Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kuroimaou Yumi

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Kuroimaou Yumi Empty
PříspěvekPředmět: Kuroimaou Yumi   Kuroimaou Yumi Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 10:58 pm

Jméno: Kuroimaou Yumi (Kuroimaou je černý ďábel, yumi znamená krása.)
Věk: Vypadám na 19, ale jako arrancar jsem mnohem starší.
Rasa: Arrancar
Nyní žije: Las Noches
Povaha: Jsem sebevědomá a cílevědomá. Na rozdíl od jiných členů Espady jsem společenská a upovídaná. Taky jsem trpělivá, ale i temperamentní. Ráda se hádám a provokuju. Někde uvnitř jsem i citlivá, to ale nedávám najevo. Tuhle vlastnost se mi daří krýt velmi dobře, ale pokud se někdo zmíní o Emi sama, už je to horší.
Minulost: Aizenovi sloužím už hodně dlouho. Od slabé nevýrazné arrancarky jsem se dopracovala až k pozici nejsilnějšího člena Fracción tehdejšího prvního člena Espady - Shanahime Emi. Emi sama jsem si vážila pomalu víc než samotného Aizena. I ona mi věřila a já byla šťastná pokaždé, když jsem jí mohla i jen nepatrně pomoct, byla můj vzor.
V té době zmizela třetí členka Espady- Nelliel Tu Odelschwanck. Každý dělal, že nic neví, jen Emi sama neskrývala odpor k tomu, co se Neliel stalo. Ona nebyla jediná, která o tom věděla, ale jako jediná si vyměnila pár slov s Nnoitorou tehdejším osmým členem Espady, a Szayelem Aporrem, který v Espadě tehdy ještě nebyl. Pár dnů po té se to stalo...
V Soul Society probíhala jedna z mnoha bitev mezi shinigami a arrancary. Většina tehdejších arrancarů, tedy krom Espady a několika vyjímek, byly dá se říct Aizenovy slabší chvilky, ale za to jich bylo nejmíň přes deset tisíc. Emi sama měla na dění v Soul Society jen dohlížet, ale ona se přece jen do boje zapojila, ale jak... Emi sama se přidala k shinigami! Zradila Aizena a ty tisíce arrancarů bez sebemenšího zaváhání zabila. Já to všechno viděla, měla jsem totiž jít do Soul Society společně s Emi sama, ona mi ale řekla, ať zůstanu v Las Noches. Já ale neposlechla a z povzdálí to všechno pozorovala. Emi sama si mě všimla, na moment jsme si obě hleděly zpříma do očí, ona mě pak ale ignorovala, na rozdíl od těch arrancarů, mě nechala naživu. Z toho dne si už pak pamatuji jen to, že poté, co Emi sama zabila všechny ty arrancary, objevil se tam samotný Aizen. Zabil ji...
Od té doby Espada prošla značnými změnami, až se uchytila tato sestava:
1- Coyote Starrk
2- Baraggan Luisenbarn
3- Tia Halibel
4- Ulquiorra Cifer
5- Nnoitora Gilga
6- Grimmjow Jaegerjaquez
7- Zommari Rureaux
8- Szayel Aporro Granz
9- Aaroniero Arruruerie
10- Yammy Llargo
Ale při jednom z Aizenových větších plánů přišla Halibel o život a mě Aizen vybral, abych ji nahradila. Stala jsem se třetím členem Espady a mohla jsem si vybrat svou Fracción. Vybrala jsem si pouze tři arrancarky a to bývalou Fracción Halibel. Jak Mila Rose, tak i Apacci a Sun Sun, všechny mě nenávidí, dávají mi za vinu to, že je Halibel mrtvá, ale i kvůli tomu, že dřív sloužily Halibel, právě kvůli tomu jsem si je vybrala nehledě na jejich námitky, musím říct, že je chápu. Nenávidí mě stejně tak jako já v hloubi duše nenávidím Aizena za to, že zabil Emi sama.
Schopnosti: Stejně jako Nnoitora mám velmi tvrdé Hierro, ovšem ne tak tvrdé jako on. I mé Sonída je dost rychlé, druhé nejrychlejší hned po Zommariho Sonídu. Co se fyzické síly týká, mám jí dost a i bez své zanpakutou je pro mě většinou boj hračka. Já jen potvrzuji přísloví "Nesuď knihu podle obalu." Už jen mé jméno, Yumi - jméno obyčejně patřící křehkým něžným dívkám a Kuroimaou - v překladu černý ďábel. Vypadám jako křehká dívka a ke všemu schovávám své reiatsu, takže nepřítel cítí jen jeho malou část. Ale ve skutečnosti jsem dost silná a pozice třetí Espady mi po právu náleží.

Zanpakutou
Jméno: Saya
Rozkaz pro uvolnění: Kuroi Tsuki, Saya (V překladu černý měsíc, Sayo.)
Podstata: Iluzionární zanpakutou
Vzhled: V uzavřené formě je Saya obyčejná katana se zeleným jílcem, který zdobí jeden svislý černý pruh. Po uvolnění jako každý arrancar získám zpět část své síly hollow a takto vypadám.

Resurrección: Inocencia (V překladu nevinnost.)
Kuroimaou Yumi Kuroim10

Kuroimaou Yumi Kuroi_11

Kuroimaou Yumi Kuroi_12

Kuroimaou Yumi Kuroi_13

Kuroimaou Yumi Kuroi_14

Maska:

Kuroimaou Yumi Aranca10

Vzhled:

Kuroimaou Yumi Fotogr10

Kuroimaou Yumi Kuroim11

Kuroimaou Yumi Kuroim12

Kuroimaou Yumi Kuroim13

Kuroimaou Yumi Kuroim14

Kuroimaou Yumi Kuroim15

Kuroimaou Yumi Kuroim16

Kuroimaou Yumi Kuroim17

Kuroimaou Yumi Kuroim18

Kuroimaou Yumi Kuroim19

Kuroimaou Yumi Tataka10

Kuroimaou Yumi Yumi_c10

Kuroimaou Yumi Yumi_c11


Naposledy upravil Nasťa Wiki Midori XD dne Sun Jul 03, 2011 8:55 pm, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Kuroimaou Yumi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuroimaou Yumi   Kuroimaou Yumi Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 3:49 pm

Tak mě napadlo, co se vztahu mezi Yumi a Emi týká, je to vlastně stejně jako u Soi Fong a Yoruichi.
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Kuroimaou Yumi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Arrancaři-
Přejdi na: