Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ledar Myndighet

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Ledar Myndighet Empty
PříspěvekPředmět: Ledar Myndighet   Ledar Myndighet Icon_minitimeSun Jul 03, 2011 2:29 pm

Jméno: Ledar Myndighet
Věk: blbá otázka -_-"
Rasa: shinigami
Nyní žije: Švédsko, tak různě

Povaha: První věc, kterou všichni říkají je to, že srším autoritou a přísností. Já jsem na to pyšný a ne jen ta no. Jsem spravedlivý a mám vlastní názor. Nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Opravdu jsem přísný a potrpím si na pravidlech. Jsem pracovitý a rád si odpočinu. Rád medituju. Jsem rozvážný a myslím si, že na mladé lidi nebo začínající shinigami mám dobrý vliv.

Minulost: Už je to hodně dávno co jsem býval kapitán 1. divize a zároveň jsem pomáhal na akademii pro začínající shinigami. Většinou jsem byl učitelem meditace v posledních ročnících a byl jsem i zkouškách. Všichni kapitání, co jsou nyní v Soul Society jsem učil. Byl jsem i učitelem několika duší, co jsou teď v Gotei 13. Teda bývali, teď je tam zas jiná generace. A právě tehdy se Gotei 13 změnila k horšímu a začali vymýšlet přiblbé zákony, které nás kapitány, a ne jen nás, ale celé Soul Society začali omezovat. Už si sice nepamatuju, co to ti idioti chtěli vydat za zákon, ale vím, že za úplnou hovadinu zajali mého nejlepšího přítele a chtěli mu dát trest smrti. To už jsem se neudržel! V den popravy jsem prostě zabil a zmlátil několik těch namyšlených idiotů bez mozků a těm co přežili jsem dal řádný, ale krátký a jasný proslov. Jiní by tomu řekli kázání. Můj trest za tohle bylo akorát to, že mě vyhnali ze Společenství a musel jsem žít tam dole a chránit dané území. Bylo mi to fuk a doufal jsem, že konečně gotei 13 dostane rozum a nenechá se nikým ovlivnit.
Začal jsem tedy žít ve Švédsku. Několik let tu byl klid, dokonce jsem poznal jednu Quincy rodinku, se kterou jsme se spřátelili. Pak ale přišla ta válka hollow a nás shinigami. Na vlastní oči jsem viděl, jak ten manželský pár Quincy umírá ruku v ruce. Najednou mi došlo, že vlastně mají dvě děti a že se nemá o ně kdo postarat. A tak jsem si je vzal. Děcka byla fakt zoufalá...no ono taky přijít o rodiče není nic hezkého ani lehkého. Ren se mi pak svěřil, že se chce stát nejsilnějším klukem na téhlo planetě a ať mu pomůžu. Úctyhodné jak mu to jeho přesvědčení o tom být nejsilnější zůstalo do dneška. Ale myslím si, že je dobré snažit se ochránit jak svoji sestru tak své další přátele a jít i přes mrtvoly....nebo jak se to říká tady dole :D
Trénoval jsem je dost dlouhou dobu a naučil jsem je používat hlavně hlavu a jiné zbraně než luk. Já vím, Quincy mají mít jen luk...ale to mi příjde málo...a Renovi to taky přišlo už ubohé. Pak se ty dva ale rozdělili a každej šel svojí cestou. Yume se mnou ještě nějakou dobu zůstala a chtěla být taky silnější. Pak se ale rozhodla, že půjde opět najít bratra a já jí slíbil, že se za nimi přijdu jednou podívat.

Zanpakutou
Jméno: Kusari Hime (řetězová princezna)
Povaha: Kusari Hime je zákeřná, ďábelská a krvelačná. Na jednu stranu je na ní spoleh a když nemám náladu, nebo něco myslím vážně, i ona se tak chová a přestane si dělat srandu atd. Ví, kde končí hranice srandy. Na druhou stranu někdy i já sám se jí bojím. Jak je krvelačná a prahnoucí po mučení a týrání nepřátel. Hodně shinigami mělo a má z mé Zanpakutou strach a já se jim nedivím.
Rozkaz pro uvolnění: Namida (rozthat)
Podstata: Kusari Hime je založená na síle a na napadení mysli nepřítele.

Vzhled:
Ledar Myndighet Kusari10
↑ Uzavřená forma
Ledar Myndighet Kusari11
↑ Skutečná podoba

Po vyvolání vypadá jako dole na obrázku.

Bankai: Daiyamondo no Kokou (diamantový král)
(viz. poslední obrázek)

Všechny řetězové techniky mají diamantový řetěz posilněný mým Reiryoku (bo reiatsu, zase nevím T_T).
S Kusari Hime jsme v boji tak výborně sehraní (navíc po takových letech, co tu žiju), že nepotřebujeme žádné speciální techniky a nějaké názvy a vyvolávací hesla. Když bojujeme, tak improvizujeme....ale jedna taková technika by tu vlastně byla a to Kazajka. Nepřítel je "obalen" řetězi, které jsou díky Kasuri Hime vylepšené jakýmisi malými bodci. Pak je škrcen a drcen tak dlouho, dokud nezemře.
Naše techniky jsou zaměřeny na řetězech a síle a mučení nepřátel. Kusari Hime se navíc dokáže navrtat do protivníkovi hlavy a dokáže mu vsugerovat "bolestivé" myšlení. Takže aniž bysme se ho dotkli se začne svíjet a kvílet a Kusari Hime má velkou radost :)
PS: Stejně jako Komamura se dokážu zvětšít a tuto formu rád používám...ovšem ne v lidském světě.

Vzhled:
Ledar Myndighet Commission___h__tsuribakki_by_geofffffff-d3eswdg

Ledar Myndighet Commission___hiza_uchikizu_by_geofffffff-d3jgblg
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Ledar Myndighet
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: