Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hlasujeme aneb VIP nebo Spol?

Goto down 

Kde si tenhle příběh zahrajeme?
VIP
Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Vote_lcap25%Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Spol.
Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Vote_lcap75%Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Celkem hlasů : 4
 
Poll closed

AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Empty
PříspěvekPředmět: Hlasujeme aneb VIP nebo Spol?   Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 3:21 pm

Už je to zase tady aneb napadla mě nová dějová linie. XD
"Jak může Shinigami ztratit paměť? Může skutečně zapomenout na vše? Co všechno Soul Society zamlčuje?"
Víc nic aneb nebudu dávat spoilery. XDXD Na vás je, abyste rozhodly, jestli se tenhle příběh bude hrát na Spol. fóru a nebo se mám na to vykašlat a hodit ho na VIP. :D
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasujeme aneb VIP nebo Spol?   Hlasujeme aneb VIP nebo Spol? Icon_minitimeSun Oct 25, 2009 9:54 pm

Tak, nakonec jsem se rozhodla. XD I když anketa mluví jasně, uvědomila jsem si, že se ten příběh na Spol. nehodí, tedy spíš by se tam špatně hrál. A tak tedy kapitolu o zapomenuté Shinigami přesouvám na VIP a na Spol. ji nahradím kapitolou o Hikifune Kirio, tak už můžete začít vzpomínat, kdo že to Hikifune vlastně je. XD Doporučím 9. sérii, je tam o ní zmínka. Fajné je, že v Manze ani v seriálu nikdy nebylo vidět jak vypadá ani se tam nemluvilo o její povaze. XD A doporučuju si oprášit znalosti jak na tom Hikifune a Hyori byly.
Tak definitivně, po éře Keikoku přijde řada na Bounto, potom kapitola naší Sumiko Sachiko a pak kapitola Hikifune. A do všech nám sem tam budou vrtat Arrancaři. :)
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Hlasujeme aneb VIP nebo Spol?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dalí přebarvovací chuťovka aneb Holky ze Spol. fóra, úsměv!!!
» Chata aneb horské galeje XD
» Spoustu nového aneb doba zdánlivého klidu
» Milenci aneb už vím, jak se jmenuju! XD
» Muhahá! aneb Midori těš se!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: