Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hitokiri Bouji

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Hitokiri Bouji Empty
PříspěvekPředmět: Hitokiri Bouji   Hitokiri Bouji Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:41 pm

Jméno: Hitokiri Bouji
Věk: Vypadám na 20, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Jsem společenský a veselý. Rád pomůžu a jsem celkem aktivní, někdy až moc. Po celém Seireitei jsem známý jako průšvihář se zájmem o dívky. No co, jsem chlap, co je na tom? Mám rád dívky, které se nebojí říct vlastní názor, ale zase nejsou příliš paličaté.
Minulost: Jsem prostě talent! No, upřesním to, talent na průšvihy. Už na akademii jsem v jednom kuse měl nějaký trest, ale vždy jsem to bral s úsměvem a nedělal si z toho těžkou hlavu. Co jsem se ale připojil ke Gotei 13, už to bylo horší. Většina kapitánů na mě neměla nervy a tak si mě přeřazovali z divize do divize, no bylo to něco. Nakonec jsem ale skončil v 8. divize, kapitán Kyouraku má pro mé průšvihy i sukničkaření velké pochopení, jsme si podobní. Sice pod-kapitánka Nanao mě většinou seřve, ale vždycky z toho nějak vybruslím. Mám to vymakané, ty menší průšvihy kapitán pochopí, ty o trochu větší, za ty mě seřve Nanao fuku-taichou, ale hned se zase uklidní. A ty pořádné, tak z těch mě většinou tahá naše 3. důstojnice Midori. Zbožňuju svoji divizi.
Schopnosti: Vynikám v Kidou a Hakudě. S mojí Zanpakutou si taky rozumím a v boji jsme skvělý tým, moje slabší stránka je Hohou. Vydržím dlouho, ale zase mé Shunpo není moc rychlé.

Zanpakutou
Jméno: Kagami no Reijin (V překladu zrcadlová kráska.)
Povaha: Kagami no Reijin je přátelská a starostlivá. Vždy se mi snaží pomoct, no někdy je těch jejích rad až moc, ale myslí to dobře. Je sice trochu naivka, ale rozhodně není hloupá.
Rozkaz pro uvolnění: Toku Kagami no Reijin (V překladu skryj Kagami no Reijin.)
Podstata: Kagami no Reijin je iluzionární Zanpakutou.

Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku.
Ve formě Shikai Kagami no Reijin vyvolá na moment mlhu a v té chvíli mě udělá neviditelným, takže až se mlha rozplyne, nepřítel nebude vědět, kde jsem a já v klidu můžu útočit.
Shikai
Hitokiri Bouji Hitoki10
Skutečná forma:
Hitokiri Bouji Magica10

Bankai: Kagami no Genkaku (V překladu zrcadlová iluze.)
Vzhled mé Zanpakutou se nijak nemění. Při Bankaii je schopná vyvolat jakoukoliv iluzi ať už jde o vsugerování nějakého pocitu, vytvoření iluze postavy a to nejlepší, kopíruje nepřítelův útok nebo jeho schopnosti.

Vzhled:
Hitokiri Bouji Commis14
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Hitokiri Bouji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vzpoura Zanpakuto! Konec Shinigami?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: