Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pinkuno Shinju

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Pinkuno Shinju Empty
PříspěvekPředmět: Pinkuno Shinju   Pinkuno Shinju Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 7:15 pm

Jméno: Mé skutečné jméno je Kyuuka Yoko, ale to zná jen Genryusai sensei. Svými schopnostmi jsem si vysloužila přezdívku Pinkuno Shinju, což znamená růžová perla a pod tímto jménem mě znají i ostatní. (Kyuuka znamená léto, Yoko je sluneční dítě.)
Věk: Vypadám na 19, ale jsem jen asi o 20 let mladší než Genryusai sensei.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Karakura
Povaha: Jsem tajemná a tichá, tak to vypadá na první pohled, ale ve skutečnosti jsem jak zbrklá tak rozvážná, jak lehkomyslná tak vážná, jak klidná tak i rozverná. Řekněme, že první zdání klame a že u mě si nikdo nemůže být ničím jistý.
Minulost: Jsem jedna z prvních Shinigami, které Genryusai sensei učil. Patřila jsem mezi nejlepší studenty a nyní jsem i jediná z jeho prvních studentů, která ještě žije. Začínala jsem po akademii jako 3. důstojnice 1. divize, až jsem se přes pozici kapitánky 10. divize dostala až k pozici v divizi nulté. Mé jméno, tedy spíš ta přezdívka, byla tehdy skoro legendou a já byla jedním z nejváženějších Shinigami v celém Soul Society. Čas plynul dál a za tu věčnost po neustalých změnách ve vedení 0. divize i Gotei 13 už mě to všechno unavovalo. Dobře jsem věděla, že jen tak nemůžu odejít, za tu věčnost služby u Gotei 13 a 0. divize toho vím až příliš a strávit zbytek života v Červím Hnízdě, to jsem odmítala nebo si nechat upravovat paměť a tak jsem prostě jednoho dne zmizela. Přesněji, vzala jsem si a trochu upravila jedno z mnoha gigai, na kterých tehdejší kapitán 12. divize Urahara Kisuke pracoval a pak jsem odešla do skutečného světa. To se ovšem neobešlo bez problémů a hned pro mě bylo vysláno několik Shinigami, porušila jsem zákony Soul Society. Já se ale odmítla vrátit a tak přišlo při mém hledání a pokusech dovést mě zpět o život mnoho Shinigami, ale ani za několik let mě nedokázali chytit a nyní už se na mě zapomnělo...
Schopnosti: Jsem velmi rychlá sama o sobě a Hohou ovládám velmi dobře. Nejlépe ovšem zacházím se svou Zanpakutou a také vynikám v Kidou, v Hakudě jsem lehký nadprůměr.

Zanpakutou
Jméno: Myoumitakai (V překladu nádherná smrt.)
Povaha: Myoumitakai je loajální a poslušná, nikdy se nehádáme. Je tichá a klidná, nic ji nerozhodí a vždy si všechno dobře promýšlí.
Rozkaz pro uvolnění: Kokoro Soshite Shinju, Uchitoru Watashitachi no Ada, Myoumitakai (V překladu srdce a perly, zabij naše nepřátele, Myoumitakai.)
Podstata: Myoumitakai je Zanpakutou založená na využití Kidou.

Vzhled: Myoumitakai vypadá ve všech formách stejně. (Obrázek u skutečné formy.)
Techniky: Shinju no Zou (V překladu perleťová socha.)
Tuto techniky mohu použít až po vyvolání Shikaie, každá rána, kterou nepříteli uštědřím se postupně začíná obalovat perletí, až se perleťový povlak rozleze po celém jeho těle, až nebude schopen pohybu.
Shinju no Pinkuno Kouhi no Kangoku (V překladu vězení růžové královny perel.)
Techniku rovněž využívám až po vyvolání Shikaie, stačí nepříteli zabodnout Myoumitakai do břicha a pak jen přiložit prsty na její jílec a vytáhnout ji. Kolem nepřítele se utvoří perleťová krychle, která je velmi odolná a jen málokdo ji dokáže prolomit.

Skutečná forma:
Pinkuno Shinju Myoumi10
Bankai: Shinju no Kokoro no Kyuushuu (V překladu pomsta perleťového srdce.)
Stačí zabodnout Myoumitakai nepříteli do srdce a pak ji vytáhnout. Její čepel vytáhne i nepřítelovo srdce, ovšem v podobě růžové perly, velikost perly závisí na síle nepřítele. Nepřítel se nemůže hýbat a žije ještě alespoň půl hodiny po vytažení srdce, pokud ovšem jeho život předčasně neukončím. Po vytažení srdce ho ochromí bolest a postupně se mu začne rozpadat celé tělo, až z něho nakonec zůstane jen perleťový růžový prášek.

Vzhled:
Shinigami
Pinkuno Shinju Pinkun10
Gigai
Pinkuno Shinju Pinkun11
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Pinkuno Shinju
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: