Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chihiro Ayano

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Chihiro Ayano Empty
PříspěvekPředmět: Chihiro Ayano   Chihiro Ayano Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 9:24 pm

Jméno: Chihiro Ayano
Věk: Vypadám na 18, ale jsem mnohem mnohem starší.
Rasa: Bounto
Nyní žije: Karakura
Povaha: Jsem vždy klidná a co se na první pohled nemusí zdát, jsem dost komunikativní. Ráda jsem mezi lidmi, když chci, umím se pořádně odvázat, to ale není moc často. Skoro nic mě nevyvede z míry, můj ledový klid a provokativní úsměv rozpálý snad každého.
Minulost: Už vlastně ani nevím, jak dlouho žiju, pár set let... Bylo smutné vidět, jak všichni mí přátelé stárnou a jen já zůstávám stále stejná, pořád mladá a pořád odstrkovaná. Báli se mě, nedivím se, ale i tak jim stále nedokážu odpustit. V minulosti se mě už mnohokrát pokusili zabít, já ale vždy přežila a když už to zašlo moc daleko, zabila jsem já je. Stěhovala jsem se z místa na místo, stále jen já a moje loutka. Rodiče už si nepamatuju, zahynuli při útěku ze Soul Society. Popravdě, nikdy mě neměli moc rádi, vždy byli tak chladní, tak jsem se k nim chovala stejně.
Tenhle způsob života ale netrval věčně, řekla bych jen - yokata. Je to asi pět let, co mě našel Kariya. Tušila jsem, že přežilo víc bounto, ale nenapadlo mě, že žije někdo jako Kariya, kdo shromáždil dalších devět bounto a začal plánovat pomstu Soul Society. S radostí jsem se přidala, jediné, co mi vyloženě vadilo, byla přítomnost toho shinigamiho. Krom devíti dalších bounto, no včetně mě desíti, Kariya k sobě natáhl i shinigamiho jménem Ichinose Maki. Pomstit se Soul Society se shinigamim? Směšné, hloupě naivní, co když je Ichinose jen špeh? Každopádně ho kvůli Kariyovi musím strpět, ale moc v lásce ho nemám a myslím, že tak samo to cítí i on ke mně.

Loutka
Jméno: Todesfälle (V překladu smrt.)
Povaha: Todesfälle je divoká a energická. Miluje boj a nikoho v něm nešetří. Má sice svoji hlavu, ale mě poslouchá. Ráda provokuje.
Podstata: Síla a rychlost
Todesfälle je až překvapivě silná, ale i velice rychlá, hravě se vyrovná Shunpu, Sonídu i Hirenkyaku. Je taky dost odolná, je to vlastně něco jako u arrancarů Hierro. Jen tak někdo ji neškrábne.
Rozkaz pro vyvolání: Zeige dich, Todesfälle (V překladu ukaž se, Todesfälle.)
Techniky: Röte (V překladu červeň.)
Při této technice Todesfälle soustředí reiryoku do svých očí, které začnou rudě zářit a pokud se v tu chvíli nepřítel zadívá do jejích očí, znehybní ho to, dokud Todesfälle nezaútočí, což bývá většinou smrtelné.
Vzhled: Před vyvoláním je Todesfälle v podobě wakizashi. (Obrázek dole.) Po vyvolání vypadá takto.
Chihiro Ayano Todesf10

Vzhled:
Chihiro Ayano Bounto10

Chihiro Ayano Bounto11


Naposledy upravil Hana Midori dne Mon Dec 21, 2009 5:13 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
 
Chihiro Ayano
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Bounto-
Přejdi na: