Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oboko Ayumi

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Oboko Ayumi Empty
PříspěvekPředmět: Oboko Ayumi   Oboko Ayumi Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 2:21 pm

Jméno: Oboko Ayumi
Věk: Vypadám na 20, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society-Západní Rukongai
Povaha: Jsem realistka, nikdy sebe ani jiné nepřeceňuji. Jsem hravá a veselá, ráda si z ostatních utahuju a jsem pro každou legraci. Povahou jsem podobná Yoruichi.
Minulost: Byla jsem pod-kapitánkou 2. divize, kterou v té době vedla Yoruichi. V té době jsem se přátelila se všemi kapitány i pod-kapitány, byli to úžasní lidé, skvělí přátelé. Tedy až na pár vyjímek...
Už delší dobu se mi zdálo, že s Aizen-tehdejším pod-kapitánem 5. divize není něco v pořádku. Tou dobou se začaly záhadně ztrácet duše z Rukongaie i naši Shinigami a ten osudný den jsem na to přišla. Přišla jsem na Aizenovy experimenty, experimenty s Hollowizací. Byla jsem naštvaná, odhodlaná mu v tom udělat přítrž a tak jsem ho sledovala až do lesů za Seireitei, ale on mě našel dřív. Nestačila jsem už nic udělat, Aizen mě zabil... Co hůř, jeho Zanpakutou mě úplně pohltila. Zatracený Aizen, zamaskoval mou smrt tak, že to vypadalo, jako kdyby mě zabilo několik obzvláště silných Hollow. Ale já žila dál, dál v jeho Zanpakutou nucena mu dávat svou sílu. Mohla jsem jen láteřit a bát se, co je teď s ostatními. Hlavně s Midori. Při jedné misi jsem zachránila jednu malou holčičku, neměla rodiče, domov, neměla nic. Vzala jsem ji tedy k sobě, tehdy to nevadilo, v Seireitei v tu dobu vyrůstalo mnoho dětí. Vychovávala jsem ji, pomalu ji připravovala na přijetí na jednu z akademií, ale toho už jsem se nedožila. Studium jí začalo týden po mé smrti.
Byl to hrozný pocit vědět, že Aizen stále žije a stále páchá zlo a já nemohla nic dělat. Ale jednou přece jen... Ten den, kdy Aizen získal Hougyoku to způsobilo to, že jsem se dostala na svobodu. Síla Hougyoku mě prakticky vytlačila ven. Opět na svobodě... Možná jsem se měla vrátit do Seireitei, ale já se raději schovávala v západní Rukongaii a postupně nabírala zpět své síly. Potajnu jsem zjišťovala, co se stalo s ostatními, že Shinji a někteří další včetně Kisukeho skončili ve skutečném světě, že Yoruichi je stále v pořádku i to, že Midori se také vede dobře. Mnohokrát jsem chtěla někoho ze starých přátel navštívit, možná Shunsuie nebo Ukitakeho nebo najít Yoruichi, ale nechtěla jsem riskovat a tak se dál schovávám v Rukongaii a čekám na svoji chvíli...
Schopnosti: Jsem expert na Hakudu a Zanjutsu. Mou zvláštností je, že skoro nikdy nepoužívám Hohou, vystačím si totiž s vlastní rychlostí. Moje slabší stránka je ale Kidou, ne že bych ji neovládala, ale nejsem v ní nijak zvlášť dobrá.

Zanpakutouu
Jméno:  Kasaihime (V překladu ohnivá princezna.)
Povaha: Kasaihime je tichá a vážná. Nikdy neřekne víc než je třeba a vždy je klidná. Když má ale dobrou náladu, je jako vyměněná. Je veselá, baví se s ostatními a neustále se usmívá.
Rozkaz pro uvolnění: Yakedo Kasaihime (V překladu spal Kasaihime.)
Podstata: Kasaihime je ohnivá Zanpakutou.

Vzhled:
Oboko Ayumi Kasaih11
Takto vypadá v uzavřené formě, po uvolnění celá vzplane a tvoří ji pouze mé Reiryoku, které připomíná oheň (vlevo na obrázku).
Skutečná forma:
Oboko Ayumi Kasaih12
Bankai: Kan'you Hinote no Youkou Nami  (V překladu rudá vlna smrtelného ohně.)
Čepel Kasaihime se změní v ohromný plamen, který jsem schopna ovládat jak jílcem, tak i rukou. Velikost plamene můžu libovolně zvětšovat větším přísunem Reiryoku, které proudí do jílce.

Vzhled:

Oboko Ayumi Oboko_10

Oboko Ayumi Oboko_11
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Oboko Ayumi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: