Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Namaiki Ren

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Namaiki Ren Empty
PříspěvekPředmět: Namaiki Ren   Namaiki Ren Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:03 pm

Jméno: Namaiki Ren (Namaiki znamená nezměnitelný styl, Ren je lotus.)
Věk:18
Rasa: Quincy
Nyní žije Karakura

Povaha: Jsem sebevědomý "frajírek" a mám rád holky! Nechápu, co na tom ostatním vadí? U kluků je snad přirozené, že se snaží dobýt jakékoliv srdce krásné mladé dámy. Ostatní mě spíš považují za úchyla....Ono to je docela i pravda, ale zas tak velkej úchyl fakt nejsem ^^ Mám rád společnost a jsem rád středem pozornosti. Přiměřeně samozřejmě >: D Jsem taky příčina všech průšvihů a jiných problémů...holt už jsem takový a nestydím se za to!

Minulost: Narodil jsem se sice v Japonsku, ale když mi bylo asi pět let, odstěhovali jsme se do Švédska. Mimochodem jsem bratranec Kamiko a docela mě mrzí, že jsme se odstěhovali a že jsem nemohl být s ostatními Quincy. Naštěstí jsem měl aspoň u sebe svojí sestřičku. Po několika letech ve Švédsku jsem si tam sice zvykl a choval se jak pravý evropan, ale na Japonsko a Kamiko s Ishidou jsem nezapoměl. S nee-chan jsme podstoupili tvrdý trénink. Oba dva jsme byli silní, mrštní a tak dále.
Pak ale přišla životní rána. V našem městě, Helsingborg, zaútočilo z ničehonic hrozně moc hollow! Všichni shinigami a i quincy se dali do jejich zatlačování a likvidování. V téhle skoro válce přišli naši rodiče o život a tak jsme zůstali s Nee-chan sami. Ségru to hodně vzalo. Změnila totálně svůj styl, chování a dokonce i jméno. Byla najednou chladnější a už jsme nebyli tak sehraná provokatérská dvojka jako dřív. Zvážněla a dokonce se přestěhovala a chtěla být sama. Mě už bylo v té době 16 a tak jsme se dohodli, že každej půjde svojí cestou. Já jsem celý rok tvrdě trénoval, opravdu tvrdě, aby mě v budoucnu žádná větší skupina silných hollow nedokázala porazit.
Možná bych se měl ještě zmínit o jednom shinigami chlápkovi, který vlastně do naší rodiny hodně zasáhl. Ten obrovský, mohutný a svalnatý plešatý černoch s děsivým výrazem a autoritou....To byl Ledar. Ledar Myndighet. On nás totiž trénoval a vysvětlil nám vztahy shinigami x quincy. Naučil nás spousty nových technik a způsobů, jak bojovat. Popravdě o něm skoro nic nevím, ale jsem mu za všechno vděčný...navíc je to snad jediný člověk, ke kterému mám úctu a neprovokuju ho (a bojím se ho >-<).

Luk: Kumo (pavouk)
Schopnosti: Jsem vytrvalec, což mi pomáhá při rychlosti, abych vydržel co nejvíce. Takže rychlost, vytrvalost a určitě síla. Ledar mě naučil bránit se i jinými zbraněmi než je luk (mám pocit, že ze měl chtěl udělat shinigamiho o_O). Takže krom luku s sebou pořád nosím i tonfa.
Techniky:
Ikusen no Tama (tisíce střel) - technika luku, vypadá to, jako bych nepřítele doslova kropil šípy
Aburamushi (parazit) - zasáhnu nepřítele speciálním šípem, který zněj poté vysává Reiryoku (to mě pak posiluje)
Haretsu (výbuch) - speciální šípy, které po zasáhnutí cíle explodují
Tekateka no Ya (zářící šíp) - šípy, které po zasažení nepřítele začnou zářít a vyzařují nepříjemně ostré světlo, které nepřítele omráčí (slabší jedince i oslepí)

Umím toho samozřejmě víc, ale nechce se mi to vypisovat, navíc tyhle techniky používám nejvíc.

Vzhled:
Namaiki Ren Namaik10

Namaiki Ren 361702

Namaiki Ren 281741

Namaiki Ren 256947

Namaiki Ren 559009
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Namaiki Ren
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Quincy-
Přejdi na: