Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Další bezva anime aneb Bleach RPG!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Novinky na scénu! XD

Goto down 
AutorZpráva
Nasťa Wiki Midori XD
Admin
Nasťa Wiki Midori XD


Poèet pøíspìvkù : 371
Join date : 27. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Novinky na scénu! XD Empty
PříspěvekPředmět: Novinky na scénu! XD   Novinky na scénu! XD Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 8:38 pm

Em no sate, tak zase pár novinek. XD
1. Vítám tady Tynu, fakt jsem nečekala, že někdo moje fórum jen tak najde. Tak Tyno, třeba tady pod tohle téma mi napiš, jak si na tom s Bleach (Nováček, znalec, kolik dílů, Movie a OVA jsi viděla, jestli čteš Mangu.) a taky si v rubrice Charaktery u RPG vytvoř svůj hlavní char, mrkni se před tím na naše chary, ať víš, co tam chci mít. Až budeš mít hlavní char, můžeš si vytvořit i nějaký vedlejší a já tě pak nějak zapojím do děje.
2. Napsala jsem mikroskopickou tečku na VIP, ano Fuzu chan, to je pro tebe. XD Tím chci říct, že když tam teď máme zase 2 mrtvoly, je po náladě a tři písmenka zase na chvíli můžou dělat bye bye. XDXDXD
3. Další pictíky s Toushim XDXD Teď jich mám celkem 79, jo Orm, není to dělitelné 3! XDXD

Novinky na scénu! XD Midori91

Novinky na scénu! XD Midori92

Novinky na scénu! XD Midori93

Novinky na scénu! XD Midori95

Novinky na scénu! XD Midori96
No jo, když si Midori lokne Saké, že? XD
Novinky na scénu! XD Midori97

Novinky na scénu! XD Midori98

Novinky na scénu! XD Midori99

Novinky na scénu! XD Midor100

Novinky na scénu! XD Midor101

Novinky na scénu! XD Midor102

Novinky na scénu! XD Midor103

Novinky na scénu! XD Midor104

Novinky na scénu! XD Midor105

Novinky na scénu! XD Midor106

Novinky na scénu! XD Midor107

Novinky na scénu! XD Midor108
Tak takhle nějak to asi bude na společném fóru ne? Vzhledem k tomu, kam mě Yama jii zavře, ale když vezmu v potaz to, jak mi naše drahá Fuzu chan upravila image, nedělám si naděje, že? XPXD
Novinky na scénu! XD Midor109
Návrat nahoru Goto down
http://hana-midori-san-seki.blog.cz/
Anonymní
Anonymní
avatar



Novinky na scénu! XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky na scénu! XD   Novinky na scénu! XD Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 6:04 pm

Midori? Nemá tohle být VIP fórum? xD
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar



Novinky na scénu! XD Empty
PříspěvekPředmět: zpráva   Novinky na scénu! XD Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 7:06 pm

děkuju za přivítaní jsem znalec, u bleach už jsem rok díli jsem viděla skoro všechny movie jsem zatim neviděla mangu tu sem zatim nečetla ,u těch charů :*Kon smiling*: bych potřebovala poradit jak ho mam udělat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Novinky na scénu! XD Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky na scénu! XD   Novinky na scénu! XD Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Novinky na scénu! XD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Novinky z VIP aneb Nana může být happy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach :: Memorial :: Bantan aneb všechno-
Přejdi na: