Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shanahime Emi

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Shanahime Emi Empty
PříspěvekPředmět: Shanahime Emi   Shanahime Emi Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 12:00 pm

Jméno: Shanahime Emi (Emi znamená obdařena krásou.)
Věk: Vypadám na 20, ale jako arrancar jsem mnohem starší.
Rasa: Arrancar
Nyní žije: Las Noches
Povaha: Jsem tichá, odměřená a vážná. Vždy zachovám chladnou hlavu, nesnáším ukvapené lidi, jsem sebevědomá, ale ne arogantní.
Minulost: Začalo to, když se Nnoitora a Szayel Aporro zbavili třetího člena Espady- Nelliel Tu Odelschwanck. Už před tím jsem o Aizenovi pochybovala a mé pochybnosti dospěly k závěru. Zradila jsem Aizena...
Ten den, kdy probíhala jedna z mnoha bitev v Soul Society, jsem se postavila na stranu shinigami a připravila o život několik tisíc arrancarů. Věděla jsem, že mi to jen tak neprojde, ale aspoň trochu jsem odčinila to, co jsem dříve pro Aizena udělala. Tolik shinigami, hollow, lidí i pár quincy a bounto jsem připravila o život, tolikrát už mou zanpakutou potřísnila krev nepřátel. A ten den jsem se s tím rozhodla zkoncovat. To proto jsem nechtěla, ať jde Yumi se mnou. Ano, Yumi, dalo se čekat, že neposlechne. Kuroimaou Yumi - má nejvěrnější a nejsilnější členka Fracción. Viděla jsem ten děs, šok a ten otazník v jejích očích, když viděla, jak vraždím další a další arancary bok po boku shinigami.
Byla jen otázka času, kdy se Aizen objeví a tím vlastně můj život skončil i začal. Zabil mě... Nejvíc si z toho pamatuji pohled na jeho zanpakuto potřísněnou mou krví a jeho zklamaný výraz, i těch pár slov, co mi řekl. Litoval mě, litoval ztrátu silné Espady, tím skončil můj život Espady a začal život duše uvězněné v Las Noches.
O tomhle neměl nikdo ponětí, ani Yumi. Espada prošla značnými změnami a ze mě se stal pokusný objekt. Ach jak se mi hnusil ten pocit, že jsem Aporrův pokusný králík! To ponížení skončilo v den, kdy mě Aporro s Aizenem vložil do těla jedné shinigami. Byla to naděje, stačilo ji jen porazit a pak ovládnout její tělo... Jenže za tu dlouhou dobu jsem zeslábla, nebyla jsem schopná ji porazit a tak jsem teď odsouzena k životu v těle někoho jiného, nucena pomáhat jí, pokud totiž zemře ona, já zemřu s ní. A já zemřít ještě nehodlám, nehodlám zemřít do té doby, než Aizenovi uštědřím pár ran a dokud se Nnoitorovi a Aporrovi nepomstím za Neliel a Aporrovi ještě za ty pokusy a to hodlám splnit!
Schopnosti: Mé Hierro není příliš odolné a lehce mě jde zranit, to pro mě ovšem není problém. I s ne příliliš odolným Hierrem jsem dobrý bojovník. Mé Sonído je stále velmi rychlé, nemám problém s bojem beze braně ani s bojem se svou zanpakutou, nebyla jsem prvním členem Espady jen tak pro nic za nic.

Zanpakutou
Jméno: Espada de la Sangre (V překladu meč krve.)
Rozkaz pro uvolnění: Takai, Espada de la Sangre (V překladu smrt, Espada de la Sangre.)
Podstata: Síla
Uzavřená forma:

Shanahime Emi Chi_no10

Shanahime Emi Chi_no11

Shanahime Emi Chi_no12

Resurrección: Diablo Rojo (V překladu červený ďábel.)

Shanahime Emi Takai_10

Shanahime Emi Takai_11

Shanahime Emi Takai_12

Shanahime Emi Takai_13

Shanahime Emi Takai_14

Maska:

Shanahime Emi Emi_no10

Vzhled:

Shanahime Emi Emi_310

Shanahime Emi Emi_410

Shanahime Emi Emi_510

Shanahime Emi Shanah10

Shanahime Emi Emi10

Shanahime Emi Emi_sa10

Shanahime Emi Emi_no11

Shanahime Emi Emi_210

Shanahime Emi Shanah11

Shanahime Emi Shanah12

Shanahime Emi Shanah13

Shanahime Emi Shanah14

Shanahime Emi Emi_ch10

Shanahime Emi Emi_ch11

Shanahime Emi Emi_ch12
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Shanahime Emi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Arrancaři-
Přejdi na: