Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Aby Matise nebylo líto XD

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Aby Matise nebylo líto XD Empty
PříspěvekPředmět: Aby Matise nebylo líto XD   Aby Matise nebylo líto XD Icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:07 pm

Tak Matiso, doufám, že po tomhle už ti líto nebude. XD Sice jsou to jen 4 couples, ale až bude víc času, já se polepším, neboj. XD

Začnu něčím, za co mi asi budeš vděčná. XD
Aby Matise nebylo líto XD Matisa10

Aby Matise nebylo líto XD Matisa11
A tady už to hlavní kawai XD
Aby Matise nebylo líto XD Matisa12
Jó, co na Deviantartku nenajdeš, že? XD
Aby Matise nebylo líto XD Matisa13

Jaj a málem bych zapomněla, já přebarvila i něco, ať se mají Matisini "milenci" na co dívat. XDXD
Aby Matise nebylo líto XD Kyoko_10

Aby Matise nebylo líto XD Kyoko_11

Aby Matise nebylo líto XD Kyoko_12

Aby Matise nebylo líto XD Kyoko_13

Aby Matise nebylo líto XD Kyoko_14
Bóže, Renji už mi tu nad těma pictama slintá. XD No nic, já teda letím šrotit děják a pak přetrpět pátek a víkend, hold rodiná oslava a žádný comp -_-
Dewamata :flower:
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Anonymní
Anonymní
avatar



Aby Matise nebylo líto XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aby Matise nebylo líto XD   Aby Matise nebylo líto XD Icon_minitimeTue Oct 27, 2009 9:54 pm

Tak jo, začnu reakcí na hlasování, už se těším, zní to zajímavě a ještě dodám, že jsem z nudy louskala VIP fórum. Hej ať už se Suzume vrátí, představa tebe a Kusaky je víc než nádherná! XDXDXD
A teď k tomuhle: 1. První dva picty jsou vážně kawai, bože když tě chytne úchylka, co Greeny? XD
2. Další dva? Ehm, kdes to vyhrabala? Hej lidi asi fakt nemaj co dělat, že kreslí takové voloviny, hlavně ten v té vaně! XP
3. Že se ti vůbec chce přebarvovat, ale dík. XD Ty picty úplně dole, no Renji slintat může, Ichigo má zákaz!
4. Jo a já se vlastně ještě nevyjádřila k "milencům"! XD (Pozdní reakce, to je moje XD) No kawai, sugoi, fakt XP
Ichigo? To je Renjimu naschvál, která z vás to vymyslela? (Ať vím, koho seřvat XD)
Mabashi? To je jak parodie na Deidaru zabouchnutá do Rukii, ať jede po ní, ne po mně! (To asi neprosadím, co? XD)
Rose? Ježiš, jako barbinu v chlapským vydání, úžas.
Ichinose? Hej to na mě chcete hodit všechny záporáky? Prvně Mabashi, pak Ichinose, co dál? Aporro? XD (Když jsem viděla, že ho má Orm, ulevilo se mi. XDXD)
Kaien? Není tak trochu mrtvý? Já nejsem nekrofil, s mrtvolou se líbat nebudu! (Ano Midi, my víme, expert na oživování, no snad, zombíka tež nechcu. XD)
Kusaka? No když nepočítám Renjiho... Konečně něco slušnýho, Kusaka je boží!!! :P

A to mě fakt nenapadlo, že přímo vymyslíš konkurenci, no konkurence pujde do háje, Renjíka nedám! XD Takže k mojí konkurenci, co jsem se dívala, Mina? Slečna zakřiknutá, no držet Renjiho od jejího výstřihu. XD
Rukia? To nikdy, jsou jen kámoši a aby mi můj vzor přebral kluka, jste takoví hajzlíci? XD (Raději se neptat. XD)
Neliel a Renji? Iie, i když je hodná, Renji by s Arrancarem nechodil. XD (Snad... XD)
A Fumiko? Musím říct, že mě naštvalo, že má podobně veselou povahu jako já, ale kuš, žádná geisha mi Renjiho nepřebere, přece jen je to tvůj char, Midi, co kdyby se jí stala nějaká nehezká "náhoda"? XDXD

Tolik k tomu, já mám dneska asi poslední chvíli na compu, budu mít nejmíň do pondělí zaracha. 😢 😢 Tak, pokusím se odepsat a vlastně něco stihnout, jinak Midi, fajn char. Myslím san bantai taicho chan, tak koho s ní spáruješ? XD
Návrat nahoru Goto down
 
Aby Matise nebylo líto XD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: