vystudování akademie jsem deset let byla pod-kapitánkou sedmé divize a později velitelkou Riteitai. Po pěti letech jsem ale byla přeřazena k nulté divizi. Tam jsem se poznala s Kiyoshi Benjirem, kterého převeleli ve stejnou dobu jako mě. Jestli jsem někdy o někam mohla říct, že mu aspoň trochu věřím, byl to Benjiro. V nulté divizi jsem působila jako pod-kapitánka, ale nakonec jsem požádala o vyhození z divize. Byla mi upravena paměť, abych případně nemohla vyzradit žádné tajné informace. Po tomhle jsem založila vlastní Shinigami akademii Shinwa (V překladu mýtus). Trvalo to pět let, než se má akademie dostala mezi špičku a teď konkuruje i Shinou i přesto, že je má akademie celkem malá a má jen pět senseiů.
Pozice: Ředitelka a zakladatelka akademie Shinwa, sensei Reiryoku
Schopnosti:
Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Expert.
Hohou- Vynikám.
Reiryoku- Expert.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Jméno: Kinshouijin (V překladu malý ďábel.)
Povaha: Kinshouijin se umí nadchnout pro cokoliv, nic jí ale dlouho nevydrží. Je netrpělivá a nesnáší čekání. Ráda provokuje a nikoho nešetří, je ale poslušná. Často si ztěžuje.
Rozkaz pro částečné uvolnění: Shishou Kinshouijin (V překladu probodni Kinshouijin.)
Po částečném uvolnění se Kinshouijin změní z wakizashi na obyčejnou katanu, která vyzařuje teplo, které nepřítele unavuje.
Rozkaz pro úplné uvolnění: Uchitoru Kinshouijin ( V překladu zabij Kinshouijin.)
Po vyvolání Shikaie se Kinshouijin promění na dlouhé kopí, které při každém seknutí vyvolává různě silný poryv větru. Síla poryvu záleží na síle seknutí.
Techniky: Go-ruden Senpuu (V překladu zlaté tornádo.)
Soustředěním Reiryoku do špičky kopí vytvořím zlatavý vír, který je velmi ostrý. Tato technika se dá využít i k obraně.
Podstata: Kinshouijin je Zanpakutou využívající Kidou, vítr a oheň.

Vzhled:
Uzavřená forma
Shinigami no Gakuin Shinwa Kinsho10
Částečné uvolnění + Shikai/Bankai
Shinigami no Gakuin Shinwa Kinsho11

Skutečná forma:
Shinigami no Gakuin Shinwa Kinsho12

Bankai: Kaze no Akai Netto (V překladu červená větrná síť)
Při každém seknutí Kinshouijin vyvolá lehký závan větru, který se vzápětí zformuje v neviditelné lanko. Pokud se nepřítel k lanku přiblíží, rozžhaví se a nepřítele začne ochromovat únava. Několika seknutími pak lehce vytvořím síť, z které se nepřítel většinou živý nedostane.

Vzhled:
Sora a Benjiro
Shinigami no Gakuin Shinwa Sora_a10

Shinigami no Gakuin Shinwa Takako10

Shinigami no Gakuin Shinwa Takako11

Jméno: Hisa Miki (Hisa znamená dlouhodobá, Miki je lodyha.)
Věk: Jelikož jsem Vizard, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Vizard
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem sebevědomá a nic si nenechám líbit, jsem taky dost urážlivá a sama mám pěkně jedovatý jazyk. Nesnáším, když se někdo chová jak malý ufňukánek.
Narozena: Zaraki
Rodina:
Hisa Ugaki (Matka, mrtvá - zabil ji Hollow)
Hisa Yoshi (Otec, mrtvý - zabit při rvačce v Rukongaii)
Pozice: Studentka osmého ročníku, chishirei
Schopnosti:
Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Vynikám.
Hohou- Vynikám.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Vzhled:
Shinigami no Gakuin Shinwa Miki_n10

Vzhled:
Shinigami no Gakuin Shinwa Hisa_m11


Jméno: Nyoko Hana (Nyoko znamená klenot, Hana je květina.)
Věk: Jelikož jsem Vizard, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Vizard
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem odměřená a odhodlaná udělat, co řeknu. To co slíbím, to taky dodržím, i kdyby to měla být poslední věc v mém životě. Vždy se snažím zachránit každou beznadějnou situaci a vymyslet nějaké řešení. Přímo nesnáším takové ty od pohledu milé lidi s přívětivým úsměvem, kteří si myslí, že ty jejich konejšivé kecy něco zpraví. Je zbytečné přikrášlovat si realitu, musíme se jí postavit čelem.
Narozena: Hokutan
Rodina: Hana nikdy nepoznala nikoho ze své rodiny, vyrůstala sama jako sirotek.
Pozice: Studentka osmého ročníku, chishirei
Schopnosti:
Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Vynikám.
Hohou- Vynikám.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Vzhled:
Dole na obrázku.

Vzhled:
Shinigami no Gakuin Shinwa Nyoko_10

Shinigami no Gakuin Shinwa Nyoko_11
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Shinigami no Gakuin Shinwa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinigami no Gakuin Shinwa - sensei
» Konečná bitva-Karakura v ohrožení!
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Vizardi-
Přejdi na: