Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Yume Yuu

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Yume Yuu            Empty
PříspěvekPředmět: Yume Yuu    Yume Yuu            Icon_minitimeWed May 22, 2013 12:44 am

Jméno: Yume Yuu (Yume-sen, Yuu-původní význam byl statečnost, ale může to být i dárek nebo pomoc, každý si to překládá jinak)
Věk: -
Rasa: shinigami (uměle vytvořená)
Nyní žije: Soul Society, občas Karakura

Povaha: Jsem škodolibý prudič, který většinou musí mít poslední slovo. Ovšem dovoluji si jen na ty, na které můžu, to znamená, že nadřízený je nadřízený a pokud to není můj nejlepší kamarád, tak žádných prudičských poznámek se nedočká. Jsem pro každou srandu, akci, prostě pro cokoliv. Dokážu se totiž rychle znudit a když se nudím, tak to nedopadá dobře. Zbožňuju zvířata, ať už je to pavouk nebo králíček, a jsem...úchyl na roztomilé věci. Je to pro mě skoro závislost, jen to nikomu neříkám, páč já takový tvrďák nemůžu mít ráda roztomilé věci pro malé holčičky ne? Yume Yuu            3749585330 A ano, jsem taková ta tvrďačka, co se ničeho nebojí, nepotřebuje ochranu a dokážu si zachovat chladnou hlavu a vážnou tvář ve vážných situací. No zkráceně, před přáteli jsem třeštiprdlo, před nařízenými jsem ta vážná a poslušná a krom papa nikdo neví (neměl by) o mé závislosti. Je na mě spoleh a i přes svoji živou povahu se dokážu soustředit.
Minulost: Začneme tím smutným. Nejsem a ani jsem nikdy nebyla člověk či jiná rasa. Prakticky jsem něco jako....robot, umělá duše v umělém těle. Ano, jsem pouze výtvor co má furt své mouchy, ale zlepšuju se! No, můj papa alá tvůrce, vynálezce, je Urahara-cha..san ^^" Sice mi to nikdy neřekl přímo, ale mám ten dojem, že mě vytvořil kvůli určitému rivalství mezi ním a Mayurim-sama, možná je mým úkolem nějak předčít Nemu? Kdo ví Yume Yuu            3997798681 Každopádně, sice tomu všemu nerozumím, ale po různých konfliktech jsem se dostala do Soul Society jako právoplatný shinigami a dokonce jsem zaujala místo v 11.divizi. Musím říct, že s Kenpachim-san a ostatními je nekonečno srandy! Jinak nic neobvyklého v mém krátkém životě. Jsem členka divize, chodím na návštěvy za Uraharou do Karakury, jsem posílána na mise a poslední dobou mám často hlídku právě nad Karakurou. S Ikkakem a Yumichikou jsme prakticky nerozlučná trojka a ještě jsme si padli do oka s Matsumoto-san. Yume Yuu            3925848005

Schopnosti:
Zanjutsu – Velmi dobrý nadprůměr :D
Hohou – Velmi dobré.
Reiryoku – Dobré.
Kidou – Dobré.
Hakuda – Velmi dobré.

Zanpakutou:
Jméno: Sakimonogai (podřídit si budoucnost, spekulace)
Povaha: Sakimonogai je vážná, tváří se jak beze smyslu pro humor a je velice bojechtivá a zlomyslná. Libuje si v tom, když někdo trpí a když má navrch. Říkám jí, že je to mé temné já :D Ale celkem si rozumíme.
Rozkaz pro uvolnění: Mitsumeru zenpou (Pohlédni vpřed, zkontroluj mi překlady onegai ^^")
Podstata: na půl iluzionární a na půl fyzického rázu
Po uvolnění se katana změní na kopí, které má čepele na obou stranách. Je velké skoro jako já a tahle forma je čistě pro boj, žádné iluze.
Yume Yuu            Spear_10

Skutečná forma:
Yume Yuu            444410

Shikai: -
Bankai:
-

Vzhled:
Yume Yuu            Untitl10

Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Yume Yuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hlavní charaktery-
Přejdi na: