Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Haiirono Kamiko

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Haiirono Kamiko Empty
PříspěvekPředmět: Haiirono Kamiko   Haiirono Kamiko Icon_minitimeSun Jul 26, 2009 7:17 pm

Jméno: Haiirono Kamiko (Haiirono znamená šedá barva, Kamiko je urozené dítě.)
Věk: 17
Rasa: Quincy
Nyní žije: Karakura
Povaha: Sebevědomá, odvážná, klidná a trpělivá. Jsem poněkud chladná a jen tak někoho za přítele neberu. Když se ale zamiluju, jsem milá a otevřená, stejně tak se chovám i ke svým přátelům.
Minulost: Znám se s Ishidou už od pěti let, byli jsme dobří přátelé. Ishidův dědeček mě stejně jako jeho trénoval, ale já byla vždy slabší než Uryuu a proto jsem ho taky vždy obdivovala, tedy až do té doby, než mě zradil...
Já a mí rodiče jsme společně s Ishidou a jeho rodinou byli poslední quincy. Mí rodiče byli dobří diplomaté a vždy se snažili se Soul Society vyjednávat, mnohdy úspěšně. Jednoho dne ale zmizeli, jako by se propadli do země, a Soul Society se zapřísáhlo, že o tom nic neví. Byla jsem zoufalá, chtěla jsem je zpět! Myslela jsem, že když jsem ztratila rodiče, tak mi alespoň Uryuu bude oporou a pomůže mi, ale to jsem se mýlila. Nikdo mi nechtěl pomoct, všichni už o mých rodičích mluvili jako o mrtvých, jak jen mohli? Od té doby jsem Ishidu začala nesnášet, nebyl to už můj vzor, jak bych mohla mít za vzor někoho, kdo se k příteli v nouzi otočil zády? To nám oběma bylo čtrnáct a já odešla z Karakury hledat rodiče a vůbec jsem chtěla být co nejdál od Urya.
Luk: Ookami (V překladu vlk.)
Schopnosti: Jsem rychlá a mrštná, za ty tři roky, co jsem odešla z Karakury, jsem hodně zesílila. Výborně zacházím se svým lukem a sama jsem si vyvinula opravdu silnou techniku, také se umím bránit i beze zbraně.
Techniky: Ookami (V překladu vlk.)
Z okolí absorvuji reishi a tím získám reiryoku, které následně přeměním na šíp s ohromnou ničivou silou. Ten se po vystřelení sformuje ve vlka. Zásah bývá většinou smrtelný, má sílu jako zásah několika tisíců šípů.
U sebe mám vždy i návnadu na hollow, tu moc často nepoužívám, ale i tak jich pár mám. O to častěji ale používám gintou a Seele Schneider:
Heizen
Gritz
Wolke
Sprenger
Snažila jsem se dosáhnout i Ransoutengai, ale zatím jsem tuto techniku nikdy úplně nezvládla a ani jsem ji naštěstí ještě nikdy nepotřebovala.
Vzhled:
Haiirono Kamiko Anime_11
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Haiirono Kamiko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Quincy-
Přejdi na: