Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ayasegawa Moriko

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Ayasegawa Moriko Empty
PříspěvekPředmět: Ayasegawa Moriko   Ayasegawa Moriko Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 12:02 pm

Jméno: Ayasegawa Moriko (Moriko znamená lesní dítě.)
Věk: Vypadám na 18, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society
Povaha: Sebevědomá, perfekcionistka, společenská. Mám slabost pro dobré Saké a bombóny. Jsem jako bratr, jsme si s Yumichikou tolik podobní.
Minulost: Když jsme s Yumichikou byli děti, přišli jsme o rodiče. Každého z nás poslali na jinou internátní školu, od té doby jsme se neviděli. Já se pak dostala na jednu akademii, kterou jsem ukončila po dvou letech, po domluvě jsem si ale studium ještě o dva roky protáhla a pak tři roky byla u průzkumné jednotky. Poté jsem asi rok byla u Urahary, poznali jsme se na akademii, on totiž někdy přednášel. Ten rok jsem mu pomáhala v obchodě a on mě trénoval.
Nedávno jsem se připojila k 13 obraným divizím, jsem 5. člen 9. divize a opět jsem se setkala s bratrem, s kterým teď trávím hodně času ať už jde o trénink, popíjení Saké nebo jen obyčejný hovor.
Schopnosti: Co se fyzické síly týká, nejsem zrovna nejsilnější, zato jsem ale mrštná. V Kidou zrovna nevynikám a mé Shunpo je průměrné, ale skvěle zacházím s jakoukoliv katanou a vynikám v Hakudě. Nejlíp mi to ovšem jde s mým Zanpakutou.

Zanpakutou
Jméno: Akatora (V překladu krvavý tygr.)
Povaha: Akatora je trochu líný, pohodář a rád si ze mě utahuje. Když jde ale do tuhého je rozvážný a soustředí se na daný problém.
Rozkaz pro částečné uvolnění: Tatakai Akatora (V překladu bojuj Akatoro.)
Rozkaz pro úplné uvolnění: Tatakai Nasakeshirazu, Akatora (V překladu bojuj nelítostně Akatoro.)
Zajímavosti: Tohle vlastně ví jen bráška a Urahara, stejně jako Yumichika mám malé tajemství. Svůj Zanpakuto uvolňuji jen částečně, pravda je taková, že se ho bojím úplně uvolnit. Plnou sílu svého Zanpakuto jsem nikdy moc dobře neovládala a když jsem ho úplně uvolnila, nezvládla jsem to a párkrát se málem zabila.
Podstata: Síla

Vzhled: V uzavřené formě je to delší katana se stříbrně vzorovaným jílcem a záštitou ve tvaru tygřích tlap.
Po částečném uvolnění Akatora vypadá jako Yumichikův Fuji Kujaku, jen chybí záštita, jílec je zdobený stejným stříbrným vzorem jako v uzavřené formě a je na něm krvavě červená silueta útočícího tygra.
Po úplném uvolnění se Akatora změní ve čtyři katany, které vypadají jako jeho uzavřená forma, jílec vypadá stejně jako při částečném uvolnění.
Skutečná forma: Akatora ve skutečné formě vypadá stejně jako po vyvolání Bankaie.
Bankai: Akai Kira- (V překladu krvavý zabiják.)
Čepel Akatory se změní v asi pět metrů vysokého krvavě červeného tygra, kterého řídím pomocí jílce, ten vypadá stejně jako v uzavřené formě. Na Bankaii pořád pracuji, abych ho dosáhla musím zvládnout úplné uvolnění Zanpakuto a to mi příliš nejde, nejsem schopná tu sílu ovládat. O tom ale nikdo neví, tedy jen Yumichika a Urahara.

Vzhled:

Ayasegawa Moriko Ayaseg10

Ayasegawa Moriko Fighti10

Ayasegawa Moriko Kawai10

Ayasegawa Moriko Kisuke10

Ayasegawa Moriko Kudasa10

Ayasegawa Moriko Moriko10

Ayasegawa Moriko Moriko11

Ayasegawa Moriko Pohovk10

Ayasegawa Moriko Nakdo_10

Ayasegawa Moriko Moriko12

Ayasegawa Moriko Ayaseg11

Ayasegawa Moriko Ayaseg12

Ayasegawa Moriko Ayaseg13

Ayasegawa Moriko Ayaseg14

Ayasegawa Moriko Ayaseg15


Naposledy upravil Hana Midori dne Thu Jan 27, 2011 11:33 am, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Ayasegawa Moriko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: