Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jamie Fox - Quincy

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Jamie Fox - Quincy Empty
PříspěvekPředmět: Jamie Fox - Quincy   Jamie Fox - Quincy Icon_minitimeSun Jul 03, 2011 1:45 pm

Jméno: Jamie Fox (pravé jméno je Namaiki Yume, to ví jen bratr a Kamiko - Ishida jen tuší)
Věk: 16
Rasa: Quincy
Nyní žije: doteď jsem žila v Linköping, teď jsem se rozhodla vrátit se do Karakury

Povaha: Na první pohled i seznámení působím chladně, sebevědomě a nepřístupně. Řekla bych, že jsem docela nerozvážná, téměř do všeho se hned hrnu. Když jsem s bráchou, jsem praštěná a drzá a ráda provokuju. Když jsem sama nebo mezi cizími lidmi, jsem jen drzá a sarkastická. Po tom útoku hollow jsem se hodně změnila, to přiznávám. Dalo by se říct, že si hraju na tu silnou, co nic nezlomí a která všechny zachrání a která je ráda středem společnosti. Ovšem moje pravá stránka je úplně jiná. Jsem pořád lehce zranitelná a pořád trpím tím, co se stalo. Znáte ten pocit, kdy byste potřebovali někoho, kdo vás pevně obejme a přitiskne si vás k sobě a vy máte ten pocit bezbečí a pocit toho, že už nejste sami? Tak přesně to mi chybí...Kdysi mě takhle objal Ren a pak odešel a já taky...a připadám si strašně osamocená..i kdyby u mě bylo sto lidí, pořád budu sama.

Minulost: Stihla jsem se narodit ještě v Japonsku, ale pak jsme se odstěhovali do Helsingborgu. Tam jsme se přizpůsobili jejich západní kultuře (mě to problém nedělalo, když jsem tam byla od mala, mohli mi být tak dva - tři). Když mi bylo osm a bráchovi deset, vypukla ta válka mezi hollow a shinigami. V téhle válce, která trvala asi půl roku, zemřeli i moji rodiče a to nás s bráchou strašně postihlo. Brácha se z toho šoku dostal dřív jak já, aby mi mohl pomoc, ale já jsem nebyla schopná se přes to přenést.
Už ani nevím jak, ale začal se o nás starat jeden shinigami, kterého vyhostili z té jejich společnosti. Nikdy nám neřekl proč. Ale to nikdo neřeší. Vzal si nás dva na starost a začal nás tvrdě trénovat. Navíc my oba jsme chtěli být silnější, abychom příště porazili hollow a jiné příšery levou zadní!
Po několika letech jsme se s Renem dohodli, že si každý půjde svojí cestou a jednou se třeba zase setkáme. On odešel zpět do Karakury a já zůstala s Ledarem a trénovala jsem. Můj život byl jen o tréninku. Tou dobou jsem se i změnila. Už jsem nebyla taková veselá, zvážněla jsem. Začala jsem být drzá a nenechala jsem si nic líbit.
Nyní je mi 16 let a jdu hledat svého bratra. Ledar zůstal ve Švédsku, ale slíbil, že se na nás přijde podívat.


Luk: Ryuujin (Dračí bůh)
Schopnosti: Rozhodně se můžu spolehnout na svoji rychlost. Dokázala bych i překonat to shinigamské shunpo levou zadní. Jelikož mě učil Ledar, mám taky útoky založené na síle nebo až na destruktivní moci. Kromě luku používám ještě další zbraně, jako například Manrikigusari, Kaginawa, Katana a další menší zbraně. Miluju oheň a začínám propadat pyromanii.

Techniky:
Tsume (drápy) - Technika luku, vystřelené šípy jsou neuvěřitelně rychlé a ostré a přesné. Zasažený nepřítel může utrpět ošklivé rány.
Ikusen no Tama (tisíce střel) - Technika luku, vypadá to, jako bych nepřítele doslova kropil šípy
Kasai no Ichidan (ohnivé tělo) - Vystřelené speciální šípy, které po zasáhnutí nepřítele začnou hořet (pokud je nepřítel probodnut skrz na skrz, hoří i zevnitř těla).
Burokkingu (blokace) - Opět speciální šípy, které po zasáhnutí nepřítele působí na nervy a donutí tak nepřítele přestat se hýbat a zůstat tak, jak byl zasáhnut.
Haretsu (výbuch) - Speciální šípy, které po zasáhnutí cíle explodují.

Mám mnoho dalších silných a výbušných technik, ale ty vypisovat nebudu.

Vzhled:

Jamie Fox - Quincy Xchar
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Jamie Fox - Quincy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Hlavní charaktery-
Přejdi na: