Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shihouin (Kuchiki) Yoriko

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Shihouin (Kuchiki) Yoriko Empty
PříspěvekPředmět: Shihouin (Kuchiki) Yoriko   Shihouin (Kuchiki) Yoriko Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 7:56 pm

Jméno: Shihouin Yoriko, zkráceně Yori (Yoriko znamená spolehlivé dítě)
Věk: vypadá na 17, ale je ohodně starší
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem taková náladová. Chvíli klidná, pak zas hyperaktivní. Jednou veselá, po chvíli smutná. Jsem docela zastánce romantiky Shihouin (Kuchiki) Yoriko 3925848005. Někde uvnitř jsem i citlivá, ale to na povrchu není vidět. Jediný, kdo tuhle stránku už zná, je moje sestra a manžel! Shihouin (Kuchiki) Yoriko 520687201. Navíc, stejně jako moje ségra, nejsem skoro vůbec stydlivá. Například taková nahota mi nedělá problém. Holt máme to v rodině ^^.

Minulost: Jsem mladší sestra Yoruichi. Jelikož jsem ta mladší, nebyla jsem tak společensky významná jako sestra. Ale pořád jsem patřila mezi ty vážené mladé dámy z klanu Shihouin.
Nee chan se pak stala kapitánkou druhé divize a já byla samozřejmě hned po "jejím boku". Byla jsem pod-kapitánka Riteitai. Poznala jsem tak nové a opravdu skvělé lidi, jako byl například můj velitel Tadao san. Čas ale utíkal jak voda a nastala ta aférka s hollowizací. Nee chan a Urahara odešli do Karakury. Chvíli jsem váhala, jestli mám Nee chan následovat nebo ne, nakonec jsme si spolu promluvily a dohodly se. Jinými slovy, já jsem zůstala v Seireitei a po několika dalších misích a válkách jsem byla přiřazena do 10. divize jako ten silnější člen. Stala jsem se opět 3. důstojnicí, ale mě na tomhle nijak nezáleží.
Dělala jsem takovou spojku mezi Seireitei a Karakurou a všechny drby, co přináší Yoruichi do Karakury má ode mne Shihouin (Kuchiki) Yoriko 3845856932. No, a pár let na to se mi stala tak úžasná věc, o které jsem dřív jenom snívala! Měla jsem svatbu s Kuchiki Byakuyou!!

Schopnosti: Samozřejmě, že mé Shunpo patří mezi ty nejrychlejší a ostatní můžou jen polykat prach! Jsem tedy jedna z těch nejrychlejších a nejmrštněšjích shinigami v Seireitei. Síla není zrovna moje sousto, ale žádný slaboch taky nejsem. Nee chan mě kdysi učila Shunko, ale to se mi moc nedařilo. Proto se snažím vymyslet něco nového.

Zanpakutou
Jméno: Tsuki (měsíc)
Povaha: Mezi ukecané typy rozhodně nepatří, je spíš taková chladná a skoro pořád zamračená. Se mnou si sice rozumí, ale pořád na všech a na všem hledá chyby.
Rozkaz pro uvolnění: Muchuu Tsuki (Omrač)
Podstata: Tsuki se řadí mezi světelné a manipulovatelné zanpakutou.

Vzhled:
Shihouin (Kuchiki) Yoriko Tsuki10

Skutečný vzhled
Shihouin (Kuchiki) Yoriko 233996

Po uvolnění čepel zčerná, místy je pozlacená, a na konci rukojeti ji "naroste" černozlatý pruh saténové látky (vypadá to jako u Rukii).

Techniky:
Geitou (zpomalit) - Omračující světlo, které Tsuki vydá, zpomalí nepřítele a na nějakou dobu ho to i oslepí.
Muyuubyou (náměsíčnost) - Zmanipuluje nepřítele, který po dobu neurčítou duchem nepřítomný a "skáče jak Tsuki píská".
Akari no Senpuu (světelná smršť) - Útok katanou, při kterém se ještě zvýší moje rychlost a pro nepřítelovi oči to není nic pohodlného. Do očí mu bije každý švih a každý útok katanou, která vyzařuje to světlo (zároveň požírá nepřítelovo Reiryoku).

Bankai: Tsuki no Kin Hikari (Zlatá záře měsíce.)
S bankaiem teprve začínám, ale jednu tu techniku už znám.

Akari no Wana (světelná past) - Čepel se promění na ohebné a mrštné zářivé pruhy. Když ty pruhy "kovu" obmotají nepřítele, zaprvné nepřítel nic přes silnou zář neuvidí a navíc mu bude vyčerpána jeho životní energie. Pak už zálěží na mě a Tsuki, zda ho Tsuki vysaje úplně (=smrt) nebo neúplně (=bezvědomí).

Vzhled:
Shihouin (Kuchiki) Yoriko 185717

Shihouin (Kuchiki) Yoriko 172898

Shihouin (Kuchiki) Yoriko 87269


Naposledy upravil Ostrý Citrón dne Mon Jul 04, 2011 12:58 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Shihouin (Kuchiki) Yoriko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu
» Yoriko x Byakushi
» Konec noční můry-vzhůru do hor!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: