Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chiyoko Noelee

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Chiyoko Noelee Empty
PříspěvekPředmět: Chiyoko Noelee   Chiyoko Noelee Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 11:50 pm

Jméno: Chiyoko Noelee, zkráceně Noe (Chiyoko znamená dítě 1000 generací.)
Věk: 16
Rasa: člověk
Nyní žije: Karakura

Povaha: Nikdy nejsem v naprostém klidu, jsem prostě třeštiprdlo. Ráda pečuji o svůj vzhled a občas se i ráda starám o vzhled ostatních. Nechci, aby lidé kolem mne vypadali jak socky. Jsem docela ukecaná a neustále se směji. Nebojím se říkat své názory a moc neřeším to, jestli to někoho raní nebo ne. Každý musí umět přijmout pravdu. Jsem i docela drzá, ale ne moc. Řekla bych, že jsou i drzejší lidi, jako například Maemi a Jamie.

Minulost: Ještě asi před rokem jsem žila ve Francii, ale od té doby, co jsem začala vidět ty duchy, hollow a ty takzvané shinigami, rozhodla jsem se vrátit zpátky do Karakury ke svojí sestřičce, babičce a dědovi. Netušila jsem, že Nana je vidí taky. A příčina? Smrt našich rodičů. To nás se ségrou hodně vzalo, ale navzájem sme se podržely a překously jsme to. Po roce ale přišla další rána. Už delší dobu jsem si všímala toho, jak mají ti shinigami a jiní úchylové na ségru spadeno. Taky pořád jí někdo unášel a téměř pořád byla v nesnázích a já abych ji pomohla jsem zažila to, co se mi ani ve snu nezdálo (a našla jsem si fakt sexy kluka! Chiyoko Noelee 3132260169 ). Jenomže...jednou, kdy se zdálo, že je všechno v pohodě...zabil ji Kusaka!!! Toho zm*da si budu pamatovat do té doby, dokud se nepomstím!

Schopnosti: Umím vytvořit jakési silové pole. Vzhledově to vypadá jako to léčivé cosi, co vytváří Orihime, akorát tahle neviditelná bariéra je mojí zbraní, ale i štítem.
Zbraň: Shuko

Vzhled:
Chiyoko Noelee 630671

Chiyoko Noelee 621516

Chiyoko Noelee 613854

Chiyoko Noelee 612027
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Chiyoko Noelee
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Lidé-
Přejdi na: