Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mayu Sayuri (26. éra)

Goto down 
AutorZpráva
Yume

Yume


Poèet pøíspìvkù : 318
Join date : 28. 06. 09
Age : 30

Mayu Sayuri (26. éra) Empty
PříspěvekPředmět: Mayu Sayuri (26. éra)   Mayu Sayuri (26. éra) Icon_minitimeFri Nov 20, 2009 8:43 am

Jméno: Sayuri Mayu (Sayuri je malá lilie, Mayu znamená pravdivý důvod)
Věk: Vypadám asi na 18, ale jsem tak stokrát starší
Rasa: Shinigami

Povaha: Na první pohled vypadám mile, křehce a neškodně. Jenomže zdání klame. Jsem chladná a nechávám si od všech velký odstup. Dalo by se říct, že o mě nikdo nic neví. Nesnažím se ani chovat přátelsky nebo vlídně. Jsem velmi přísná a nesnáším porušování pravidel. Říká se o mě, že buď nemám žádné srdce nebo srdce z kamene. Pravda je, že jsem doopravdy až moc zranitelná, ale nedávám to vůbec najevo.

Minulost: Jako malá jsem žila v té chudší části Rukongaie s mým starším bratrem a mladší sestrou. I přes chudobu jsme se měli fajn. Já byla taková usměvavá, hodná a vstřícná holčička milující svoje sourozence. Bratr začal chodit na Akademii a my se ségrou jsme ho jen podporovali. Jednoho deštivého dne do Rukongaie přišli nějací Shinigami. Měli to své černé oblečení a katany, takže to museli být oni. Brácha o nich hodně mluvil. Jenomže oni začali dělat tak strašlivé věci! Pomocí svých schopností ničili domy, zabíjeli rodiny, dokonce i ženy a děti. Všichni se před nimi schovávali, ale někteří marně. Mezi ně jsme patřili my tři sourozenci. Jako na potvoru jsem sklouzla a upadla do kaluže. Brácha pro mě běžel, ale to se mu do cesty postavil jeden ten Shinigami. Brácha se nedokázal ubránit a oni ho prostě...se smíchem...s tím hnusným zlověstným smíchem zabili....přímo přede mnou! A aby toho nebylo málo, vzali moji mladší sestřičku někam za nějaký barák a tam už jsem jen slyšela její křik. Nemohla jsem jí pomoci, protože mě ten jeden shinigami zašlápl a poté mě zkopal. Kdyby se mě nesnažili zachránit, mohli ještě žít! Já bych se třeba už nějak zachránila, ale riskovat takhle životy....Po tomhle jakoby se na mě neštěstí lepilo. Někteří lidé o mě totiž roznášeli pomluvy, že jsem svoje sourozence zabila úmyslně, abych se sama zachránila. Rodiče dětem zakazovali se semnou bavit a já jsem si začala uvědomovat, že jsem vlastně sama. Když jste sami, začnete hodně....opravdu moc přemýšlet a topit se ve vlastních myšlenkách. Já jsem takhle jednoho dne došla k závěru, že si Shinigami zaslouží pomstu. Ne jen za mé sourozence, ale za celou Rukongai! Rozhodla jsem se, že se prostě dostanu do královské divize a jednoho dne se pomstím celé Seireitei! Když můžou oni ničit všechno kolem sebe a zabíjet nevinné ve svým volným čase, tak já jim to oplatím stejnou korunou.
I přes veškerou nenávist jsem nastoupila na Akademii. Učení se mi zdálo lehké a praktická cvičení jsem zvládala levou zadní. Patřila jsem mezi ty lepší studenty. Jenomže být takzvaný šprt není nic dobrého. Závistivý spolužáci vám začnou dělat ze života peklo. Mě začali šikanovat. Trvalo to měsíce a já to nikomu neřekla, žádnému učiteli...chtěla jsem si to vyřešit sama, ale byla jsem prostě příliš slabá oproti všem. Jednou, když mě zase šikanovali, se mě ale poprvé někdo zastal. Bělovlasá dívka jménem Shion se mě zastala a zastrašila všechny ty šikanátory. Pak mi podala ruku a prostě se semnou spřátelila. I když o mě slyšela všechny ty fámy...bavila se semnou! Najednou jakoby se mi vrátilo cosi, co mi dávali moji sourozenci...Myslím si, že jsme se stali dobrými kamarádkami. Ona ale pak dostudovala za rok a půl Akademii a musela odejít. Vůbec se mi pak neozvala a já ji pak už nikdy neviděla. To že odešla pro znamenal další teror. Já si to ale přestala nechat líbit. Začala jsem denně trénovat snad do padnutí a každé narážky či pokus o šikanu jsem řešila pěstmi....později Zanpakutou. Byla jsem už několikrát po škole, ale mě to bylo jedno. Akademii jsem vystudovala za tři roky...do té doby jsem pořád neslyšela nic o Shion. Slyšela jsem akorát cosi o té hollowizaci. To mi bylo ale fuk. Nakonec jsem složila i zkoušky do nulté divize. Začala jsem jako obyčejný člen, ale časem jsem se vypracovala až na pozici 5. důstojníka a tam jsem ji znova spatřila! Shion byla ve stejné divizi jako 3. důstojník! Opět jsme se spolu začali bavit a řekli jsme si všechno, co se za tu dobu událo. Byla jsem vážně šťastná, ale pořád jsem měla pocit, že mi něco Shion tají. Taky že tajila. Všechno mi řekla před naší misí, která nás čekala. Řekla mi všechno o té hollowizaci i o jejích bratrovi a o tom, jak se přidali k Aizenovi atd. Poté mě s vážným výrazem poprosila, abych si to nechala pro sebe, protože tím, že mi to řekla, zradila vlastně svého bratra, protože mu dala slib o mlčení a ten nedodržela. Byla z toho docela špatná....Já ji na oplátku řekla všechno o sobě. Poté jsme se vydali na misi, kde jsme museli zabíjet...obě dvě nás to celkem změnilo. Obě dvě jsme uzavřeli své slabé stránky do sebe a chovali se úplně jinak....Ono, někoho zabít na rozkaz....a zabít toho někoho bez lítosti, to je vážně nadpozemský úkol. Další cíl měl být Urahara, ale to Shion zamítla. Proto pověřili mě, ať ho oddělám, ale Shion mě varovala, abych je neuposlechla. Já jsem nevěděla co má dělat...Všichni na mě křičeli a tak jsem v tom zmatku šla na Uraharu, ale Shion ho bránila! Nakonec jsme spolu bojovali....Shion sice vyhrála, ale kvůli tomuhle incidentu musela být vyhozena. Samozřejmě se to hned šířilo jak mor, že 3. důstojnice porušila rozkazy a proto byla zbavena své funkce a vyhozena z nulté divize. Nevěřila jsem svým očím, co jsem to udělala....Já jsem zaútočila na svoji kamarádku a kamarádka zaútočila na mě? Potřebovala jsem si to v hlavě srovnat. Shion byla najednou chladná a nedůtklivá....Asi na rok, dva se prostě někam vypařila...a já za tu dobu získala post pod-kapitánky, kde jsem stále i teď. To byste nevěřili, kolik kapitánů se už v nulté divizi prostřídalo. Popravdě nejlepší kapitán byl zatím Tadao-taicho. Ale ten taky odešel. O Shion jsem zase dlouhou dobu neslyšela a ani jsem netušila, že se třeba vrací do Gotei 13.....Momentálně jsme bez kapitána a toho já hodně využívám...
PS: Ti shinigami byli jen nějací zločinci převlečení za shinigami.

Schopnosti:
Zanjutsu - Expert
Hohou - Silná stránka
Reiryoku - Expert
Kidou - Silná stránka
Hakuda - Expert
Síla (ničivá) - Expert

Zanpakutou
Jméno: Hotaru (Světluška)
Povaha: Hotaru je mimo boj velmi optimistická a veselá a přátelská, vstřícná atd. Na tváři má pořád ten milý a hřejivý úsměv...ovšem když se naštve nebo se bojuje, úplně změní povahu a je z ní krvelačná bestie s jediným úmyslem - zabít. S Hotaru si dobře rozumím. Když je mi smutno, dokáže mě rozveselit. Když mám radost, raduje se semnou. Nikdy si na nic nestěžovala a občas mě za něco vynadá nebo mě poučí atd.
Podstata: Světelná, sající protivníkovo Reiatsu (reiryoku)

Rozkaz pro uvolnění: Okiro (Vstaň)
Katana se změní na větší a trochu se prodlouží. Zbarví se do žluté, skoro zlaté barvy a díky uvolnění se mi zvýší ničivá síla. I přes to, že se zanpakutou celkově zvětší, je velmi lehká a dobře se s ní všelijak šermuje a manipuluje. Má ale velkou ničivou sílu, jak už jsem říkala, a můžu používat techniky založené na světle.
Techniky:
Karakuri (zesvětlení): Dalo by se říct, že zhmotním světlo a švihnutím katany vyšlu tu světelnou zář na protivníka (něco jako Getsuga). Světlo je tak ostré, že rozseká všechno kolem sebe a zanechá po sobe ohromné škody. Když to zasáhne protivníka, dotyčný utrpí velký počet hlubokých řezných ran (ovšem záleží na protivníkovi, jak se silný. Pokud je slabý, můžu ho tím zabít, pokud je silný, můžu ho jen poškrábat)
Kinchaku (sebrat, vzít): Jde o to, že "vysaju" protivníkovi zrak, který pak předám své Zanpakutou a to nás obě posílí a zregeneruje. Dotyčný oslepne asi na deset až patnáct minut.
Mira-ju (přelud): Jde o to, že protivníka uzavřu do takové světelné kostky či koule, prostě do boxu, kde protivník vidí jen bílo a nic jiného. Vypadá to jako nekonečný bílý prostor. Z tohohle se hrubou silou ani Kido kouzly nelze dostat. Protivník může slyšet, co se venku děje, ale nic nevidí.


Bankai: Fukubiki Hotaru no Tomoshibi(V překladu světlo sající světlušky xD)
Katana se přemění na takový kratší, ale mohutnější zbraň. Na konci čepele má lebku s otevřenou pusou, která při určitých technikách saje protivníku energii (reiryoku a reiatsu).

Techniky:
Ejiki (kořist): Když jen škrábnu protivníka (v nejlepším případě ho seknu nebo něco mu useknu >: D), začne se jeho energie vstřebávat tou lebkou, dokud dotyčný neztratí tolik, že padne do bezvědomí, nebo do té doby, dokud mě někdo neporazí.
Ranpu no Misairu (světelná střela): Z katany vystřelí na nepřítele skoro až tisíc světelných ostří, které dotyčného buď pořezají nebo probodnou. Následně je z něj vysávána opět jeho energie a reiryoku.
Ranpu no Tate (světelný štít): Pomocí světla, které jakoby zhmotním se můžu ubránit před cizími útoky a je vysoce odolné vůči Kido.

Skutečný vzhled
Mayu Sayuri (26. éra) Hotaruo

Shikai forma
Mayu Sayuri (26. éra) Bankaid

Bankai forma
Mayu Sayuri (26. éra) Bankai2

Můj vzhled:
Mayu Sayuri (26. éra) Mayuo

Mayu Sayuri (26. éra) Girlyp

Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Mayu Sayuri (26. éra)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Vedlejší postavy - Shinigami-
Přejdi na: