Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Happy Birthday!!!!!!!!!!!!!

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Happy Birthday!!!!!!!!!!!!!   Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 9:02 pm

Tak tedy ještě jednou Ti přeji všechno nejlepší k Tvým narozeninám!!!!! Pošlu ti ještě asi dopis bo něco takového pak poštou, ale teď pár obrázků, abys měla radost a abys věděla, že já jen tak kamarády bez dárků nenechávám XD

Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! 6e994d27ef_52868789_o2

(Tady už mám krátké vlasy a tobě asi dorostli XD ↓↓)
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! Db091bbe38_52869039_o2

Tady už je pařba asi u tebe doma XD ↓↓
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! 5a935c0626_52869125_o2

"No tak úsměv Midori! Já už žhavim Hisagiho foťák!!XD" ↓↓
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! 34b7e7fe36_52869180_o2

I Ormík na tebe zajisté myslí XD ↓↓
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! 0d4bd62630_52869246_o2

Sice málo obrázků, ale hlavní je to, KDO je na obrázcích XD ↓↓
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!! D115c2ca25_52869294_o2

Takže tedy ještě poněkolikráté Ti celá Karakura, Liberec XD, Seireitei a určo Ostrava přeje vše nejlepší ktvým už 13 narozeninám!! (Ty mě už věkově skoro doháníš o-O), mimochodem, sice máš narozky ty,, ale já mám ztoho děsně velkou radost XD Určitě ti musim popřát dobré známky ve škole, páč jsou bohužel důležité, ať máš hodně volného času (né jako já T-T Bojim se že až teď půjdu na střední, tak nebudu mít na nic čas >-<, hold škola do 16:00, pak brigáda a kroužky). Jo a musim ti hlavně popřát, abys potkala v opravdovém životě kluka, co se bude aspoň chováním podobat Toushirovi XP Ale jestli ho potkáš a nebude ti ještě 15 a víc, tak žádné blbosti!!!XD No hele radši už mlčim, páč se tu nechci rozepsat XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Klid, teď budeš happy. XD
» Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD
» Happy New Year!!! XD + Eiri, úsměv >: D
» Novinky z VIP aneb Nana může být happy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: