Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 10 zapovězených zanpakutou

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

10 zapovězených zanpakutou Empty
PříspěvekPředmět: 10 zapovězených zanpakutou   10 zapovězených zanpakutou Icon_minitimeSun Nov 29, 2009 12:26 am

Existovalo a existuje mnoho zanpakutou. Každá měla nebo má svou povahu, své schopnosti a svého pána. Každá Zanpakutou je pro někoho vyjímečná, ale existovalo deset Shinigami, jejichž Zanpakutou byly vážně zvláštní. Všechno přece jednou muselo začít a i když se to některým příčí, pravdou je, že bylo deset Zanpakutou, které neumíraly se svými Shinigami. Neutvořily si s nimi pevný vztah, byli společníci v boji, pomáhali si a věřili, ale život v boji nechal jen Shinigami, Zanpakutou žila dál... Shinigami, kteří tyto Zanpakutou vlastnili, těch se Seireitei z příkazu Úřední místnosti 46 stranilo, i když patřili k nějakým divizím, jasně cítili, že je tu nechtějí. Někteří odešli, někteří zůstali. Za stovky let ty Zanpakutou vlastnilo mnoho Shinigami, každý jiný. Ale všechno také jednou končí, z těch deseti Zanpakutou se jeden vzdal věčné existence a zemřel s jedním ze svých Shinigami. Tak se z deseti věčných Zanpakutou stalo devět, původních deset vlčích Zanpakutou zatupujících vše kolem, deset věčných Zanpakutou.
Ten Zanpakutou, který se rozhodl zemřít se svým Shinigamim, ten který si ho tolik oblíbil, byl to Mizuhanta- a ten Shinigami, to byl Kioshi Benjiro.

Jméno: Kiyoshi Benjiro (Kiyoshi je čistý, Benjiro znamená užívej míru.)
Věk: Vypadám na 20, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Královská dimenze
Povaha: Jsem sebevědomý a odvážný, ale poněkud arogantní. Nestrpím porušování pravidel, nesnáším slabochy. Kdo mě ale zná lépe ví, že jsem i přátelský a rád pomůžu, když je třeba. Když jsem ale naštvaný, dělám spoustu chyb.
Minulost: Mým otcem byl ředitel jedné z nejlepších Shinigami akademií a tak mi bylo víc než jasné, že i kdybych nechtěl, musel bych studovat. Nijak mi to ale nevadilo, tedy ze začátku. Když mě pak ale otec hlídal na každém kroku a ostatní se na mě dívali jen jako na ředitelova synáčka, už jsem to nevydržel a utekl do úplně jiné části Soul Society na jinou akademii. Od té doby jsem otce neviděl, ani svůj domov. Vlastně jsem neměl nikoho a nic, co by mě tam drželo. Byl jsem jedináček, matka zemřela při porodu a s otcem jsem moc nevycházel. Akademii jsem absolvoval s výbornými výsledky a hned mi bylo nabídnuto místo pod-kapitána 11. divize. Asi rok poté se ke mně dostala zpráva, že můj otec zemřel. Přesněji, neubránil se několika Menosům. Nepřekvapilo mě to, vždycky byl plná huba keců, ale skutek utek. Jak se přeceňoval a shazoval ostatní, peskoval je a nutil překročit jejich hranici, patřilo mu to, zhynout bídně jako pes.
U Gotei 13 jsem sloužil asi pět let, poté jsem byl, stejně jako kapitánka 12. divize Hikifune, převelen do královské strážce- k 0. divizi. A tam působím i teď jako 3. důstojník Stráže.
Schopnosti: Jsem dobrý v Hakudě a Kidou, Zanjutsu je moje silná stránka a své Reiryoku taky umím dobře zvládnout.

Zanpakutou
Jméno: Mizuhanta- (V překladu vodní lovec.)
Povaha: Mizuhanta je tichý a klidný, nikdy se nenaštve a pokud, nedá to najevo. Většinou se řídí podle mě, jen občas navrhne něco jiného.
Rozkaz pro uvolnění: Suibotsu Mizuhanta- (V překladu utop Mizuhanto-.)
Podstata: Mizuhanta- je vodní Zanpakutou.

Vzhled: Dole na obrázku, je ve všech formách stejný.
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Mizuha10
Shikai: Neznámý
Bankai: Neznámý
Skoro nikdy nepoužívám svůj Shikai natož Bankai.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Kiyosh10

Jméno: Arata Reizo (Arata v překladu čerstvost, Reizo znamená chladný.)
Věk: Vypadám na 20, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society, Rukongai (Jižní Rukongai Inuzuri, bohatší část blíže Seireitei)
Povaha: Jsem odměřený a vážný. Mám rád řád, když jde všechno podle plánu. Nesnáším ukvapené lidi, jsem toho názoru, že je dobré vždy si všechno dobře promyslet. V boji jsem nelítostný, myslím, že ten kdo má aspoň kousek hrdosti a sebeúcty by nikdy neměl škemrat o milost, měl by se postavit tomu, co si zavinil.
Minulost: Rodiče jsem nikdy nepoznal, vyrůstal jsem jako sirotek v Kusajishi. Jednou, když jsem se tak toulal všude možně, jsem narazil na partu starších kluků, jak tam mlátí nějaké malé děti, to jsem nehodlal nechat jen tak. Postavil jsem se před ně a klidně se nechal mlátit a sem tam nějaký úder vrátil. Nakonec ti kluci odešli, ty děti byly strachy mimo a utekly, já tam zůstal ležet na zemi domlácený, od krve a s modřinami. Tehdy nade mnou stál nějaký od pohledu urozený muž, pamatuji si, že mi pomohl vstát a pak jsem ztratil vědomí. Každopádně, zachránil mi život. Dodnes slyším ta slova: "Máš odvahu, chlapče. Neztrácej svou kuráž a někam to dotáhneš." Řekl mi. Byl to Kuchiki Ginrei, tehdy kapitán 6. divize, ve své mladé hlouposti jsem si tehdy neuvědomoval jakého štěstí a pocty se mi dostalo. Vyrůstal jsem v rodině Kuchiki, pomáhal jsem, kde se dalo, pod dohledem vnuka Ginreie sama Byakuyi jsem trénoval a až jsem nabral patřičné zkušenosti, dostal jsem se na akademii Shinou.
Po absolvování jsem byl prvně pět let u OnmitsuKidou u Keiratai, pak tři roky u první divize a nakonec, když se kapitánem stal Byakuya senpai, jsem byl přijat k šesté divizi. Úřední místnost 46 mi ale neustále házela klacky pod nohy a svůj názor na můj Zanpakutou a tak i na mě mi dávala moc dobře najevo. Nakonec jsem odešel od Gotei 13 a stal se osobním strážcem, kdo si mě najal, tomu jsem sloužil a tak žiju dál. Už je to hodně dlouho, co jsem naposledy viděl Byakuyu senpai.
Schopnosti: Mám perfektní obranu a velmi rychlé Shunpo, taky jsem se učil od nejlepšího. Myslím si, že Shihouin Yoruichi už není tak dobrá, Byakuya senpai je určitě lepší! Jsem dobrý jak v Zanjutsu, tak i v Hakudě, hodně toho vydržím. Nikdy bych neprosil nepřítele o milost. Trochu mi dělá potíže ovládat své Reiryoku, proto Kidou skoro nepoužívám.

Zanpakutou
Jméno: Tsumetaihari (V překladu ledový krystal.)
Povaha: Můj Zanpakutou stejně jako já má svou hrdost, ale i úctu k těm, které obdivuje. Navzájem se podporujeme a nezhazujeme se ani se nepodceňujeme, já mám úctu k jeho ideálům a on k mým, také si Byakuyi senpai váží.
Rozkaz pro uvolnění: Shimo Tsumetaihari (V překladu zmraz Tsumetaihari.)
Po vyvolání Shikaie se čepel obalí ledem a začne vylučovat kolem sebe chlad. Při pouhém dotyku vše zmrazí, tedy krom svého uživatele.
Techniky: Nadare (V překladu lavina.)
Stačí Tsumetaihari podržet vodorovně v úrovni očí, dotknout se jeho čepele a vzápětí vyvolá daným směrem ohromnou sněhovou lavinu, která zmrazí vše, co jí přijde do cesty. Pokud se tak nestane dřív, všechno zmražené se do hodiny rozpadne.
Podstata: Tsumetaihari je ledový Zanpakutou.

Vzhled: Tsumetaihari v uzavřené formě. (Dole na obrázku.)
Při Shikaii i Bankaii vypadá stejně, jílec se nezmění, ale čepel se obalí ledem.
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Tsumet10
Bankai: Tsumetai Enma (V překladu ledový ďáběl.)
Krom toho že se zvýší síla Shikaie jsem schopný sesílat pouhým seknutím vlny rampouchů a vytvářet ledové klony.

Vzhled:

10 zapovězených zanpakutou Arata_10


Jméno: Dai Susumu (Dai v překladu velký, Susumu znamená rozvoj.)
Věk: Vypadám na 19, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Skutečný svět, Kagamino (Město 22 km východně od Karakury)
Povaha: Susumu je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby se pomstil Úřední místnosti 46 za to, že ho kvůli jeho Zanpakutou odmítli přijmout ke Gotei 13.
Minulost: Susumu už odmala prohlašoval, že z něj bude Shinigami a že to dotáhne až na pozici velícího kapitána. Vyrůstal v obyčejné rodině v Rukongaii s několika nevlastními sourozenci. Už jako malý kluk trénoval své Reiryoku i Kendo a Hakudu. Susumu se bez problému dostal na jednu akademii, ale tam začaly problémy. Susumu byl snaživý student a všechno co dělal ho bavilo, největší radost měl, když tehdy získal svoji Zanpakutou. Ale o to menší radost z toho měla Úřední místnost 46. Susumu totiž získal jednu z deseti zapovězených Zanpakutou, které Centrála 46 tolik neměla v oblibě. Málem ho kvůli tomu vyhodili z akademie, ale vedení se ho zastalo a tak mohl dostudovat. Nicméně, ke Gotei 13 ho nevzali. Ani u OnmitsuKidou nebo Jednotky Kidou nedostal místo a takové jako Susumu, které nemá samotná Centrála 46 moc v lásce, ty si ani vlivnější obyvatelé Soul Society nenajmou a zase s podsvětím Susumu pracovat nechtěl. Požádal tedy o povolení a pak odešel do skutečného světa, kde se usídlil v městě Kagamino poblíž Karakury. Nikdy ale nepřestal trénovat a plánovat pomstu Centrále 46 i Gotei 13.
Schopnosti: Susumu má výborné reflexy a velkou fyzickou sílu. Vyniká tedy hlavně v Hakudě, Kendu, Zanjutsu a jeho specializací je Reiryoku, takže je dobrý i v Kidou. Jen s Shunpem má někdy problémy, ale většinou ho moc nepoužívá.

Zanpakutou
Jméno: Tenpichi (V překladu sluneční krev.)
Povaha: Tenpichi je majetnická a sebevědomá. Je trochu sebestředná a ráda si z ostatních utahuje, ale nikdy ne ve zlém. V boji je naopak velmi obětavá a starostlivá.
Rozkaz pro uvolnění: Mie Tenpichi (V překladu ukaž se Tenpichi.)
Po vyvolání Shikaie začne trojúhelník na jílci zářit krvavě zlatavou barvou. Schopností Shikaie je vrhání slunečních paprsků, které z čehokoliv co zasáhnou vysají krev.
Podstata: Tenpichi je Zanpakutou založená na využití slunečního světla a krve.

Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku, při Bankaii vypadá Tenpichi stejně jako po vyvolání Shikaie, jen jí zezlátne čepel.
Skutečná forma:
Tenpichi a Tsukiyuki
10 zapovězených zanpakutou Tenpic10
Bankai: Ashisogi Akai Taiyou (V překladu končetiny trhající krvavé slunce.)
Po vyvolání Bankaie se zvýší moje síla a rychlost.
Techniky: Ashisogi Shou (V překladu končetiny trhající úder.)
Při této technice stačí říznout se do jedné dlaně a dodat větší množství Reiryoku do čepele Tenpichi, pokud pak Tenpichi zasáhne nepřítele pětkrát do jednoho místa, daná kost nebo sval se začne rozpadat. Pokud Tenpichi bojuje za slunečního světla, má výhodu, neboť jí sluneční svit dodává sílu.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Dai_su10

Jméno: Etsuko Tsuyu (Etsuko v překladu úchvatná dítě, Tsuyu znamená ranní rosa.)
Věk: Vypadám na 7, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society, Rukongai (Západní Rukongai Hokutan)
Povaha: Tsuyu je přesně jako Yachiru. Stále dítě, ale v určitých směrech i dospělá. Na rozdíl od Yachiru se někdy taky zapojí do boje, ale Takara ji většinou nenechá.
Minulost: Tsuyu pochází z celkem bohatého a vlivného klanu. Ale klan Etsuko se stal obětí intrik jiných závistivých klanů a byl vyvražděn. To pak řešilo Gotei 13 a když se prohledávaly trosky sídla klanu Etsuko, našli tam malou Tsuyu. Tedy přesněji, našla ji tehdejší třetí důstojnice deváté divize-Koyabashi Takara. Tou dobou vrcholily schválnosti Centrály 46 a Takara se každým dnem chystala odejít od Gotei 13. Tsuyu si hned oblíbila a ona zase ji, ten den požádala o propuštění z divize a o svěření Tsuyu do její péče. Po nějakých těch dohadech a prosbách to nakonec bylo odsouhlaseno a Tsuyu i s Takarou odešla do Rukongaie, konkrétně do západní části Hokutan. Tam Tsuyu žije s Takarou dodnes, Takara se často nechávala najímat bohatými rodinami a jako bývalá třetí důstojnice u nich taky byla oblíbená, takže jí peníze bohatě stačili na bydlení v lepší části Hokutan. Sama také začala Tsuyu trénovat, to ji pak čekal šok, když Tsuyu získala Zanpakutou, ale ne ledasjaký. Získala Raidona-jednoho z deseti zapovězených Zanpakutou. Tsuyu o těch deseti Zanpakutou, nenávisti Centrály 46 vůči nim a podobných věcech nic nevěděla a Takara jí to ani nechtěla říkat, dala si jen slib, že ji bude před vším chránit.
Schopnosti: Tsuyu je sama o sobě velmi rychlá a i její Shunpo je vážně něco, na Shunpo má vážně nadání. Co se Zanjutsu týká, je až překvapivě silná, zato Hakudu nevyužívá vůbec a Kidou jen občas, i když své Reiryoku ovládat umí.

Zanpakutou
Jméno: Raidon (V překladu bůh blesků.)
Povaha: Raidon je temperamentní a má svoji hlavu. Jen tak s něčím nesouhlasí, ale s Tsuyu se umí domluvit. I když je temperamentní a impulzivní, je také rozvážný a nesnáší zbrklé jednání, za to Tsuyu vždycky napomíná.
Rozkaz pro uvolnění: Ikazuchi Raidon (V překladu zahřmi Raidone.)
Po uvolnění do Tsuyina Zanpakutou začne proudit její Reiryoku, které se přeměňuje na elektřinu a ta proudí celou čepelí. Tsuyu je schopná elektřinu kdykoliv uvolnit a použít ji k útoku nebo k obraně. Vzhled Raidona se nemění.
Podstata: Raidon je Zampakuto využívající elektřinu.

Vzhled: (Obrázek dole.)
Techniky: Raikou Touhi (V překladu bleskový únik.)
Jakmile dojde k boji na blízko, stačí jen držet jílec Tsuyina Zanpakutou a vstřebat jeho Reiryoku. Kolem ní se pak vytvoří obal z elektřiny, který nepříteli nedovolí poranit ji a pokud se jí dotkne, dostane pořádnou ránu.
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Raidon11
Bankai: Neovládá

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Etsuko10

Jméno: Koyabashi Takara (Takara v překladu poklad.)
Věk: Vypadám na 19, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society, Rukongai (Západní Rukongai Hokutan)
Povaha: Jsem tak trochu schizofrenik, jedno mé já, které nejčastěji ukazuji světu je milé, rádo pomůže a o všechny se stará. Tohle já by nikdy neřeklo nic urážlivého nebo drzého. Moje druhá povaha je pravý opak, je divoká, upovídaná, lehce se naštve a má pěkně ostrý jazyk. Své druhé já ale odhalím jen tehdy, když mě Tsuyu dostane do nějaké trapné situace nebo do jiného průšvihu.
Minulost: Nejsem nic zvláštního, obyčejná holka s divokým Reiryoku, která měla problémy s jeho usměrňováním. Možná taky kvůli tomu mě tak lehce vzali na akademii Shinwa, ale co. Nebyla jsem žádný lajdák, pilná studentka, každou chybu jsem hned napravila. Až na jednu-být Shinigami. Teď toho lituju, ale je pozdě.
Můj Zanpakutou je totiž zvláštní, přesněji, můj Zanpakutou je jeden z deseti věčných zapovězených Zanpakutou. Já o tom slyšela, což o to, mrzela mě představa, že mě můj Zanpakutou těsně před smrtí opustí, ale zase jsem byla pyšná na to, že jsem právě já dostala takový silný Zanpakutou jako je Hioni. Jenže Úřední místnost 46 s tím měla problém, dost se jim příčilo to, že jsem se dostala ke Gotei 13 a ještě míň se jim líbilo to, že jsem se dostala na pozici třetí důstojnice. Neustále mi to dávali najevo, přišlo mi, jako by všichni kolem, tedy až na pár vyjímek, byli proti mně. Slyšela jsem, že nejsem v tomhle jediná, některým prý ani nedovolili přidat se ke Gotei 13, štvalo mě to, byla jsem odhodlaná odejít.
A to jsem splnila. Ten den, co jsem potkala Tsuyu, jsem požádala o vyřazení z divize a také o svěření Tsuyu do mé péče. Centrála 46 s tím pochopitelně zase měla problém, ale můžu jen děkovat hlavně kapitánovi Kenseiovi a kapitánovi Shinjimu.
Teď společně s Tsuyu žiju v západní Rukongai Hokutan, Tsuyu za těch pár let mého tréningu pořádně zesílila a k mému překvapení je její Zanpakutou taky jedním z těch deseti věčných. Tsuyu o ničem neví a já jí to ani nehodlám říkat, ještě je malá a říct jí, že ji ten, komu snad nejvíc věří, zradí když bude umírat? To těžko, co neví, to ji nebolí.
Schopnosti: Zanjutsu- Vynikám.
Kidou- Dobrá.
Hohou- Moje silná stránka.
Reiryoku- Vynikám.
Hakuda- Expert.

Zanpakutou
Jméno: Hioni (V překladu ohnivý démon.)
Povaha: Hioni je cholerik a taky dost temperamentní, ale se mnou si rád povídá, na mě je celkem milý. Vždy mě seřve za každou chybu, ale já cítím, že ji vyčítá víc sobě než mě. I když vím, že mě jednou opustí, mám ho ráda a jsem pyšná na to, že je můj Zanpakutou.
Rozkaz pro uvolnění: Hajime Hioni (V překladu začni Hioni.)
Po uvolnění z mého Zanpakutou začne sálat teplo.
Podstata: Hioni je ohnivý Zanpakutou.

Vzhled: Jeho vzhled se nijak nemění. (Obrázek dole.)
Techniky: Ishi hai (V překladu kamenný popel.)
Seknutím spálím duševní částice v libovolném rozpětí a následně nasměruji vzniklý popel na nepřítele. Cokoliv nebo kdokoliv, tedy krom mě, se toho popelu dotkne, nebude schopný se pohnout. Tento efekt můžu zrušit jen já.
Hi Issei (V překladu ohnivý křik.)
Stačí dvakrát udělat ve vzduchu mým Zanpakutou dvě kola a pak máchnout směrem k nepříteli, v oblasti těch dvou kol vzniknou zvukové vlny, které doslova trhají uši a navíc se daným směrem ještě vyřítí proud ohně.
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Hioni10
Bankai: Hi Tenbi (V překladu ohnivý anděl.)
Po vyvolání Bankaie se srazí má spotřeba Reiatsu o čtvrtinu a všechny útoky jsou silnější. Při Bankaii se kolem mě vytvoří ohnivý obal a na zádech se mi objeví velká ohnivá křídla.
Techniky: Hi Kaze (V překladu ohnivý vítr.)
Máchnutím křídly vytvořím proud vzduchu, který nepřítele okamžitě sežehne.
Hi Repurika (V překladu ohnivá replika.)
Při této technice se mi od těla oddělí jedno nebo případně obě křídla. Z každého vznikne můj ohnivý klon, který je stejně jako já schopný útočit, jen má obyčejnou katanu a není schopný používat útoky mého Zanpakutou. Tato technika je ale hodně bolestivá a stojí mě hodně úsilí i Reiryoku, nicméně, vyvolané klony toho hodně vydrží.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Koyaba10

10 zapovězených zanpakutou Koyaba11

10 zapovězených zanpakutou Koyaba13


Jméno: Yukio Goro (Yukio v překladu dostane, co si přeje, Goro znamená pátý syn.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society, Rukongai (Severní Rukongai Zaraki)
Povaha: Přestože se zdá jako nezajímavý, tak je vysoce kvalifikovaný Shinigami. Je ale trochu líný a lajdák, často chodí pozdě. V nebezpečných situacích dobře využívá mozek a vždy se snaží každého zachránit. Dříve nesnášel prolévání krve, po zásahu Úřední místnosti 46 se ale změnil, krev a boj pořád moc nemiluje, ale nebrání se tomu a většinou každý, kdo se s ním utká, zemře. Goro je jinak minimalista a snílek, který má rád klid a soukromí.
Minulost: Goro vyrůstal v dobrých poměrech, jeho otec byl bohatý a vlivný. Goro byl nejmladší z pěti bratrů, proto také to jméno. Jeho nejstarší bratr Taiki, který jednu dobu působil jako kapitán třetí divize, ho trénoval a vždy mu se vším pomáhal. Pak jeho bratři Sachio a Saniiro. Ti si byli podobní jako vejce vejci, lišili se jen očima. S těmi se Goro většinou pošťuchoval, stará známá bratrská rivalita. A jeho čtvrtý bratr Nibori, ten ho pořád bral jako malé dítě a neuznával ho ani když se Goro stal Shinigamim.
Rodinnými vztahy pak otřásla Taikiho smrt. Goro se s Niborim usmířil, pak ale následoval v Gorově rodině další šok. Kdo by řekl, že matkou všech pěti je žena ze skutečného světa? Po tomhle se všichni čtyři na svého otce naštvali, pro vysoce postavenou rodinu to byla potupa a navíc, jak to jen mohl tajit? To ti čtyři nemohli překousnout, ale časem se s tím smířili. Sachio a Saniiro dokonce odešli do skutečného světa a to nakonec udělal i Gorův otec, který stanovil hlavou rodiny Niboriho, ten už tehdy měl manželku. Zatím co Nibori se soustředil na bohatství a politickou moc, Goro se snažil jít ve stopách svého nejstaršího bratra a být co nejlepším Shinigamim. Zprvu se mu to dařilo a v Gotei 13 si získal označení Darui Shunsuu nebo-li líný génius. Goro byl u třetí divize a i když měl jen pozici čtvrtého důstojníka, s tehdejším kapitánem Otoribashim si rozuměl a celkem významně zasahoval do chodu divize a některé jeho návrhy byly mnohokrát projednávány na kapitánské radě a většinou byly také schváleny. Tím na sebe ale Goro upozornil a to se mu nevyplatilo.
Úřední místnost 46 si ho kvůli jeho Zanpakutou pěkně hlídali. Aby ne, když Gorova Zanpakutou byla Hayaikumo, tedy jedna z deseti věčných Zanpakutou. Aniž by Goro nebo Gotei 13 o něčem věděli, Centrála 46 si usmyslela, že dá Gorovi šanci, ale pokud se jim něco nebude líbit… A to se stalo, Centrála 46 měla obavy, že se Goro bude až moc angažovat na chodu Gotei 13 a nechtěli dopustit, aby se z něho stal třeba kapitán. Prvně to zkusili diplomaticky, poslali ke Gorovi tři jejich podřízené, Goro ten názor ale odmítal. Vždyť neudělal nic špatného, naopak Soul Society pomáhá! Neustálé vysvětlování a naléhání těch tří ho pěkně naštvalo, toho tehdy využila jeho Zanpakutou a sama od sebe, aniž by se zhmotnila, zaútočila. Všichni tři skončili mrtví. Goro byl v šoku, nechápal co se stalo, netušil co dál. Nakonec utekl a usídlil se v Zaraki. Postupem času si k Centrále 46 vypěstoval odpor a nenávist, svojí Zanpakutou už ten incident prominul, tedy snažil se. Ale skrýt myšlenky před svou vlastní Zanpakutou, to je skoro nemožné a Hayaikumo dobře ví, že jí to Goro nikdy neodpustí. I když o tom nemluví, oba dva se od toho incidentu odcizili a Goro se stal chladnějším než kdy dřív.
Schopnosti: Zanjutsu- Expert.
Kidou- Slabší.
Hohou- Expert.
Reiryoku- Dobrý.
Hakuda- Expert.

Zanpakutou
Jméno: Hayaikumo (V překladu rychlý mrak.)
Povaha: Hayaikumo je tichá a odměřená, je ale taky škodolibá a v bojích většinou nemilosrdná. Hayaikumo je skoro vždy poslušná, ale jednou za čas prostě stůj co stůj udělá, co chce. Příkladem byla tenkrát ta vražda těch tří diplomatů.
Rozkaz pro uvolnění: Hae Hayaikumo (V překladu vzlétni Hayaikumo.)
Po vyvolání Shikaie je každý Gorův pohyb neslyšitelný a těžko zpozorovatelný. Ani nedošlapuje na zem, je nadnášený svým Reiryoku. Automaticky je chráněný neviditelným mrakem, který mu ale nijak neubírá na mrštnosti. Goro je schopný pouhou myšlenkou nechat ten mrak rozpadnout, načež nepřítele odhodí ohromná tlaková vlna, to může udělat kdykoliv a přitom se nijak nezraní.
Podstata: Hayaikumo je větrná a iluzionární Zanpakutou.

Vzhled: Hayaikumo vypadá v uzavřené formě i v Shikaii a Bankaii stejně.
10 zapovězených zanpakutou Hayaik10
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Hayaik11
Bankai: Dai Kumo no Horui (V překladu velká mračná pevnost.)
Po vyvolání Bankaie se čepel Hayaikumo rozplyne a promění se v obrovský mrak, který obklopí Gora i jeho nepřítele. Goro splyne s tím mrakem, je schopný útočit, používat schopnost Shikaie a nepřítel ho nevidí a ani se nemůže dostat z toho mraku, který klame jeho smysly.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Yukio_10

Jméno: Hotaka Udo (Hotaka je jméno jedné japonské hory, Udo v překladu rostlina ginseng.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Hueco Mundo (Místo asi den cesty od Las Noches, Hueco Mundo)
Povaha: Udo se často vzteká a na něco si stěžuje. Velmi málo mluví slušně a když ano, tak v podobě sarkasmu. Udo nemá absolutně žádné morální omezení, které se týká zabíjení. Tedy spíš než protivníka zabít, lepšího ho zajmout a vyzkoušet na něm pokusy, které ho většinou usmrtí. Udo je dost arogantní a na prvním místě je pro něho jeho výzkumy, až pak všechno ostatní. I když se to ale nezdá, i on má srdce a když má vzácnou světlou chvilku, je celkem hodný.
Minulost: Udo byl vždy zvláštní. Už jako malý kluk byl samotář, ostatní děti se ho bály. Byl pro ně „ten děsivý kluk z Inuzuri.“ Udo vyrůstal na ulici, nikdy s tím ale neměl problém. Uměl se o sebe postarat a bylo mu jedno, co si o něm ostatní myslí. Udo byl vždy takový samouk, za tu dobu, co žil v Inuzuri na ulici, se sám naučil ovládat své Reiryoku a dokonce začal pracovat i na Shunpu. Sledoval boje Shnigami, pilně trénoval a když byl ve věku, kdy jiní absolvovali akademii, on tou dobou výborně ovládal své Reiryoku, měl rychlé Shunpo, vynikal v Zanjutsu a Kidou a navíc se zaměřil ještě na jedy. Udova talentu si samozřejmě Gotei 13 všimlo a dokonce byl přijat k dvanácte divizi, kterou tehdy vedl Urahara. Dlouho ale nevydržel, když pomineme to, že se Udo neustále hádal s Mayurim a s Hiyori, Centrále 46 se samozřejmě nezamlouvalo, že se ke Gotei 13 dostal někdo další s jedním ze zapovězených Zanpakutou. Udovi se zase nelíbilo, jak se k takovým jako je on Centrála chová, začal tedy pátrat po onom důvodu, proč se jim těch deset Zanpakutou tolik příčí. Tím si proti sobě Centrálu poštval úplně a navíc, to že procházel tajné archívy se nelíbilo ani Yamamotovi a Uda měl čekat trest. On ale utekl, jeho útěk stál mnoho Shinigami život, ale i přesto ho nakonec nechytili. Udo se totiž skryl v Hueco Mundo a tam i dosud žije. Dokonce ignoroval i Aizenův příchod, i když pravda, že mu Udo sem tam zabil nějakého toho Arrancara nebo ho použil při výzkumu.
Schopnosti: Zanjutsu- Vyniká.
Kidou- Vyniká.
Hohou- Vyniká.
Reiryoku- Expert.
Hakuda- Dobrý.
-Udo je expert na jedy.

Zanpakutou
Jméno: Daichikokuo (V překladu zemní král.)
Povaha: Daichikokuo je panovačný a rád se hádá, Udo si ale vždy prosadí svou. Neustále si ti dva vyhrožují, ale stejně jsou sehraný tým. Daichikokuo je i velmi bystrý a dá se říct, že vidí a slyší všechno, nic mu neunikne a taky si nic nenechá pro sebe.
Rozkaz pro uvolnění: Furi-ku Daichikokuo (V překladu šlehni Daichikokuo.)
Po uvolnění se čepel Daichikokuo změní v šlahoun posetý trny, který může Udo libovolně prodlužovat a používat ho jako bič. Při zásahu trny do nepřítele vpustí jeden z mnoha jedů, kterými Udo svůj Zanpakutou zásobuje, stejně jako Mayuri je po každém použití mění.
Podstata: Daichikokuo je zemní Zanpakutou.

Vzhled: Uzavřená forma (Shikai/Bankai dole na obrázku.)
10 zapovězených zanpakutou Daichi10
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Daichi11
Bankai: Juu-ni Yuudoku Sao (V překladu dvanáct jedovatých šlahounů.)
Po vyvolání Bankaie se čepel změní na dvanáct trnitých šlahounů. Při Bankaii Udo využívá stejnou techniku jako u Shikaie, akorát jsou její účinky silnější a navíc může trny jednoduše vrhat po nepříteli a ony se hned obnoví.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Hotaka10

Jméno: Chika Nariko (Chika je moudrost, Nariko znamená mírné dítě.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society (Hory na sever od Seireitei)
Povaha: Chika je velmi klidná. Příliš se nesměje, je samotářka, co odešla z Gotei 13, moc spolupráci nemiluje. Chika je také velmi inteligentní a nemá moc v lásce energické a ukvapené lidi jako je třeba Ichigo. Pevně stojí za tím, čemu věří a i když každé zklamání bere dost těžce, snaží se své pocity skrývat.
Minulost: Z malé holčičky z nevýrazné rodiny výborná studentka, co má talent. Takhle by se dalo popsat dětství Nariko. Někteří na akademii ji měli za tu nafoukanou hvězdu, jiní ji obdivovali a další se ji snažili překonat. Nariko ale měla jednu zvláštnost, ano absolvovala, ale odmítala jít do svého vnitřního světa. Nariko nechtěla Zanpakutou! Kvůli tomu ji nechtěli přijmout ke Gotei 13, ale zato u OnmitsuKidou a Kidoushu měla velkou šanci. Chika nakonec byla pět let u OnmitsuKidou, konkrétně Keigun, tedy oddíl vykonávající tresty. Pak se nechala přeřadit do Kidoushu, kde měla pozici třetí důstojnice. Tou dobou Keigun řídila Yoruichi, kapitánem Kidoushu byl Tessai a pod-kapitánem zase Hacchi. Za těch pět let u OnmitsuKidou a třech let u Kidoushu měla Chika dost zkušeností. A to všechno bez Zanpakutou, která stále čekala v jejím vnitřním světě. Nariko si dala slib, že se svou Zanpakutou pokusí získat až tehdy, když na tom bude záviset něčí život, tedy ne její. A to se taky jednou stalo…
Nariko byla poslána do Hueco Mundo, tam ale její skupina padla do pasti a dostala se do lesa Menosů. Bylo to beznadějné, jednoho zabili, pět se objevilo a navíc to nebyli žádní slabí Hollow. Tehdy Nariko jeden z nich zasáhl a ona se dostala na moment do bezvědomí. Dostala se do svého vnitřního světa, tenkrát získala Zanpakutou! Jen díky tomu se z lesa Menosů a pak do Soul Society dostali živí. Nariko byla brána jako hrdinka, její společníci jí děkovali a brzo se o tom vědělo po celém Seireitei. I Centrála 46 se to dozvěděla, zprvu tímhle byli potěšeni, ale když zjistili, co je Zanpakutou Nariko zač, už tak nadšení nebyli. A zase to začalo, stejně jako u jiných s takovou Zanpakutou, tak i Nariko házeli klacky pod nohy a chystali se, že ji přímo požádají, ať odejde z Kidoushu. Nariko to ale udělala sama od sebe, byla těmi naschvály znechucená, naštvaná na Centrálu 46 a zklamaná z toho, že se jí nikdo nezastal. Pokusila se pak sehnat místo jako sensei na Shinigami akademii, to se jí povedlo a zrovna na akademii Shinwa, kde studovala. I přes nelibost Centrály 46 Chika učila dva roky, pak to zašlo tak daleko, že jí hrozilo vězení a tak odešla z akademie a teď se schovává v horách na sever od Seireitei.
Schopnosti: Zanjutsu- Vyniká.
Kidou- Expert.
Hohou- Vyniká.
Reiryoku- Expert.
Hakuda- Expert.

Zanpakutou
Jméno: Tsukiyuki (V překladu měsíční sníh.)
Povaha: Tsukiyuki je klidná a tichá. I když se může zdát, že s Nariko vychází dobře, první zdání klame. I přesto, že jsou v boji sehrané, ani jedna tu druhou nemá moc v lásce. „Shinigami, který mě odmítal přijmout je pro mě nic.“ Říká často Tsukiyuki. „Zanpakutou, která opustí svého Shinigami těsně před smrtí je sebestředná lhářka bez srdce.“ Odpovídá zase Nariko, ale každá je s tím smířená a svým ledovým chováním nic nedává najevo.
Rozkaz pro uvolnění: Hyoketsu, Tsukiyuki, Tomoshibi (V překladu zmraz, Tsukiyuki, rozzař se.)
Po uvolnění se čepel Tsukiyuki obalí tenkou třpytící se vrstvou sněhu a na jílci se objeví stříbrný řetěz, který je zakončený rovněž stříbrným srpem ve tvaru měsíce, který je posetý třpytivými vločkami.
Podstata: Tsukiyuki je ledová Zanpakutou, která také využívá měsíční světlo.

Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku. (Při Bankaii vypadá stejně jako po vyvolání Shikaie.)
Techniky: Yuki no Hei (V překladu sněžná zeď.)
Máchnutím Zanpakutou Nariko vytvoří ledovou stěnu, která blokuje nepřítelovy útoky a pokud se jí dotkne, automaticky se začne měnit v ledovou sochu a k té stěně přimrzne.
Tsuki no Dansu (V překladu měsíční tanec.)
Nariko začne opatrně našlapovat a lehce se točit kolem a při tom švihá svou Zanpakutou do vzduchu. Takto tančí kolem nepřítele, čímž vytvoří síť z paprsků měsíčního světla, které její Zanpakutou vyzařuje. Po vytvoření sítě jí začne proudit Reiryoku Nariko a síť vybuchne.
Skutečná forma:
Tenpichi a Tsukiyuki
10 zapovězených zanpakutou Tenpic10
Bankai: Aisu no Tsuki no Genkaku (V překladu měsíční iluze ledu.)
Schopností Bankaie Nariko je tvoření ledových klonů, které stejně jako skutečná Chika mohou útočit a navíc mohou pomocí měsíčního světla vyvolávat různé iluze. Při Bankaii se schopnosti Shikaie zesílí a pokud Nariko bojuje při měsíčním svitu, má výhodu, ale slunce jí nijak na síle neubírá.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Chika_10

Jméno: Isamu Maro (Isamu je odvaha, Maro znamená já sám.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society (Vodopády Hisanboshi na jih od Seireitei)
Povaha: Maro je nemilosrdný a taky manipulátor, jeho hlavní touha je stát se vzorem síly pro všechny, tím nejlepším mezi všemi. Chce dokázat Úřední místnosti 46, jakou udělali chybu, když ho kvůli jeho Zanpakutou tak podráželi. Maro je ambiciózní, někdy trochu zákeřný a dost hrdý. Těžko uznává vlastní chyby, ale místo toho aby přiznal, že zklamal, to raději bez jediného slova hned napraví.
Minulost: Maro měl vždy nadání a akademii absolvoval za pouhé tři roky. Chtěl ale získat víc zkušeností a tak se přidal k OnmitsuKidou, konkrétně ke Keiratai, tedy k hláskovacímu oddílu. Dost se spřátelil s Yoruichi, která tehdy vedla druhou divizi i OnmitsuKidou a sama ho trénovala. Tou dobou už Úřední místnost 46 věděla o Marově Zanpakutou, totiž Maro získal jednu z tak zvaných deseti věčných Zanpakutou, z čehož Centrála 46 nebyla příliš nadšená. Ale jelikož u OnmitsuKidou nevyužíval schopnosti svého Zanpakutou, dali mu pokoj. Jenže Maro takhle nehodlal zůstat…
Yoruichi a i ostatní kapitáni do Mara vkládali velké naděje, dokonce i Velicí kapitán si Mara oblíbil. Jenže Maro byl velmi ambiciózní a toužil po dobrém postavení a síle. Jeho zvláštností je, že postupně vystřídal všechny divize. Maro začínal u OnmitsuKidou v Keiratai, tam byl dva roky, pak byl několik měsíců u Kidoushu, ale i když Maro výborně ovládá své Reiryoku, Kidou moc nepoužívá, nemá ho moc v lásce, raději má ten pravý boj. Poté byl nějakou dobu pátým důstojníkem první divize, pak pod-kapitánem čtvrté divize, třetím důstojníkem třetí divize, třetím důstojníkem páté, šesté a později i sedmé divize. Ucházel se i o post pod-kapitána osmé divize, ale ten připadl Lise a Maro skončil jako čtvrtý důstojník, stejně dopadl i u deváté divize, kde ho předešla Mashiro a u desáté, kde to byla zase Hoshiko. Nějakou dobu taky byl čtvrtým důstojníkem u dvanácte a pak i třinácté divize, ale nejdýl a to pět let vydržel u jedenácté divize jako pod-kapitán. To Marovi ale nestačilo a i když s ním o tom Yoruichi i jiní kapitáni mnohokrát mluvili, nedal si říct a až zběsile se hnal za silou. Nelítostně trénoval, dřel se až do krve a nejčastěji trénoval schopnosti svého Zanpakutou. Ale Zanpakutou jako Uchuudenrei se těžko ovládá a tak při jeho tréninku, i když trénoval na odlehlých místech, vznikalo mnoho škod a zranění. To už bylo pro Centrálu 46 moc a když jim ještě Maro jednou řekl, že už svůj Zanpakutou zvládá a že se hodlá stát Velícím kapitánem, podepsal si neúspěch. Centrála 46 odmítala připustit, aby se Maro stal kapitánem, natož Velícím kapitánem, jako jiným s takovým Zanpakutou, tak i jemu házeli klacky pod nohy, přetěžovali ho a čekali, kdy ho uženou tak, až udělá nějakou chybu. A povedlo se.
Maro už toho měl přes příliš a i když si to nechtěl připustit, už byl přepracovaný a unavený. A tak, když jednou vedl výpravu do Hueco Mundo, skoro zkolaboval a v takovém stavu udělal mnoho taktických chyb, které stály život všech třicet Shinigami, jediný Maro díky síle svého Zanpakutou přežil. To bylo moc i pro Gotei 13 a Maro byl zbaven hodnosti. Víc už nechtěl slyšet a sám odešel, tak tak se vyhnul trestu a nyní žije daleko na jihu od Seireitei u Hisanboshi, což jsou dva vodopády.
Schopnosti: Zanjutsu- Expert.
Kidou- Dobrý.
Hohou- Expert.
Reiryoku- Expert.
Hakuda- Expert.

Zanpakutou
Jméno: Uchuudenrei (V překladu vesmírný běžec.)
Povaha: Uchuudenrei je věčně zamračený a snad nikdy se ani neusměje. Neustále někomu něco vyčítá, ale i když se to nezdá, nemyslí to špatně. Většinou má ve všem pravdu a vtom se s Marem shodují. Uchuudenrei si s Marem říká vše na rovinu, oba znají své slabiny i silné stránky a pomáhají si.
Rozkaz pro uvolnění: Kuitsukuse Uchuudenrei (V překladu pohlť Uchuudenrei.)
Po vyvolání Shikaie záštita obalí Marovi pravou ruku a vytvoří na ní rukavici, v levé ruce pak Maro drží katanu. Rukavici může používat jako štít, je totiž velmi tvrdá, ale hlavně při útoku. Nejen že zvyšuje jeho fyzickou sílu a rychlost, ale také při doteku absorbuje Reishi, kterými dodává Marovi sílu.
Podstata: Uchuudenrei je Zanpakutou založená na využití Reishi.

Vzhled: Uzavřená forma dole na obrázku.
Shikai (U Bankaie to samé.)
10 zapovězených zanpakutou Uchuud11
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Uchuud10
Bankai: Kuroi Ana (V překladu černá díra.)
Po vyvolání Bankaie je Maro schopný absorbovat neomezené množství Reishi, je rychlejší a silnější a také odolnější.
Techniky: Ukiyo no Nusutto ( V překladu zloděj života.)
Při této technice Maro absorbuje i životní energii nepřítele, tato technika je ale velmi vysilující a stojí Mara hodně Reishi a navíc je pro něho bolestivější než pro nepřítele.
Kagami no Tegotae (V překladu zrcadlový efekt.)
Maro absorbuje nepřítelův útok a obrátí ho proti němu, ale jen částečně.

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Isamu_10

Jméno: Nakamura Kaito (Nakamura znamená vnitřní nerovnost, Kaito je papírový drak.)
Věk: Jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc, než na kolik vypadám.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Soul Society, Rukongai (Okraj západní Rukongaie Junrinan)
Povaha: Kaito rád provokuje a pro výhru udělá vše. Nesnáší zbabělce, sám se ale často přeceňuje. Sebevědomí ani odvaha mu rozhodně nechybí, v boji je většinou nemilosrdný.
Minulost: Kaito měl těžký život. Narodil se v Rukongaii, konkrétně v Junrinan. Kaito měl sotva šest let, když mu rodiče i jeho dvě mladší sestry zabil Hollow. Od té doby Kaito chtěl být Shinigami, aby mohl ochránit ostatní, aby nemuseli prožít to co on. Ale život na ulici nebyl nic lehkého, mnohokrát se musel bránit před fyzickými i slovními útoky ostatních a jako většina dětí v Rukongaii, tak i Kaito musel krást, aby měl co jíst. Ale on tohle všechno vydržel a za tu dobu, co žil na ulici hodně zapracoval na ovládání Reiryoku a na Hakudě. A když pak dělal přijímací zkoušky na akademii Shinou, uspěl. To Kaita povzbudilo a dalo mu to znovu chuť do života, kterou skoro ztratil, když zemřela jeho rodina. Ale přijetím na akademii nic nekončí.
Kaito byl vždy výbušný a tak měl menší problémy s rvačkami, ale nikdy to nebylo nic vážného, párkrát šlo o dívku, jindy o nějakou sázku nebo o obyčejnou provokaci. Ale tenkrát to bylo jiné. Kaito už byl v maturitním ročníku a tak i měl svůj Zanpakutou. Kaito byl vždy pilný student a k tomu ještě zvědavý a dobře informovaný, takže dobře věděl i o deseti věčných Zanpakutou a vztahu, který k nim měla Centrála 46. Taky dobře věděl, že se jim nebude zamlouvat fakt, že Kaitův Zanpakutou je jedním z těch deseti věčných. A měl pravdu, ale Centrála 46 tomu zatím nechávala volný průběh a promýšlela, co pak s Kaitem dál. Jenže Kaito jim to nevědomky ulehčil. Kaito sice získal nejsilnější ze všech deseti zapovězených Zanpakutou, ale taky ten nejnezvladatelnější. Kazukijikoku totiž rád ovládá své Shinigami, manipuluje s nimi tak, že si myslí, že jeho rozhodnutí jsou jejich vlastní a pokud se mu vzepřou, zabije je. To se mu ale u Kaita nestalo a jeho výbušná povaha mu vyhovovala. Kaito se ten den nepohodl s jedním ze svých spolužáků a vyzval ho na souboj, když ale onen spolužák odmítl, Kaito pod vlivem Kazukijikoku zaútočil a podařilo se mu toho spolužáka zabít a dva další zranit. To se Centrále 46 náramně hodilo. Kaita okamžitě vyhodili z akademie a měl být zatčen a samozřejmě mu chtěli i odebrat Zanpakutou, ale Kaito utekl. Při jeho hledání a pokusech o zatčení přišlo o život dost Shinigami, Kaito je ale nakonec obelstil díky schopnosti Kazukijikoku tak, že jim promítnul falešnou budoucnost a to takovou, že se jim před očima i se svým Zanpakutou proměnil v prach. A zatím co si ostatní mysleli, že je po všem, Kaito se schoval v Hueco Mundo, kde žil pět let. Pak se tajně vrátil do Soul Society a teď žije na okraji Junrinan. V Hueco Mundo ale dost zesílil a stále plánuje, jak se pomstít Centrále 46, totiž po tom incidentu se Kaito psychicky zhroutil a jen díky Kazukijikoku se dokázal vzpamatovat. Tu pomstu ale nechce Kaito, tomu to jen Kazukijikoku vsugeroval, to on se chce pomstít Centrále 46, ale i Gotei 13 a ostatním za to, jak se k němu a zbylým devíti věčným Zanpakutou chovali a když se ještě dozvěděl, že Mizuhanta- zemřel se svým Shinigamim, naštval se ještě víc, dával to totiž za vinu Shinigami, ani v nejmenším ho nenapadlo, že by to Mizuhanta- udělal sám od sebe.
Schopnosti: Zanjutsu- Expert.
Kidou- Expert.
Hohou- Expert.
Reiryoku- Expert.
Hakuda- Expert.

Zanpakutou
Jméno: Kazukijikoku (V překladu zářivý čas.)
Povaha: Kazukijikoku je velice schopný manipulátor a dokáže svého Shinigami donutit skoro k čemukoliv. Nesnáší, když se s ním někdo hádá nebo když někdo nesouhlasí s jeho názory. Kazukijikoku si nikdy nepřipouští prohru.
Rozkaz pro uvolnění: Kunrin Kazukijikoku (V překladu vládni Kazukijikoku.)
Zvláštností Kazukijikoku je, že u něj není možné dosáhnout Bankaie. U tohoto Zanpakutou je možné používat jen Shikai, který je ale silnější než jiný Bankai. Po vyvolání Shikaie je Kaito mnohem rychlejší, silnější a má lepší reflexy i ostřejší smysly. Kazukijikoku je ze všech deseti zapovězených Zanpakutou nejsilnější.
Techniky: Ite Jitsu (V překladu zmražená realita.)
Při této technice je Kaito schopný zastavit čas.
Jikoku no Genkaku (V překladu iluze času.)
Tato technika promítá Kaitovým soupeřům falešnou budoucnost, vytváří tedy úplnou realistickou iluzi.
Jikoku no Emono (V překladu hra času.)
Při této technice Kaito může vrátit čas zpět nebo ho klidně popohnat dopředu do budoucnosti, kterou sám vytvoří.
Zvláštní schopností Kazukijikoku je to, že dokáže zhmotnit vzpomínky nebo je u dané osoby probudit.
Podstata: Kazukijikoku ovládá čas.

Vzhled: Kazukijikoku vypadá ve všech formách stejně.
10 zapovězených zanpakutou Kazuki10
Skutečná forma:
10 zapovězených zanpakutou Kazuki11

Vzhled:
10 zapovězených zanpakutou Nakamu10
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
10 zapovězených zanpakutou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: