Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Takahira Yukifumi

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Takahira Yukifumi Empty
PříspěvekPředmět: Takahira Yukifumi   Takahira Yukifumi Icon_minitimeFri Aug 17, 2012 11:11 pm

Jméno: Takahira Yukifumi
Věk: +- jako Mayuri
Rasa: Vizard
Nyní žije: Kagamino

Výška: 182 cm
Barva vlasů: Červená
Barva očí: Červeno-hnědá

Povaha: Jsem sebevědomý, ale ne namyšlený, jen dobře znám své možnosti a umím je využít. Jsem ambiciózní a když po něčem toužím, bojuju o to do posledního dechu. Nicméně, svých cílů se vždy snažím dosáhnout se vší slušností, nejsem žádný podrazák ani někdo, kdo by šel přes mrtvoly. Jsem spíše klidnější, nenechám se tak snadno vytočit, většinou… nepopírám, že jistí jedinci na to zřejmě mají nějaký trik… Každopádně, když chci, dokážu mít opravdu svatou trpělivost, dokážu vyčkávat. Nikdy se do ničeho nevrhám po hlavě, vždy se všechno snažím promyslet a zvážit všechna pro a proti, jsem opatrný, ale ne paranoidní. Vždy jsem dobře informovaný, možná je to přílišná zvědavost, ale já prostě nesnáším, když nemám přehled, co se děje, nebo když se některé věci dozvídám jako poslední. Uznávám, že dokážu docela slušně trucovat, není lehké se mnou vyjít, když jsem uražený. No co, každý má chyby. Já se ty svoje snažím eliminovat, proto si na všem dávám záležet, třeba boj, nesnáším to bezmyšlenkovité mávání katanou, takhle může útočit jen primitiv. Já si rád užiju dobrý zápas, se vší elegancí a pečlivostí provedené výpady, to je moje, možná proto se mi práce v doju tolik zalíbila.
Minulost: Byl jsem u Gotei 13 ve stejnou dobu jako Urahara a ostatní vizardi. Jako pod-kapitán desáté divize jsem to tehdy neměl zrovna lehké. Když jsme přišli o kapitána, zasáhlo to celou divizi, tahle ztráta nás dost poznamenala, nebylo lehké dát divizi zase do pořádku. Tehdy jsem ji držel pohromadě a snažil se zvládnout i kapitánské povinnosti. Postupem času jsem pak sám aspiroval na pozici kapitána a právě tehdy se to stalo. Začalo to mizením duší v Rukongaii, několik obětí patřilo i k desáté divizi, takže jsem se o tohle pochopitelně taky zajímal. Bohužel, stále jako pod-kapitán jsem neměl možnost do toho zasáhnout, až když jsem se odhodlal a přemluvil velícího kapitána, aby mi dal svolení. Nakonec jsem se mohl vyšetřování účastnit pod vedením kapitána Kenseie, což mi vyhovovalo. Vždycky jsem si ho vážil a dobře s ním vycházel, nevím, co bych dělal, kdybych skončil třeba pod dohledem toho cvoka Hiraka. Tehdy jsem neměl ani tušení, co mi to moje přemlouvání přinese. Stejně jako ostatní vizardi, tak i já se stal Aizenovým pokusným králíkem, co se Hollowizaci týká. Nebýt Urahary, nevím, co by s námi bylo. Teď žiju blízko Karakury, v městě Kagamino. Ano, oddělil jsem se od ostatních vizardů, nemohl bych totiž vystát Hirakovu přítomnost a vlastně i spoustu jiných věcí. Jsem se svojí samotou spokojený, v Kagamino vedu vlastní dojo a když je třeba, tak jen tak mimochodem odstraním pár Hollow.
Schopnosti:
Zanjutsu – Velmi dobrý.
Hohou – Velmi dobrý.
Reiryoku – Nadprůměr.
Kidou – Velmi dobrý.
Hakuda – Nadprůměr.
Hollowizace – Moje proměna je docela stabilní, masku udržím necelé tři minuty a co se účinků týká, mám zřejmě nejsilnější Cero ze všech vizardů.

Zanpakutou
Jméno: Garou (V překladu hladový vlk.)
Povaha: Garou je neustále zamračený, věčně vážný s nekompromisním a někdy až děsivě chladným pohledem. On není ten typ, který se dá lehce přemluvit, přesvědčit ho o něčem chce spoustu dobrých a logicky podložených argumentů. Garou je taky dost formální a zakládá si na způsobu, jakým mluví a jak vystupuje, lidé s naprosto opačnými způsoby ho svým způsobem děsí, neví, jak se k nim chovat. Za vší tou vážností je ale ještě něco jiného. Když si Garou s něčím neví rady nebo neví, jak zareagovat, je naprosto bezradný, sklopí uši, od nervozity mu zčervenají tváře a trochu koktá. Občas mi ho je i trochu líto, v takových situacích spíš připomíná štěně a ne vlka. Ovšem co se boje týká, je to ten nejspolehlivější parťák, jakého si jen dokážu představit.
Rozkaz pro uvolnění: Nomikome, Garou (V překladu zhltni, Garou.)
Po vyvolání shikaie se vzhled katany téměř nemění, až na záštitu, ta se z původního obdélníkového tvaru roztáhne ve všech rozích. Speciální schopností Garou je potlačení reiryoku. Dá se říct, že plním čepel svým reiryoku v libovolném množství a následným zásahem soupeře pak přejde moje reiryoku do něj. Chová se podobně jako virus, agresivně potlačuje reiryoku zasaženého a to tak dlouho, než vyprchá, doba působení se liší, rozhodující je množství mého reiryoku a pochopitelně i síla soupeřova reiryoku, já mám na neštěstí velmi silné reiryoku, takže potlačit jej dokáže jen někdo s pořádnou zásobou silného reiryoku.
Podstata: Zanpakutou založená na využití kidou.

Skutečná forma:
Můj zanpakutou se dokáže zhmotnit ve dvou podobách. První, vlk (viz vzhled), je energeticky méně náročná, v téhle podobě se mi ukazuje, když potřebuje jen něco krátce probrat. Pokud nás čeká delší konverzace nebo třeba trénink, používá Garou tuto formu.
Takahira Yukifumi Garou10

Bankai: Garou no Tsume no Gekido (V překladu běsnění drápů hladového vlka.)
Vzhled stejný jako u shikaie.
Techniky: Kizuato (V překladu jizva.)
Tato technika si vyžaduje naplnění celé čepele mým reiryoku, které se při výpadu zformuje do tvaru drápu a doslova vyrve nepříteli reiryoku z těla, což doprovází opravdu nepříjemná bolest, ale žádné fyzické poškození. Mí nepřátelé většinou kolabují z vyčerpání.

Vzhled:
Takahira Yukifumi Takahi10
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Takahira Yukifumi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Vizardi-
Přejdi na: