Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Empty
PříspěvekPředmět: Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD   Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Icon_minitimeFri Dec 04, 2009 11:06 pm

Pátek, blázni mají svátek a kytička je happy. XD Jak jsem ti včera, Eiri, psala ten mail, chytla mě chuť na přebarvování, jak jsem ho znovu četla. XD No tak tady něco málo dopředu, Ichi nii XD Jo, už si zvykám XDXD A žádné Nii sama, to tak XPXD

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori10

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori11

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori13

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori14

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori15

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori16

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori17

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori18

Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD Midori19

No už se na to těším a hádám, Suzume, že ty se zas těšíš na výlet do HM, viď? XPXD
Tak abych tě navnadila, přidám své přibližné plány. XDXD Aneb na koho se v které éře můžeš těšit. XD
10. Ta bude v pohodě, tam tě nic s milenci nečeká, ta je prostě celá tvojí mod. pětky, i když, jak si tak vybavuju Fuku... XDXD
11. Stark je sice líný, ale co když líný úchyl? Neboj, dozvíš se. XDXD
12. Sasukáč! XD Sice nesnáším míchání anime, ale tady jde jen o povahy, každopádně, bude to sranda. XD
13. Yumichika! Krasoň, do toho! XD
14. V téhle éře už budeš mít zase Ichiho, ale konkurenci jsem ti udělala růžovoučky pěknou, už víš? XD
15. Shinji! Ach jak okouzlující úsměv, že? XDXD
16. Hm... Bude ti hodně vadit, když se zalíbíš Shizuku? XD Neboj, na mou zelenou kytkovanou čest, nebude to úchyl. XD
17. Bouji, yahoo! XD
18. Kariya a Mabashi, jeden úchyl horší než druhý, viď? XDXD
19. Mayuri! XD Ach jak vy dva se k sobě hodíte, ale fakt, úplně dokonalý pár! XD
20. Volná éra, kdy na mě můžeš hodit někoho ze svých milenců. XD To ať neřekneš, že jsem tak velká mrcha. XDXD
21. Že by Amagai? Klidně může jet po obou. (Ale po tobě víc XD) Já nic neřekla. XDXD
22. Muhahaha.... Už víš? XDXDXD
23. Muhahaha na druhou, tohle bude infarktová éra. XDXDXD
24. Mám škaredý nápad... XD No co, Kensei už není tvůj brácha XDXDXDXDXD A klidně mi můžeš tež hodit někoho svého, neboj, bude to momentální poblouznění XDXD Však mě znáš O:-) XD
A 25. 26., tam mlčím, to je úplně tvoje režie, i když, nápad by tu byl, no uvidíme jestli přežiješ ty moje šoky nebo spíš jestli já přežiju tvoje reakce. XDXD
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Je pátek, já jsem happy a přebarvuju XD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Já jsem šílená XDXD
» Happy New Year!!! XD + Eiri, úsměv >: D
» Dáme si repete aneb znovu jsem to rozdělila! XD
» Když mám toho zaracha....tak na vás jsem nemyslela XDXD
» Happy Birthday!!!!!!!!!!!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: