Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Yuuka Eriko

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Yuuka Eriko Empty
PříspěvekPředmět: Yuuka Eriko   Yuuka Eriko Icon_minitimeWed Jul 06, 2011 11:34 pm

Jméno: Yuuka Eriko (Yuuka znamená výborné aroma, Eriko je dítě s límcem.)
Věk: Jelikož jsem shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Královská dimenze
Povaha: Patřím mezi lidi, kteří umí ocenit každou drobnost. Jsem vždy taktní a nikdy nic nepřeženu. Mám ráda společnost svých přátel a trochu saké. Nerada vidím, že jsem někoho zklamala a vždy se své chyby snažím napravit, i když je to pro mě mnohem těžší, než se může zdát. Myslím, že jsem spíše klidnější povaha, nemám ráda zbytečné hádky, ale zároveň se nebojím postavit se za své přátele a za správnou věc. Snažím se dělat správná rozhodnutí, chci věci dělat tak, abych pomohla co nejvíce lidem, snažím se jít ostatním příkladem, ale ani já nejsem neomylná.
Minulost: Nerada vzpomínám na období před tím, než jsem začala chodit na akademii. Nemůžu tomu ani říkat život, byla to jen doba, kdy jsem se cítila tak prázdná a k ničemu. Až na akademii se to změnilo. Tehdy jsem poprvé měla chuť žít. Tehdy jsem totiž měla přání... cíl...
Začala jsem chodit na akademii Shinwa v době jejího největšího rozkvětu. Obdivovala jsem své senseie, každý z nich měl tolik zkušeností a takovou sílu. Přála jsem si být jako oni. Mít ten duševní klid Ichiume sensei, odhodlání jaké má Yoshimitsu sensei, odvahu Akia sensei, důvtip Atsushiho sensei a autoritu a respekt Takako sensei. Abych se jim co nejvíce podobala, tvrdě jsem trénovala a učila se. A povedlo se, díky své píli jsem se dostala mezi nejlepší absolventy vůbec a z akademie jsem odcházela také se zkušenostmi z terénu a doporučením elitních shinigami, jakými byli mí senseiové. To byl taky jeden z důvodů, proč mě hned přijali k nulté divizi. Všechno se zdálo jako sen, ze samého dna jsem se dostala mezi elitu, tedy aspoň jsem si to myslela. Vždycky jsem si myslela, že v nulté divizi jsou nejlepší z nejlepších, shinigami, kteří by měli být vzorem ostatních, to byl ale omyl. Jistě, pár takových tam opravdu bylo, třeba Benjiro, ale zbytek byl jen banda zbohatlíků, kteří chtěli dobré společenské postavení a moc. A náš kapitán? Přišlo mi, že je to jen loutka ostatních důstojníků a když byl nějaký průšvih, vždycky se schovával za to, že to byl příkaz krále. Tohle jsem ale nikdy nikomu neřekla, i když jsem si jistá, že si to nemyslím jen já. Co jsem slyšela, pár shinigami, kteří tohle někdy dali najevo, neskončilo dobře. Prý je obvinili z pokusu o převrat a zradu krále a dál, to netuším, můžu jen hádat, jestli se jich někdo zbavil nadobro nebo jestli skončili v Červím hnízdě. A taky jsem jen šestá důstojnice.
Schopnosti:
Zanjutsu- Expert.
Kidou- Vynikám.
Hohou- Expert.
Reiryoku- Expert.
Hakuda- Vynikám.

Zanpakutou
Jméno: Kitsune no Biyoku (V překladu liščí ocas.)
Povaha: Kitsune no Biyoku je přátelská a má pro každého pochopení. Nikdy nikoho neodsuzuje a snaží se pro všechno najít logické vysvětlení. Nikdy neztrácí naději a svůj optimismus přenáší i na ostatní. Někdy ale všechno vidí moc růžově.
Shikai: Kunkun, Kitsune no Biyoku (V překladu čmuchej, Kitsune no Biyoku .)
Techniky:
Tousha (V překladu stopování.)
Při této technice se mojí zanpakutou objeví čtyři pruhy mého reiryoku, které připomínají tvarem liščí ocas. Pokud ty pruhy jednou jedinkrát chytí soupeře, získají vzorek jeho reiryoku a pak jej dokáže vystopovat kdekoliv za jakýchkoliv podmínek, dokud má daný soupeř nějaké reiryoku, Kitsune no Biyoku ho najde.
Henkan (V překladu proměna.)
Tato technika umožňuje změnu tvaru těch pruhů reiryoku, mohou mít tvar čehokoliv, co si jen představím. Takto své reiryoku dokážu měnit na nejrůznější zbraně.
Podstata: Kitsune no Biyoku využívá kidou.
Vzhled:
Uzavřená forma
Yuuka Eriko Kitsun11
Shikai i Bankai dole na obrázku.

Skutečná forma:
Yuuka Eriko Kitsun10

Bankai: Suigyoku Kagami (V překladu smaragdové zrcadlo.)
Po vyvolání Bankaie mé Reiryoku nabere tmavě zelenou barvu stejně jako mají oba smaragdy na mé zanpakutou.
Techniky: Suishoku Yuurei (V překladu smaragdový fantom.)
Dva z paprsků probodnou nepřítele, zbylé dva mě, přičemž mně Kitsune no Biyoku odčerpává reiryoku a soupeři zase kopíruje schopnosti, ale i vzpomínky. Tímto spojením vzniká soupeřův dvojník, smaragdový fantom, který má stejné schopnosti, zná jeho vzpomínky, slabiny, silné stránky i styl boje, ale na rozdíl od originálu, můj fantom je vytvořen vždy v perfektním tělesném stavu nehledě na stav originálu. Fantom má své vlastní reiryoku, ale zároveň čerpá i to mé, kterým léčí svá zranění.

Vzhled:
Yuuka Eriko Yuuka_10
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Yuuka Eriko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: