Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Raiha Kumiko

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Raiha Kumiko Empty
PříspěvekPředmět: Raiha Kumiko   Raiha Kumiko Icon_minitimeFri Aug 17, 2012 1:20 pm

Jméno: Raiha Kumiko
Věk: +- jako Hisagi
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society

Výška: 168 cm
Barva vlasů: Červená, dlouhé po ramena
Barva očí: Jasně modrá

Povaha: Myslím, že jsem spolehlivá a pečlivá, dávám si záležet na všem, co dělám, ať už je to sebemenší maličkost. Jsem věrná, nikdy bych nezradila svoji divizi, své přátele. Na první pohled možná můžu působit sebejistěji, než skutečně jsem. Na tom mají svůj podíl i moje oči, kolikrát na někoho působí až příliš chladně. Jsem spíše nesmělá a zdrženlivá, ale úplně zakřiknutá rozhodně nejsem. Od mého přeřazení k druhé divizi mám větší ambice a nebojím se bojovat o to, co chci. Jinak jsem k ostatním milá a nedám na předsudky a pomluvy, snažím se každému pomoct, ale jen pokud dotyčný mou pomoc přímo neodmítne. Nerada se doprošuju, nemám tendence vnucovat se. Taky jsem snaživá a dokážu se poměrně lehce přizpůsobit, jsem spíše realista.
Minulost: Stejně jako většina shinigami, tak i já jsem začínala na akademii Shinou. Nepatřila jsem ale mezi ty geniální a všestranně dokonalé, kteří už měli jisté místo u jedné z divizí. Já se nakonec po složení zkoušek dostala k první divizi. Popravdě řečeno, byla jsem zklamaná. Skončila jsem jako řadový člen divize, který měl na starost jen papírování a podobné nezáživné věci, jako shinigami jsem si připadala naprosto nevyužitá, kvůli tomu jsem přece akademii neabsolvovala… I tak jsem vždycky snažila dělat svou práci co nejlépe, což přineslo několik povýšení, ale ani to mě zrovna neutěšilo. Nikdy jsem nepřestala trénovat, i přes svou tehdejší pozici jsem téměř každý den cvičila své schopnosti a to nakonec nezůstalo bez povšimnutí. Neměla jsem ani tušení, kolik toho velící kapitán o mně věděl, jak lehce dokázal odhadnout mé pocity. Tehdy jsem pochopila, že ten autoritativní a někdy až hrůzu nahánějící starý kapitán je vlastně opravdu chápavý a hodný. Velící kapitán mě nechal přeřadit k druhé divizi a to už bylo něco jiného. To přeřazení jako by mě ještě víc navnadilo a to se taky odrazilo v mých výsledcích, za nedlouho jsem se vypracovala na pozici třetího důstojníka. Svoji divizi zbožňuju, stejně tak si hluboce cením naší kapitánky, opravdu Soi Fong taichou obdivuju.
Schopnosti:
Zanjutsu – Moje silná stránka.
Hohou – Velmi dobrá.
Reiryoku – Průměr.
Kidou – Průměr.
Hakuda – Velmi dobrá.

Zanpakutou
Jméno: Benikage (V překladu karmínový stín.)
Povaha: Benikage je tajnůstkářka, ráda mluví v hádankách a nikdy nic neřekne přímo. Je svým způsobem provokatér, ale nemyslím tím to drzé popichování, spíš ta s klidem řečená krutá pravda. V tom je Benikage vážně příšerná, navíc se snad nikdy nemýlí a dobře to o sobě ví, což je znát na její sebejistotě. Naštěstí to s tímhle tolik nepřehání, vycházíme spolu dobře a můžeme se na sebe spolehnout. Benikage je opravdu chytrá a snad vždy mi dokáže poradit, hodně se toho od ní učím.
Rozkaz pro uvolnění: Kakurero, Benikage (V překladu skryj se, Benikage.)
Před uvolněním má Benikage podobu dvou wakizashi, které nosím upevněné u svého obi na dolní části zad. Při shikaii se Benikage změní na dvě sai (dole u vzhledu), ty mají schopnost spojit se s mojí rukou tak, že je obalena bílou hmotou, která je dokonce odolnější a ostřejší, než kdejaká katana. Špičky prstů jsou vytvarovány do drápů. Dokážu obě sai vstřebat úplně, nebo jen částečně a to u každé ruky nezávisle na té druhé.
Podstata: Benikage je zanpakutou fyzického rázu.

Vzhled:
Uzavřená forma, shikai dole u vzhledu.
Raiha Kumiko Benika11

Skutečná forma:
Raiha Kumiko Benika12

Bankai: Na bankai je ještě příliš brzo, každopádně na něm pracuju, musím vyladit svoji manipulace s reiryoku a pak se snad konečně pustím do pokusů o zhmotnění Benikage.

Vzhled:
Raiha Kumiko Raiha_10
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Raiha Kumiko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: